Esmu pārskatījis kredītkartes jau daudzus gadus. Ar to visu esmu konstatējis, ka ir ļoti grūti izvēlēties vislabāko kartiņu. Grūtības ir tādas, ka vislabākās kredītkartes parasti pārspēj vienu funkciju, piemēram, ar zemu procentu likmi, garāko 0% piedāvājumu vai vislabāko atlīdzību. Bet, ja man būtu jāizvēlas labākā karte, Chase Brīvības karte (ko esmu izmantojusi vairākus gadus) padarītu īsu sarakstu. Šajā detalizētajā Chase Brīvības pārskatā ir paskaidrots, kāpēc.

Chase Brīvība īsumā

 • 0% ievadkurss: Procenti par 15 mēnešiem par bilances pārskaitījumiem un pirkumiem nav.
 • Atmaksa: Pieci procenti naudas atgriežas kategorijās, kas katru ceturksni mainās līdz noteiktai robežai. Vienu procenti naudas atgriežas visos pārējos pirkumos.
 • Bonus Cash: $ 150 naudas iemaksa, ja pirmajos trīs mēnešos no kartes tiek iekasēta summa no $ 500. Pēc tam, kad pievienojat savu pirmo autorizēto lietotāju un veic pirkumu pirmajos 3 mēnešos pēc konta atvēršanas, tiek piešķirta 25 ASV dolāru naudas piemaksa.
 • Maksas: Nav ikgadējas maksas.

Chase Brīvības pārskats detalizēti

0% ievada procentu likme

Vēl nesen, Chase Freedom piedāvāja 0% likmi par atlikumu pārskaitījumiem uz 12 mēnešiem. Tagad karte ir pagarinājusi ievada likmi līdz 15 mēnešiem. Tāpat kā lielākajā daļā saldo pārskaitījumu piedāvājumu, pārskaitījuma maksa ir 5% no pārskaitītās summas (vismaz 5 USD).

Karte arī piedāvā 0% pirkumiem uz 15 mēnešiem. Arī šis ir uzlabojums, jo karte izmanto šo ievada likmi tikai sešus mēnešus. Atšķirībā no bilances pārskaitīšanas, nav jāmaksā, lai izmantotu pirkšanas procentus.

Atmaksa

Karte piedāvā divas dažādas skaidras naudas atlīdzības. Pirmkārt, katrs pirkums nopelna vismaz 1% naudas. Tas ir standarta atalgojums kredītkaršu industrijā.

Otrkārt, "Chase Freedom" ir viena no nedaudzajām 5% skaidras naudas kredītkartēm. Lūk, kā tas darbojas. Katru gadu Chase apkopo kategoriju kalendāru, kurā patērētāji saņems 5% naudas atdošanu. Katru ceturksni maksimālā naudas summa, ko var nopelnīt ar 5% kategorijām, ir 75 ASV dolāri (5% no 1500 USD). Kad būsit iztērējuši šo summu, papildu iegāde šajās kategorijās saņems 1% naudas atdošanu.

Ir svarīgi atcerēties, ka jums ir jāpiesakās savā kontā un jāpiesakās šīm ceturkšņa kategorijām, lai saņemtu 5% naudas atdošanu. Tas aizņem tikai dažas sekundes, bet jūs nevēlaties aizmirst.

$ 150 un $ 25 naudas balva

Chase Freedom piedāvā a $ 150 naudas prēmija (no 100 ASV dolāriem) pēc tam, kad jūs pirmo trīs mēnešu laikā izmantojat karti par 500 ASV dolāriem. Chase arī maksās 25 ASV dolāru bonusu, kad pievienosit autorizētu lietotāju un veicat pirmo pirkumu kontu atvēršanas pirmajos trīs mēnešos.

Maksas un cenas

Nav ikgadējas maksas. Attiecībā uz procentu likmēm tās ir atkarīgas no prasītāja kredītspējas.

Nepieciešamais kredīts

Kartiņam nepieciešams lielisks kredīts.

Chase Freedom Kredītkarte - Pros un Cons

Labais

 • 5% skaidrā naudā atpakaļ: Šī ir viena no visaugstākajām pieejamām atlīdzībām par naudas atdošanu.
 • 0% ievadkurss: 0% bilances pārskaitījumi un pirkumi ir lieliski piemēroti atlīdzības kartei.
 • Maksas: Nav ikgadējas maksas. Kartes, kas piedāvā bagātīgākus ieguvumus, parasti ir ar lielāku maksu.
 • Naudas bonuss: $ 150 + $ 25 naudas prēmijas ir jauks pieskāriens.

Sliktais

Chase Brīvības kartē nav nekādu "sliktu" aspektu. Ņemot to vērā, šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā:

 • 5% rotējošās kategorijas: Jums jāpaliek virs rotējošām kategorijām un jāreģistrējas katru ceturksni. Chase rīcībā ir vienkāršs veids, kā to izdarīt ar Chase Atlīdzības kalendāru.
 • 1% skaidrā naudā atpakaļ: Ja pirkums neatbilst 5% naudas atlīdzībai, atlīdzība samazināsies līdz 1%.

Lai risinātu šo pēdējo jautājumu, daudzi patērētāji pāra Čeices brīvības kredītkarti ar citu karti, kas maksā lielāku atlīdzību par ikdienas pirkumiem. Pēc tam viņi izmanto Chase Freedom, kad viņi var saņemt 5% naudas atlīdzību, un otru karti citiem pirkumiem.

Lai iegūtu interesi par šo 2 karšu pieeju, lieliska izvēle otrajai kartei ir Chase Sapphire vēlamā karte.

Chase Ultimate Rewards

Visbeidzot, jauks ieguvums no šīs kartes ir piekļuve Chase Ultimate Rewards tiešsaistes portālam. Jūs varat izmantot portālu, lai nopirktu tiešsaistē, izmantojot atlīdzības, ko esat uzkrājis, izmantojot Chase Brīvības karti. Jūs varat arī rezervēt ceļojumus caur Chase Ultimate Rewards.

Chase brīvības vīza

9.4

Intro APR

9.5 /10

  Kartes bonuss

  9.5 /10

   Atlīdzības programma

   9.0 /10

    Pievienots perks

    9.0 /10

     Gada maksa

     10.0 /10

      Plusi

      • 0% intro aprīlis 15 mēnešus
      • Nicas $ 150 + $ 25 bonusa piedāvājums
      • Nav gada maksas

      Cons

      • Max Cash Back 5% ceturkšņos ir 75 ASV dolāri
      • Slikta ikdienas naudas atmaksas likme

      Komentāri Par Vietnē: