Kad es devos uz Šveici šovasar, man bija pietiekami daudz laika, lai apsvērtu dzīvo dzīvi vien. Cīrihē neviens nezināja, lai sarunāties līdz rītdienas stundām. Es nevarēju dalīties pastaigā pa romantisku kapelas tiltu pie saulrieta Luzernē. Arī es nevarēju pieredzēt apbrīnojami stāvo Mt. Pilatus Dzelzceļš, kas ierodas Obvaldenas augšpusē. Katra pieredze ir ieslēgta manā atmiņā. Kāds kaunu vārds, ne bildes var viņiem dot taisnību.

Kaut arī nedēļa, kurā notiek ceļošana, nav vispār ilgs laiks, esmu sapratuši, ka esmu baidījies, ka esmu vienīgais, kamēr es baidos, ka esmu pārtraucis. Es darīju visu, ko es varētu pēc vidusskolas, lai pārliecinātos, ka es nebūtu atkarīgs no ikviena, lai izdzīvotu. Es neesmu pārliecināts, ka es varu teikt to pašu, lai atrastu biedriskumu, jo mana ģimene vienmēr tur ir bijusi. Tas ir tāpat kā es to uztveru par pašsaprotamu. Es arī nekad neesmu bijis attiecībās, jo koledžā tā būtu.

Ja es nepieņemu biedriskumu par pašsaprotamu, es droši vien būtu labāks, daudz pacienta cilvēks. Man droši vien esi vingrinājis vairāk un ēdu mazāk citronu pīrāgu. Es pat varētu izmēģināt un iemācīties kādu joku. Diemžēl man ir veidi, kā iet.

Pēc tam, kad pēc Šveices ar deviņiem citiem cilvēkiem villā pārcēlās uz Mallorca, vienīgi nostiprināja šādas bailes no vientulības. Mēs burtiski izgājām katru vakaru, lai izteiktu daudz jautrības. Mēs gribam gulēt nākamajā rītā, dariet mums dažas jamon ar pankūku pie baseina medusēdamajiem šķēlēs, pēc tam ielieciet māla korpusos un pēc tam atpūtieties tuvējā pludmalē, pirms atkal izkļūt visu nakti. Tas bija viens ekstremāls pret otru, no kuriem neko nevarēju rīkoties ilgāku laiku. Bet, ja es būtu izvēlējies, es izvēlētos, ka kādu dienu ieskauj interesanti cilvēki.

ATTIECĪBAS BŪTU TIEŠI TIEŠI

Mēs vēlamies pavadīt tik daudz laika ar kādu, kas mums patīk, cik mums patīk. Diemžēl sāpes ir nepanesamas, ja atklājat, ka otra puse nejūtas vienāda.

Šis vienkāršais jēdziens ir pielāgojams praktiski visam, kas ietver citu personu. Kā saimnieks, man ir milzīgs urbums, lai gribētu izvēlēties potenciālo īrnieku, kas tikai vārna par to, cik daudz viņa mīl vietu. Darbā viss, ko es gribu darīt, ir dziedāt kāda slavu, ja viņi dzied atpakaļ. Jūs varat redzēt harmoniju, kas tiek parādīta katru reizi, kad maitre d sveicina savu pastāvīgo. Ir kaut kas par savstarpīgumu, kas rada tik daudz pozitīvas enerģijas.

Nav godīgi teikt, ka ikvienam ir kāds, kurš jau ir ar kādu personu. Jā, uz Zemes ir miljardiem cilvēku, bet tas tikai padara ļaudis justies sliktāk, ja viņiem nav neviena.

IZMANTOT JŪSU KOMFORTU ZONU

Ceļošana ļāva mani atjaunot vecās attiecības un atklāt jaunas attiecības, kuras es nekad neuzskatīju par iespējamām. Ceļošana mūs izved no mūsu komforta zonas un liek mums runāt ar citiem cilvēkiem daudz tādā pašā veidā kā jaunais bērns skolā.

Tiem no jums, kuri spēj ilgāk pavadīt laiku, es labprāt vēlētos zināt, kā jūs to darāt. Viens no nomadu ceļotāja dotajiem ieteikumiem bija palikt pie kopmītnēm. Viesnīcas vienkārši aizver pasauli, savukārt hosteļi paver neierobežotas iespējas. Kas vēl?

Kas par tiem no jums, kuri ir vairāk introverti pēc dabas. Kādas ir dažas lietas, kas ļauj baudīt klusumu? Es saprotu, ka esmu introverts, nenozīmē, ka nevēlaties būt ar kādu citu. Es tikai cenšos iegūt kādu perspektīvu, lai sajauktu manu nemierīgo dvēseli.

Varbūt problēma ir tāda, ka man nekad nav bijis crazy 20 gadus vecs pēc koledžas, jo man bija tik aizņemts darbs, tāpēc man nebija jāstrādā uz visiem laikiem. Tas ir tā, it kā es pārāk ātri uzaugu, un tagad es cenšos kompensēt lietas. Vai kāds jūtas vienādi?

Atjaunināt 2012. gada 2. martu: Es vairs nejūtos vienīgi. Es strādāšu trīs konsultāciju darba vietās un tur esmu aizņemts. Tas vienkārši jūtas kā vientuļās nedēļas, kad ceļo vieni. Tas ir par daudz! Es turpināšu ceļojuma laikā ierobežot līdz trim nedēļām nākamajā reizē.

Atjaunināt 06.11.2016.: Lasot šo rakstu tagad ir diezgan interesanti, jo es neesmu juta vienīgi, kopš es braucu uz Šveici un Maljorku kopš 2013. gada vasaras. Es devos uz šo ceļojumu, lai atrastu sevi. Viens no šiem fragmentiem iet cauri pēc 13 gadu aiziešanas.

Tagad ne diena iet, kur es neesmu pateicīgs par to, ka tā ir atbrīvojusies no korporatīvās sasmalcināšanas. Visu upuri, lai nokļūtu šeit, bija tā vērts. Es esmu tik laimīgs, ka es sāku šo vietni jau 2009.gadā, kad pasaule nokrita. Nekad savos drūmajos sapņos es nedomāju, ka es būtu šeit, pilnīgi brīvi darīt visu. Man ir mīloša ģimene un bizness, kas ļauj man klāt.

Vai meklējat ceļojumu mērķtiecīgu atlīdzības kredītkarti? Iepazīstieties ar Chase Sapphire Preferred® karti un citiem. Es izmantoju savu Chase kredītkarti visam manam biznesam un ceļojuma izdevumiem, lai iegūtu punktus par lielāku brīvo ceļojumu, apdrošināšanu, ja mani soma ir zaudēta, vai mans lidojums ir iestrēdzis, un vairāk apdrošinās nopērkamus produktus, kurus es nopirku un vēlas atgriezties. Katram ir jābūt kredītkartei par bezmaksas 30 dienu kredītu. Vienkārši pārliecinieties, ka katru mēnesi pilnībā atmaksājat savu kredītkarti!

Apskatiet dažus ieguvumus:

  • Pabeidziet 50 000 bonusa punktus, kad pirkumu laikā iztērēsit 4000 ASV dolāru pirmajos 3 mēnešos pēc konta atvēršanas. Tas ir apmēram ~ 650 $ vērtība, kas tur atrodas tur.
  • MONEY Magazine ir nosaukta par labāko kredītkarti Travel Awards.
  • Jūs saņemat 2X punktus par braucieniem un restorāniem restorānos un 1 punktu par vienu dolāru, kas iztērēti par visiem pārējiem pirkumiem.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: