Lielākajai daļai 20. gadsimta ASV procentu likmes mainījās tādā diapazonā, kas, tāpat kā naudas svārsts, svārstīsies ar smaguma centru aptuveni 10 procentiem. Piemēram, daudzi cilvēki, kas dzimuši, piemēram, dzīvoja bēdu laikā, gadu desmitiem ilgi dzīvoja, kad finanšu plānotāji ieteica, ka nauda par naudas summas aizņemšanu vienīgajā ciparā bija praktiski bez naudas. Tajā pašā laikā, protams, nauda, ​​kas apstājās ar uzkrājumu instrumentiem un kontiem, varēja nopelnīt ieņēmumus divciparu skaitļos - un to bieži vien darīja bez daudz pūļu vai stratēģijas.

Bet tā ir senā vēsture. Gadu gaitā Fed likmes ir tikai nedaudz zem nulles, un tas ir izraisījis anēmiskus ienākumus mazai patērētāju daļai, kas faktiski bija noguldītāji. Pirms dažiem gadiem - tieši pirms kredītu tirgu crashed - lielākā daļa amerikāņu mājsaimniecību katru mēnesi iztērēja nedaudz vairāk naudas nekā tās veica. Šādi paradumi nav ilgtspējīgi, un tagad cilvēki satricina, lai noskaidrotu, kā iegūt aizdevumus ar zemu procentu likmi, vienlaikus nopelnot stabilu peļņu no jebkuras skaidrās naudas, kuru tie bankā ir atvilkuši.

Kā minēts iepriekš, zemākās procentu likmes, kas pieejamas noguldījumu sertifikātos, parasti tiek atrasti tiešsaistē. Jūs varat saņemt likmes apmēram .50% APY līdz 2,00% APY, atkarībā no tā, cik daudz jūs vēlaties palikt ieslodzījumā, izmantojot bankas, piemēram, Aurora un ING Direct. Viens procents vai vairāk izklausās lieliski lielākajai daļai patērētāju, bet ilgtermiņā tas nozīmē apmēram vienu santīru par katru dolāru. Interesanti ir atzīmēt, ka to tiešsaistes banku saraksts, kurās tiek piedāvātas ļoti labas cenas, ir American Express un Discover Bank, kas ir saistītas ar tiem pašiem atbilstošajiem finanšu pakalpojumu zīmoliem, kas mums sniedz klientiem īpaši izdevīgas AMEX un Discover kredītkartes. Tātad atšķirības starp tradicionālajiem bankas kontiem un kredītkaršu kontiem nav tik savstarpēji izslēdzošas, kādas tās bija.

Piemēram, ja jūs veicat plastmasu, iespējams, ka varat piesaistīt savu kartes kontu uz procentu maksājumu kontu, kur naudu no tādām lietām kā naudas atmaksas naudu programmas var automātiski noguldīt, kad jums būs pieejami nepieciešamie līdzekļi. Daudzas programmas piedāvā vismaz 1% procentus atpakaļ katram pirkumam, turklāt līdz pat trim, pieciem vai pat desmit procentiem naudas atgriešana īpašās pirkumu kategorijās.

Tajā pašā laikā ir daudz pievilcīgu ieejas nulles procentus piedāvāto piedāvājumu, un daudzi no tiem piedāvā nulles procentus visu gadu. Turklāt, ja jūs esat kredītkartes īpašnieks, kuram patīk ietaupīt, un jums ir pietiekami disciplinēti, lai katru mēnesi samaksātu atlikumu līdz noteiktajam termiņam, jums nekad nebūs jāmaksā nekādas intereses kartes kompānijai. Tātad, pirmajā gadā jums ir viena no šīm kartēm, ja jums ir nepieciešams veikt līdzsvaru, jūs būtībā varat aizņemties nulles procentos. Visu laiku jūs nopelnat naudu atpakaļ par katru pirkumu, kas ir salīdzināms ar vai pat augstāks nekā augstākās likmes, kas šobrīd tiek piedāvātas bankas kompaktdiskos.

Ko tas viss nozīmē? Ja jūs izpētīsit savu kredītkaršu piedāvājumu un karšu īpašnieku līgumu nelielo izdruku un pēc tam veicat salīdzinājumu ar iespējām, ko jūsu banka piedāvā ietaupīt vai ieguldīt, jūs varat uzzināt, ka gudrākais risinājums ir jūsu kabatas plastmasas. Jebkurā laikā jūs varat nopelnīt stabilu peļņu no jūsu naudas un saņemt kredītlīniju, nemaksājot nekādas intereses, par saprātīgu saprātu saka, ka tas ir patiešām labs darījums - neatkarīgi no tā, kāds gadsimts tas ir.

Lai uzzinātu vairāk par kartēm, kas atmaksā naudu par pirkumiem, tie, kas piedāvā zemu procentu likmju bilances pārskaitījumu, un, lasot ekspertu savstarpēji salīdzinot katru karti, lai uzzinātu konkrētās funkcijas, maksas vai prēmijas, vienkārši apmeklējiet Salīdzināšanas kartes. com. Visa vietne ir pilna ar noderīgu, atjauninātu kredītkaršu informāciju, un vislabākie no visiem resursiem ir pieejami jums bez maksas.

Komentāri Par Vietnē: