Atjaunināt: Šis pakalpojums vairs nav pieejams. Jūs varat atrast pašreizējo sarakstu ar identitātes aizsardzības uzņēmumi šeit.

Augstas kredītreitinga saglabāšana ir būtiska, lai ietaupītu desmitus tūkstošus dolāru par nākotnes automašīnu un mājas pirkumiem, un pirmais solis ceļā uz augstu kredīta līmeni ir zinot, kā izskatās jūsu pašreizējais kredīts. Diemžēl, jūsu kredīta score par saprātīgu cenu var būt grūti, jo valdība atļauj tikai bezmaksas kredīta ziņojumus, izmantojot AnnualCreditReport.com, nevis kredīta rādītājus. IDENTITĀTES NODROŠINĀJUMS Credit Protect X3 ir labs zemu izmaksu izmēģinājums $ 3) piedāvājums pieejams 30 dienas, un es esmu apskatījis to, kas ir piedāvāts.

IDENTITY GUARD 30 dienu izmēģinājuma pierakstīšanās ir ļoti nesāpīgs process, kas tiek pabeigts trīs posmos.

  • 1. solis - Ievadiet savu personisko un kontaktinformāciju, tostarp vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzimšanas dienu un sociālās apdrošināšanas numuru.
  • 2. solis - Ievadiet savu kredītkartes informāciju. Šis solis palīdz apstiprināt jūsu identitāti, kā arī rēķinu jums par nākamajiem mēnešiem, ja 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodā neatsakās.
  • Solis 3 - Apstipriniet savu identitāti, atbildot uz četriem jautājumiem, kurus jūs zināt. Ja jūs nespējat atbildēt uz kādu no šiem jautājumiem, jums tiks lūgts vēl nedaudz. Iegūstiet tos nepareizi, un jūs nevarēsiet bez maksas pārbaudīt savus kredītreitingus ar IDENTITY GUARD Credit Protect X3.

Kad esat pabeidzis reģistrāciju, jums būs 30 dienas bez riska pārbaudīt visus trīs kredītreitingus, kuriem ir konkrēta informācija un identitātes zādzību aizsardzība, lai palīdzētu jums saprast, kā tiek aprēķināts jūsu kredītreitings. 30 dienu izmēģinājuma izmaksas ir tikai 3 ASV dolāri.

Pēc pieteikšanās jūs tiksit novirzīts uz galveno lapu, kurā būs pieejamā informācija.

Pati pirmā lieta, kas parādās, ir jūsu trīs kredīta rādītāji. Šajā piemērā jūs redzēsit lielo atšķirību starp kredītvēstures birojiem un tas notiek biežāk, nekā jūs domājat. Pārbaudot savu kredīta ziņojumu, ir svarīgi pārliecināties, ka visiem trim kredītiestāžu birojiem (Experian, Equifax un TransUnion) ir precīza informācija par tiem. 90 punktu diapazons nozīmē to, ka ne visi atrodas tajā pašā lapā, un jūsu uzdevums ir noskaidrot, kāda informācija ir pareiza, un sazinieties ar kreditoriem, lai tos novērstu.

  • Saistītie: LifeLock - Jūsu identitātes aizsardzība

Pārejot no kredīta rezultātu sadaļas uz jūsu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu no IDENTITY GUARD Credit Protect X3, biedriem tiks dota iespēja aizsargāt viņu identitāti. Ja jūs to izvēlaties, varat ievadīt savu kredītkartes un bankas konta informāciju, un brīdinājums tiks parādīts jūsu kontā jebkurā laikā, kad tiek veiktas izmaiņas kādā no jūsu kontiem. Diemžēl ir daži pakalpojumi, kuriem brīvajā izmēģinājumā nebūs piekļuves, piemēram, ID riska novērtējums, taču, ja jūs nolemsiet turpināt abonementu (14,95 ASV dolāri mēnesī), jums tiks piešķirta atļauja šiem pakalpojumiem.

Izpratne par jūsu kredītreitingu ir izšķiroša nozīme, lai pieņemtu atbildīgus finanšu lēmumus, un IDENTITY GUARD ir lielisks darbs, sniedzot ne tikai vienu, bet visas trīs. Kreditoru kontakta informācija vienmēr ir tikai viena klikšķa attālumā, tādēļ, ja jums ir nepieciešams kaut kas fiksēts, tālruņa numuram nekas neatradīsies uz visiem laikiem. 15,99 ASV dolāri ir stingra cena, kas jāmaksā ne tikai par kredīta pārbaužu uzraudzību, bet arī par identitātes zādzību aizsardzību un jāreģistrējas 30 dienu izmēģinājumā, apmeklējiet IDENTITY GUARD oficiālo vietni.

Komentāri Par Vietnē: