Ceļojot uz citām valstīm, "oportūniskajiem" vietējiem iedzīvotājiem ir ļoti viegli ātri izšķirt jūs kā mērķi ... .rer .... Tūristu. Kamēr mans nesenais ceļojums uz Peru es kļuva par zādzības upuri, pat pēc tam, kad es dzirdēju stāstu no kāda līdzbraucēja, kuram bija piesaistīta $ 1,000 kamera, pagriezta no zipped zeķes kabatas tikai iepriekšējā dienā. Mana sieva ar mani bija ļoti piesardzīga, ievērojot ieteikumus, kurus piedāvāju zemāk (izņemot vienu, un tas mums izmaksāja). Tikai pēdējā stundā, no mūsu ceļojuma pēdējās dienas, mēs noslēdzām mūsu glābiņu uz mirkli un ātri kļuva par upuriem.

Kā es dabūju

Mēs bijām lidostā, kas bija gatavi iet caur drošību, kad mēs atkārtoti vadījāmies, jo mums vēl bija jāmaksā mūsu lidostas maksa. Lidostas maksa? Peru lidostā jāmaksā "lidostas maksa" par biļeti par iekšzemes lidojumiem 20 ASV dolāri un biļeti par starptautisko lidojumu 60 ASV dolāru apmērā! Tagad tas ir zādzība. Botta Bing!

Lidosta nepieņēma kredītkartes, un mums bija nulle naudas. Es biju ātri uztraucies par to, kas, šķiet, ir smieklīgi, un tagad man no pēdējā brīža bija jāņem skaidrā nauda no ATM un jāmaksā ATM izņemšanas maksa! Mēs devāmies uz bankomātu un atvilka naudu.

Negaidīta maksa un trauksme, lai nonāktu pie mūsu vārtiem, lika mums tikai vienu minūti zaudēt uzmanību. Un tas viss pagāja. Nākamajā rītā es sapratu, ka, izpakojot, mana debetkarte bija pazudusi. Mana sieva ātri apliecināja, ka man nav jāuztraucas, jo lielākā daļa ATM maisa jūsu karti, ja jūs to nepietiek ātri, un turklāt neviens neatbilda aiz mums.

Es pārbaudīju mūsu bankas kontu un pārliecināts, ka kāds bija veiksmīgi atteicies no $ 200 ne vienreiz, bet divreiz no mūsu konta! Kā kāds varētu atsaukt, nezinot pin numuru uz manu karti? Es aicināju banku atcelt karti un uzzināt par zādzību. Banka man teica, ka tur ir daži bankomātu zagļi, kam ir mazas kameras, kas piestiprinātas bankomātos, kur viņi var apskatīt, lai noskaidrotu, ko jūs iespiežat ar savu pin numuru, un tas ir tas, kas manā gadījumā ir bijis noticis. Man nebija ne jausmas, ka tas bija iespējams. Gūtā mācība - grūti.

Kā jūs varat izvairīties no zādzības un turpmākās problēmu ceļojot:

Šeit ir daži ieteikumi, kuru pamatā ir pētījums, personīgā ceļojuma pieredze un manas sievas ieteikumi, kuri pavadīja 3 mēnešus, ceļojot Eiropā:

 1. Valkājiet naudas jostu. Tie ir ļoti lēti un ir vērti katra santīma. Saglabājiet visus svarīgos dokumentus, piemēram, jūsu pasi, kredītkartes, lielāko daļu skaidrās naudas, ceļojuma maršrutu un biļetes šeit. Tas ir lielisks veids, kā nepieļaut kabatas izvilkšanu, un jums nav jāuztraucas par to, ka vienmēr turēsiet kabeli savā kabatā.
 2. Vienmēr ir jāpiesaista bagāža. Mugursomas vai rullīša bagāža ir plus (turklāt ir vieglāk nokļūt). Ceļojot, kāds mums stāstīja par to, kā viņi glabāja savu bagāžu zem autobusa sēdekļa, aizmiga un pamodās, apzinoties, ka viņu bagāža ir nozagta. Kāds bija izgriezis caurumu savā somā un izņēma visu no apakšas sēdekļa.
 3. Pārnēsājiet kameru VAI drošā vietā. Tīras domas
 4. Izplatiet naudu starp vairākiem ceļotājiem un starp vietām uz jums. Ātri piekļūstiet lielāko daļu savu naudu savā naudas joslā un nelielu summu kabatā vai seifā. Ja jūs esat aplaupīti, jūs varētu arī izskaidrot, ka tas ir viss, kas jums bija.
 5. Atstājiet vērtīgus rotaslietas, piemēram, kāzu gredzenus un pulksteņus mājās.
 6. Nakšņojiet taksometru atpakaļ uz savu viesnīcu naktī. Peru mums vajadzēja sazināties restorānā ar cienījamu taksometru, jo daži taksometri ir "neuzticami".
 7. Skenējiet un e-pastu nosūtiet svarīgus dokumentus sev. Pārbaudiet savu pasi, kredītkartes (priekšā kartes numuru un atpakaļ uz tālruņa numuru) un jebkuru citu kritisku informāciju, kurai vajadzētu ātri piekļūt, ja jūsu personiskie priekšmeti ir pazaudēti vai nozagti. Nosūtiet skenēto dokumentu pa e-pastu un, iespējams, ar citu personu
 8. Rūpīgi iztīrīt spraudītes spilventiņu, veicot izņemšanu bankomātos.
 9. Un vienmēr aizņemiet savu debetkarti, kad esat pabeidzis bankomātā!
 10. Ja jūs varat izmantot kredītkarti, kas neuzliek jums procentus par bankas naudas līdzekļu avansiem, salīdzinājumā ar debetkarti, kas netiks segta par 100% no zādzībām, jums būtu prātīgi to darīt.

Ceļojumu zādzības diskusija:

 • Ko jūs darāt, lai pasargātu sevi ceļojumā?
 • Kāds ir visvērtīgākais īpašums, kuru esat bijis nozagts vai pazaudējis ceļojumā?
 • Kāds ir viss neprātākais ceļojumu stāsts?

Komentāri Par Vietnē: