Es tikko pagatavoju otro garāžas pārdošanu, ko jebkad esmu izdarījis.

Es nopelnīju vairāk nekā 200 ASV dolārus, lai atbrīvotos no jucekļa, par kuru man bija nulle. Man bija iespēja pārdot 5 pārdošanas priekšmetus, kas ēda visvairāk vietas manā mājā - divi veci velosipēdi, telpauguns, naktsgaldi un rakstāmgalds. Es dzīvoju manas pilsētas nomalē bez satiksmes plūsmas, tāpēc es biju apmierināts ar šiem rezultātiem.

Tas bija otrais veiktais garāžas pārdošanas darījums, un abās reizēs es iegādājos vairāk par 200 ASV dolāriem - šoreiz ar tikai diviem posteņiem, kas pārdod vairāk par 5 ASV dolāriem (un ne vairāk par 30 ASV dolāriem).

Pirms pārdošanas es veica nelielu pētījumu, lai virzītu satiksmes plūsmu un maksimāli palielinātu pārdošanas apjomu no cilvēkiem, kas ieradās. Un es uzzināju daudz elpu no manas praktiskās pieredzes pārdošanas vadīšanā.

Pirms es dodu jums šos garāžu pārdošanas padomus, es gribu teikt, ka garāžas pārdošana ir daudz darba, un tās nav visērtāk organizēt. Tas tiek teikts, viņi var būt ļoti atalgojoši un jautri. Ir kaut kas apmierinošs par to, ka cilvēki dod jums naudu par lietām, ko jūs vairs neizmantojat un nevērtējat - un viņi priecājas par šīm lietām. Bez tam, jūs sapratīsiet, ka jūs tos atstājat no poligona (vismaz patlaban).

Garāžas pārdošana satiksmes padomi

1. Ieguldījumi zīmēs

Craigslist un pat vietējās klasificētās reklāmas var novirzīt cilvēkus uz jūsu pārdošanu, taču lielāko daļu jūsu datplūsmas sāks nākt no cilvēkiem, kuri vienkārši brauc ar vai bez nodoma uzspridzināt garāžas pārdošanu. Es daudziem cilvēkiem vaicāju, kā viņi uzzināja par pārdošanu, un lielākā daļa atbildēja, ka tā ir zīme. Ja jūs domājat, ka jums ir veiksmīga garāža / pagalms / pārdošanas process bez zīmēm, pārdomājiet vēlreiz.

2. Rokturis Vadītājiem, lai saņemtu tos savā mājā

Ļoti svarīgs. Mēs to nedarīja. Mums bija dažas nelielas pazīmes, un, kad mēs vadījām cilvēkus uz mūsu apakšnodaļām (kvadrātveida cilpas), mums vēl nebija citu zīmju. Tā kā mūsu apakšprogramma bija cilpa, mēs sapratām, ka viņi galu galā varētu atgriezties, lai atrastu vietu. Daži cilvēki komentēja, ka viņi gandrīz pagriezās un bija grūti atrast pārdošanu. Nākamā brīža mācība.

3. Ieguldījumi lielajās zīmēs galvenajos krustojumos

Ar šo raksta punktu jums vajadzētu saprast: zīmes ir svarīgas! Es ieteiktu ieguldīt dažos lielos uzņēmumos tuvākajā lielākajā krustcelēs un pie ieejas jūsu apakšnodalījumā vai ielā. Mēs domājām, ka būtu labi ar dažām rokām darinātām zīmēm, bet, kad mēs braucām ar automašīnu, tās šķita nepiemērotas. Mēs būtu vadījuši daudz vairāk satiksmes ar lielākām pazīmēm. Tas būtu labi vērts papildu $ 5- $ 10.

4. Ievietojiet stratēģiski laika ziņojumus par Craigslist

Craigslist garāžas pārdošanas mednieki gatavojas darīt savu pētījumu dažas dienas pirms piektdienas / sestdienas, lai plānotu savu maršrutu. Es ievietoju mūsu norīkošanu trešdienas vakarā. Tā kā jūs varat atkārtoti ievietot ierakstu, lai uzbruktu to rezultātu augšgalā pēc 48 stundām, man bija iespēja atkārtoti ierakstīt piektdienas vakarā, lai to iekļautu saraksta augšgalā slēgtās slēgtās mednieku medībās.

5. Pievienojiet "bezmaksas" sarakstu

Lai iegūtu papildu datplūsmu savai pārdošanai, ievietojiet Craigslist "bezmaksas" sadaļu reklāmu un veiciet Freecycle norīkošanu stundai pēc garāžas pārdošanas pabeigšanas. Tādā veidā jūs, iespējams, pametīsiet dažus cilvēkus, kas agri parādīsies, lai iegādātos dažas lietas, pirms jūs atstājat visus savus bezmaksas vienumus, kas viņiem varētu iziet. Tas ir tikai papildu ekspozīcija.

Garāžas pārdošanas cenu padomi

1. Padomā kā pircēju

Cilvēki vēlas justies kā viņi saņem darījumu. Cenas lietas, kas jāpārvieto. Jūs domājat, ka jūsu vecā dušas aizkara vērtība ir 3 ASV dolāri, bet dārga medniekam tas, iespējams, ir vērts 1 USD. Novietojiet sevi pircēja apavos un pilnībā noņemiet šo emocionālo pieķeršanos (galu galā jūs atbrīvojas no izstrādājuma!). Kas izskatās kā darījums kādam, kurš pirms tam nav redzējis šo vienumu?

2. Proaktīvi sarunāties

Lai panāktu veiksmīgu garāžas pārdošanu, jums ir jāapspriež un jāpiemēro šis process. Es aktīvi piedalījos sarunās ar vismaz 10 klientiem. Tiklīdz viņi satvēra preci turēt un sāka izrādīt interesi par citiem priekšmetiem, es biju aktīvs, ierosinot: "Ja pievienosit to, es nobloķēsšu dolāru". Tas visu laiku strādāja. Nepietiekams pircēja piedāvājums ir slēgts darījums, bet tas ir jāaizblīvē. Pārrunu veikšana arī padara garāžas pārdošanu daudz mazāk garlaicīgu.

3. Atcerieties, ka šie priekšmeti ir vērti neko, ja jūs ziedojat vai miskasti

Es biju aizraujošs, lai atbrīvotos tik daudz lietas, cik iespējams. Man bija mērķis katram apmeklētājam tērēt vismaz $ 5. Es pat devos tik tālu, lai pastāstītu apmeklētājiem, tiklīdz viņi ieradušies sestdien (2. un pēdējā dienā), ka es biju laimīgs garastāvoklis. Trīs reizes esmu pārliecināts, ka tā rezultātā cilvēki iegādājās kopā 6 vai 7 dažādus priekšmetus. Es viņiem piešķīru 40-50% no uzlīmju cenām. Viņi palika laimīgi, un man bija prieks atbrīvoties no vairākām lietām.

Vadītāja papildu pārdošanas ieņēmumu padomi

1. Uzdodiet sevi, ja jūs labāk pārdosiet Craigslist

Pārdošana Craigslistā varētu būt labāka alternatīva lielākiem biļešu priekšmetiem. Garāžas salieri ir izdevīgi mednieki. Un sīkumiem, ko jūs ievietojat garāžas pārdošanā, būtu lietas, ko jūs nevarētu citādi pārdot Craigslist vai eBay.

2. Izveidojiet 25 centu darījumu

Cilvēkiem patīk izvēlēties dažādas preces ar zemām cenām. Gan manis veiktajā garāžas pārdošanas reizē 25 centu tvertne bija ļoti populāra. Pārliecinieties, ka atkritumu tvertne ir labi marķēta.

3. Uzglabājiet somas uz rokām

Dažiem klientiem bija rokās iekrautas sīkumi.Tāpēc es aktīvi piedāvāju maisu viņiem ērtības (un tādējādi viņi varētu nodot vairāk stuff tajā).

4. Pareiza nauda uz rokām

Jūs nevēlaties zaudēt pārdošanu, jo jums nav atbilstošas ​​naudas, lai pārtrauktu lielāku rēķinu. Tālāk norādītais dolāro nominālvērtību saraksts pilnībā attiecas uz mani:

  • Divi 20 eiro rēķini
  • Četri 10 $ rēķini
  • Seši $ 5 rēķini
  • Desmit $ 1 rēķini
  • Ceturtdaļas rullis (40) - atzīmējiet, man nekad nav bijis to izmantot, par laimi.

Ja jums ir kādi lieli biļetes priekšmeti, jums var būt nepieciešams vēl divdesmit vai desmit.

Garāžas pārdošana Diskusija:

  • Vai jums kādreiz ir bijis garāžas pārdošana? Ko tu iemācījies?
  • Kādus garāžu pārdošanas padomus vēlaties kopīgot?

Komentāri Par Vietnē: