Mana virtuālā bibliotēka ir tiešsaistes rakstu krājums un citi resursi, kurus es šogad sapulcināju. Sākotnēji es izveidoju šo bibliotēku kā līdzekli, kā ērti uzglabāt visus tiešsaistes materiālus, ko es lasīju par pensijas kontiem (piemēram, 401 (k) un IRA), ieguldījumiem, aktīvu sadali, naudas pārvaldību un tamlīdzīgi. Materiāli ietver rakstus, kas aptver ļoti praktiskus personīgo finanšu aspektus un iegulda vairākos akadēmiskos priekšmetos. Es domāju, ka šī informācija jums būtu noderīga, tāpēc es nolēmu to padarīt pieejamu šeit. Es grupēju resursus pēc kategorijas un sniedza īsu kopsavilkumu par katru dokumentu. Man ir daudz resursu, lai pievienotu šim sarakstam, tāpēc es to regulāri atjaunināšu. Ja jūs zināt lielus resursus, kas šeit nav iekļauti, lūdzu, paziņojiet man, izmantojot manu kontaktu veidlapu.

Ieguldījumu resursi

Korelācijas svārstīgums: svarīga ietekme uz līdzekļu piešķiršanas lēmumu Williams J. Coaker II, CFP, CFA, CIMA (2006)

Šajā rakstā aplūkots, vai korelācija starp S & P 500 un 15 aktīvu klasēm ir konsekventa vai neatbilstoša. Atradumi atklāja, ka visvairāk attiecības ar indeksu laika gaitā bija nesaskaņas. Interesanti, ka autore secināja, ka lielu vāciņu vērtība nodrošina lielāku daudzveidību nekā lielu vāciņu augšana, un ka neliela vāciņu vērtība nodrošina vairāk daudzveidības nekā mazu vāciņu maisījums vai izaugsme.

Zemu korelācijas vērtību uzsvēršana: korelācijas svārstīgums William J. Coaker II, CFP, CFA, CIMA (saite ved uz Finanšu plānošanas žurnālu, kur jūs varat lejupielādēt rakstu pdf versiju)

Aktīvu klases korelācija laika gaitā mainās. Šajā rakstā aplūkots aktīvu klases korelācijas svārstīgums. Raksts ir ļoti labi uzrakstīts un ietver informatīvas diagrammas, kas parāda vēsturisko korelāciju starp galvenajām aktīvu klasēm. Ņemiet vērā, ka tas ir iepriekš minētā raksta turpinājums.

Nopirkt Numbers: Asset klases korelācijas Richard A. Ferri, CFA (2006. gada rudens) (pdf lejupielāde)

Šis ir nepārtraukts Ferri lieliskās grāmatas "Viss par līdzekļu sadalījumu" papildinājums

. Viens novērojums no šī dokumenta, kas patiešām skāra mājās, bija šāds:

Jāatzīmē, ka zemā korelācija ne vienmēr palielina peļņu un mazina risku. Vairākos gadījumos nav pieļaujams, ka portfelim tiek pievienota zema korelācijas aktīvu klase, jo šai aktīvu grupai nav izredzes uz lielāku peļņu. Preces ir viens piemērs, kas parādīts šajā pārskatā.

Jaunas idejas indeksu kategorijās ko iesniedza Richard A. Ferri, CFA (2007. gada novembris) (pdf lejupielāde).

Ferri ievieš jaunu veidu, kā klasificēt indeksu. Tā vietā, nevis izmantojot tradicionālo stila kastīti, viņš ierosina indeksa stratēģijas lodziņu. Šeit ir īss apraksts:

Indeksu piegādātājiem ir jāievēro pašbūvētie būvniecības un uzturēšanas noteikumi. Indeksu stratēģijas kastes (TM) izšķir šos noteikumus. Process koncentrējas uz divām primārajām asīm, kas nošķir lielāko daļu indeksu; drošības atlase un drošības svērums. Katra ass ir sadalīta trijās galvenajās kategorijās, izveidojot deviņas kastes. Katrs indekss ietilpst vienā no šīm lodziņām. Sistēmu var piemērot visām aktīvu klasēm, tostarp akcijām, obligācijām un precēm.

Pētījumā iekļauti izvilkumi no viņa izcilās grāmatas - ETF grāmata: viss, kas jums jāzina par biržā tirgotiem fondiem

.

Pēcnodokļu aktīvu sadales aprēķināšana ir risks, atdeve un īpašuma atrašanās vieta William Reichenstein, Ph.D., CFA (2007) (pdf lejupielāde)

Reichenstein daudz raksta par pēcmaksu aktīvu sadalījumu. Šis raksts sniedz pamatīgu paskaidrojumu par viņa pieeju un matemātiku, lai to atbalstītu. Īsumā, Reichenstein uzskata, ka ieguldītājam jāņem vērā, cik lielu daļu portfeļa maksās nodokļi, izveidojot aktīvu sadales plānu. Piemēram, Roth pensijas kontā 100 000 ASV dolāru ir vērts ieguldītājam 100 000 dolāru apmērā. 401 (k) 100 000 dolāru vērtība ir daudz mazāka, jo nodokļi jāapmaksā, kad nauda tiek atsaukta. Te ir sava dokumenta diagramma, kas attēlo viņa pieeju:

Šī rokasgrāmata ir padziļināts, bet ļoti pieejamais kopsavilkums par kopfondiem un ieguldījumu plāna izveide.

Savstarpējā fonda prospekts, padomi lasīšanai ASV vērtspapīru un biržu komisija (2007)

SEC nodibināja šo jauku mazu gabalu, lasot savstarpējo fondu prospektu. Man šķiet, ka vairums investoru nekad nav izlasījuši prospektu. Es vienmēr daru, un šī rokasgrāmata palīdzēs jums iziet caur to, kas citādi varētu būt grūti dokumentēts lasījums.

401 (k), IRA un Retirement Account Resources

Mazo uzņēmumu pensijas plāni (SEP, SIMPLE un kvalificētie plāni) IRS publikācija 560 (2006) (pdf lejupielāde) (tiešsaistes html versija)

Šis ir 27 lapas ļoti detalizēts SEP, SIMPLE un kvalificētu plānu apraksts. Lai gan tas ir par 2006. gadu, tas ietver informāciju, kas attiecas uz 2007. gadu.

Individuālie pensionēšanās noteikumi (IRA) IRS publikācija 590 (2007) (pdf lejupielāde) (tiešsaistes html versija)

IRS katru gadu izdod ļoti noderīgu un pilnīgu publikāciju par individuālajiem pensiju kontiem vai IRA. Atzinuma publikācija 590, dokuments attiecas uz tradicionālajām IRA, Roth IRA, SIMPLE IRA un citiem saistītiem jautājumiem. Varat arī iepazīties ar savu kopsavilkumu par to, kas ir jauns 2008. gadā IRA.

Retirement Plans Bieži uzdotie jautājumi par izraudzītiem Roth kontiem Iekšējais ieņēmumu dienests

Šī rokasgrāmata atbild uz jautājumiem par izraudzītajiem Roth kontiem (t.i., Roth 401 (k)). Tas ir lielisks resurss, kas ir ļoti viegli sekot.

401 (k) Resursu rokasgrāmatas plāna dalībnieku vispārējie izplatīšanas noteikumi Iekšējais ieņēmumu dienests

Tas ir lielisks resurss, kurā aprakstīti noteikumi par 401 (k) atlikumu izplatīšanu.

401 (k) Resursu rokasgrāmata-plānu dalībnieki - ierobežojumi attiecībā uz izvēles kavējumiem Iekšējais ieņēmumu dienests

Šajā dokumentā aprakstīti iemaksu limiti 401 (k) pensiju kontiem.

Retirement Plans Biežāk uzdotie jautājumi par IRA Iekšējais ieņēmumu dienests

Tas sniedz labu informāciju par noteikumiem, kas attiecas uz IRA.

Retirement Planning

Ciktāl jūs izmantosiet izņemšanas plānu "slāņa kūka" saviem pensionāriem William P. Bengen, CFP

Bengen ir tēvs par 4% noņemšanas likmes īpatnību pensiju ietaupījumiem. Īsāk sakot, konservatīvs ieguldītāja pensijas uzkrājums, visticamāk, ilgst vismaz 30 gadus, ja izņemšanas likme katru gadu tiek ierobežota līdz 4%, pielāgojot inflācijai. Atšķirīgi norādot, reiziniet ikgadējos ieņēmumus pirms nodokļu nomaksas, kas jums būs nepieciešami no jūsu aiziešanas pensiju kontiem, līdz 25, un rezultāts būs summa, kas jums būs nepieciešama pensiju ietaupījumu gadījumā. Ja jūs vēlaties investēt aktīvāk, Bengen ierosina, ka izņemšanas likme var sasniegt 7,6%.

Bengen tomēr iesaka saviem klientiem izņemt ne vairāk kā 4%, jo ir vislabākā konservatīvā pieeja. Viņš rakstīja agrāku rakstu par viņa pieeju, kas ir vērts lasīt arī: izņemšanas likmju noteikšana, izmantojot vēsturiskos datus, kas sākotnēji tika publicēti 1994. gadā.

Ģimenes aktīvu apvienošanas aprēķināšana William Reichenstein (1998) (pdf lejupielāde)

Šajā rakstā ieteikts, lai aktīvu sadale balstītos uz pēcnodokļu vērtībām. Citiem vārdiem sakot, jums vajadzētu koriģēt kontu atlikumus par to, ko jūs galu galā maksāsiet ar nodokļiem, un pēc tam nosakiet savu aktīvu sadalījumu. Tā arī iesaka ietvert tādus aktīvus kā sociālās apdrošināšanas pabalsti, pensijas un pat jūsu hipotēka. Tas ir ļoti interesants lasījums.

Personiskās finansiālās attiecības: elegants ceļvedis finanšu veselībai un pensijai Charles J. Farrell, J.D., LL.M. (2006)

Šajā rakstā ir apskatīti jūsu ietaupījumi ienākumiem, parādu ienākumiem un uzkrājumu līmenis ienākumiem dažādos vecumos, ja jūs esat ceļā, lai pensionētu 65 gadu vecumā, ar uzkrājumiem, kas ir 12 reizes lielāks par jūsu ienākumiem. Šie skaitļi var būt nedaudz šokējoši, tāpēc, pirms jūs izlasīsiet šo, jūs varat sēdēt.

Finanšu un investīciju žurnāli

Finanšu plānošanas žurnāls-JFP "ir Finanšu plānošanas asociācijas oficiālā publikācija. Tās mērķis ir veicināt saprātīgu un informētu dialogu un uzlabot zināšanas un izpratni par arvien mainīgajiem tehniskās un prakses vadības aspektiem, ar ko saskaras augoša finanšu plānošanas speciālistu kopiena. No aktīvu pārvaldīšanas līdz vecāka gadagājuma cilvēku vajadzībām tiek pētīti visi sarežģītie un dažādie finanšu plānošanas procesa aspekti. "

"Wealth Management-JWM Vēstnesis" ir veltīts tam, lai palīdzētu jums saglabāt un augt ieguldītājus ar augstu neto vērtību un ģimenes biroju aktīvus. Tas pievērš uzmanību pārtikušo ģimeņu ieguldījumiem un parāda, kā gūt peļņu no jauniem ieguldījumu instrumentiem, piemēram, riska ieguldījumu fondiem un alternatīvām. "

Portfolio pārvaldes žurnāls JPM ir "ideju ierosinošas analīzes un praktisko metožu avots institucionālajos ieguldījumos. Tas dod jums vismodernāko pētījumu par aktīvu izvietošanu, veiktspējas novērtēšanu, tirgus tendencēm, riska pārvaldību un portfeļa optimizāciju. "Portfolio pārvaldes žurnāla" autori ir nozares vadošie zinātnieki un praktiķi, tostarp daudzi Nobela balvas ieguvēji. "

Finanšu pakalpojumu pārskats-FSR ir "Finanšu pakalpojumu akadēmijas oficiālā publikācija. Šīs recenzētā akadēmiskā žurnāla mērķis ir veicināt pētījumus, kas analizē finanšu jautājumu ietekmi uz indivīdiem. Pretstatā daudziem korporatīvajiem vai institucionālajiem žurnāliem, kas ir pieejami finansēs, šī žurnāla uzmanības lokā ir individuāla finanšu vadība. "

Nodokļi

Alternatīvais minimālais nodoklis - ne tikai par bagātību Yahoo! Finanšu ceļveži

Šis ir īss ievads AMT. Tas ir viegli lasāms un sniedz labu informāciju par to, kas kļūst nozīmīgs (diemžēl) arvien vairāk nodokļu maksātāju.

Jūsu Federālais ienākuma nodoklis privātpersonām Iekšējais ieņēmumu dienests (2007) (masveida pdf lejupielāde) (tiešsaistes html versija)

Pazīstams arī kā Publikācija 17, tas ir 289 lappušu zvērs no dokumenta. Bet, ja vēlaties saņemt visaptverošu informāciju par atsevišķām nodokļu deklarācijām, tas ir lielisks resurss. Un dokumenta iekšējā navigācija ir daudz uzlabota.

Komentāri Par Vietnē: