EQ pret IQ

EQ ir daudz svarīgāks par IQ. Man vienalga, cik tu esi gudrs, ja tu esi dīvains savdabīgs dusmīgs, tev nebūs tik daudz kā kādam, kas ir mazāk gudrs, bet ar visiem.

Iepriekšējā amatā es pārrunāju, kā es brīvu nedēļu varēju palikt viesnīcā $ 2,000 / naktī. Ceļojuma hack nebija saistīta ar rakstisku atsauksmi par viesnīcu vai izmantojot gagillion kredītkaršu punktus. Nē, es nepiedāvāju personas padomu Ryan Seacrest un Lukas Haas. Šī ceļojuma uzbrukums ir saistīts ar labu attiecību veidošanu. Ļaujiet man dalīties pieredzē.

Man ir draugs, kurš reiz bija klients. Viņš ir viens no veiksmīgākajiem cilvēkiem, kurus es zinu finanšu nozarē, kas arī notiek neticami bagātīgi. Aptuveni trīs gadus, kamēr es strādāju, es mēģināju pieskarties viņam, lai greiferstu kafiju. Es nosūtīju viņam e-pastus un atstāja viņam balss ziņojumus. Un trīs gadus taisni es nekad neguva atbildi. Kāpēc viņam vajadzētu pavadīt laiku ar peonu, piemēram, mani, kad viņš ir pie sava uzņēmuma kuģa un plīts virsmām ar Fortune 100 vadītājiem?

Es zināju, ka viņam patika teniss, taču sacīja viņam: "Man patīk iet ar tevi, un te ir tas, kas notiek tirgos", to vienkārši nedarīja. Viņam bija daudz vairāk svarīgu cilvēku, ar ko spēlēt. Es nespēju izdarīt emocionālu saikni.

Tad 2009. gada novembrī mans tenisa varonis Andreas Agassi, kurš nesen bija pensionējies, publicēja pārsteidzošu autobiogrāfijuAtvērt Viņš bija Sanfrancisko, lai parakstītu grāmatu, un es devos. Es gaidīju aptuveni 30 minūtes pie grāmatnīcas ar misiju ne tikai kratot Andrea roku, bet arī iegūt vairākas parakstītas kopijas, lai es varētu to nodot savam tēvam un manam klientam.

Tagad viss, kas man bija jādara, bija atrast veidu, kā to piegādāt. Es negribēju to nosūtīt pa ziņapmaiņu vai pastu, jo bija liela iespēja, ka autogrāfētā grāmata ar manu personīgo piezīmi pazudīs pa pastu. Viņš iegūst tonnas pārdodamās puses izpēti, kas tiek izlaupīta bez lasīšanas. Es meklēju labāku ideju, kad pati par sevi pasniedza iespēju.

Mūsu grupas finanšu direktors bija apmeklēts uzņēmuma akcionāriem. Viens no šiem akcionāriem ir bijis tas pats klients, kuru es mēģināju aizturēt pēdējos trīs gadus. Tā kā viņš bija Eiropā, es to nezināju no cauruma sienā. Tomēr es izsaucu drosmi, paņēmis viņu un jautāja, vai tu mani varētu dot labu un roku piegādāt parakstīto grāmatu man.

Viņš domāja, ka tā ir drausmīga ideja un piekrita to darīt! Šīs investoru sanāksmes parasti ir diezgan monotoniskas. Tādējādi, ja mūsu grupas finanšu direktors varētu padarīt to personīgāku, daloties šādos piemiņlietās, sanāksme pati par sevi būtu daudz nozīmīgāka. Protams, tikai 15 minūtes pēc tikšanās beigām mans nesaprotamais klients beidzot man iedeva gredzenu.

Mīļākā autobiogrāfija

Hi Sam! Paldies tik daudz par grāmatu! Esmu liels Andrea ventilators, un es patiešām novērtēju žestu. Kad jūs vēlētos hit? Man patīk satikties. Kā rīt?

Es biju šokā, bet izlauzis no tā un nekavējoties piekrītu, ka esmu spiests ignorēt visu, kas notiek manā kalendārā. Pēc mūsu trieciena mēs atgriezāmies skapīša telpā, lai atrastu dušu un mainītu.

Tur, stāvot apakšveļā, viņš teica kaut ko interesantu, ka es nekad to neaizmirsīšu. "Man ļoti patika mūsu hit. Mums tas jādara vēlreiz. Kā jūs iepriekš nekad neesat sasniedzis? Es vienmēr esmu sasniedzams pa e-pastu.”

Es gribēju viņam pateikt: "Nu, patiesībā, es esmu nosūtījis jums e-pasta ziņojumu par pēdējiem trim gadiem bez atbildes. " Bet tā vietā es atbildēju, "Tas būtu lieliski! Kā par nākamo nedēļu?"Tas bija decembris, un tirgi bija lēni.

No tā brīža mēs nonākam pie partneriem un, vēl svarīgāk, ar draugiem. Viņš vienmēr bija mans pirmais uzaicinājums, kad Āzijas tirgos notika kaut kas atbilstošs, un viņš katru gadu balsoja par labu vārdu. Katru reizi, kad mana vecākā kolēģis atnāca uz pilsētu, viņš vienmēr bija priecīgs par sanāksmi un teikt arī labas lietas. Viņš parādīja augstu emocionālo inteliģenci.

Kad es viņam to sacīju, es divus gadus vēlāk pametu savu uzņēmumu, viņš bija skumji. Viņš bija baudījis mūsu profesionālās attiecības, taču mūsu personīgās attiecības baudīja vēl vairāk. Patiesībā, kad es aizbraucu, viņš turpināja stāstīt visu ielu, lai mani pieņemtu darbā, nenoņemot, ka esmu vienojies par izstāšanos un gribēju turpināt savu lietu. Līdz šai dienai viņš joprojām iesaka mani darbā, jo viņš ir noraizējies par manu finansiālo labklājību. Es viņam saku, ka es daru labi, bet viņš vienmēr cenšas atrast veidu, kā palīdzēt.

Tā kā es pameta darbu 2012.gadā, mēs esam daudzkārt bijuši hung. Mēs ne tikai spēlējam tenisu pāris reizes mēnesī, bet esmu pārcēlies uz savu māju, lai skatītos Superbowl. Mēs esam apmeklējuši koncertus, labdarības pasākumus un Warriors basketbola spēles kopā.Es pat devos ceļojumā uz Londonu, lai svinētu savu 50. dzimšanas dienu.

Jūs zināt, kas ir jūsu patiesie draugi, kad jūs Turpiniet sarunāties ar viņiem kad beidzas darījumu attiecības. Viss, ko es gribēju, bija pavadīt laiku kopā ar labu draugu. Es nekad nepieprasīju neko citu kā viņa uzņēmumu.

Mentors ar resursiem

Kā cilvēks, kurš ir vecāks par desmit gadiem, es redzu savu draugu kā mentoru. Es cenšos dzirdēt pēc iespējas vairāk viņa gudrības katru reizi, kad mēs tikāmies par hit, jo viņš ir tik pieslēgts globālajai ekonomikai. Savukārt es dalītos ar viņu savu viedokli par lietām, kā arī.Bet lielākoties, mēs vienkārši priecājamies par tenisa kortu un izaicinām sevi pārtraukt pieaugt mūsu zarnām.

Kopš 2010. gada viņš uzaicināja mani katru gadu lai izmantotu dažus viņa kredītus no viņa "mērķa kluba programmas." Katru gadu viņš pērk noteiktu skaitu dalības dienas, kur viņš var rezervēt pārsteidzošas īpašības visā pasaulē. Tas ir diezgan kārtīgs risinājums tiem, kas bieži ceļo, vēlas justies kā mājās, tomēr nevēlas, lai būtu īpašumā brīvdienas.

Es sākotnēji atteicos, jo šīs īpašības ir lielas un dārgas. Parasti tikai manai sievai un man ceļojot mums nav nepieciešama 5000 kvadrātpēdu villa. Es jutu ļoti slikti, izmantojot kādu no saviem kredītiem, it īpaši tāpēc, ka uzzināju, ka būtu ļoti grūti salīdzināt viņa dāsnumu. Tālāk ir apskatītas aptuvenās cenas.

Tad kādu dienu mans draugsmani vilina ticot, ka, ja viņš neizmantos visas savas dienas, viņš tos zaudēs. Tāpēc es varētu arī veikt kādu no viņa dienām. Tātad es to izdarīju divas naktis Tahoe ezerā 2011. gadā. Pieredze bija fantastiska. Bet es jutu slikti, paliekot milzīgā namā tikai ar diviem no mums, tāpēc es atkal atteicos no viņa dāsnā piedāvājuma katru gadu līdz 2016. gadam.

2016. gada sākumā viņš teica, ka viņam bija 40 dienas, lai paliktu, lai izmantotu tikai ar vienu mēnesi, līdz ikgadējai atjaunošanai 30. jūnijā. Viņš mudināja mani "palīdzēt viņam" izmantot savus kredītus. Tad viņš nosūtīja man savu pieteikšanās informāciju un lika man rezervēt jebkur pasaulē, kur bija pieejamība. Es domāju Almalfi piekrasti vai 10 dienu piedzīvojumu Vjetnamā, Kambodžā un Laosā, bet laiks bija izslēgts. Tas ir tad, kad es atklāju Junior suite deluxe suite La Reserve viesnīcā Parīzē.

Tuvumā ir aptuveni 500 kvadrātpēdas liels apartaments. Bez tam franču atvērtā, manā mīļākajā tenisa turnīrā pasaulē, bija pieejams! Ar ko 40 dienas atstāt lietošanai mazāk nekā 30 dienu laikā, kas ir kauns zaudēt visas šīs dienas. Tāpēc ar savu svētību es rezervēju sešas naktis.

Kad es saņēmu galamērķa kluba vēstnieku, lai koordinētu savu braucienu, es viņai vairāk jautāju par dalības programmu, jo es domāju rakstīt amatu par šādām lietām. Es īpaši viņai jautāju par neizmantotajām dienām, un viņa minēja: "Neuztraucieties par pārmērīgajām dienām. Jūsu draugs ir augstākā līmeņa dalībnieks. Viņa lieko dienu laikā katru reizi atjauno nākamo gadu.

Drat! Es devos atpakaļ pie sava drauga un sacīja viņam, ka es jūtos ļoti slikti, lietojot savas dienas, kopš viņi pārcēlās, bet viņš joprojām uzstāja, ka es tos uzņemu.

Neuztraucieties par to. Sam. Es atjaunoju vēl 60 dienas nākamajā gadā un esmu vairāk nekā pietiekošs. Jūs esat bijis tik labs draugs visu šos gadus, tas dos man lielu laimi, ja jūs varat izmantot savas dienas. Izbaudiet ceļojumu! Un nesaņem pārāk tauku, ēst visus šos konditorejas izstrādājumus!"Viņš jokoja.

Neskatoties uz manu draugu, kura tīrā vērtība ir vismaz 100X lielāka nekā mana, es joprojām jūtu vainu. Bet kādā brīdī tas ir kļūst nepievilcīgs pastāvīgi noraidīt drauga piedāvājumu. Pieklājīga lieta, kas jādara, ir laipni pieņemt, ja viņi turpina uzstāties un atbildēt uz kaut ko pārdomātu. Ir grūti izdomāt, kā iegūt kādu ar milzīgiem finanšu resursiem. Bet es saņēmu tikai dāvanu ar Rafaela Nadala autoražēto Roland Garrosu cepuri par mana drauga dēlu, kurš arī spēlē tenisu.

Izstrādāt savu emocionālo izlūkošanu

Augsts emocionālais inteliģence var palīdzēt jums veidot labākas draudzības, atrast vairāk darba iespēju, ātrāk veicināt, veidot spēcīgākas kopienas un pat sasniegt dažus brīvu viesnīcu viesus. Es uzskatu, ka astoņi veidi, kā es uzskatu, palīdzēs visiem izveidot augstāku ekvivalentu.

1) Vienmēr dodieties vispirms. Dariet visu iespējamo, lai sniegtu vispirms, negaidot kaut ko tūlītēju pretī. Darba vietās, ja jūs vienmēr esat brīvprātīgi, lai palīdzētu saviem kolēģiem ārpus tavām darba pienākumiem, jūs galu galā pamanīsit un atalgotu. Pārmeklēšanā, ja jūs turpināsiet ārstēt viņu maltītes, parādot viņas laipnību un padarot viņu smieties, pastāv liela varbūtība, ka viņa pieņems jūs kā partneri. Izmantojot emuāru veidošanu, ja jūs turpināsiet publicēt saturu, kas ir izklaidējošs vai noderīgs, neuzkrājot pensu, jūs varat izveidot pietiekami lielu lasītāju bāzi, kurā lasītājus jūs aicinās palikt savās mājās vai aizvest uz ēdienu (pateicoties Nikolajam no Prāga alus un Sato brāļi Honolulā par sušiem!) Dariet lietas ar nolūku palīdzēt citiem. Jo vairāk jūs piešķirsit, jo vairāk jūs galu galā saņemsit.

2) Esi super klausītājs. Jūs nevarat uzzināt, ja jūs klausāties. Ja viss, kas jums jādara, ir runāt, jūs ņemat nostāju, ka jūsu ceļš ir vienīgais veids. Ir svarīgi klausīties citu cilvēku viedokļus. Pretējā gadījumā jūs nokļūsiet burbulī, kas galu galā jūs nonāks nepatikšanās. Ja vairāk cilvēku pavadītu vairāk laika, klausoties, pasaulē būtu daudz mazāk neuzticīgu cilvēku. Kad esat ar kādu, izejiet pie sava tālruņa. Meklējiet viens otru. Digest, kas tiek teicis. Esi aktīvs klausītājs.

3) Uzziniet otro valodu vai ceļojiet.Jums nav labi jāapgūst otrā valoda. Bet jums vismaz vajadzētu mēģināt. Apmācot otro, trešo vai ceturto valodu, tiks atklātas milzīgas izpratnes par citām kultūrām. Ja jūs esat pārāk slinks, lai iemācītos citu valodu, pamēģiniet iegremdēt sevi dažādās kultūrās. Koleģijā dzīvo Spānijas namā. Ceļojiet uz Japānu nākamajā atvaļinājumā. Praktizējiet Ramadānu, ja jums ir liekais svars. Jo vairāk jūs varat runāt, redzēt un piedzīvot dažādas kultūras, jo lielāka empātija jums attīstīsies citiem cilvēkiem.

4) Brīvprātīgie savu laiku. Piešķirt naudu, lai palīdzētu citiem, ir brīnišķīgs, bet tas ir solis noņemts. Mēģiniet arī brīvprātīgo savu laiku.Apsveriet brīvprātīgo darbu pie bezpajumtnieku pajumtes, piedalieties demonstrācijā pret vardarbību ģimenē vai lielam brālim vai lielai māsai bērnam ar prombūtnes vecākiem. Jo vairāk jūs redzat, kas ietekmē citus cilvēkus, jo vairāk jūs palīdzēsiet citiem cilvēkiem.

5) Paplašiniet savu tīklu. Izvērtējiet savu tūlītējo sociālo tīklu. Vai visi ir vienā ekonomiskajā klasē? Vai visi ir tādas pašas krāsas vai reliģiskās izcelsmes? Vai visi dara to pašu par dzīvo? Ir ērti sarunāties ar cilvēkiem, kuri izskata, runā un rīkojas tāpat kā jūs. Bet bez daudzveidīgākas draugu grupas tas nedara daudz par emocionālo intelektu attīstību. Mēs mēdzam bīties un noliegt tos, kurus mēs nesaprotam.

6) Pārdošanas vai servisa darbs vismaz vienu reizi. Kad jums pastāvīgi jādarbojas ar dažāda veida cilvēkiem, tu iemācies klausīties, pielāgoties, attīstīt pacietību un risināt problēmas. Nenovietojiet savu ziloņkaula torni un izdariet pieņēmumus. Iegūstiet mēli, kas piesaista dusmīgu klientu. Nodrošiniet lielisku servisu un iegūstiet nulles tipu. Tiklīdz jūs saprastu, cik grūti ir priecāties citiem cilvēkiem, jums būs daudz vairāk iepriecinoši, lai katru dienu cilvēki, kuri sagriež tavu zāles, kalpotu jūsu pārtikai un nokļūst uz lidostu. Skatīt: sabojāt vai nesaprotams? Darba minimālo algu darbs kā pieaugušajiem

7) Atrodiet kopīgu interesi. Emocionālo saikni var vieglāk veidot, ja atrodat kopīgu interesi. Kopējās intereses ir patiesas, un tās nevar būt viltotas. Atcerieties, cik daudz vieglāk jums ir līdzi kāds, kurš spēlē to pašu sportu, seko tai pašai komandai, devās uz to pašu universitāti, uzauga tajā pašā pilsētā vai mīl to pašu mūziku. Mani tūlīt piesaista cilvēki, kuri mīl spēlēt sportu, ir ļoti optimistiski, un viņiem ir savs bizness.

8) Sakiet personas vārdu. Šāds vienkāršs žests var iet tālu. Tas parāda, ka atceraties, kas viņi ir. Jūs arī vieglāk pievērsiet citas personas uzmanību. Sakot kāda vārda paskaidrojumu citai personai, kas jums ir svarīga.

Esi jauks, tu nekad nezini

Labākais ceļojumu uzbrukums ir vienkārši būt labs draugs un jauka persona. Ja tavam draudzim ir vairākas atvaļinājuma īpašības un dalības galamērķis, tas ir lieliski. Ja tavs draugs gadās būt parasta persona, tas arī ir labi. Jūs varat apvienot savus resursus, lai iznomātu vietu kopā sezonai. Vai arī, ja jūs, puiši, esat nepietiekami izmantojis atvaļinājuma īpašības, varat vienkārši apmainīt. Galu galā vienlaicīgi varat dzīvot tikai vienā īpašumā.

Sadarbības veidošana ietver pietiekami stipra emocionālā intelekta veidošanos, lai varētu attiecināt uz visiem cilvēkiem, bagātiem vai nabadzīgajiem, Āzijas vai Kaukāza, Millennial vai Baby Boomer cilvēkiem. Kad jūs izveidojat labas attiecības ar vairāk cilvēku, dzīve kļūst vieglāka. Nepārvērtējiet spēku guan xi.

Dienas beigās cilvēki vēlas palīdzēt tiem, kam viņiem patīk. Nevar būt vispārēji mīlēts, bet ir iespējams būt vairāk pacietīgam, pārdomamam un laipnam. Dodiet tik daudz, kā jūs varat vispirms, un varbūt kādu dienu kāds atgriezīsies par labu.

Kopīgi scenāriji, kur nepieciešama EQ

1) Kad jūs lūdzat kādu palīdzību, it īpaši kādu jūs nezināt. Vai tu esi uzmanīgs no sava laika? Vai jūs pareizi iepazīsities ar sevi? Vai jūs atradāt kopīgu savienojumu? Vai jūs pirmo reizi piedāvājāt?

2) Apspriežot skarbu tēmu. Vai esat ņēmuši vērā, no kurienes nāk otrs cilvēks? Vai esat pareizi iepazīstinājis savu fonu? Vai esat izdarījis loģisku argumentu par savu? Vai jūs iztēlojat savas jūtas nevis racionālu?

3) Kad jūs esat sociālās pulcēšanās un vēlaties veidot draugus. Vai tu smaida? Vai jūs sāka ar komplimentu? Vai jūs meklējat citas personas acīs? Vai jūs atļaujat 50/50 dialoga sadalīšanu?

Saistītie:

Vai esat pietiekami gudri, lai dotos pietiekami droši, lai saņemtu priekšu?

Stealth Wealth pieaugums: veids, kā palikt neredzams no sabiedrības dusmām

Komentāri Par Vietnē: