Valdība lēš, ka apmēram 31% no amerikāņu darbaspēka ir neatkarīgi darbuzņēmēji. Tajā pašā laikā Intuit veica pētījumu, kurā norādīts, ka 40% no amerikāņu darbaspēka vai ~ 60 miljoni cilvēku būs ārštata darbinieki, darbuzņēmēji un temp darbs līdz 2020. gadam. Visbeidzot, seši miljoni amerikāņu izvēlas strādāt nepilna laika, saskaņā ar ASV Darba biroja Statistika šogad.

Ir skaidrs, ka freelancing tendence pieaug, pateicoties tehnoloģijai, internetam, samazinot uzņēmuma priekšrocības, piemēram, pensijas un 401k spēles, Universal Healthcare un vispārējo vēlmi, lai visa cilvēce kļūtu brīvāka. 79% neatkarīgo darbinieku apgalvo, ka viņi ir patīkamāk strādā paši, saskaņā ar Neatkarības valsts ziņojuma 2015. gada ziņojumu no MBO Partners, biznesa pakalpojumu sabiedrības, kas koncentrējas uz pašnodarbinātajiem.

Kā persona, kas pēdējo trīs gadu laikā negaidīti konsultēja par finanšu tehnoloģiju nozari, pateicoties manai vietnei, es stingri uzskatu, ka tuvākajā nākotnē neatkarīgie līgumslēdzēji pārņems pilnas slodzes darbu. Turklāt jūs faktiski varēsiet daudz vairāk naudas kā brīvmākslinieks nekā pilna laika darba ņēmējs, ja jūs plānojat iesaiņot.

NODEVAS, KAS IR NEATKARĪGS LĪGUMSLĒDZĒJS

1) Jums ir lielāka brīvība veikt visdažādāko darbu. Iespēja izvēlēties, iespējams, ir vēlamais ieguvums no līguma noslēgšanas. Jūs esat vairāk prasmīgi izvēlēties darbu, kas interesē un visvairāk attiecas uz jums. Tā kā, ja jums ir pilna laika darbs, iespējams, ka esat iestrēdzis dara to pašu veco lieta atkal un atkal, kamēr jūs bang jūsu pieres asiņainu. Protams, jūsu spēju izvēlēties ierobežo jūsu spēja ražot. Tomēr, ja jūs izveidojat pietiekami ilgu karjeru, jums būs daudz jaunu iespēju.

Manā vecajā finanšu uzņēmumā es nevarēju veikt jebkādu ārējo naudu bez informācijas izpaušanas. Tagad es kā darbuzņēmējs varu palīdzēt finanšu tehnoloģiju kompānijas satura mārketinga iniciatīvai, uzsākt tenisa treniņu uzņēmējdarbību, mazliet virzīties uz priekšu un konsultēties ar lasītājiem par viņu personīgo finanšu problēmām. Ja es strādātu pilnas slodzes darbu, man droši vien būtu aizliegts to darīt, vai vismaz es tiktu intensīvi uzraudzīts.

2) Jums vajadzētu spēt vadīt augstāku stundas likmi. Tā kā līgumslēdzēju darbs ir daudz pievilcīgāks, uzņēmumi var maksāt augstāku cenu speciālistam, kas veic konkrētu darbu. Es uzskatu, ka darbuzņēmējs var maksāt no 30 līdz 100% lielākas stundas, nedēļas vai ikmēneša likmes vidēji, salīdzinot ar pilna darba laika darbu, jo uzņēmumam nav jāmaksā nekādi pabalsti, piemēram, veselības aprūpe, 401k, apmaksātie atvaļinājumi , un mācību atmaksa.

3) Jums ir lielāka rīcības brīvība, kur vien vēlaties. Kad es izmantoju līgumu par personīgo kapitālu laikā no 2013. gada novembra līdz 2015. gada novembrim, es vidēji divas dienas nedēļā. Tas bija ideāls līdzsvars tajā laikā, jo es sāku kļūt nemierīgs pēc darba mājās uz 1,5 gadiem pats. Protams, ne visi līgumdarbinieki nodrošina šādu elastību. Bet, ja jums ir līgumslēdzējs, kas nodarbojas ar informāciju, saziņu, analīzi un saturu, jums vajadzētu būt iespējai veikt savu darbu neatkarīgi no tā, kur ir piekļuve internetam.

Pamatojoties uz manu pieredzi finanšu pakalpojumu un finanšu tehnoloģiju jomā pēdējo 15 gadu laikā, es uzdrošinos teikt, ka visas mūsu darba vietas var tikt darītas attālināti. Būt birojā faktiski var būt neproduktīvs. Ir tik daudz tikšanās un tikšanās par sanāksmēm, par kurām ir grūti kaut ko darīt. Esmu visproduktīvākais klusā kosmosa rakstīšanas un īstenošanas stratēģijā.

4) Jūs strādājat pie jūsu kaislības projektiem. Pieņemsim, ka tev patīk pūkains Corgie kucēni. Jūsu sapnis ir sākt kucēnu dienas aprūpes centru. Ja jūs strādājat pilnu darba laiku, vienkārši nevarat uzsākt savu uzņēmējdarbību laika ierobežojumu un, iespējams, juridisku ierobežojumu dēļ. Bet, ja jūs slēdzat līgumus, jūs varat uzņemties līgumdarbu stundas ap jūsu kucēnu dienas aprūpes biznesu.

vienmēr būs mans kaislības projekts. Tas dod labu ieņēmumu plūsmu, un ir ļoti jautri eksperimentēt ar jaunajiem satura stiliem. Turklāt draudzība ar ļaudīm visā pasaulē ir diezgan jautra. 6. klasē, kad biju Malaizijā, es sāku rakstīt penpal vēstules bērniem dažādās valstīs. ir paplašināts pagarinājums kādam no maniem bērnības hobijiem.

5) Jūs varat pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni un draugiem. Mana vecmāmiņa nomirta otrā darba gada laikā no koledžas. Gada sākumā es atgriezos mājās uz Havaju salām, lai uzmundrinātu viņu pēc tam, kad viņai bija insults. Es biju ar viņu viņas slimnīcas gultā, kad viņa vakarā nomira. Tas gandrīz šķita, ka viņa gaidīja, kad es atvados, pirms viņa mūs atstāja. Viņas bēres bija pāris nedēļas, un es nepiedalījos, jo es jutos spiests palikt atpakaļ un strādāt. Es jau devos nedēļā. Es uzrakstīju vēstuli manam tēvam lasīt pie bērēm.

Tagad, kad es esmu vecāks, es saprotu, ka man vajadzētu atkāpties vai vienkārši palikt Havaju salās pāris nedēļu garumā, lai atbalstītu savu tēvu un radiniekus. Es baidos no bērēm, jo ​​es sajutu visu skumju. Bet varbūt bēres ir laiks, lai atcerētos visu, ko cilvēks ir paveicis, lai pozitīvi ietekmētu visu mūsu dzīvi.

Kā būt ROCKSTAR LĪGUMSLĒDZĒJS

Daļa no iemesla, kādēļ es gribēju būt darbuzņēmējs, ir tāds, ka es varētu uzrakstīt šo rakstu, pamatojoties uz pāris gadiem noslēgto līgumu pieredzi. Man izdevās veiksmīgi apspriest atteikuma pabalstu, kas paredzēja sešu gadu uzturēšanās izdevumus 2012. gadā, lai es varētu izpētīt jaunu nozari, kas nav tradicionālā finanšu nozare. Nevienam nekad nedrīkstētu iziet no darba, jo jūs to nesaņemat no darba, Cobra veselības aprūpi un bezdarbnieka pabalstus. Lūdzu, izlasiet manu grāmatu!

Šeit ir daži padomi, kas jāievēro, ja vēlaties būt rockstar darbuzņēmējs, kurš vienmēr ir izveidojis darbu.

1) Pievienot vērtību, bet SHUT muti. Vērtības pievienošana vienmēr ir laba lieta. Vērtības pievienošana jaunā arēnā, kur viņi negaidīja, ka pievienosit vērtību, ir vēl labāka. Bet jums arī jābūt uzmanīgiem un jāaizver mute, ja jums kaut kas nepatīk vai domājat, ka viņu rīcība ir nepareiza. Konsultējieties bez tiesas sprieduma.

Mana lielākā problēma ir tā, ka es "visu laiku valkāju manu sirdi uz manas piedurknes" (laba atbilde, kad intervētājs jautā: "Kāds ir tavs lielākais vājums?"). Esmu ļoti uzticīgs, kad ticu kaut ko vai domāju, ka kaut kas iet pa nepareizu ceļu. Tā rezultātā, ja es nepiekrītu, varu nomest cilvēkus nepareizi. Tas gandrīz vienmēr ir tas, kā konflikti sākas darbā. Dažreiz vislabāk ir tikai STFU un padarīt citus laimīgus.

Pirms atverot muti, lai pievienotu divus centus, domā par sevi, vai lielāks labums ir sasniedzams, ja jūs mēģināt pakļaut kādas citas iestādes pilnvaras. Pat ja jums ir taisnība, ja kāds kolēģis tic, ka jūs to iemeta autobusā, viņi darīs to par jūsu diskreditāciju. Tas ir viegli izdarāms, jo galu galā esat darbuzņēmējs, nevis pilna laika darbinieks. Ja tiek uzdots jautājums, sniedziet līdzsvarotu ieteikumu, bet nelieciet savu viedokli uz citiem.

Jāizlasa: vai jūs pietiekami gudri, lai dotos pietiekami droši, lai saņemtu priekšu?

2) Zini savu vietu. Pareizi vai nepareizi, līgumslēdzējiem netiek pielīdzināti darbinieki. Darbiniekiem ir pilnas slodzes priekšrocības, saņem dāvanas, apmeklē privātus pasākumus utt. Kā darbuzņēmējam nevajadzētu sagaidīt jebkādu pilnas slodzes darbinieku ārstēšanu. Ja ir uzņēmuma pagrieziena svinības, kad visiem visiem viesiem tiek dāvāta jauka dāvanu karte diviem, jūs, iespējams, saņemsiet zilu. Nedz raud. Tas ir tikai veids, kā tas ir. Atgādiniet sevi par visiem priekšrocības, kādas ir darbuzņēmējam.

Es uzskatu, ka ir ļoti viegli piedalīties komandā, par ko es noslēgšu līgumu. Tad šī ir gadījuma tikšanās, kurā redzu visus, kur es neesmu uzaicināts, kas mani atgādina par manu vietu. Nezinot savu vietu, var rasties problēmas, jo sākat domāt, ka notiks lietas, kas jums nav saistītas. Piemēram, kādreiz es teicu, ka rakstos neesmu lietojis vārdus "mēs" vai "mūsu", jo es neesmu uzņēmuma pilna laika pārstāvis. Tas ir ievainots, bet tā ir tikai daļa no darbuzņēmēja puses.

Tāpat kā mīlošs kāds vairāk, nekā viņš / viņa mīl tev radīs problēmas, pārāk daudz rūpējas par organizāciju, jo darbuzņēmējs var novest pie jūsu sabrukuma. Jūs varat beigties ar dēmonīgu kā pieņemts kucēns, kurš vienmēr jautā, kāpēc viņa māte baro pārējos mazuļus vispirms. Saskaņojiet savas intereses ar saviem klientiem, un viss būs kārtībā.

3) Pārvaldīt gaidas agresīvi. Kad es pirmo reizi sāka noslēgt līgumu, es strādāju aptuveni 40 stundas nedēļā 24 nedēļas pēc kārtas, neskatoties uz to, ka tikai par manu līgumu maksā 25 stundas nedēļā. Es gribēju pārtaisīt piegādi, lai nodrošinātu, ka mans līgums turpinās ik pēc trim mēnešiem. Bija pat daži cerības, ka mans pirmajos sešos mēnešos veiksšu tik labi, ka es pat varētu saņemt paaugstinājumu. Es to nedarīja Pēc tam es vēlreiz pielāgoju savas darba stundas, par ko tika panākta vienošanās līgumā. Es ņēmu risku un zaudēju. Vismaz mans līgums turpinājās vēl vienu gadu.

Mans tēvs man pat teica, ka es vienu reizi 10 dienas apmeklēju Havajus "Vai tiešām jūs strādājat vairākas stundas dienā? Tāpēc, ka pārliecināts, ka jūs visu laiku strādāties!"Viņš man atgādināja par manām darba kolektīvām tendencēm un ierobežojumu nozīmību.

Darba stundas, ko jūs pavadat darbu, bet nesaņemat samaksu, ir stundas, kurās jūs varētu pavadīt strādāt citam klientam un saņemt samaksu. Jūs neesat pilna laika darbinieks ar luksusa vienmēr saņemtu samaksu neatkarīgi no tā, cik daudz vai cik maz jums strādā. Jūsu laiks ir jūsu bizness. Jums ir jānosaka robežas, lai saglabātu jūsu veselību, maksimizētu jūsu peļņu un paliktu laimīgi. Tagad es izmantoju paziņojumu ārpus biroja, kad es nevaru noslēgt līgumu vai esmu spiežot manu stundas ierobežojumu.

4) Nekad nepārtrauciet tīklu veidošanu. Kad jūs sāksiet slēgt līgumus kādā konkrētā uzņēmumā, jūs neizbēgami saņemsiet daudz citu pieprasījumu no citiem uzņēmumiem tajā pašā telpā. Ja jūs veicat pietiekami labu darbu, cilvēki, izmantojot LinkedIn tiešsaistes profilu, darīs zināmu ar mutes dobuma palīdzību. Iet uz visām laimīgās stundas funkcijām. Apmeklēt klienta notikumus, kad vien varat. Nekad nepārtrauciet sakarus tīklā. Šī ir tīrā FOMO efekts, kurā citi uzņēmumi vēlas arī jūs pieņemt darbā, tiklīdz viņi redz jūsu rīcību.

Esmu saņēmis pusi desmitiem citu uzņēmumu pieprasījumu par saviem pakalpojumiem, kurus esmu atspējojis 2014. un 2015. gadā. Jūtieties brīvi vienlaikus noslēgt līgumu ar vairākiem uzņēmumiem. Jūs nesaņemat priekšrocības, tāpēc jums ir visas tiesības nopelnīt, ko jūs varat maksāt par saviem izdevumiem un ietaupīt uz pensiju.

5) Zini savu vērts. Pirms izcelt savu likmi, pēc iespējas jāpēta tirgus izpēte. Tas ir nedabiska sajūta, kas jāmaksā stundai, dienai vai nedēļai, ja jūs izmantojat, lai saņemtu samaksu, pamatojoties uz gada algu. Mana jēga ir daudzi darbuzņēmēji, kas pazemina to, ko viņi patiešām ir vērts.Viņi aizmirst, ka tāpēc, ka uzņēmumam nav jāmaksā priekšrocības, tas ietaupa apmēram 30%, nenodarbinot jūs pilna laika. Tā rezultātā jums jāuzliek par 30% vairāk par saviem pakalpojumiem, lai kompensētu pabalstu trūkumu, ja ne vairāk.

Pēc tam, kad veicat savu tirgus izpēti par to, cik daudz jūs varat iekasēt, jums jādara godīga pašnovērtējums jūsu pieredzē un vērtība, ko varat sniegt. Tirgus jums pateiks, vai jūs uzlādējat pārāk daudz, ja neviens neatbild vai pārāk maz, ja jūsu iesūtne kļūst appludināta.

6) Esiet pateicīgs par iespējām. Nekad nerunājieties par saviem klientiem. Vienmēr esiet pateicīgs par iespējām, kādas jums bija. Neatkarīgi no tā, kur jūs strādājat, zināt, ka aplis ir ļoti mazs. Visi pazīst visus vai arī atrodas ne vairāk kā trīs atdalīšanas pakāpēs. Šķiet, ka cilvēki ikdienā mainās ik pēc trim gadiem. Jūs nekad nezināt, kur kāds varētu nonākt.

Man bija neapmierinoša pieredze, kad es nosūtīju savu atdzimšanas e-pastu uz autoru komandu, ko es nolīgu klientam. Tikai divi no pieciem bija atbildējuši ar "labāko veiksmi" vai "es tev priecājos, ka mani ieveda uz kuģa". Uzmini, ko es ieteiku vadīt pēc manis atstāšanas? Tu saprati. Pateicīgie. Vienmēr esiet pateicīgs, jo tajā ir daudz cilvēku, kuriem ir mazāk vai kuri vēlas vienādas iespējas.

DON, BE TIEŠU, KAS IR LĪGUMSLĒDZĒJS

Kad es strādāju dienas darbā, es domāju, ka darbuzņēmējs ir riskants piedāvājums, jo es nebiju pārliecināts par to, ko man vajadzēja piedāvāt. Tā rezultātā es jautāju, kā es maksāju par veselības aprūpi, nopelnot stabilu algu čeku un ietaupot labu summu pensijai. Patiesībā ir dažāda līmeņa darbuzņēmēja kvalitāte, tāpat kā dažādu pakāpju pilna laika darbinieku kvalitāte. Ja esat kārotais darbinieks vai darbuzņēmējs, jums vienmēr būs iespējas, kas maksās skaisti.

Ja jūs spējat pienācīgi sadarboties un pārvaldīt savu laiku, jūs varat nopelnīt daudz vairāk kā darbuzņēmējam nekā tad, ja strādājat pilnu darba laiku. Jums arī ir maksimāla elastība, lai strādātu pie dažāda veida darba vietām. Vienā brīdī es nopelnīju 30 000 ASV dolāru mēnesī kā darbuzņēmējam! Katrs viens no maniem klientiem ir samaksājis man stundas likmes, kas vienādas ar vairāk nekā 200 000 $ gadā.

Veselības aprūpe ir vislielākā problēma. Bet viss, kas jums jādara, ir jāmaksā par to, atkarībā no jūsu plāna, 300 dolāri, 700 dolāri mēnesī. Izdevumi arī kļūst atskaitāmi.

Marka šodien tiešsaistē

# 1 veids, kā esmu spējis konsekventi iegūt līgumslēdzēju darbu, ir, izmantojot šo vietni. Mani finanšu tehnoloģiju klienti atrada mani un man patika manas rakstiskās kvalitātes kvalitāte, lai mani pieņemtu darbā satura mārketinga nodaļās vai kā filiāļu konsultācijas. Jūsu vietne var būt par visu, kas jums ir aizraujošs, un tas neizbēgami piesaista jūs vairākas pareizās klientu vidū.

Sākot ar 2009. gadu, bija vislabākais, ko es jebkad būtu varējis darīt. Nekad savos visnopietnākos sapņos es nedomāju, ka tiktu izveidots pietiekami daudz tiešsaistes, lai trīs gadus pēc darba uzsākšanas nevajadzētu strādāt dienas darbā. Zemāk ir reālais ienākumu pārskats par profesionālu blogger, kurš no sava tīmekļa vietnes pēc četriem gadiem saražo 150 000 dolāru gadā, bet nopelna vēl 180 000 ASV dolāru + gadā no konsultēšanas koncertiem, pateicoties viņa vietnei!

Sāciet savu vietni un piesaistiet vairāk klientu. Pārbaudiet manu soli pa solim apmācības rokasgrāmatu par to, kā varat sākt vietni, piemēram, raktuves, zem 30 minūtēm tikai par 2,95 ASV dolāriem mēnesī. Mājas lapa lems jūsu biznesu un kļūst par jūsu tiešsaistes portālu. Pateicoties manai vietnei, es daudzus gadus spēju piesaistīt simtiem tūkstošu dolāru konsultāciju iespējām.

Nebija dienas, kad es neesmu pateicīgs par 2009. gada sākumu. Tikai 2,5 gadu laikā es varēju pamest darbu un esmu brīvs. Ikvienam vajadzētu piesaistīt internetu, lai izveidotu zīmolu, izveidotu biznesu un kļūtu atvienots no biroja, lai dzīvotu mērķtiecīgi!

Komentāri Par Vietnē: