Par laimi daži nodokļu filers, IRS ir divas programmas, lai palīdzētu tiem, kuriem vajadzīga pieteikumu iesniegšana: Volunteer Income Tax Assistance Program (VITA) un nodokļu konsultācijas vecāka gadagājuma cilvēkiem (TCE) programmu.

VITA piedāvā nodokļu palīdzību ģimenēm ar zemu vai vidēju ienākumu līmeni. (Parasti tas nozīmē 49 000 ASV dolāru ienākumu vai mazāk.) VITA ir rezervēts tiem ļaudīm, kas pats nevar sagatavot savu atgriešanos. Starp citu, brīvprātīgie ir sertificējuši dažādas organizācijas, lai saņemtu apmācību, lai palīdzētu sagatavot nodokļu deklarācijas pamata. VITA vietnes var atrast bibliotēkās, skolās, centros un citās vietās. Lai atrastu tuvāko VITA vietni, zvaniet pa tālruni 1-800-906-9887.

TCE programma nodrošina bezmaksas nodokļu palīdzību filers vecumā no 60 gadiem. Apmācīti brīvprātīgie no dažādām bezpeļņas organizācijām palīdz pensionāriem, piedāvājot konsultācijas nodokļu jautājumos un pamata atgriešanās sagatavošanu. Programmas ietvaros AARP piedāvā palīdzību vairāk nekā 7000 vietņu laikā pieteikšanās sezonā. Lai atrastu AARP palīdzības vietni, zvaniet 1-888-227-7669.

Militārajiem dalībniekiem ir veiksme: bruņotajiem spēkiem ir arī spēcīga VITA programma. Bruņoto spēku nodokļu padomnieks (AFTC) pārrauga militāro nodokļu sagatavošanas pakalpojumus visā pasaulē. VITA vietnes ir pieejamas vairumā militāro amatu un ir aprīkotas, lai piedāvātu nodokļu vadību, konsultācijas un atgriešanās sagatavošanu. Turklāt šajās vietnēs ir apmācīts palīdzēt ar konkrētiem militāriem jautājumiem nodokļu jautājumos, tostarp kaujas zonu nodokļu priekšrocības un ieņēmumu ienākuma nodokļa samazināšanas vadlīnijas.

Par IRS, šeit ir visa informācija, kuru vēlaties iesniegt nodokļu palīdzības vietnei:

 • Identifikācija
 • Sociālās apdrošināšanas kartes jums, jūsu laulātajam un apgādājamajiem. Sociālā nodrošinājuma administrācija var arī iesniegt sociālās apdrošināšanas numuru verifikācijas vēstuli
 • Ja jums, jūsu laulātajam vai jūsu apgādājamajiem ir individuālais nodokļu maksātāja identifikācijas numurs (ITIN), jums būs nepieciešami attiecīgie uzdevuma vēstules
 • Ja jūs piesakāties ITIN, jums būs jāpierāda ārvalstu statuss
 • Jūsu, jūsu laulātā un apgādājamo dzimšanas datumi
 • Jebkurš algas un peļņas paziņojums: Form W-2, W-2G, 1099-R uc no visiem darba devējiem
 • Visi procenti un dividenžu paziņojumi (1099. Veidlapa)
 • Pagājušā gada federālās un valsts atgriešanās kopijas, ja tādas ir pieejamas
 • Tukšs čeks vai cits pierādījums par jūsu bankas konta maršrutēšanas numuriem un kontu numuriem tiešajam depozītam
 • Kopējā summa, kas samaksāta par dienas aprūpi un jūsu dienas aprūpes sniedzēja nodokļu identifikācijas numuru, vai nu pakalpojuma sniedzēja sociālās apdrošināšanas numurs, vai pakalpojuma sniedzēja uzņēmuma darba devēja identifikācijas numurs
 • Ja jūs esat precējies iesniegt kopīgi, abiem laulātajiem jābūt klāt, lai elektroniski iesniegtu nepieciešamās veidlapas

IRS uzsver, ka precīzi sociālās apdrošināšanas numuri ir izšķiroši svarīgi. Daudzi atgriešanās tiek aizkavēti katru gadu, jo vārdi un numuri neatbilst ierakstiem. Sliktāk, kredīti un atskaitījumi bieži vien tiek noraidīti. Šī iemesla dēļ brīvprātīgajiem ir jāpārbauda vārdu un numuru precizitāte pret filērētāju sociālās apdrošināšanas kartēm.

Kad esat atradis vietni (izmantojot iepriekš minētos tālruņu numurus), pārliecinieties, ka esat iesniedzis pareizos dokumentus un esat iestatījis!

Komentāri Par Vietnē: