Bailes ir jūtamas tagad, jo gūst peļņu, kad S & P 500 bija ~ 2100. Pēc apmēram 10% korekcijas es 70% no mana stabilā vērtspapīru fonda atdeva atpakaļ akcijām. Pārāk agri es zinu, ka 2016. gads kļūst par dudu. Bet es esmu ilgtermiņa ieguldītājs.

Jaunas tirgus problēmas ir vecās tirgus problēmas:

* Grieķija un pārējā Eiropa.

* Ķīnas palēnināšanās.

* Uzņēmuma nelikumība.

* Vasaras nespēks.

* Bezdarbs.

* Bažas par Mitt Romney uzvaru, padarot mūs visus atvairīt par sevi.

Laikā, kad notiek intensīva tirgus panika, jums ir jāuzdod sev šos jautājumus:

* Kurš bija mēms asis, pērkot tirgus maksimumu martā un aprīlī? Kas viņus padara tik bullish?

* Kāda veida bozo iegulda lielāko daļu savas neto vērtības tirgū? Vai viņi netic sevī vairāk, nekā tikai uzticot viņu nākotnes liktenim nekontrolējamos apstākļos?

* Kā tagad diviende pircēji jūtas? Jūs zināt, kurš saka: "Man vienalga, ko tirgus dara, jo es saņemu 4% peļņu"? Slikts rezultāts ir 4% dividenžu izmaksa un 10% no ieguldījuma zaudēšana.

* Vai pasaule tiešām beidzas?

Es vispirms rūpējos par absolūto sniegumu. Es gribētu, lai tas būtu par 2% nederīgs gads, nevis pārspēt tirgus par 20%, bet, piemēram, pat par 10%. Tomēr, ja es gatavojas zaudēt naudu, otra labākā lieta ir zaudēt mazāk nekā visi pārējie!

Atcerieties, spēle ir pārspīlēta

Tagad jums visiem būtu jāzina, ka spēle ir rigged. Apdrošinātājs Morgan Stanley informē savus institucionālos investorus, ka viņi ir samazinājuši aplēses, bet nav vienlaikus izplatījuši informāciju visiem, ir labs piemērs. Ko jūs plānojat darīt, iesniedziet klases prāvu, ja jūs būtu viens no mazumtirdzniecības investoriem, kas nopirka par 38 ASV dolāriem? Labu veiksmi cenšoties kaut ko atgūt.

Tajā pašā laikā ieguldītāji, kuriem ir vismaz 100 000 dolāru izvietot, var ieguldīt strukturētā produktā, kas nodrošina 100% galveno aizsardzību un 110% piedalīšanos Dow Jones Industrial indeksa palielināšanā x gadu laikā. Ja sūnas hits ventilators, un tirgus no turienes samazināsies par 50%, teica, ka ieguldītājs saņems visu savu naudu plus 0,5% gada kuponu, kas joprojām ir labāks nekā šodien 0.2-0.3% naudas tirgus likmes!

Tikmēr jau vairākus gadus mūsu Kongresa un Kongresa sievietes varēja vadīt pašus rēķinus, par kuriem viņi balsoja!

INSTEAD iegūšana MAD, gūt motivētu!

Pēc definīcijas jūs nekad kļūsit par institucionālo investoru, bet jūs noteikti varēsiet ietaupīt un ietaupīt pietiekami daudz naudas, lai ieguldītu naudu ar institucionālo investoru, piemēram, riska ieguldījumu fonds. Vienkārši ziniet, ka pat institucionālos investorus ievainoja Facebook darījums, jo tie veidoja lauvas daļu no publiskā piedāvājuma 38 USD apmērā. Viņiem vismaz būs vairāk līdzekļu un zinātu vairāk par to, ko viņi nonākuši, nevis par tipisku mazumtirdzniecības investoru.

Lai gan privātās labklājības sabiedrības, piemēram, Citibank, maksā 0,5% -1% gada maksas, lai pārvaldītu savu naudu, viņi var nopirkt jums savstarpējos fondus, kas katru gadu maksā 1-1,5% gadā tikai par 0% -0,5% (dažādu klases akcijas), tādējādi noliedzot lielu daļu no jūsu gada maksas. Citiem vārdiem sakot, neto maksai tikai 0-0,5%, jūs saņemat kādu, kas nepārtraukti meklē jūsu intereses, kamēr jūs koncentrējat savu bagātību veidošanu citos veidos.

Ja jums ir vairāk naudas, jums ir labāka piekļuve. Labākai piekļuvei ir labākas zināšanas. Un, pateicoties labām zināšanām, jums un jūsu bērniem ir lielākas iespējas panākt lielāku nākotni un stabilitāti. Citiem vārdiem sakot, apstāties! Kad jūs nonākat bagātības ciklā, ir grūti zaudēt savu malu, ja vien neesat pilnīgs idiots.

Cīnies pret spēļu lauku

Otrajā dienā draugu pulcēšanā SF publiskās bibliotēkas sistēmas prezidente runāja par to, kā bibliotēkas palīdz līdzvērtīgi konkurences apstākļiem starp bagātajiem un tiem, kas to ir ieguvuši. Es nevarētu vairāk atbalstīt viņas vārdus un sistēmu, kurā viņa vadīja. Bibliotēkas ne tikai nodrošina vietu mūsu jauniešiem, lai mācītos un attīstītos, bet arī bibliotēkas palīdz mums dot iespēju iegūt zināšanas, lai mēs varētu izdarīt labākas dzīves izvēles iespējas.

Internets ir kā bibliotēka, kas ļauj mums atrast konkrētu interešu kategorijas, nospiežot pogu. Internets ir tikai nedaudz vairāk interaktīvs, ar rakstniekiem, kuri atgriezīsies pie absoniskajiem komentāriem.

Es ceru, ka šīs vietnes izlasīšana ir tikpat izglītojoša kā jums. Es biju vienīgi nabadzīga, bet esmu iemācījies izkļūt no nabadzības. Vienkārši turpiniet lasīt tās grāmatas un vietnes, kas jūs interesē. Turpiniet lietot pēc iespējas vairāk informācijas. Jo vairāk jūs zināt, labāki lēmumi, ko jūs veiksiet ilgtermiņā.

IETEIKUMI IEKĀRTAS IEKĀRTU

* Pārvaldiet savas finanses vienā vietā: Labākais veids, kā kļūt finansiāli neatkarīgs un pasargāt sevi, ir iegūt informāciju par savām finansēm, reģistrējoties ar personīgo kapitālu. Tās ir bezmaksas tiešsaistes platforma, kas apkopo visus jūsu finanšu kontus vienā vietā, lai jūs varētu redzēt, kur jūs varat optimizēt. Pirms personiskā kapitāla man bija jāpiesakās astoņās dažādās sistēmās, lai izsekotu 25 + atšķirīgu kontu (starpniecības, vairāku banku, 401K utt.), Lai pārvaldītu manas finanses. Tagad es varu vienkārši pieslēgties personīgajam kapitālam, lai redzētu, kā darbojas mans krājumu konti un kā tiek uzlabota mana neto vērtība. Es varu arī redzēt, cik daudz es katru mēnesi iztērēju.

Labākais rīks ir to Portfolio Fee Analyzer, kas vada jūsu investīciju portfeli, izmantojot savu programmatūru, lai redzētu, ko jūs maksājat.Es uzzināju, ka es katru gadu maksāju 1700 dolāru par portfeļa maksām, par kurām man nebija ne jausmas. Viņi nesen ir uzsākuši labāko Retirement Planning Kalkulatoru apkārt, izmantojot jūsu reālos datus, lai palaistu tūkstošiem algoritmu, lai redzētu, kāda ir jūsu iespējamība pensionēšanās panākumiem. Kad esat reģistrējies, vienkārši noklikšķiniet uz cilnes Padomnieks Tolls un Investing augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz Retirement Planner. Tiem nav labāka bezmaksas rīka tiešsaistē, lai palīdzētu jums izsekot jūsu neto vērtībai, samazināt ieguldījumu izdevumus un pārvaldīt savu bagātību. Kāpēc spēlēt spēli ar savu nākotni?

Personāla kapitāls - godalgotais pensijas plānošanas kalkulators. Vai jūs esat ceļā?

* Investējiet savu naudu efektīvi: Wealthfront, vadošais digitālās labklājības padomnieks, ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas viszemāko maksu un var tikt uztraukti, aktīvi pārvaldot savu naudu, kad viņi ir izgājuši atklāšanas procesu. Visi, par kuriem jūs esat atbildīgi, metodiski iegulda jūsu ieguldījumu kontā laika gaitā, lai izveidotu bagātību.

Ilgtermiņā ir ļoti grūti pārvarēt jebkuru indeksu, tādēļ galvenais ir maksāt zemāko iespējamo maksu, kamēr tiek ieguldīti tirgū. Wealthfront maksā $ 0 par maksu par pirmo $ 15,000, ja jūs pierakstīties, izmantojot manu saiti un tikai 0,25% par jebkuru naudu virs $ 10,000. Tu pat jāfinansē jūsu konts, lai redzētu dažādus ETF portfeļus, kurus viņi jums veidos, pamatojoties uz jūsu riska toleranci. Ieguldiet savu dīkstāves naudu lētāk, nevis ļaujot zaudēt pirktspēju inflācijas dēļ.

Noklikšķiniet, lai redzētu, kāda veida portfelis Wealthfront radīs jums, pamatojoties uz vienkāršu sešu jautājumu anketu

Par autoru: Sam sāka ieguldīt savu naudu kopš brīža, kad viņš 1995. gadā atvēra tiešsaistes starpniecības kontu tiešsaistē. Sam mīlēja tik daudz investēt, ka viņš nolēma ieguldīt karjeru, iztērējot nākamos 13 gadus pēc koledžas, kas strādā Goldman Sachs un Credit Suisse Group. Šajā laikā Sam saņēma savu MBA no UC Berkeley, koncentrējoties uz finansēm un nekustamo īpašumu. Viņš arī kļuva par Series 7 un Series 63 reģistrēts. 2012. gadā Sam varēja pensionēties 34 gadu vecumā, galvenokārt pateicoties viņa ieguldījumiem, kuri tagad rada aptuveni $ 175,000 gadā ar pasīviem ienākumiem. Viņš pavada laiku spēlējot tenisu, sarunājas ar ģimeni, konsultē vadošos fintech uzņēmumus un raksta tiešsaistē, lai palīdzētu citiem sasniegt finansiālu brīvību.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam. Tagad tas ir absolūtais bull tirgus, un S & P 500 ir visu laiku augsts. Es sāku izņemt naudu pie galda, jo vērtējumi izskatās izstiepti. Es arī pārdodu savu nomas māju SF 2017. gadā, jo kāds man samaksāja 30 gadu ikmēneša bruto īri. Viņiem vajadzēja aizņemties $ 2M un $ 300K, lai nopirktu savu māju + $ 400K uz leju!

Komentāri Par Vietnē: