Aoccdrnig, lai veiktu izmeklēšanu pie Cmabrigde Uinervtisy, tas nekonstatē, kāpēc es esmu atradis, jo ir ļoti svarīgi, lai jūs varētu uzzināt par to, kā jūs varat sazināties ar rghit pclae.The rset var būt kopā mses un jūs varat sitll izlīdzina to ar jebkuru porbelmu. Tihs ir bcuseae huamn mnid deos nav raed ervey lteter ar istlef, bet wrod kā wlohe.

Ja tas nav viss, kas ietvēra Cmabrigde Uinervistikas spiediena pārpilnības eksemplārus, koncktam ir trūkstošs uzskaite uz presoanl finncae un ivnsetnig.

Iegūstiet svarīgāko lietu tiesības: Lai gan mums nav jābūt ideālam, mums ir svarīgi iegūt svarīgas lietas. Tāpat kā pirmā un pēdējā vārda burtiem jābūt pareiziem, ir daži galvenie personiskie finanšu un investīciju jēdzieni, kuriem mums ir jāpanāk taisnība:

  • Tērē mazāk, nekā veicat
  • Sāciet ietaupīt un ieguldīt cik drīz vien iespējams
  • Nekad pārtraukt mācīšanos un uzlabot

Mēs varam iegūt daudzas lietas nepareizu un joprojām veiksmīgi finansiāli: Kad mēs labi nostiprināsim svarīgās lietas, mēs varam izdarīt daudz kļūdas, neapgrūtinot mūsu finanses. Šeit ir daži piemēri:

  • Nepareizu savstarpēju atradumu izvēle: Es pēdējos 20 gados esmu izdarījis daudz ieguldījumu kļūdas. Sākumā es ieguldīju kopieguldījumu fondos ar frontālo kravas un lieliem izdevumiem, jo ​​es neko nezināju labāk. Tad es nopelnīju nepareizus līdzekļus ar nodokli apliekamam kontam, un rezultātā esmu apmaksājis vairāk nodokļu. Protams, esmu iemācījies no šīm kļūdām, taču tās nesabojāja mūsu finanses.
  • Pārāk daudz par māju: Kad es atkal skatos uz mūsu pirmo māju, kas tika nopirkta 1993. gadā, es esmu pārliecināts, ka mēs varētu būt ieguvuši labāku piedāvājumu. Es vienkārši nebiju lielisks sarunu dalībnieks. Tas ir zaudējis naudu, taču neko mēs nevarējām atgūt.
  • Mazāk nekā ideāls kredīts: Mēs esam uzrakstījuši, kas nepieciešams, lai iegūtu perfektu kredītreitingu 850. Tomēr patiesība ir tāda, ka 760 vai lielāka rezultāta dēļ jūs saņemsiet labākās procentu likmes lielākajai daļai aizdevumu. Un pat rezultāts mazajos 700 gados būtu labs vairumā gadījumu.
  • Kredītkartes bilances aizpildīšana: Mēs neesam samaksājuši procentus kredītkartes uzņēmumam gados. Bet bija laiks, kad mēs tik daudz bijuši līdzsvaroti. Ja jums ir kāds, ir svarīgi izkļūt no kredītkaršu parādiem. Bet līdzsvars tagad un atkal nav pasaules galā. Protams, tas palīdz, ja jums ir kredītkarte ar zemu procentu likmi (skatiet perfektu kredītu augstāk).
  • Izciršana: Lai gan ir svarīgi, lai naudas pārvaldība būtu pareiza, ka mēs tērējam mazāk, nekā mēs darām, tas nenozīmē, ka mēs nekad neplusīsim. Iepriekš esam iegādājies kādu lielu biļešu vienību. Vai šie pirkumi mūs atgriezās? Jā. Bet tie nesaņēma finansiālu sabrukumu.

Mans finansiālo kļūdu saraksts varētu turpināties, bet jums ir ideja.

Viņš domā, ka tas nav jādara, neveidojiet abuot prefection. Iegūstiet neierobežotu skaņu, un palaidiet, lai ieslēgtu rsetu.

Komentāri Par Vietnē: