Kopsavilkums: kad mēs nerunājam par veidiem, kā iegūt vairāk naudas, lai palīdzētu citiem cilvēkiem un dzīvotu labākos dzīvē, mēs runājam par veidiem, kā ietaupīt naudu par fantastisku pieredzi. Šis ziņojums ir daļa no 1/2 no ceļojuma banalizēt reti apspriesti. Tas izveido posmu un sniedz dažus ieskatus par ekstravagantajiem izdevumiem. Mēs arī pētīsim, vai greznāka dzīvošana patiešām ir vērta par cenu. Ceru, ka jums patiks un paliksiet par 2. daļu!

Kad es nokļuvu līdz viesnīcas 4. stāvam, bija Ryan Seacrest, kas ar savu tēvu karājās ārpus manas istabas. Viņi gaidīja viņu sievas un devās uz pusdienām. Izvēloties būt chill, nevis starstruck, es vienkārši teicu: "Kā tas notiek puiši?", Kā es pagājis. Viņi uzturējās viesnīcas boutique viesnīcas pašā stāvā un atbildēja ar draudzīgu "ne pārāk daudz".

Ryan ieguva slavu kā "American Idol" saimniece un ir viena no veiksmīgākajām mediju personībām šajā planēta ar aptuveni 300 miljoniem dolāru. Kā viņš varēja radīt tik daudz bagātības, jo bija tikai realitātes šovs personības? Izveidojot savu uzņēmumu, Ryan Seacrest Media un producējot hit uzstāsies kā "Keep With the Kardashians".

Tas ir smieklīgi, jo šeit mēs bijām, paliekam tajā pašā viesnīcā, saņemot tādu pašu pakalpojumu, elpot pašu gaisu, bet ar tik ievērojami atšķirīgām neto vērtībām. Viņa komplektam, iespējams, bija skats uz Eifeļa torni, un tas bija tikpat liels kā 3X, un esmu pārliecināts, ka viņš arī maksā par viņa vecāku suite. Bet lielākoties mēs dzīvojām tieši tādu pašu trīs nakti. Tad viņam bija jāatstāj, kamēr mēs palikām nedēļā.

Es jau sen sapratu par kaut ko interesantu. Lai gan gadu gaitā ir grūti dzīvot kā slavenība, katru gadu tas ir vieglāk dzīvot 2 līdz 6 nedēļas. Tā rezultātā, jo vecāki es saņemšu, jo vairāk es pievērsīšos "šo braucienu skaita palielināšanai". Plaisa starp patiesi bagātajiem un pārējiem mūsu dzīvesveidu sašaurinās.

Daudzi ārkārtīgi bagāti cilvēki ir darba koholīši un gadu laikā neņem daudz vairāk par sešām nedēļām, jo ​​viņi nevar. Viņu panākumi prasa, lai viņi strādātu visu diennakti, kas ir atklāti sakāms par panākumu paradoksu. Man daudz drīzāk būtu neviens ar nelieliem finanšu līdzekļiem un maksimālo brīvību nekā vadītājs ar tūkstošiem akcionāru vai slavenību, kas vienmēr tiek kontrolēta plašsaziņas līdzekļos. Kā ar tevi?

La Reserve, Parīze

Es paliku Buša-viesnīca pie La Reserve Parīzē, kas atrodas vidū starp Elizejas laukiem un Faubourg Saint-Honoré. Viesnīca tika atvērta 2015. gadā pēc uzmanīgas pārveidošanas, lai atjaunotu 19. gadsimta Belle Époque stilu. Tur ir tikai 26 luksus un 14 istabas, kas liek domāt, ka tā ir lielāka dzīvesvieta nekā viesnīca.

Viesnīca ir unikāla, jo tā apkalpo klientus, kas novērtē pakalpojumu un privātumu. Ir slēptās durvis, kas noved pie privātām bibliotēkām, vannas istabām un kūrvietām. Pat ārpusē vēlās brokastis, kas atrodas viesnīcas priekšā, ir bloķētas ar lieliem dzīvžogiem, lai viesi var ēst privātos (skat. Pic). Tas ir tas, ka es pirmo reizi redzēju Ryan un viņa ģimenes ēd brokastis.

La Reserve priekšpuse Parīzē

Pirmajā vakarā no Budapeštas mēs izvilkamies mūsu uberā ar sviedriem, kapucēm un mugursomas. Es esmu pārliecināts, ka viņi bija pārsteigti, bet viņi to neuzrādīja. Tā vietā viņi ātri paņēma mūsu somas līdz mūsu istabai, nodod mums divus glāzes Michel Reybier šampanieša un deva mums intīmo ceļojumu pa šo viesnīcu. Saskaņā ar durvju sargu, viss personāls bija ļoti priecīgs redzēt mūs, jo mums bija atruna par septiņām naktīm, nevis parasto vienu līdz trīs naktis.

Pēc tam, kad novērojat, ko citi viesi valkāja, mēs sevi apzinājām jutāmies zemu. Likās, ka katrs džentlmenis valkāja Armani uzvalku un katra sieviete valkāja Louis Vuitton, Chanel un Manolo ansambli. Bet, hey, mēs esam amerikāņi un izbaudām komfortu pēc stila. Bez tam, tur ir tikai viens kaķēns pasaulē, un tas ir nenovērtējams kolekciju priekšmets!

Atšķirībā no dažiem jaunajiem uzņēmumiem, kuriem katru mēnesi ir drosme katru gadu tērēt vairāk uzņēmējdarbības atkāpšanās, nekā katru mēnesi gūst peļņu, Inc ir izmaksu ziņā, jo mēs neveltām citu cilvēku naudu. Rezultātā mēs budžetā iekļāvām 20 000 ASV dolāru par visiem 15 dienu ceļojuma izdevumiem diviem cilvēkiem Eiropā.

Tas ir ļoti izdevīgs, lai saņemtu mūsu ceļojumu kategoriju no zemes, bet mēs esam apņēmušies sniegt unikālu informāciju par ceļojumiem no personīgā finanšu viedokļa. Mēs mīlam ceļot, un nekas nav labāks nekā darot to, ko jūs mīlam strādāt.

Junior suite deluxe

Mēs palikām Junior Suite Deluxe 4.stāvā. Kā jūs varat pastāstīt no cenu noteikšanas izvēlnes, mēs esam tuvu saraksta apakšai. Nav tā, kā mēs varētu atļauties palikt dārgākajā telpā, jo es esmu tikai personīgo finanšu blogger. Kāpēc maksāt 9000 eiro nakts apmērā prezidenta suite gadījumā, ja varēsiet maksāt par saprātīgāko 1700 eiro par Junior Suite Deluxe nakti un saņemt tādas pašas ērtības un pakalpojumus? Laba cena bērnam! Tas viss ir par uzņēmējdarbības izdevumu pārvaldību, lai izietu no uzņēmuma.

Aptuveni 2 000 ASV dolāru naktī "Junior Suite Deluxe" maksā 10x vidējo nakts viesnīcu likmi, kuru apmaksājām Prāgā, Vīnē un Budapeštā. Bet tāpēc mēs palikuši tādās lētas vietās, kur pirmā nedēļa bija Eiropā, lai atļautu otro nedēļu. Mēs sapratām, ka Parīzē Sanfrancisko izmaksu izteiksmē jūtas kā Midwest, tāpēc mēs attiecīgi budžetā esam iekļāvuši budžetu.

~ 2000 ASV dolāru naktī pilnīgi pārsniedz to, kas ir mūsu parastais budžets darījumu braucienam.Tomēr, lai rakstītu par to, kas tā ir, piemēram, dzīvot luksusa viesnīcā un uzklausīt ES pilsoņu noskaņojumu pirms rakstīšanas ar manu Brexit pastu, jums faktiski jāpaliek kādā uz ilgu laiku. Jāveic šajās padziļinātās amatu rakstīšanas upurus.

Tātad bija tā vērts? Apskatīsim dažus no pozitīviem:

 • Katru reizi, kad mēs atgriezāmies mūsu komplektā, lieluma dēļ (~ 500 kvadrātpēdas) tas jutās vairāk kā mājas, nevis viesnīca. Mūsu galvenā guļamistaba SF, vannas istabā un svētnīcā ir ~ 550 kvadrātmetri, tāpēc lielums ir līdzīgs. Vienīgā atšķirība ir SF, no kuras paveras skats uz okeānu, un no šī svīta paveras skats uz iekšpagalmu.
 • Tikai trešajā dienā, kad mēs sapratām, ka mūsu pilnībā uzglabātais ledusskapis bija pilnīgi bez maksas, izņemot alkoholu. Es esmu liels dabīgs augļu sulu dzērājs, un viņiem bija organisks mango, ananāsu, apelsīnu un ābolu sulas. Viņiem bija arī neierobežotas Evian ūdens, kas bija nedaudz aromatizēts, pudelēs, kas bija īsts ārstniecības līdzeklis. Viņi arī deva mums mājas šokolādes marshmallows un artisan šokolādes no divzvaigžņu Michelin restorāns, Le Gabriel lejā. Yum! Kurš nemīl bezmaksas attieksmi?
 • Mūsu numurs bija viesnīcas galā, tāpēc tas bija ārkārtīgi privāts. Durvis bija četras collas biezas, un mūsu durvīm bija vestibils, lai nodrošinātu mieru un klusumu. Meistarības kvalitāte bija nevainojama. Kā cilvēks, kas pēdējos divus gadus ir lēnām pārveidojis savu fiksatoru Zelta vārtu augstumos, es novērtēju visas telpas detaļas līdz velvētajam televizoram.
 • Apkalpošana numurā bija lieliska. Vienu vakaru plkst. 21:30, mēs lūdzām pārtikas pakalpojumus piegādāt ēdienu plkst. 11:30, un tie bija uz vietas. Mājas īpašnieki vienmēr veica lielisku darba tīrīšanu un katru vakaru izrādījās pirmā.
 • WiFi bija lielisks, atšķirībā no čehu, Austrijas un Ungārijas. Kā biznesa ceļotāji, ātra un uzticama WiFi ir ārkārtīgi svarīga. Wi-Fi ir pirmā lieta, ko es pārbaudu pēc ierašanās viesnīcā, jo sakarā ar tās augsto cenu es neizmantoju starptautisko viesabonēšanu. Es vienmēr gribu, lai mana lasītāju klātbūtne šeit izjustu, ka es maksimāli pieļaujam pūles, konsekventi veicot trīs ziņojumus nedēļā, pat ja es ceļoju.

Un šeit ir daži nepatikšanas:

 • Apmēram 8:30 pēc rīta mēs varējām dzirdēt dažus remodelējošos trokšņus no blakus esošās ēkas. Bet mēs jau nomodējām savu ceļojumu uz Versaļu, tāpēc tas nebija liels darījums.
 • Lifts viesnīcas otrajā galā, kas ved uz baseinu, bija nepareizs divu naktiņu, un tas nozīmē, ka mums vajadzēja uzņemt lifts, kas ir vistuvāk mums, kas bija labi. Bet tad, peldmēteļiem, mums bija jāiet pāri izjādes lobijam / ēšanas zonai, lai nokļūtu iekštelpu baseinā. Tas bija nedaudz apgrūtinošs, taču tā bija tāda, ka mēs redzējām citu pazīstamu seju, Lukas Haas, kurš ir bijis tādās filmas kā Inception un The Revenant, ēdot ar savu modeli draudzeni un citu dāmu draugu. Tas ir interesanti, cik ārkārtīgi mazi filmu aktieri ir personiski ieraugīti.
 • Pēc stundu ilgas pavadīšanas iekštelpu baseinā un vēl 30 minūtēs, krāšņās zvaigžņainās tvaika telpās, mēs šķērsojāmies ēdiena zonā, lai atrastu Lukasu un draugus, kuri vēl ēdienus pārtrauc. Es pamanīju, ka viņi skatījās uz mums, kad mēs staigājām, jo ​​skatījos uz viņiem taisni. Sākumā es nevarēju atcerēties, kas viņš bija, tāpēc man bija jādara divreiz. Viņš pasmaidīja un viena sieviete apgriezās, lai pārbaudītu, kas mēs esam. Es pasmaidīju atpakaļ, bet atteicos dot autogrāfu vai vilnis. Tas būtu pārāk neērti mūsu peldmēteļi.

Spriedums: Pieredze bija 3X labāka, ka mūsu iepriekšējās viesnīcas, bet maksā 8-10X vairāk. Tādēļ no finanšu perspektīvas ir grūti attaisnot izmaksas, ja vien jums nav neierobežotas naudas summas. Īpašos gadījumos, piemēram, medusmēneša, 10 gadu kāzu gadadienas, lielas paaugstināšanas, 40. dzimšanas dienas svinības vai dāvana saviem vecākiem, uzturas luksusa viesnīcā, ir tā vērts. Neaizmirstama pieredze ir nenovērtējama.

Šeit ir video par mūsu istabu, lai jūs varētu labāk izprast, ko maksā 1500 USD - 2000 USD naktī. Atcerieties, ka Parīze ir viena no dārgākajām pasaules pilsētām, tāpēc ir milzīga cenu inflācija. Iespējams, ka šī istaba maksās aptuveni USD 750 - 1000 ASV dolāru naktī Sanfrancisko un 1000 ASV dolāri - 1500 USD naktī Manhetenā.

Dzīvo uz budžetu

Labākais veids, kā nekad nebūt vecmātes atvaļinājumā vai uzņēmējdarbībā, ir vienkārši piederēt brīvdienu īpašumam visur, kur jūs regulāri dodat. Tomēr ir tikai ekonomiski muļķīgi iegādāties pied-a-terre tik daudzās dažādās vietās. Tādējādi tuvākā tuvākā lieta ir īrē brīnišķīgu vietu, kas jūtas kā mājās.

Ja jūs esat ieguvuši līdz šī ziņojuma beigām, domādams, vai tāda taupīga persona kā man, kas vada Honda Fit, ir aizgājusi pilnīgi bonkers maksājot 14000 $ par nedēļas viesnīcu uzturēšanos, labi darīts, un neuztraucieties. Mana visa uzturēšanās bija brīva! Lai justies ērti izdevumus tik ekstravagantili, man būtu jāveido vairāk nekā miljons dolāru gadā un ir vērts vismaz $ 20M.

Sakarā ar brīvdienas nedēļas uzturēšanos Parīzē, mēs galu galā tikai iztērējām 9000 ASV dolāru par visu mūsu 15 dienu ceļojumu, nevis mūsu budžetā iekļautie 20 000 ASV dolāri. Ietaupījumi $ 11,000 tiks izmantoti, lai izveidotu uzņēmuma naudas līdzekļu rezervi, lai sagatavotos sarežģītākiem laika posmiem.

Otrajā daļā es dalīšos ar jums, kā es tik tikko varēju dabūt tik lielu viesnīcu. Atbilde nenozīmē, ka es rakstīju pārskatīšanu par viesnīcu vai izmantojot kredītkaršu atlīdzības punktus, lai gan tie ļoti palīdz. Atbilde ir daudz dziļāka nekā to, ko jūs lasīsiet par jebkuru ceļojumu uzbrukumu tiešsaistē. Sekojiet līdzi!

Vai meklējat ceļojumu mērķtiecīgu atlīdzības kredītkarti? Iepazīstieties ar Chase Sapphire Preferred® karti un citiem.Es izmantoju savu Chase kredītkarti visam manam biznesam un ceļojuma izdevumiem, lai iegūtu punktus par lielāku brīvo ceļojumu, apdrošināšanu, ja mani soma ir zaudēta, vai mans lidojums ir iestrēdzis, un vairāk apdrošinās nopērkamus produktus, kurus es nopirku un vēlas atgriezties. Vienkārši pārliecinieties, ka katru mēnesi pilnībā samaksājat savu kredītkarti. Apskatiet dažus ieguvumus:

 • Pabeidziet 50 000 bonusa punktus, kad pirmajos trīs mēnešos pēc konta atvēršanas jūs iztērējat 4000 ASV dolāru pirkumiem. Tas ir apmēram ~ 650 $ vērtība, kas tur atrodas tur.
 • MONEY Magazine ir nosaukta par labāko kredītkarti Travel Awards.
 • Jūs saņemat 2X punktus par braucieniem un restorāniem restorānos un vienu punktu par vienu dolāru, ko iztērēja par visiem pārējiem pirkumiem.

Noklikšķiniet uz banner par vislabāk novērtētajām kredītkartēm šodien.

Komentāri Par Vietnē: