Nomas tirgus turpinās, ir spēcīgs, bet lēnām sāk atdziest 2018. gadā un pēc tam, kad cenas ir pieaugušas ievērojami straujāk nekā ienākumu pieaugums. Es sarakstīju savu īpašumu Craigslistā un divu dienu laikā es saņēmu 36 nopietnas izmeklēšanas. Es mērķtiecīgi neesmu sarakstījis adresi, jo es gribēju izņemt no meklētās lapas un tos, kas neuzlasa un neizpilda norādījumus. Es arī nevēlējos nevienu psiho-killers. Pieprasījuma rezultātā es nolēmu atvērt papildu durvis sestdien, nevis tikai svētdien.

Pārsteidzoši, 10 no 10 ieinteresētajām pusēm, kas teica, ka viņi nāk sestdien. Pasaule ir pilna ar pārsteigumiem, un es gaidīju, ka vismaz 30% no viņiem neuzrāda. Varbūt pingvīni var lidot.

Nomas tirgus ir ļoti konkurētspējīgs, pateicoties tādu uzņēmumu skaitam kā Twitter, Zynga un Google, kas pārceļas uz Sanfrancisko. Cilvēki vēl arvien biedē pērk, un daži, iespējams, nespēj pretendēt uz aizdevumiem, ievērojot stingrākus kreditēšanas standartus. Es uztraucu par šī nomas tirgus ilgtspējību, bet tagad zemes īpašniekiem būtu jāizmanto priekšrocības, paaugstinot cenas.

Tiem, kas iznomātāji tur, kas turpina izlaist, šeit ir dažas domāšanas no saimnieka skatupunkta par to, kas strādāja, un kas atklāja sarkano karogu.

STRATĒĢIJAS FOR RENTERI KARŠU NOMAS TIRGUS LAIKS

* Nelieciet savu draudzeni vai draugu, ja viņi nestāvēsies nomas līgumā. Ir divi gadi, vīriešu MBA studenti, kuri veido aptuveni 290 000 ASV dolāru no kopējiem ienākumiem. Viens no puišiem atnesa savu draudzeni. Lai gan divi puiši bija jauki, viss, par ko es varētu domāt, bija draudzene, kas paliek pāri, un vietu aizņem trīs cilvēki, nevis divi. Kad es viņus vēl apšaubīju, puisis beidzot atzina, ka viņa draudzene vairākas reizes reizi divos mēnešos apmeklē Eiropu un ka viņa paliks pie viņa līdz novembra beigām. Šie puiši dzīvokli nesaņem.

* Jautājiet, vai varat pacelt kurpes. Uzdodot saimniekam / īpašniekam / aģentiem, vai jūs varat noņemt kurpes pirms iebraukšanas, tas parāda īpašnieka cieņu. Tas arī parāda, ka jums ir jārūpējas par tīrību, kas būtu jāpārvērš rūpējoties par visu pārējo dzīvoklī. Ja īpašnieks saka, ka "nav vajadzības" noņemt kurpes, tas ir atkarīgs no jums. Tas vienkārši parāda lielu pieklājīgumu, ko jūs esat lūdzis.

* Smaidīt daudz. Pēdējā lieta, ko es gribu darīt, ir iznomāt manu vietu kādam, kurš izskatās nomākts un slikts. Šī viena sieviete izskatījās, ka viņa kaut ko nemitīgi izsmēja. Šajā ilgtermiņa attiecībās tas nav tāds, ar ko es vēlētos risināt. Smaidiņi ir bez maksas! Dari to vairāk!

* Seko norādēm. Kādu iemeslu dēļ tur ir daudz morons, kas nepilda norādījumus. Ja jūs pa e-pastu nosūtiet mani un vaicājiet, kad ir atvērta māja, tad, kad reklāma ir treknrakstā, jūs netiksiet ņemta vērā. Ja jūs uzdodat jautājumu, vai ir stāvvieta, tad, kad tas teiks tik labi, tad un tur, jūs netiksat ņemts vērā. Pavadiet tik daudz laika, kad lasāt reklāmu un apskatīt, pirms uzdod sliktus jautājumus.

* Nāc ar visiem saviem dokumentiem, kas sagatavoti manilas aploksnē vai mapē. Pirms ierodoties ar visiem jūsu dokumentiem, tiek parādīts, ka esat organizēts un nopietns par šo vietu. Iekļaujiet arī attēlu, lai īpašnieks varētu atcerēties, kurš jūs esat. Jums nav jāiesniedz dokumentācija zemes īpašniekam, ja jūs izlemjat pēc atvērtas mājas, kas jums nav ieinteresēts. Lieliski pārsteigsit saimniekam, jo ​​tik daudzi to nedara. Iekļaujiet savā papīra darbā savu kredīta rezultātu pārskatu, nodarbinātības pārbaudi, vadītāja apliecību, atsākšanu un vismaz vienu bankas kontu, kas parāda, ka jūs neesat izputējis.

* Vai daži pētījumi par īpašnieku un īpašumu. Diskusijā ar īpašnieku / aģentu jums vajadzētu iedot dažus vienādojumus. Ja jūs zināt, ka īpašnieks / aģents devās uz UCLA, un atklātā māja ir sestdiena, jums vajadzētu zināt, kurš UCLA spēlē pret futbolu. Jūs nevēlaties sastapties kā rāpojošs. Jums vienkārši jāizvēlas tēma, kurā, pēc jūsu domām, īpašnieks / aģents varēs apspriest. Veidojiet šo saiti.

* Apspriediet ilgtermiņa plānus. Jo lielāka redzamība jūs varat dot īpašniekam, jo ​​vairāk viņš to novērtēs. Ja jūs varat viņam pateikt, ka jūs plānojat uzturēties 4 gadus, tas ir mūzika viņa ausīm. Īpašnieki nevēlas apgrozījumu, tāpēc kaut kas mazāk par 2 gadiem ir izslēgts. Moving ir sāpes ass, un atrast ideālu jaunu īrnieks ir arī ļoti sāpīga. Samaziniet viņu sāpes, jo namīpašnieki jau domā par nākamo īrnieku.

* Nodrošiniet vismaz 40X ikmēneša īres maksu gadā. Ja īres maksa ir 2000 ASV dolāru mēnesī, jums bija vislabāk veikt vismaz 80 000 USD gadā. Pretējā gadījumā jūs to izdzīvojat vairāk nekā jūs varat atļauties. Es parasti atvašu īrniekiem, kuri ikmēneša īres maksā 80X, lai nodrošinātu, ka viņi varēs ērti maksāt. Pie 80X ikmēneša īres maksa, viens varētu būt aptraipīts ar ievērojamu parādu, un joprojām iznākt OK.

* Parādiet vismaz 10x ikmēneša īres maksu par naudas ietaupījumiem. Atkal, ja jums nav vismaz $ 20,000 ar likvīdu naudas ietaupījumu par $ 2000 mēnesī nomu, jums jāsamazina jūsu standarti. Katrs saimnieks domā par to, kas notiktu, ja pēkšņi zaudēsit savu galveno ienākumu avotu. Īpašniekiem ir jājūtas pārliecināti, ka jums ir pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu pilnu gadu līgumu, pirms viņš sāk domāt par izlikšanas veidlapu aizpildīšanu. Ja iespējams, atlaidiet 20X ikmēneša īres segumu.

* Nenogriezieties pašā sākumā. Ar katru atklāto durvīm, ko esmu uzņēmis, 70% no ieinteresētajām pusēm sākas pašā sākumā. Tā rezultātā jūs nesaņemsiet tik daudz gaisa laika kā jums vajadzētu ar saimnieku. Tā vietā apsveriet iestāšanos laika posmā. Galu galā nav ieteicams arī tāpēc, ka saimnieks, iespējams, būs noguris, runājot ar visiem.

* Pārraudzība pa e-pastu. Es nevaru pietiekami uzsvērt, cik svarīgi ir sekot līdzi e-pastam, paldies namīpašniekam par uzņemšanu, un vēlreiz paskaidrojiet, kāpēc jūs domājat, ka esat ideāls vietā un to mīlu. Viss, ko saimnieks vēlas, ir kāds, kurš rūpēsies par savu īpašumu, it kā tas pats piederētu. Īpašnieki patiešām vēlas īrniekus, kuri ir satraukti par to, ka tur būs.

SECINĀJUMS

Daudzās pilsētās nomas maksa ir zemāka par to

Viss, ko vēlas saimnieks, ir tas, kurš vienmēr grib maksāt īri laikā, būt pašpietiekams, palikt vismaz divus gadus, un mīlestība tur dzīvo tikpat daudz, kā saimnieks mīl tevi turēt.

Tas ir konkurētspējīgs īres tirgus tiem, kas dzīvo lielākajās pilsētās. Pārliecinieties, ka jums ir visi jūsu finanšu rādītāji un parādiet savu entuziasmu, ja patiešām vēlaties vietu. Faktors X patiešām ir par turpmāko rīcību un attieksmi.

Ja paskatās uz augstāk redzamo diagrammu, pamanīsit, ka nomas maksa daudzos tirgos samazinās vai samazinās. Tagad varat atļauties nopelnīt, bet vispieprasītākajos tirgos un īpašumos vienmēr būs vairākas ieinteresētās personas. Sekojiet manam padomam un veiksmi!

Wealth Building ieteikums

Veikals apkārt hipotēkai: LendingTree ļauj jums salīdzināt vairāku banku piedāvājumus no viņu milzīgā aizdevēju tīkla, lai atrastu jums labāko piedāvājumu. Ja jūs meklējat, lai iegādātos jaunu māju, saņemtu HELOC vai refinansētu savu esošo hipotēku, apsveriet iespēju izmantot LendingTree, lai dažu minūšu laikā iegūtu vairākus piedāvājumu salīdzinājumus. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.

* Ieguldījumi nekustamo īpašumu nolīdzināšanas iespējās: Ja jums nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas šodien ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu krāvējiem. Nekustamais īpašums ir galvenā daudzveidīgā portfeļa sastāvdaļa. Nekustamo īpašumu pārņemšana arī ļauj elastīgāk īstenot ieguldījumus nekustamajā īpašumā, ieguldot ne tikai tur, kur jūs dzīvojat, lai iegūtu vislabāko peļņu. Reģistrējieties un izpētiet visas dzīvojamās un komerciālās investīciju iespējas visā valstī. Realtyshares var piedāvāt. Tas ir bezmaksas meklēt un atklāt. Es personīgi ieguldīju platformā vairāk nekā 800 000 dolāru, lai izmantotu mazāku nekustamā īpašuma vērtējumu centrālo reģionu ar 3-5x augstāku neto nomas peļņu.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: