Finanšu padomnieks ar Carl Richards vārdu uzrakstīja aizraujošu amatu ar nosaukumu "Kā finanšu finansiālais zaudējis savu māju". Kopumā Carl nopirka vairāk māju nekā viņš varēja atļauties un nolēma stratēģiski pārtraukt veikt hipotēkas maksājumus un pagriezt atslēgas uz banku, kad māja zaudēja vērtību. Gee, kā neoriginal.

Kas ir oriģināls, Carls turpināja rakstīt grāmatu ar nosaukumu "Uzvedības pārtraukums: vienkāršs veids, kā pārtraukt sliktās lietas ar naudu"Iznāk 2012. gada janvārī. Karstā suns! Viņš plāno padarīt vēl vairāk naudas pārējiem no mums, kuri jau to izglāba. Vismaz viņam nevajadzētu sevi saukt par "finanšu pro". Varbūt viņš var izdarīt pareizās lietas un ziedot viņa grāmatas ieņēmumus labdarībai vai atmaksāt parādu, no kura viņš aizbēga! Nahh

Vērtspapīru nozarē, ja jūs pievilināt savus klientus un darāt neētisku lieta, jūs zaudējat licenci. Finanšu konsultāciju nozarē, ja jūs darāt to pašu, es domāju, ka jums rakstīt par NY Times, saņemt grāmatu līgumu un nopelnīt vairāk naudas!

CRY FOR ME LASĪTĀJIEM UN IESNIEGIET VISI JŪSU NAUDU

Tas, ka Carl raksts ir tik polarizējošs, ir tas, ka viņš mums saka, ka viņa stāsts ir unikāls, un mēģina iekarot lasītāju līdzjūtību par to, ka viņam jādodas no Lasvegasas uz Jūtu. Tūkstošiem cilvēku ir zaudējuši savas mājas Carl. Jūs esat tikai unikāls, jo jūs domājat, ka esat finanšu veicējs un tiešām pelniet naudu no cilvēkiem, lai saņemtu finanšu konsultācijas. Viņš raksta, "Mēs mīlam, kur mēs dzīvojam tagad. Tomēr ir sekas. Mēs zaudējām savu māju. Nav skaidrs, kad mēs atkal varēsim kļūt par māju īpašniekiem."Jūs labāk neuzdrošināties saņemt mājokļa kredītu vēlreiz pēc bankas izveides, un galu galā nodokļu maksātāji kājas jūsu rēķinu!

Carl izņēma 100% aizdevumu, un pēc tam izņēma mājas kapitāla kredītlīniju, lai dzīvotu vēl ekstravagants dzīvesveids. Tātad, kad viņš runā par "zaudē savu māju ", tas ir farss, jo tas nekad nav bijis viņa sākums. Tagad jūs saprotat, kas notiek, ja spēlei nav ādas un nemaksā federālos nodokļus? Būtībā Carl gadiem BEZMAKSAS dzīvoja 3,800 kvadrātpēda McMansion. Būtu viena lieta, ja viņš liktu 20-30%, un tad zaudēja savu māju. Būtu vēl viena lieta, ja viņš liktu 20% uz leju, pazaudēja savu māju un tur to darīja māte. Bet, lai 0% uz leju un zaudē savu māju, nezaudē savu māju!

Vēl vairāk sāpīgāk ir tas, ka viņš raksta, cik labi viņš tagad dara. "Kas attiecas uz Cori un es, lietas tagad ir daudz labākas. Pārgājiens atpakaļ uz Jūtu acīmredzami bija pareizā izvēle. Uzņēmums strādā labi, un mēs esam spējuši samaksāt lielāko daļu mūsu parādu. Ir viegli pateikt, ka esam iemācījušies mūsu mācībā, ka mēs nekad vairs neieskritīsim.

Citiem vārdiem sakot, viņš atgriezīs pie tā, lai iegūtu naudu no cilvēkiem, kuri klausās viņu par finansiālu padomu, lai gan viņš bija ļoti bezatbildīgi ar savu naudu. Šajā rakstā viņš nekur neuzrāda, kā viņš vēlas maksāt savai bankai, lai atmaksātu aizdevumu vai darītu visu, lai atdotu atpakaļ sabiedrībai. Ja pasaules karlās neeksistētu, finanšu sabrukums un miljardu zaudējums pensijas aktīvos varētu būt novērsts. Paldies draugs!

KĀPĒC VĒLĀK VĒLĀK VECĀK ŠIS DĒĻ

Ja esat finanšu konsultants, kurš nolemj izņemt 100% aizdevumu un pieskrūvēt banku un nodokļu maksātāju, vairs neesat pelnījis būt finanšu konsultants. Jūsu akreditācijas dati ir jāizņem no jums, tāpat kā notiesātā iekšējā tirgus dalībnieka mūžam aizliegts strādāt finanšu pakalpojumu nozarē.

Pēc šī raksta izlasīšanas, kāpēc uz zemes jūs kādreiz nomāt? Es patiešām esmu pārliecināts, ka elle nekad vairs nestīsies. Jūs joprojām varat aizņemties no bankām daudz naudas, dzīvot gadu uz ilgu laiku, un, ja jūs atradīsiet, ka nevēlaties maksāt, viss, kas jums jādara, nav jāmaksā, īpaši, ja jūs dzīvojat bez atgriešanās stāvoklī!

Vienīgās sekas ir pagaidu hit jūsu kredītreitings. Bet kas rūpējas? Tas nāk atpakaļ vairākus gadus. Tas nav tāds, ka jūs saņemat ieslodzīto ieslodzījumā vai ievilka acis ar 10 collu garām adatām. Patiesībā valdība vēlas pēc iespējas vairāk palīdzēt. Jūs pat varat bez maksas no valdības maksāt 50 000 ASV dolāru gadā, ja iegādājaties māju un to nevar atļauties!

Carl ieguva rakstīt NY Times, reklamēt savu grāmatu un nopelnīt naudu, atkal atdodot naudu. Vai Amerika nav lieliska?

Visu nopietnību, nekustamais īpašums ir viens no labākajiem veidiem, kā ilgtermiņā veidot bagātību. Nekustamais īpašums veido apmēram 40% no manas neto vērtības, jo man pieder trīs īpašumi Sanfrancisko, viens Lake Tahoe un vēl Honolulā. Ar bruto nomas maksu, kas pārsniedz 150 000 ASV dolāru, nekustamais īpašums man dod iespēju nekad vairs nedarboties.

Wealth Building ieteikumi

Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. To var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā. Noklikšķiniet, lai pārbaudītu piedāvājumus.

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu zemāko procentu likmi no tiem vai jūsu esošo banku. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: