Partneru centrs Atrodiet brokeri

Ko darīt, ja būtu zems riska veids, kā pārdot netālu no augšas vai iegādāties tendences apakšā?

Ko darīt, ja jau bijāt garā pozīcijā un jūs jau pirms brīža varētu uzzināt par ideālu vietu, nevis redzēt savus nerealizētos peļņus, piemēram, jūsu potenciālais Aston Martin iemaksa, pazudis jūsu acīs, jo jūsu tirdzniecība mainās virzienā?

Ko darīt, ja jūs domājat, ka valūtas pāris turpina kristies, bet gan gribētu būt īsāks par labāku cenu vai mazāk riskantu ierakstu?

Nu, uzmini ko? Ir veids! To sauc diverģences tirdzniecība.

Īsāk sakot, atšķirību var redzēt, salīdzinot cenu darbību un rādītāju pārvietošanos. Tas nav īsti svarīgi, kāds indikators jūs izmantojat. Jūs varat izmantot RSI, MACD, stohastisko, CCI utt.

Lielā attieksme pret atšķirībām ir tā, ka jūs varat tos izmantot kā vadošo rādītāju, un pēc kādas prakses tas nav pārāk grūti pamanīt.

Veicot tirdzniecību pareizi, jūs varat pastāvīgi gūt peļņu ar atšķirībām.

Vislabāk par atšķirībām ir tas, ka jūs parasti pērkat zemāk vai pārdodat netālu no augšas. Tādējādi jūsu darījumu risks ir ļoti mazs, salīdzinot ar potenciālo atlīdzību.

Cha-ching!

Tirdzniecības novirzes

Just domāju, ka "augstākie augi" un "zemākie kritumi".

Cena un impulss parasti pārvietojas roku rokā, piemēram, Hansel un Gretel, Ryu un Ken, Batman un Robin, Jay Z un Beyonce, Serena un Venus Williams, sāli un piparus ... Jūs saņemat punktu.

Ja cena tiek veikta augstāki augstumi, oscilators arī būtu jāveido augstāki augstumi. Ja cena tiek veikta zemākie kritumi, oscilators arī būtu jāveido zemākie kritumi.

Ja tie ir NĒ, tas nozīmē, ka cena un oscilators atšķiras viens no otra. Un tāpēc to sauc par "atšķirībām."

Atšķirības tirdzniecība ir lielisks rīks jūsu rīku komplektā, jo atšķirības brīdina, ka notiek kaut kas neticams un ka jums vajadzētu pievērst lielāku uzmanību.

Tirgus diverģences izmantošana var būt noderīga, novērojot pavājināšanās tendenci vai mainoties impulsam. Dažreiz jūs pat varat to izmantot kā signālu tendencei turpināt!

Tur ir Divi atšķirību veidi:

  1. Regulāra
  2. Slēpts

Šajā klasē mēs iemācīsim jums, kā noteikt šīs atšķirības un kā tos pārdot. Galu galā pat jums būs salds pārsteigums.

Komentāri Par Vietnē: