Kā daļa no jaunās sērijas, es vēlētos dalīties ar interesantiem lasītāja jautājumiem, kuru saņemu, lai sabiedrība varētu iesaistīties un dalīties ar viņu viedokļiem. Es tērēju daudz laika, atbildot uz komentāriem, tāpēc es domāju, ka es varētu arī padarīt dažus no tiem pilnvērtīgos amatos. Esmu nogurusi klausīties savu stāstu, jo es esmu pārliecināts, ka jūs arī darāt, tāpēc tas ir lielisks veids, kā pārvarēt lietas!

Lasītājs Gus raksta:

Hi Sam,

Man patīk lasīt jūsu emuāru, un mums ir samērā līdzīgs darba fons, tāpēc es domāju, ka jūs varētu būt laba persona, kas uzdod manu jautājumu.

Mani vecāki bija imigranti, un es uzaugu zemākā klasē, bet devos uz pienācīgu skolu. Man nekad nav bijusi "lietas" vai manas draugu mājas, kas vēlāk nav īpaši svarīgas, taču tas lika mani būt par bagātu. Ne tikai ērti, bet bagāti.

Tāpēc es darīju to, ko dara kāds bērns no nabadzīgajiem imigrantiem. Es smagi mācījos, ieguva labas atzīmes, devos un ieguva labā universitātē, ieguva labas atzīmes un pēc tam devos investīciju bankā. Pirms izdegšanas es izdarīju trīs gadus M & A, un es pārietu uz pirkšanas blakus akciju pētniecību, ko esmu darījusi jau sešus gadus. Esmu precējusies, un nesen man bija pirmais bērns, un viss mājās ir labs.

Esmu bijis diezgan labs, ietaupot un ieguldot visu laiku, kad esmu strādājis. Man ir neliela māja, kas apmaksāta ~ 650 k $ un ~ 500 k $ apmērā no pensijas un nenodarbinātām investīcijām bez parāda. Kopumā tas nav slikts kādam viņu agrīnā 30s (ne pārsteidzošs es zinu, bet ne slikti).

Nauda, ​​kas bija mana vienīgā vadītāja lielākajai daļai manas dzīves, vairs motivē mani, jo man ir ērti, un es tomēr neesmu īpaši liels spenderis. Kad esat nokļuvis ērtā vietā, ko jūs darījāt tālāk? Kā jūs motivējāt sevi turpināt?

Es nedomāju, ka mans darbs - nemīl to ... nenesi to. Jūs zināt, kāds ir akciju tirgus izpēte. Tas ir garīgi stimulējošs un interesants, bet būtībā es zinu, ka mana pārklājuma visums ir atpakaļ uz priekšu, un ziĦošanas sezonas ir sākušas justies kā zemes zirga diena.

Es veicu ~ $ 250k p.a. pirms nodokļa, bet es esmu diezgan daudz ierobežota šeit, un, ja es vēlos palielināt lomu / algu, man ir jāpārvieto līdzekļi, kas ir izpildāms, bet izaicinājums, un man tiešām nav "kāpēc" to darīt tikai vēl.

Es domāju, ka, iespējams, darbs FIRE ir labs mērķis, bet tas ir tikai nauda, ​​kas motivē mani atkal un kad es nokļūt līdz šim, kas tālāk?

Paldies par daudz laika, lai to izlasītu.

Mana atbilde:

Hi Gus,

Paldies par jūsu jautājumu. Pēc apmēram desmit gadus ilgas agresīvas taupīšanas un darba pēc koledžas es sāku sajust to pašu par naudu. Būt bagātam ir bezjēdzīgi, ja tavam naudas kalnam nav nekāda mērķa. Tādēļ atrast mērķi, kas ir lielāks par sevi. Tiklīdz jūs piesaistīsit konkrētus mērķus savai naudai, jūsu nauda kļūs daudz nozīmīgāka. Ar lielāku nozīmi ir vairāk motivācijas.

Tālāk ir minēti daži kopīgi mērķi, kas jāņem vērā:

* Nav jāstrādā tik daudz, lai jūs varētu pavadīt vairāk laika ar savu bērnu.

* Spēja komfortabli maksāt par bērna izglītību un palīdzēt viņam, kad viņš apstājas.

* Ja jums ir iespēja pieņemt jaunu darbu, kas jums patīk, tas nepelno.

* Palīdzot saviem vecākiem un iekšējiem līgumiem ar finanšu jautājumiem.

* Izlietojiet savu laiku cēloņiem vai ziedojot par iemeslu, kam ir īpaša nozīme.

Jūsu motivācija palielinās arī to, cik daudz jūs esat informēts par to, kas jums ir. Piemēram, mazāk nekā 5% iedzīvotāju veido $ 250,000 gadā vai vairāk. Bet 30 gadus vecam vecākam jūs esat jūsu vecuma grupas augšējā 1% ienākumu guvējs. Paturot to prātā, es gribētu turēt savu 250 000 dolāru lielu gadu darbā, līdz vairs to vairs neņemsit, vai arī, līdz jūs atradīsit kaut ko labāku.

Tas ir ļoti viegli piesaistīt komfortablu dzīvesveidu (hedonisko adaptāciju), pat ja jūs esat no pazemīgas fona. Tā kā nekas labs ilgst mūžīgi, jums vajadzētu izmantot savu situāciju, kamēr tā nav pagājusi. Uzklausot citu cilvēku ciešanas stāstus un apzinoties bezdarba, nabadzības un bezpajumtniecības statistiku, jūs nevarēsiet uztvert savu situāciju par pašsaprotamu. Skatiet savas svētības regulāri.

Galvenais iemesls, kāpēc es aizbraucu no mana finanšu darba, bija tādēļ, ka es atradu rakstot internetā, lai padarītu daudz jautrāku (atrast citu mērķi). Lai gan tas sākumā maksāja 70% - 90% mazāk, man nebija uzmanību, jo man patika viss par tiešsaistes mediju uzņēmējdarbības izveidi. Cilvēku viedokļa uzklausīšana ir patīkama. Man patīk palīdzēt cilvēkiem ar viņu finansiālajām problēmām, jo ​​mums visiem ir viņu iespējas. Turpiniet meklēt kaut ko, kas jūs katru rītu izraisa bez modinātāja!

Mana galvenā motivācija tagad nopelna pietiekami, lai rūpētos par manu ģimeni un būtu labs mana dēla lomu modelis. Es nekad agrāk nejutu tik daudz motivāciju, jo viss, ko es daru, tagad vairs nav par mani.

Vienmēr atcerieties, KĀDĒĻ. Ja jūs nekad neaizmirsīsit, jums būs visa motivācija pasaulē.

Zelta aplis pēc autora Simona Sineka.

Saistītie: Life After Financial Independence

Lasītāji, kā jūs motivējat sevi, ja esat jau sasnieguši finansiālu neatkarību vai arī jūs vairs neinteresē bagātība? Kādas ir citas lietas, izņemot to, kas motivē tevi?

Komentāri Par Vietnē: