Norādot, cik daudz tip ir viena no visvairāk neērtajām lietām, kas jārisina, jo izgāšana nav obligāta. Bet, ja jūs dzīvojat Amerikā, tāpat kā es, izgāšana ir daļa no mūsu kultūras. Netiek sagūstīts par pakalpojumu, tas jūtas dīvaini, tādēļ mēs to parasti darām, pat ja tā nav daļa no citas valsts kultūras.

Kaut arī katrai Eiropas valstij ir nedaudz atšķirīga kultūru virzīšana, es gribētu sniegt aptuvenu norādījumu par to, cik daudz nogādāt viesmīli vai viesnīcas personālu, ceļojot jebkurā Eiropas valstī. Izmēģinājumu apjoms ir izpētīts, izmantojot manu ceļojumu pieredzi un runājot ar daudziem tūrisma nozares veterāniem. Un, ja jums kādreiz ir šaubas, jūs vienmēr varat padoms vairāk!

Tipping Guide Eiropā

Dažiem no jums var būt anti-tip mentalitāte, jo jūs nejūtat, ka cilvēki, kuri jums sniedz pakalpojumus, būtu jāiegādājas nekas, jo viņi jau saņem atalgojumu, lai veiktu savu darbu. Varbūt jums nepatīk padoms, jo jūs mēģināt saglabāt atvaļinājuma izmaksas zemas. Viena no lielākajām problēmām, kas saistīta ar visu jūsu dzīvi, ir tā, ka tas var pārsteigt savu dāsnumu citiem. Neatkarīgi no jūsu iemesla, kādēļ jums nepatika tip, es to saņemu.

Tas, kā es pārvarēju savas parsimonitātes sajūtas attiecībā uz izgāšanu, bija, strādājot tuvu minimālās algas dienesta darbam, lai pieaugušais varētu kļūt uzmanīgākam. Pakalpojumu veikšana, lai nodrošinātu cilvēku drošību un laimīgumu, prasa daudz smaga darba. Katru reizi, kad pasažieris man iedeva galu, neatkarīgi no tā, cik mazs, es ar lepnumu uzpūsties. Es gribēju iet uz priekšu un tālāk par viņu un nākamo pasažieri, kurš iebrauca manā automašīnā. Es biju tik pateicīgs.

Atalgojums autovadītājiem, viesmīļiem, konsjeržiem, durvīm, telpu tīrīšanas līdzekļiem un bellhopiem parasti ir mazāks par jūsu pilsētas vidējo algu. Tā rezultātā naudas pabalsti var nodrošināt ievērojamu 20% + palielinājumu pakalpojuma personas kopējiem ienākumiem. Atcerieties to nākamajā reizē, kad nejūtas kā izgāšana.

Es arī uzskatu, ka daudzi no mums vēlas domāt, bet mēs vienkārši nezinām atbilstošo summu un baidāmies, ka tiek sašutināti mūsu saņēmēji. Mēs racionalizējam, ka varbūt vislabāk nevajadzētu runāt par neziņu, nevis apgrūtināt sevi. Nu neuztraucieties. Tālāk norādītā informācija palīdzēs jums droši pavadīt nākamo reizi, kad ceļojat Eiropā.

Gratuity Ieteikumi

Konsjeržs: Atkarībā no tā, cik daudz viņi jums dara, 100 eiro nedēļā vai 50 eiro nedēļas nogalēs ir vienota summa piecu zvaigžņu viesnīcā. Jūs varat samazināt summas uz pusi zemākas viesnīcas viesnīcās. Lai gan manas Francijas Atvērtās biļetes cena bija 420 eiro (!), Tās ​​mani konsjeržs koordinēja iepriekšējā dienā, jo pārbaudīju, lai pārliecinātos, vai laiks ir perfekts. 420 € bija 3. kategorijas biļešu cena, bet viņš atrada 1. kategorijas biļetes ar daudz labākām sēdvietām par to pašu cenu. Manuprāt, meklējot man 200 + eiro par divām biļetēm, es noteikti pelnījuši vismaz 50 eiro galotni, jo īpaši tāpēc, ka es paliku viesnīcā nedēļā.

Mājsaimnieki: Mājsaimnieki nesaņem naudu labi, un viņi veic vienu no visgrūtākajām darbavietām viesnīcā. 5-10 eiro par dienesta dienu ir piemērota. Protams, ja jūs smagāk izmantojat savus pakalpojumus, jūs varat atstāt nedaudz papildu.

Bell darbinieki: Bell darbinieki arī nesaņem naudu labi. Vispārējā pamatnostādne ir 2 eiro par maisiņu. Bet man vienmēr ir 5 eiro diviem somiņiem vai 10 eiro par četriem maisi.

Viesmīļi: Šeit ir grūts uzdevums, jo parasti jūsu restorāna rēķinā tiek iekļauta 12% - 15% atlaide. Divkārša pārbaude, lai redzētu. Ja tas ir, apgāšanās nav nepieciešama. Tomēr, ja jūs uzskatāt, ka pakalpojums ir ārkārtējs, jūs vienmēr varat dot vēl par 5% - 10%, lai sniegtu kopējo galu vismaz 20%. Ja jūs pasūtīsiet savu ēdienu pie letes pub, jums nav nepieciešams padoties.

Taksometri: Nogriezieties līdz tuvākajai vienai EUR vai desmit EUR. Piemēram, jūs varat dot 15 € par 14.1 € ceļojumu vai 50 € par 48 € ceļojumu. Es uzņemu Uber visur Eiropā tagad, jo tas ir tik ērti un par 30% lētāk. Jums nevajadzētu baidīties no ripped off, jo Uber dziesmas, kur jūs devās. Un, ja jūs tiktu apbraukts aprindās, vienkārši sūdzieties Uber, izmantojot savu lietotni, kas, jūsuprāt, esat tikusi apvainota, un Uber jums atmaksās.

Gidi: Gids dod priekšroku arī padomiem, jo ​​īpaši tiem, kas pavada laiku, kas iet ar tevi, un patiešām ļauj saprast vēsturisko nozīmi, ko jūs redzat. Piedāvājam 10 eiro gals būtu pietiekams. Ceļojumu gidām nav nekādu cepumu.

Kad Padoms?

Tas ir labi, lai uzzinātu, tiklīdz pakalpojums ir pabeigts. Tas jo īpaši attiecas uz mājsaimniekiem un durvīm, kuri nākamajā dienā varētu strādāt citādi. Ko darīt, ja trīs nakšu beigās atstājat 30 € padomu, bet saimniekdators, kurš šovakar strādā, atšķiras no pirmajiem diviem? Tev ir jādodas saimniekam, lai sadalītu piemaksu. Neuzkrītošs un potenciāli neuzticams.

Pirmajā dienā jūs varat nogādāt konsjeržieri, lai mudinātu viņus rūpēties par jums, ja jūs dodat īpaši dāsnu galu. Bet man ir aizdomas, ka durvju sargs būs vienlīdz motivēts nodrošināt labu servisu, gaidot galu jūsu uzturēšanās beigās.

Īpaši jauks veids, kā iet, ir atstāt padomu nelielā aploksnē vai ar piezīmi.

Galīgais savākšanas ieteikums

Ja rodas šaubas, jautājiet kādam par konkrētā pakalpojuma pielāgojumu. Lielākoties Eiropā tiek uzskatīts, ka 10% padoms ir ļoti dāsns.Atcerieties, ka cilvēki, kuri novērtē jūsu padomus, strādā smagi un nedaudz pelna naudu. Jo vairāk jūs varat padoms, jo labāk. Jums nākamajā reizē varētu vienkārši iegūt labāku galdu vai jauku istabu!

Pārskatot šo amatu, es saprotu, ka šis izgāšanas ceļvedis ir viegli piemērojams arī atvaļinājumiem Āzijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Kaut kas vienmēr ir labāk nekā nekas. Personāls novērtēs jebkuru žestu, tāpēc nekautrējieties ar padomu!

Saistītā ziņa: kā ceļot bez maksas un samazināt jūsu apliekamo ienākumu

Vai meklējat ceļojumu mērķtiecīgu atlīdzības kredītkarti? Iepazīstieties ar Chase Sapphire Preferred® karti un citiem. Es izmantoju savu Chase kredītkarti visam manam biznesam un ceļojuma izdevumiem, lai iegūtu punktus par lielāku brīvo ceļojumu, apdrošināšanu, ja mani soma ir zaudēta, vai mans lidojums ir iestrēdzis, un vairāk apdrošinās nopērkamus produktus, kurus es nopirku un vēlas atgriezties. Katram ir jābūt kredītkartei par bezmaksas 30 dienu kredītu. Vienkārši pārliecinieties, ka katru mēnesi pilnībā atmaksājat savu kredītkarti! Apskatiet dažus ieguvumus:

  • Pabeidziet 50 000 bonusa punktus, kad pirkumu laikā iztērēsit 4000 ASV dolāru pirmajos 3 mēnešos pēc konta atvēršanas. Tas ir ~ 650 $ vērtība tur.
  • MONEY Magazine ir nosaukta par labāko kredītkarti Travel Awards.
  • Jūs saņemat 2X punktus par braucieniem un restorāniem restorānos un 1 punktu par vienu dolāru, kas iztērēti par visiem pārējiem pirkumiem.

Noklikšķiniet uz banner par vislabāk novērtētajām kredītkartēm šodien.

Komentāri Par Vietnē: