Mana sieva un es nesen saņēmām zvanu no parādu piedziņas aģentūras. Viņi nenorādīja, kas viņiem bija balss pastā, vai ka viņi aicināja iekasēt parādu. Kad mēs sazinājāmies, daži puisis teica, ka viņš bija ar Northland Group un apgalvoja, ka mums piederēja nauda Capital One kredītkartē. Problēma ir tāda, ka mums nav Capital One kredītkartes. Mums nekad nav bijusi Capital One kredītkarte. Mēs to izskaidrojām Northland grupas puisim, bet, protams, viņš mums neticēja. Tēvs puisis vēlējās, lai mūsu sociālā nodrošinājuma numuri "apstiprinātu". Jā, labi. Kad mēs viņam nesniedzam nekādu personisku informāciju, viņš jautāja: "Tātad tagad ko jūs darīsit?" Mana atbilde: "Nekas, ko jūs darāt?" Saruna ātri nokāpa kalnā, un mēs viņu lūdzām nevis atkal piezvanīt mums. Viņa atbilde bija klasiska -"Ko jūs darīsit, zvaniet telefona policijai?" Jā, tas ir tieši tas, ko es gatavojas darīt, un šeit ir kā.

Ja jums ir parādu kolekcionāri, kas jums aizskar, neatkarīgi no tā, vai esat parādā naudu vai ne, jums jāapzinās godīgas parādu piedziņas prakses likums (pdf lejupielāde). FDCPA piedāvā daudz patērētāju aizsardzības, kas aizliedz parādu savācējam iesaistīties kādā no zemāk minētajiem: uzmākšanās vai ļaunprātīga izmantošana (806. nodaļa), nepatiesu vai maldinošu paziņojumu sniegšana (807. pants) vai iesaistīšanās noteiktā negodīgā prakse (808. nodaļa ) Mūsu šodien mērķiem ir arī noteikums, kas ļauj apturēt parādu savācēju no sazināšanās ar jums, izņemot ierobežotos apstākļos.

Godīgas parādu piedziņas prakses likuma 805. pants

805. sadaļai ir liela patērētāju aizsardzība. Pirmkārt, tas aizliedz parādu kolekcionāriem sazināties ar jums "neparastas" reizes, kas parasti nozīmē, ka viņi var sazināties ar jums tikai no plkst. 8:00 līdz 21:00. Parāda savācējs arī nevar sazināties ar jums, ja viņi zina, ka jūs pārstāvat advokāts. Un viņi nevar sazināties ar tevi savā darba vietā, ja viņi zina vai viņam jāzina, ka jūsu darba devējs neļauj šādus zvanus darbā. Un tagad pievērsīsimies telefona policijai.

Godīgas parādu piedziņas prakse ir ieroču patērētājs, kas spēj pārtraukt papildu zvanus vai citu kontaktu no rēķinu savācēja. Vienkārši rakstiski informējiet parādu piedziņu par to, ka jūs atsakāties maksāt parādu vai ka jūs vēlaties, lai parādu savācējs pārtrauc jebkādu turpmāku saziņu. Tas ir tik vienkārši. Tagad statūti ļauj parādu savācējiem sazināties ar jums pēc tam, kad šāds paziņojums ir nosūtīts dažiem ierobežotiem apstākļiem, taču viņi nevar turpināt ar jums sazināties, lai iekasētu parādu.

Ir svarīgi saprast, ka, sūtot šo paziņojumu, problēma netiks novērsta. Ja jums ir parādi, viņi var ļoti labi iesniegt tiesas prāvu, lai savāktu. Bet tas pārtrauks zvanus. Tāpēc kungs Northland grupas puisis, es piezvanīšu telefona policijā. Un, ja pēc mana rakstiska paziņojuma saņemšanas jūs jebkurā gadījumā piezvanīsit, statūtos ir dažas jaukas sankcijas, ar kurām es varu pakavēties. Skatiet 813. iedaļu.

Citi pasākumi, kurus mēs uzņēmām, atbildot uz zvanu

Man vajadzētu pievienot pāris lietas par Ziemeļlandes grupas aicinājumu. Pēc zvana saņemšanas es nekavējoties pārbaudīju kredītus. To var izdarīt bez maksas reizi gadā no katras no trim lielākajām kredītreitingu aģentūrām. Nav parāda parāda parādās mūsu kredīta ziņojumus. Tas man liek vai nu, ka kreditors nav paziņojis kredītreitingu aģentūrām (nav ticams) vai ka personai, kas izmanto mūsu identitāti, nav mūsu sociālās apdrošināšanas numuru (visticamāk).

Ziemeļlandes grupa arī nav nodrošinājusi rakstisku parādsaistību apstiprināšanu, kā to paredz Likuma par taisnīgu parādu piedziņu prakses 809. pants. Tas man liek domāt, ka Northland grupa vienkārši pārkāpj statūtus vai viņiem ir nepareiza adrese. Visbeidzot, mēs arī aicinājām Capital One uzzināt par šo parādu. Viņi mums teica, ka viņiem nav neviena konta, kas būtu mūsu vārdā, vai kādreiz būtu izmantojusi Northland grupas parādu piedziņu. Es neesmu pārliecināts, kas notiek ar šo parādu piedziņas aģentūru, taču es teiktu, ka jūs nekad nesniedzat personisko informāciju, ja saņemat zvanu kā šis. Mēs pat nedodam viņiem savus vārdus.

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Aug 15 2020