Partneru centrs Atrodiet brokeri

Kā mēs teicām iepriekšējā sadaļā, Fibonači līmeņu izmantošana var būt ļoti subjektīva. Tomēr ir veidi, kā jūs varat palīdzēt palielināt izredzes jūsu labā.

Kaut arī Fibonacci retracement rīks ir ļoti noderīgs, to nedrīkst izmantot tikai tā vientuļais pats.

Tas ir kāds, piemēram, salīdzinot to ar pensionāru NBA superzvaigzni Kobe Bryant. Kobe ir viens no lielākajiem visu laiku labākajiem basketbola spēlētājiem, taču pat viņš pats nevarēja uzvarēt šos titulus. Viņam vajadzēja kādu rezerves kopiju.

Līdzīgi Fibonacci retracement rīks ir jāizmanto kopā ar citiem rīkiem. Šajā sadaļā pieņemsim to, ko esat iemācījušies līdz šim, un mēģiniet apvienot tos, lai palīdzētu mums uzzināt kādu saldo produktu konfigurāciju.

Vai esat gatavs? Let's get šo pip parādīt uz ceļa!

Fibonacci Retracement + Atbalsts un pretestība

Viens no labākajiem veidiem, kā izmantot Fibonacci retracement rīku, ir uzrādīt iespējamos atbalsta un pretestības līmeņus un noskaidrot, vai tie atbilst Fibonači korekcijas līmeņiem.

Ja Fibonacci līmeņi jau ir atbalsta un pretestības līmeņi, un jūs tos kombinējat ar citām cenu jomām, kuras daudzi citi tirgotāji vēro, tad cenu krišanās no šīm jomām ir daudz lielāka.

Apskatīsim piemēru, kā jūs varat apvienot atbalsta un pretestības līmeņus ar Fibonacci līmeņiem. Zemāk ir ikdienas USD / CHF diagramma.

Kā jūs varat redzēt, tas nesen ir bijis augšupejošs virziens. Paskaties uz visām šīm zaļajām svecēm! Jūs izlemjat, ka vēlaties iekļūt šajā ilgajā USD / CHF līgavainā.

Taču rodas jautājums: "Kad jūs ieejat?" Jūs veicat Fibonacci retracement rīku, izmantojot zemo līmeni 1.0132. Gada 11. janvārī Swing Low un augsto līmeni 1.0899 19. februārī par Swing High.

Tagad jūsu diagramma izskatās diezgan salda ar visiem šiem Fibonači korekcijas līmeņiem.

Tagad, kad mums ir sistēma, lai palielinātu mūsu iespējamību atrast stabilu ierakstu, mēs varam atbildēt uz jautājumu "Kur jums vajadzētu ievadīt?"

Jūs pamazām atskatījosties, un jūs redzat, ka 1.0510 cena bija labs pretestības līmenis pagātnē, un tas vienkārši notiek, sakrājot ar 50% Fibonacci retracement līmeni.

Tagad, kad tas ir sadalīts, tas var kļūt par atbalstu un būt par labu vietu, kur nopirkt.

Ja jūs kaut kur iestatījāt aptuveni 50,0% Fib līmeņa, jūs esat diezgan laimīgs kemperis!

Bija daži diezgan saspringti brīži, it īpaši otrā atbalsta līmeņa pārbaude 1. aprīlī. Cenu mēģināja pierceties atbalsta līmenī, bet netika slēgta zem tā. Galu galā, pāris lauza pāri Swing High un atsāka savu augšupeju.

Jūs varat darīt to pašu iestatījumu arī uz leju. Punkts ir tas, ka jums vajadzētu meklēt cenu līmeņus, kas pagātnē, šķiet, ir bijuši interesanti.

Ja jūs domājat par to, pastāv lielākas izredzes, ka cena būs lielāka par šiem līmeņiem.

Kāpēc

Pirmkārt, kā mēs diskutējām 1. pakāpē, iepriekšējie atbalsta vai pretestības līmeņi būtu labas pirkšanas vai pārdošanas vietas, jo citi tirgotāji arī skatīsies šos līmeņus, piemēram, vanu.

Otrkārt, tā kā mēs zinām, ka daudzi tirgotāji izmanto arī Fibonaļas korekcijas rīku, viņi var vēlēties, lai tie paši varētu iekļūt šajos FIB līmeņos.

Ar tirgotājiem, kuri meklē tādus pašus atbalsta un pretestības līmeņus, ir lielas cerības, ka pasūtījumu tonis ir tāds, kāds ir cenu līmenis.

Lai gan nav garantijas, ka cena būs lielāka par šiem līmeņiem, vismaz jūs varat būt pārliecināti par savu tirdzniecību. Galu galā ir izturība skaitļos!

Atcerieties, ka tirdzniecība ir viss varbūtības. Ja jūs ievērosit augstākos varbūtības darījumus, tad ilgtermiņā būs lielākas izredzes uz priekšu.

Komentāri Par Vietnē: