Pēdējo reizi refinansēju savu vecāko īres īpašumu 2011. gada nogalē (sk. Sarkanu ovālu). Es bloķēju 3,375% likmi ar 5/1 atbilstošu ARM, kas nozīmē, ka es esmu līdz 2016. gadam, pirms manas procentu likmes pielāgo uz augšu vai uz leju. Ar maksājumu 1300 USD mēnesī - no kuriem 550 $ tiek maksāti galvenajam - es neesmu pārāk noraizējies par pieaugošajām likmēm, jo ​​īpašums mēnesī tiek nomas maksā 3800 USD.

Man bija iespēja 2012. gada maijā atkal refinansēt, taču uzskatīja, ka ir pārāk daudz apgrūtinājumu, lai ietaupītu 1070 ASV dolāru gadā, tāpēc es to nedarīja. Retrospektīvi man vienkārši vajadzēja iztērēt trīs mēnešus ilgu refinansēšanas procesu, jo ietaupījumi būtu 1070 $ X 5 gadi = 5350 $, un man būtu ilgāks fiksēta procentu termiņš. Katrs dolārs tiek atzīmēts, kad vairs nedarbojas.

KĀPĒC PROCENTU LIKMES PĀRVIETO

Kopš 2013. gada pavasara procentu likmes ir palielinājušās, jo ieguldītāji dempinga veidā iegādājās akcīzes nodokļus, jo akciju riskam ir tendence palielināties. Citiem vārdiem sakot, ieguldītāji bija gatavi uzņemties lielāku risku attiecībā uz lielāku peļņu akcijās, jo Valsts kases nāca zem 2%. Lielais Fed sagaidāmais sagaidāmais pieaugums, kā arī pieaugošās inflācijas gaidas izraisīja arī obligāciju pārdošanu, kā rezultātā likmes pieauga. Vienā brīdī 10 gadu peļņa pieauga gandrīz par 3% no tikai 1,62% sešus mēnešus iepriekš. Obligāciju fondi tika pilnīgi pārveidoti, ieskaitot REIT.

Valsts kases kopš tā laika ir atsākušās, jo ieguldītāji izmantoja augstāku peļņu un aktīvu, kas tika novirzīti drošībai, ar akciju tirgiem rekordaugstos un valdībai pilnībā izkropļojot. Šī raksta laikā 10 gadu ienesīgums tagad ir 2,59%, kas nozīmē, ka hipotēku likmes ir samazinājušās vidēji par 20-30 bāzes punktiem. Mēs runājam par $ 200- $ 300 procentu iekasēšanai par katru $ 100,000 aizņemto.

Ja pēdējo reizi refinansējāt savu hipotēku 2015. gadā, iespējams, varēsit bloķēt zemāku likmi, pat ja 10 gadu peļņa būtu tāda pati kā pašreizējā līmenī, jo aizdevumu peļņa ir samazinājusies. Citiem vārdiem sakot, bankas neuzliek tik lielu kredītu procentu likmes un finansējuma izmaksu starpību, jo ekonomika ir atguvusies un konkurence ir palielinājusies.

Kad es refinansē, es vienmēr pārbaudu ar diviem avotiem: 1) mana galvenā banka un 2) tiešsaistē, izmantojot LendingTree, jo tiem ir lielākais tīkls hipotēku aizdevējiem tīmeklī un nav pienākuma. Tas ir lielisks veids, kā nodrošināt viskonkurētspējīgāko hipotekāro kredītu likmi, jo es pamatā iztukšo tos pret otru.

Jaunākās cenas, ko es redzu tiešsaistē, ir šādas:

3,625% 30 gadu fiksēts

2,5% 5/1 ARM

Es tikko pabeidzis refinansēt savu 5/1 jumbo ARM par 850 000 USD līdz 2,375% no 2013/06/26!

Piecu gadu termiņš ir likmes līknes saldais punkts, jo procentu likmes ir samazinājušās vairāk nekā 35 gadus. Lasiet: 30 gadu fiksētā vai regulējamā likme hipotēku, lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc es esmu ierosinātājs ARM. Nav jāmaksā vairāk, jo procentu likmes ilgstoši paliks zemas.

Pateicoties likmju kāpumam, hipotēku departamenti visur ir iznīcināti. Piemēram, jūs redzat Wells Fargo un Bank of America izslēgšanu un masveida atlaišanu. Kā personīgo finanšu blogger, esmu redzējis arī 60% samazinājumu apmeklētāju skaitu, kas pārbauda jaunākās likmes, kā arī. Tagad šķiet apšaubāmi, ka 10 gadu peļņa atkal samazināsies līdz 2%, ja vien pasaulē nav lielu nemieru un 10% + akciju pārdošana. Tagad es domāju, ka mēs kādu brīdi kursēsim vidējā 2% diapazonā, līdz tiks nošķirta visa valdības negadījuma sekas. Tad tas, iespējams, ir pakāpenisks gājiens, kas pārsniedz 3% līmeni.

Jo vairāk asinspirts tiek pārdots zemākajām procentu likmēm, visticamāk. Ja jūs gaida refinansēt, iespējams, jūs pērtiķīgi ceru, ka parāda griesti netiks paaugstināti, lai arī jūsu īpašuma galvenā vērtība arī samazināsies.

Piezīme: ja jūs esat obligāciju tirgotājs, tagad refinansēšana vai jauna hipotēka kļūst par īstermiņa obligācijām. Jūsu bloķēta hipotēka vērtē vērtību kā obligāciju samazināšanās un procentu likmju pieaugums, un otrādi. Tātad galvenais jautājums kā obligāciju tirgotājs tagad ir tas, vai jūs domājat, ka procentu likmes turpina kristies (gaidīt refi) vai arī šajā mēnesī ilgtermiņa procentu likmju samazināšanās ir tikai īslaicīga (refi tagad). Protams, ja esat pircējs, jums nav jāuztraucas tik daudz, cik jūs finansējat, lai iegādātos pirkumu kvadrātā.

Wealth Building ieteikumi

Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. To var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu zemāko procentu likmi no tiem vai jūsu esošo banku.Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: