Tas ir 3 pēcpusdienā, un tavs priekšnieks zvana tevi savā birojā. Viņa saka, ka jūs tiekat atlaists, un viņai tas ir tik grūti. Jūs saņemat divu nedēļu atlaišanu, un jums ir nepieciešams iepakot savu biroju un būt prom no 5. Ir jauka diena.

Tad ko tu dari? Tas ir jautājums, ko uzdeva pēc tam, kad WSJ nesen izlasījis rakstu par galveno mednieku, kurš, ironiski, negaidīti tika atlaists no sava darba. Un man šķita, ka es neesmu īsti sagatavots šādam pasākumam. Ko es darīšu un kādi resursi man būtu vajadzīgi, ja rīt es pazaudēju savu darbu?

Un no šī jautājuma dzimis šis izdzīvošanas komplekts. Ideja ir sagatavot komplektu šodien, pat ja jūs domājat, ka to nekad vairs nevajadzēs. Vismaz jūs būsiet gatavi. Tāpēc šeit tas ir:

  1. Atjauniniet savu CV: Jums vienmēr ir jābūt atjauninātai atsākšanai failā. Esmu strādājis pie sava pašreizējā darba apmēram 3 gadus, un pēc WSJ raksta lasīšanas es sapratu, ka nekad neesmu atjauninājis savu CV ar savu pašreizējo amatu. Es ceru, ka drīzumā jūs neatstāsiet, bet pēdējā lieta, ko vēlaties, ir jāatspoguļo atsākšanās laikā, kad tiek risināti emocijas, ka esat zaudējuši darbu. Ja jums nepieciešama palīdzība, lai sagatavotu vai atjauninātu atskaiti, šeit ir daži labie resursi:
   • Live Career: Šeit jūs atradīsiet bezmaksas atsākt veidošanas rīku. Jūs varat izvēlēties no vairākām dizaina veidnēm, un šis rīks nodrošina jūs, ievadot informāciju, kuru vēlaties iekļaut savā CV.
   • Resume Builder: kā norāda nosaukums, šī vietne ir paredzēta, lai palīdzētu jums izveidot atsākšanu.
   • Word Templates: Microsoft piedāvā bezmaksas atsākt veidnes Word.
  1. Atjauniniet savu tīklu: Daži ļaudis ir dabiski dzimuši tīkli. Es neesmu viens no tiem. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu saglabāt to kontaktu sarakstu, kurus jūs varētu sasniegt, ja jums būtu nepieciešams darbs. Šajā sarakstā jāiekļauj ne tikai tie, kas var pieņemt darbā jūs, bet arī tie, kas var izplatīt vārdu un saglabāt rūpēm par darba iespējām. Šeit LinkedIn var būt nenovērtējams rīks. Taču galvenais ir sākt veidot savienojumu ar cilvēkiem jūsu laukā tagad, nevis tad, kad esat atbrīvots.
  1. Identificējiet darba resursus: Kur jūs meklējat darbu? Tas ir vienkāršs jautājums, taču ir vērts uzdot jautājumu tagad, nevis pēc tam, kad esat zaudējis darbu. Atkarībā no jūsu pieredzes un darba jomas, jūs varat atrast darba iespējas jebkurā vietā. Šeit ir daži tiešsaistes resursi, tostarp daži, kas specializējas 6 ciparu ienākumu darbā (nē, es nežēloju):
   • Monster: Varbūt vislabāk zināms tiešsaistes resurss darbavietām.
   • TheLadders: šī vietne ir vērsta uz $ 100,000 + darbavietām. Jums ir jāreģistrējas, un vietne piedāvā gan bezmaksas (ar ierobežotu meklēšanu darbā) un (30 $ mēnesī) dalību. Viena nepāra funkcija ir tāda, ka, reģistrējoties, jums ir jānorāda, kuru no trim algu diapazoniem jūs pašlaik iedala. Ja jūs veicat mazāk nekā $ 75,000 gadā, vietne virza jūs uz Monster vai Hot Jobs. Taču nav atalgojuma pārbaudes, tāpēc es patiešām neesmu pārliecināts, kāds ir jautājums. Tas nozīmē, ka, izmantojot bezmaksas dalību, man bija daudz darba vietu manā jomā Vašingtonā, D.C. teritorijā.
   • 6FigureJobs: Lai pievienotos šai vietnei, jums ir jābūt derīgam CV, nopelnījis 100 000 ASV dolāru iepriekšējā darbā un vismaz 6 gadu pieredzi savā jomā. Dalība ir bezmaksas. Man bija iespēja meklēt darbu, neierodoties.
   • Tikai vadītāji: šī vietne apgalvo, ka specializējas darba vietās ar algu, sākot no $ 100K līdz $ 1MM. Dalības maksa ir $ 98 par trim mēnešiem, kas ir jāpiesakās jebkuram no darba uzskaitījumiem. Jūs varat meklēt daudzus darbus bez dalības.
   • Patiesi: šī ir Google meklētājprogramma darbavietām. Ļoti viegli lietot un lielisks rīks, kas palīdzēs jums atrast nākamo darbu.
  1. Lasīt grāmatu: Ja jūs to jau neesat izlasījis, jums vajadzētu izlasīt "Kas pārcēlis manu siers"? Spēcīgs veids, kā mainīt savu darbu un savu dzīvi, Spencer Johnson. Dažreiz dzīve dažkārt var mest mums līknes bumbu, it īpaši ar mūsu karjeru. Šajā grāmatā ir labs darbs, kurā aprakstīts, kā personai vajadzētu, un nevajadzētu, reaģēt uz darba zaudēšanu.
 1. Sagatavot Doomsday Fund: Tas būtībā ir ārkārtas fonds par steroīdiem. Viens no pamatjēdzieniem ir noteikt, kādus pasākumus jūs veiksiet, lai piesaistītu naudu un samazinātu izdevumus, ja jūsu ģimene zaudē dažus vai visus savus pašreizējos ienākumus. Vai jūs pārdotu vienu vai vairākas automašīnas? Vai laivas? Vai otrās mājas? Kādas ikmēneša izmaksas jūs atbrīvotos no tādām kā kabeļa, veselības klubu dalības vai netflix? Kādas izmaiņas jūs veicat savā dzīvesveidā, lai samazinātu izdevumus tādām precēm kā apģērbs vai izklaide? Pirms šo jautājumu risināšana palīdzēs jums risināt finanšu krīzi. Pastardienu fonds ļauj plānot tūlīt, kādus soļus jūs varētu veikt, lai palielinātu savas finanses, ja zaudētu darbu.

Ja jūs esat no darba un esat atnācis uz šo lapu, es ceru, ka daļa informācijas būs izrādījusies noderīga, jo īpaši piedāvātās tiešsaistes darba vietnes. Ja jums ir kāds darbs, bet vēlaties būt gatavam, ja neredzams, tas ir labs sākuma punkts. Atcerieties, ka profilakses unce ir vērts mārciņa izārstēt.

Komentāri Par Vietnē: