Gyeongbokgung pils Seulā

Pirms aizbraukšanas uz Āziju es teicu sev, ka es dzīvoju, tikai uzturas labākajās 5 zvaigžņu viesnīcās. Salīdzinājumā ar Ameriku, Āzijas bijusī Japāna ir relatīvi lēta. Es tikko pabeidzu samaksāt par hipotekāro parādu 100 000 ASV dolāru septiņus mēnešus agrāk nekā gaidīts, un jutos kā es pelnījuši, lai tiktu atalgots. Norēķinu veikšana 60 stundas nedēļā trīs mēnešus pēc kārtas kā konsultants, lai paātrinātu manas hipotēkas izmaksas, bija arī antiteksts par "priekšlaicīgu pensionēšanos".

Visi satraukti sākt rezervēt savas viesnīcas, es noklikšķināju uz 5 zvaigžņu meklēšanas iespēju tiešsaistēSeulā un Kualalumpurā. Bet, tā vietā, lai rezervētu četras naktis viesnīcā "Shilla" Seulā par 350 ASV dolāriem nakti, es nolēmu rezervēt Centermark Hotel Insadong tikai par 120 ASV dolāriem naktī pēc nodokļiem un nodevām. Viesnīca Centermark novērtēja četras zvaigznes un tajā bija bezmaksas bezvadu internets. Tas bija pastaigas attālumā no visām galvenajām pilīm un Buchchon ciematu. Ietaupījumi 1320 ASV dolāru apmērā varētu viegli maksāt par visām pārtikas, transporta un atrakciju biļetēm Dienvidkorejā!

Tad Kuala Lumpūra pagriezās rezervēt viesnīcu. Sākotnēji es gribēju palikt Villa Samadhi, 5 zvaigžņu kūrortā Ampang centrā, kur dzīvoju kā bērns. Viesnīca izskatās kā oāze, kas ideāli piemērota medusmēnesim. Naktī pie nakts 250 ASV dolāru apmērā suite ar privātu peldbaseinu, brokastīm un bezvadu internetu, tas ir diezgan laba vērtība salīdzinājumā ar cenām, kādas jūs meklējat līdzīgam Sanfrancisko komplektam.

Bet šeit ir lieta. Manas personīgās finanses smadzenes pārņēma. Malaizijas IKP uz vienu iedzīvotāju ir tikai aptuveni 24 500 USD salīdzinājumā ar Dienvidkoreju - 35 400 USD un Sanfrancisko - 78 000 ASV dolāru. Kāds bizness man ir pavadījis 250 ASV dolāru naktī par 5 zvaigžņu viesnīcu Malaizijā, jo tas būtu līdzvērtīgs tērēšanai aptuveni $ 850 naktī Sanfrancisko, ko es nekad neko nedaru! Tā vietā, lai rezervētu Villa Samadhi par 250 ASV dolāriem nakti, es nolēmu rezervēt četrzvaigžņu Impiana viesnīcu KLCC par 120 ASV dolāriem naktī. Tas vienkārši juta labi.

LĒMUMS PAR TO, KA DAĻA PIEVIENOT VIESNĪCĀM

Tāpat kā daudzi no jums, man patīk iegūt labu darījumu. Es arī nevēlos maksāt paaugstinātas cenas tikai tāpēc, ka esmu ārzemnieks. Piemēram, par 18 sarkanvīniem (5 ASV dolārus) par svaigu jaunu kokosriekstu dzērienu pie viesnīcas izskatās muļķīgi, ja es vairākus kvartālus varu nokļūt 3 zelta grēda (0,8 ASV dolāri) slavenajās Jalan Alor dzirnavu veikaliņās. Mana cita pet peeve ir taksometru vadītāji, kas mēģina izvilkt mani, neizlaižot savus skaitītājus.

Kādu dienu pēc manas potītes spraiguma es nolēmu atgriezt taksometru uz viesnīcu, jo, pēc manām domām, tas būtu apmēram 5 ringtones. Pēc minūtes braukšanas es jautāju viņam par metru ieslēgšanu un viņš atteicās. Tāpēc es nepārprotami atteicās viņam maksāt. Par laimi, viesnīca bija tikai pāris kvartālu attālumā, tāpēc es izgāju un gāju. Ja jūs saņemat ripped off, stand up sevi!

Petronas torņi, Kualalumpura

Pēc lidojuma aviobiļešu rezervēšana tūristu mītnē parasti ir pirmais izdevums, kas radušies visiem ceļotājiem. Ja jūs varat atrast draugus, lai paliktu bez maksas, tad fantastiski! Bet pēc pāris naktīm es vienmēr jūtos slikti un nolemj doties uz viesnīcu. Es arī esmu aizgājis no guļvietas kopmītnēs, bet, ja jūs neesat, jums vairāk spēks, jo šeit jūs varat satikt daudz interesantu cilvēku.

Izdevumi par viesnīcu 120 $ vienā naktī kaut kāda iemesla dēļ ir jutušies. Un manā zarnā, pavadot vairāk nekā 200 dolāru naktī, vienkārši jutos kā nepareizi, piemēram, pavadot pilnu gadu algu par automašīnu. Esmu pārliecināts, ka daudzi no jums ir jutušies tādā pašā veidā kā tērēt naudu par noteiktām lietām. Nu, pēc nedaudz domāšanas, esmu izveidojis formulu, lai aprēķinātu finansiāli atbildīgu viesnīcu tarifu.

Aprēķinot finansiāli atbildīgu viesnīcu, tērē ar NHER ©

1) Pirmais solis ir sadalīt kopējo mājas dzīves dārdzību mājās par 30,5 dienām. Piemēram, ja jums pieder Sanfrancisko, jūsu ikmēneša mājas uzturēšanās izmaksas var ietvert ikmēneša hipotēku 4000 ASV dolāru, ikmēneša īpašuma nodokļa 1300 ASV dolāru un ikmēneša komunālo pakalpojumu izmaksas 200 ASV dolāru apmērā. Tas sasniedz 5500 dolārus. Sadaliet to 30,5 dienas, un saņemat 180 ASV dolāru dienā. 180 ASV dolāri ir vairāk vai mazāk jūsu Natural Hotel Izdevumu likme (NHER) ©. Jo mazāk jūs tērēsit, jo lielāks ir darījums, kuru jūs jūtaties, un jūs saņemat atlaidi.

Ja jūs īrējat, tad vienkārši izmantojiet īres maksu, kā arī visus uzturēšanās izdevumus un dalieties ar 30,5. Ja esat atmaksājis hipotēku, tad nomainiet hipotēku ar tirgus procentu likmes nomas maksu jūsu NHER © aprēķinos.

2) Nākamais solis ir redzēt, kāds pašreizējais valsts IKP uz vienu iedzīvotāju valstī, kuru jūs apmeklējat. Iepriekš minētajā piemērā, tā kā Kualalumpuras IKP uz vienu iedzīvotāju ir tikai 1/3 Sanfrancisko IKP uz vienu iedzīvotāju, nav izdevīgi iztērēt vairāk par 180 ASV dolāriem viesnīcas istabā. Tajā pašā laikā var būt grūti atrast pienācīgu viesnīcu par mazāk nekā 60 ASV dolārus (180 $ x 30%) lielā starptautiskā pilsētā, kur tūrismam ir 6 IKP vadītājs.

IKP uz vienu iedzīvotāju ir tikai veselīguma pārbaude, jo cenas parasti normalizējas lielākajās starptautiskajās pilsētās. Tātad, kāds ir personīgais finansējums, ko gatavojas darīt?!? Lucky mums, nav vajadzības izgudrot riteni, lai noskaidrotu, cik daudz mums vajadzētu tērēt.

3) Pēdējais solis ir izmantot Big Mac indeksu kā reizinātāju, lai aprēķinātu jūsu koriģēts NHER ©. McDonald's ir visur pasaulē. Tā rezultātā ekonomisti ir izmantojuši Big Mac indeksu, lai izsekotu cenām un pirktspēju katrā valstī, kurā darbojas McDonald's.Viss, kas Jums jādara, ir ņemt Natural Hotel Izdevumu likmi ™ un reizināt to ar galamērķa valsts Big Mac cenu, kas dalīta ar jūsu valsts Big Mac cenu.

Piemēram, Big Mac izmaksas Kualalumpurā ir 2,5 ASV dolāri un Sanfrancisko - 3,8 ASV dolāri. Sadaliet 2,5 ASV dolārus par 3,8 ASV dolāriem, lai saņemtu 66%. Tagad reiziniet 180 $ par 66% un iegūstiet 118.80 $. Nu ko tu zini Nav brīnums, kāpēc Kvala Lumpurā pavadīt 120 ASV dolāru naktī juta tikai labi!

Šeit ir cheat lapa, ja jūs esat pārāk slinks uz Google jūsu galamērķa valsts Big Mac cenu.

Ietaupīt naudu viesnīcās ar loģiku

The Taaras Resort & Spa, Pulau Redang, Malaizija

Starp precīzu un lētu cenu starpniecību ir laba robeža. Tagad jums nav identificēt ar to arī. Tā vietā izmantojiet savu finansiālo pieņēmumu, veicot dažus loģiskus aprēķinus, lai noskaidrotu, cik daudz jūs, iespējams, varētu pavadīt.

Mans ieteikums ir palikt 130% no jūsu koriģētā NHER ©, ja jūs dzīvojat dārgākā piekrastes pilsētā, piemēram, NYC, LA, San Diego, San Francisco, Bostonā, Miami un Sietlā. Ja jūs tā notikt, lai dzīvotu zemo izmaksu pilsētu Midwest, tad iet uz priekšu un paplašināt līdz 200% no jūsu koriģēto NHER ©.

Vienmēr mēģiniet uzdot sev jautājumu par to, cik daudz tu esi gatavs tērēt pirms cenu pārbaudes. Šis ir uzdevums, ko es vienmēr daru, skatoties uz atvērtajām ēkām. Izvairieties izlasīt brošūru, līdz esmu pavadījis laiku, pārbaudot visu māju. Es gribu pārbaudīt savu tirgus izturību. Ja pieprasītā cena ir zemāk (20% vai vairāk), manuprāt, tas būtu labs pirkuma rādītājs. Tas pats attiecas arī uz viesnīcām pēc visu mārketinga materiālu lasīšanas!

Saistītie: Kā ceļot par brīvu un samazināt jūsu ar nodokli apliekamo ienākumu.

Wealth Building ieteikums

Izsekojiet savu bagātību par brīvu: Lai optimizētu savas finanses, vispirms ir jāuzrauga savas finanses. Es iesaku pierakstīties uz Personal Capital bezmaksas finanšu instrumentiem, lai jūs varētu izsekot savu neto vērtību, analizēt savus ieguldījumu portfeļus par pārmērīgām maksām un vadīt savus finanšu līdzekļus, izmantojot savu fantastisko pensiju plānošanas kalkulatoru. Tie, kas ir viņu finanšu jomā, veido daudz lielāku labklājību ilgāk nekā tie, kas to nedara. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada. Tas ir labākais bezmaksas finanšu pakalpojums, kurā varat pārvaldīt savu naudu.

Vai jums ir pareizais pensionēšanās ceļš? Nav pogas "attīt atpakaļ".

Vai meklējat lielisku ceļojumu atlīdzības kredītkarti? Noklikšķiniet uz banner par vislabāk novērtētajām kredītkartēm šodien. Chase Sapphire ir viens no maniem mīļotājiem un ceļojuma kredītkarte, kuru izmantoju, lai stiprinātu visas manas atlīdzības punktus.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: