Decembris parasti ir lielāks izdevumu mēnesis, ņemot vērā brīvdienas un vilinošu pārdošanas apjomu. Ideālā gadījumā es gribētu saglabāt savu personīgo kredītkaršu rēķinu $ 1,000 - $ 1,500 diapazonā, un maksimālais limits ir $ 2,000. Pēc 2000 ASV dolāru, es domāju, ka es izšķērdēju naudu, jo tikai šķiet, ka daudz ko tērēt par lietām, kas nav mājokļa izmaksas.

Es nolēmu sākt izsekot ikmēneša kredītkartes izdevumus, lai pārsvarā pārliecinieties, ka nav nekādu ārkārtīgi lielu maksu, par ko es neko nezinu. Pēdējo desmit gadu laikā viss, ko esmu darījusi, ir eyeballing kopējo summu, un, ja tas bija zem noteiktas sliekšņa, es maksātu rēķinu un turpināt darbu.

Pieaugot manai vēlmei ietaupīt vairāk naudas, ir labi, ja es runā par saviem otrajiem lielākajiem ikmēneša izdevumiem. Turklāt, kā personīgo finanšu blogger, kāpēc neņemt kādu saturu no skaitļiem un neko nedaudz iemācīties šajā procesā! Tie, kas meklē priekšlaicīgu pensionēšanos, varētu vēlēties arī veikt šo uzdevumu.

2011. GADA DECEMBRIS KREDĪTPARTIŅA PĀRSKATS

2011. GADA DECEMBRIS KREDĪTPARTIŅA PĀRSKATS
KategorijaAprakstsIzmaksas
ĒdiensPusdienas$8.63
ĒdiensZemnieku tirgus13.96
ĒdiensPusdienas$10.85
ĒdiensBrokastis$3.53
ĒdiensPārtikas preces$112.94
ĒdiensAugļi pārtikas preču veikalā$14.96
ĒdiensBrunch diviem$29
ĒdiensPusdienas diviem$31
ĒdiensPusdienas$12.38
ĒdiensPusdienas diviem$22.33
ĒdiensPusdienas$9.65
HobijsDivi tenisa raketi un kurpes$549.39
HobijsPrivāta interneta domēna atjaunošana$12.17
Hobijs / biznessTeniss un pārtika ar klientu (atmaksājams)$85
Hobijs / biznessTeniss un pārtika ar klientu (atmaksājams)$65
Hobijs / biznessTeniss un pārtika ar klientu (atmaksājams)$55
ApdrošināšanaApdrošināšana automašīnai, mājai, personīgam atbalstam utt$223
PrecesBR gadījuma kurpes 40% atlaidi (atgriezīsies)$75.90
PrecesTod's darba kurpes 30% off, ieraksta summu$315
PrecesBrīvdienu dāvanas$365
PrecesDarba apģērbs manā pārdošanā$288
CitsAutostāvvieta$1
CitsWalgreens šampūns, zobu pasta, diegs$11
TransportsGāze$67.88
Kopā$2,383
Kopējā neto atlīdzību un atdevi$2,052

IZDEVUMI UZSVER

Vaļasprieki: Teniss ir dārgs. Izmaksas 549,39 $ apmērā ir aptuveni 25% no mana kopējā rēķina. Abi tenisa rakešu pirkumi tiek uzskatīti par vienreizējiem, jo ​​es spēlēju ar tādiem pašiem tenisa raketiem vidēji 3-5 gadus. Man vajag divus, jo es spēlēju konkurētspējīgi un visu laiku spēlē spēles. Patiesībā, es tikai pārtraucu divas strings otrajā dienā, un tas maksās apmēram 80 ASV dolāru, lai atkārtotu virvi, jo es nevaru uztraukties, lai tos stumtu pats.

Transports: Ņemot vērā, ka katru nedēļas dienu es braucu ar autobusu uz darbu un no darba, mans gāzes rēķins ir salīdzinoši neliels - 67,88 ASV dolāri, lai gan Moose ir V8 dzinējs. Ja es nedarītu ceļu uz Tahoe par mini snovborda atvaļinājumu, es droši vien būtu iztērējis aptuveni $ 10 dolāru par gāzi. Sniegs beidzot ir ieradies, tāpēc es plānoju iet uz augšu šonedēļ un divreiz mēnesī vidēji nākamajiem trim mēnešiem.

Iepirkšanās: Es devos nedaudz rieksti (par manu standartu), iepirkšanās par sevi, piemēram, Barney's un Banana Republic bija 30-45% no pārdošanas apjoma. Es patiešām tērēju naudu par to, ko patiešām gribēju, vienkārši strādājiet ar apaviem un drēbēm, jo ​​tie ir novecojuši, piemēram, zeķes, bikses, krekli.

Ēdiens: No 11 ierakstiem, man šķiet, ka es ēdu daudz. Tomēr, ņemot vērā, ka jūs varat ēst aptuveni 90 reizes mēnesī, ēšanas veicot 12% laika, vai tas nav tik slikti, vai tas ir? $ 130 mēnesī par pārtikas precēm diviem ir diezgan laba. Jūs redzat tikai daļu no mana pārtikas rēķina, jo es nepārtraukti uzņemu klientus vakariņās un pusdienās, kā arī manā korporatīvajā kartē. Biznesa apvienošana ar prieku patiesībā ir lielisks veids, kā ietaupīt izmaksas. Jebkurā gadījumā jums vajadzētu ēst, kā arī varētu veidot attiecības ar klientiem par lielisku maltīti. Ja jums patīk golfs, jūs varētu arī uzņemt klientu no golfs, kā arī.

PĀRTIKAS PROBLĒMAS

Man patīk tērēt mazāk naudas, bet es neesmu pārliecināts, kur tieši to sagriezt. Tas izskatās, ka es ēdu daudz, bet 30 dienu shēmā un 90 vienreizējas ēdienreizēs, es nedomāju, ka mani pārtikas izdevumi ir tik daudz. Profesionālie pavāri ir bezgalīgi labāki un ātrāk sagatavojuši ēdienu nekā es varu.

Attiecībā uz janvāri un nākamajiem mēnešiem es pats nepirkšu personīgas dāvanas vai apģērbu. Tādējādi gaidāmajiem kredītkaršu rēķiniem vajadzētu samazināties par vidēji 500 ASV dolāriem. Tas nozīmē, ka es plānoju ceļojumu uz ārzemēm un ir ieskaitījis aptuveni 1000 ASV dolāru apmērā dažām pielāgotām drēbēm. Es arī nopirku pēdējā brīža lidmašīnas biļeti atvaļinājumam, tāpēc faktiski februārī izskatās, ka tur arī tur nokāpj!

Papildus manai korporatīvajai kartei man ir arī tiešsaistes kredītkarte, kas maksā par citiem izdevumiem, piemēram, internetā un mobilo sakaru pakalpojumiem. Ja neesat domājis par uzņēmējdarbības uzsākšanu, noteikti ir dažas priekšrocības, kas palīdz subsidēt parastās dzīves izmaksas, piemēram, ēdiens, ceļojums, elektronika.

Pagājušā gada decembrī es iztērēju apmēram 300 dolārus skaidrā naudā vai aptuveni 70 ASV dolāru nedēļā par izlases lietām, piemēram, autostāvvietu, tenisa bumbiņas, uzkodas un taksometrus. Es mēģinu veikt tik maz naudas, cik vien iespējams, jo naudu nevar nomainīt, un manas kredītkartes nauda tiek piešķirta.

Visbeidzot, es turpināšu pilnībā atmaksāt kredītkaršu rēķinu un ietaupīt 100% no visām pārējām algas čekām, kas ir vismaz 50% ietaupījums manā pēc gada ienākumiem no nodokļiem. Ja ir gada beigu bonuss, es ietaupīšu vai ieguldīšu vismaz 90% no prēmijas.

Wealth Building ieteikums

Pārvaldiet savas finanses vienā vietā: Viens no labākajiem veidiem, kā kļūt finansiāli neatkarīgs un pasargāt sevi, ir iegūt informāciju par savām finansēm, reģistrējoties personīgajā kapitālā. Tās ir bezmaksas tiešsaistes platforma, kas apkopo visus jūsu finanšu kontus vienā vietā, lai jūs varētu redzēt, kur varat optimizēt savu naudu. Pirms personiskā kapitāla man bija jāiejaucas astoņās dažādās sistēmās, lai izsekotu 25 + atšķirīgu kontu (starpniecību, vairākas bankas, 401K utt.), Lai pārvaldītu manas finanses Excel izklājlapā. Tagad es varu vienkārši pieteikties personiskajā kapitālā, lai redzētu, kā darbojas visi mani konti, tostarp mana neto vērtība. Es varu arī redzēt, cik daudz es tērē un katru mēnesi ietaupot, izmantojot naudas plūsmas rīku.

Lieliska iezīme ir to Portfolio Fee Analyzer, kas ar sava programmatūras palīdzību vada jūsu investīciju portfeli ar vienu klikšķi uz pogas, lai redzētu, ko jūs maksājat. Es uzzināju, ka es katru gadu maksāju 1700 dolāru par portfeļa maksām, un man nebija ne jausmas, ka es esmu hemorrhaging! Internetā nav labāka finanšu instrumenta, kas man ir palīdzējis sasniegt lielāku finansiālo brīvību. Lai reģistrētos, tas aizņem tikai vienu minūti.

Visbeidzot, viņi nesen sāka savu apbrīnojamo pensijas plānošanas kalkulatoru, kas pavelk jūsu reālos datus un vada Monte Carlo simulāciju, lai sniegtu jums padziļinātu ieskatu jūsu finansiālajā nākotnē. Personīgais kapitāls ir bezmaksas, un pierakstīties ir mazāks par vienu minūti. Kopš tā laika, kad es sāku izmantot rīkus 2012. gadā, esmu spējis maksimāli palielināt savu neto vērtību un redzēt, ka tas ārkārtīgi pieaug.

Vai jūs esat ceļā? BEZMAKSAS izbraukšana

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam. Tagad ir svarīgāk nekā jebkad, lai izsekotu jūsu neto vērtību, jo vieglā nauda jau ir veikta. Man ir aizdomas, ka līdz 2019.-2020. Gadam nebūs vēlēšanās, jo kopš finanšu krīzes mēs tikko esam piedzīvojuši 7-8 gadu ilgu darbību. Pārfinansējiet savu hipotēku, palieliniet savus ietaupījumus un vērojiet savu naudu, piemēram, vanu!

Komentāri Par Vietnē: