Pagājušajā nedēļā es tev devu precīzas sistēmas, lai tev palīdzētu apspriest zemākas automašīnas apdrošināšanas likmes. Tagad es vēlos runāt par vēl vienu automašīnas iegādes aspektu, ko daudzi neuzskata par labāko gadu, kad nopirkt automašīnu.

Cilvēki tik aizķerties aizraujošās automašīnas iegādes daļās (kas nav svarīgi), piemēram:

 • Automašīnas krāsa
 • Skaņas sistēma, kurai tā būs
 • Velosipēdus, kurus viņi vēlas ievietot (vienīgā pareizā atbilde ir spinner)

... ka viņi neapstājas apsvērt lietas, kas varētu galu galā ietaupīt tūkstošiem dolāru, kad viņi faktiski veic pirkumu.

Protams, ir daži gadījumi, kad jums vajadzēs jaunu automašīnu agrāk, nevis vēlāk. Tas ir labi. Mums ir sistēmas, kas jums palīdz padarīt naudu ātri arī.

Bet, ja pērkot auto, tas nav tik steidzams, un jūs vēlaties pacietību (un jūs, jo jūs esat Top Performer), tad dažu mēnešu gaidīšana var jums ietaupīt vairāk nekā tad, ja jūs vienkārši aizbraucat pie dīleris rīt.

Kāds ir labākais gada laiks, lai nopirktu automašīnu? Atbilde ir pārsteidzoši vienkārša, ja vien jūs saprotat automašīnu tirgotājus.

Labākais gada laiks, lai nopirktu automašīnu (aka lietas, ko pārdevēji nevēlas pateikt)

Decembris.

Tieši tā.

Kas? Vai jūs gaidījāt vairāk? Labi. I guess es paskaidrošu.

Lai saprastu, kāpēc decembris ir absolūti labākais laiks, lai nopirktu automašīnu, jums vispirms jāsaprot pazemīgo automobiļu pārdevēju process un mentalitāte.

Tāpat kā jebkurš cits pārdevējs, viņiem ir kvotas. Daudz kvotu. Viņi bieži vien saskaras ar ikmēneša, ceturkšņa un gada mērķiem to automašīnu skaitā, kuriem tie ir jāsasniedz.

Tas nozīmē, ka jūsu automašīnas iegāde varētu noteikt atšķirību starp to izplatīšanu, kas sasniedz savu pārdošanas mērķi, un pārdevējam, kas saņem jauku ikgadēju prēmiju vai ... labi, nedarot šīs lietas.

Tāpēc decembris (konkrētāk, mēneša pēdējā nedēļa) ir labākais gada laiks, lai iegādātos automašīnu. Lai to izdarītu soli tālāk, jums vajadzētu redzēt, vai jūs varat vienoties par automašīnu darījumu Jaungada laikā.

Saskaņā ar TrueCar, faktiski galu galā jūs varat ietaupīt līdz 8,3% no jaunās automašīnas cenas, ja apmeklēsiet koncesiju Jaunā gada labā, nevis jebkurā citā dienā. Tas ir tāpēc, ka šī ir pēdējā brīža tirdzniecības dienu laikā, lai veiktu gan ceturkšņa, gan ikgadējos mērķus. Kā tādi, viņiem ir tauku piemaksa uz līnijas, lai viņi vēlas, lai automašīnas no durvīm, cik drīz vien iespējams.

Pieņemsim, ka jūs meklējat kādu jauku lietotu automašīnu, kas iet par apmēram 20 000 ASV dolāriem. Ja jūs iegājāt Jaungada laikā, jūs stāvat uz slīpsvītru 1660 dolāru tikai tādēļ, ka devāt tajā pašā dienā vienatnē. Iedomājieties, ko jūs varētu nopelnīt, ja to papildinātu lieliskas sarunu taktikas.

Bonuss: Vēlaties vairāk padomu, kā uzlabot savas finanses? Apskatiet manu Ultimate rokasgrāmata personiskajām finansēm.

Ko darīt, ja es nevaru nogaidīt decembrī, lai nopirktu automašīnu?

Dažreiz automašīnai ir nepieciešams ātrāk, nevis vēlāk. Ja tas tā ir, es mēdzu vismaz nopirkt mēneša pēdējā nedēļā (to izdarīt pēdējā dienā, ja varat).

Saskaņā ar Mike Rabkin, uzņēmuma īpašnieks un dibinātājs No auto līdz finišam, mēneša beigas ir lielas, jo iepriekšminētās kvotas, kas automobiļu pārdevējiem ir jāsasniedz.

"Ja transportlīdzeklim nepieciešama palīdzība pārdošanai, mēneša beigas ir labs laiks, lai nopirktu, ja sarunājas par transportlīdzekli pats," viņš saka. "Tā kā pārdošanas vadītājiem dīleriem ir ikmēneša kvota, lai sasniegtu rezultātus un saņemtu kompensāciju par to, vai viņi to skāra, vai nē."

Saglabājiet šo faktu prātā, kad jūs uzsākat sarunu procesu.

Manai vietējai izplatīšanai ir darba diena / piemiņas diena / 4. jūlijs / Hanukkah pārdošana. Vai tas ir scam?

Kaut arī šīs milzīgās pārdošanas dienas var likties vairāk kā slidens reklāmas nekā jebkas cits, tie faktiski piedāvā stabilu ietaupījumu, ja izvēlēsieties to iegādāties.

Saskaņā ar Autotrader.comdaudzi automobiļu uzņēmumi piedāvā brīvdienu darījumus un labu finansējumu brīvdienu brīvdienām, kas ļauj tirgotājiem izmantot priekšrocības un mēģina piesaistīt jūs, lai iegādātos automašīnu ar pārdošanu.

Tātad, tā vietā, lai dotos uz jūsu drauga BBQ darba dienas nedēļas nogalē, jūs, iespējams, vēlēsities ceļot uz automašīnu tirgotāju, lai noskaidrotu, kādus saldumus piedāvājam, jūs varat satvert. Pēc tam, protams, dodieties uz BBQ pēc sava jaunā brauciena.

Labākā nedēļas diena, lai iegādātos automašīnu

Ja vēlaties vēl vairāk optimizēt savus ietaupījumus automašīnas iegādei, pirmdien iegādājieties automašīnu.

Lielākā daļa cilvēku savās automašīnās iepērkas nedēļas nogalē. Ne daudzi domā par dodas uz automašīnu koncesiju pirmdienas vidū, kas gatavas sarunām.

Vidēji, cilvēki ietaupa līdz pat .61% vairāk pērkot automašīnu pirmdienā nekā svētdien (sliktākā nedēļas diena, lai nopirktu automašīnu). Tas varētu būt sarežģīti, ņemot vērā faktu, ka ikviens dodas svinīgi nopirkt automašīnu.

Lai uzzinātu vidējo ietaupījumu par automašīnas tirgus cenu pa dienām, izskatiet tālāk redzamo tabulu.

Svētdiena

7.49%

Pirmdiena

8.10%

Otrdiena

8.05%

Trešdiena

8.07%

Ceturtdiena

8.08%

Piektdiena

8.06%

Sestdiena

7.77%

(Avots: TrueCar.com)

BTW, Jaungada vakars ir pirmdienā 2018., 2057. un 2063. gadā.

Dos un neprātīgi iegādāties automašīnu

Ja vēlaties vēl vairāk palielināt savus ietaupījumus, ir vairākas lietas, kas jums būtu jādara (un viss daudz jums vajadzētu izvairīties), kad runa ir par automašīnas iegādi.

Vai nopirkt labu auto, kas ilgs jums vismaz 10 gadus

Daudzi cilvēki, it īpaši jūs, jaunāki cilvēki, to lasot, gatavojas noteikt, kā automašīna pāriet uz kaut ko citu. Tā vietā jums vajadzētu koncentrēties uz labas automašīnas iegūšanu, lai jūs kādu laiku varētu braukt (vēlams, apmēram 10 gadus).

Automašīnas ir ilgtermiņa ieguldījumi, cilvēki! Tas nav kā kurpju pāra, kur jūs tikai gribat valkāt tos gadu vai divus pirms jaunā pāru iegūšanas. Un, tāpat kā pāris kurpes, automašīna tikai kļūst sliktāka un laika gaitā ir mazāk vērtīga. Šis ir sarežģīts grafiks, kas to izskaidro.

Tāpēc meklējiet labu uzticamu automašīnu un noteikti nedariet to, ko lasa mēģinājis darīt.

DO izpētīt nesenās absolventu motivācijas

Automašīnu dīleriem un automobiļu ražotājiem ir fantastiskas programmas, kas paredzētas pirmo reizi auto pircējiem, kas ir jauni no koledžas. Šie stimuli bieži vien tiek veidoti kā lielas atlaides vai īpašs finansējums jauniem kredītņēmējiem.

Divi veidi, kā atrast šos piedāvājumus:

 1. Google to. Tas patiešām vajadzētu būt pirmais solis pret kaut ko. Vai veiciet vienkāršu Google meklēšanu neseno automašīnu stimulēšanas programmā. Patiesībā Es vienkārši to darīšu tev.
 2. Jautājiet tirgotājam. Kad jūs sarunāties ar savu koncesiju, noteikti jautājiet viņiem, ko viņi piedāvā jauno automobiļu izsolēs.

NEKADIES, ka jums ir jāiegādājas lietotā automašīna

Izmantotā pirkšana nav vienīgais veids, kā ietaupīt naudu automašīnā. Ilgtermiņā jauna automašīna varētu patiešām ietaupīt naudu, ja:

 1. Izvēlies jauno automašīnu
 2. Pārrunājiet zemu cenu
 3. Veltiet to ilgu laiku

Es labāk gribētu iegūt jaunu automašīnu, kas būtu droši nekā iegādājoties lietotu automašīnu, kas ātrāk sadalīsies.

NELIETOJIET savu budžetu automašīnai

Iestatiet reālu mērķa budžetu savai automašīnai un nepārliecieties par to. Citi izdevumi nāks klajā - varbūt ar automašīnu saistīti, varbūt nē. Jūs nevēlaties cīnīties, jo jūs nevarat atļauties ikmēneša automašīnas maksājumu.

Tomēr jums nav jāuztraucas par izstiepšanu, lai gan, ja jums ir viena lieta: Apzināta Izdevumu plāns.

Bonuss: Vēlaties vairāk padomu, kā uzlabot savas finanses? Apskatiet manu Ultimate rokasgrāmata personiskajām finansēm.

Pērciet jūsu sapņu automobiļus ar apzinīgām tērijām

Lai gan, dodoties uz koncesiju labākā gada laikā, lai iegādātos automašīnu, tas ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu, jūs varat pārliecināties, ka jums ir vēl vairāk naudas, lai automašīnu saņemtu par saviem sapņiem, ieviešot Apziņas izdevumu plānu.

Tipisks veids, kā cilvēki meklē naudas taupīšanu lielam pirkumam, piemēram, automašīnai, parasti ir šāds:

 • 1. solis: Izgriezt lietas, piemēram, lattes un katru dienu nopirkt pusdienas, cerot ietaupīt pietiekami daudz naudas.
 • 2. solis: Reizēm ievietojiet dažus dolārus savā krājkontā.
 • 3. solis: Cave un atgriezieties pie pusdienas un lattu pirkšanas katru dienu.
 • 4. solis: Pabeidziet naudas ietaupījumu automašīnai vispār, jūties slikti sev, un atgriezieties 1. solī.

Ko darīt, ja tev teicu, ka pastāv sistēma, kas ļauj precīzi zināt, cik daudz tu vari pavadīt katru mēnesi, palīdz automatizēt savus ietaupījumus, lai tev tas netiktu darīts, un ļauj ikdienā nopirkt iecienītāko lattu?

Tas ir tas, kas ir Izpratnes Izdevumu plāns. Šī ir tā pati sistēma, ko savs draugs ir pavadījis pieci grand gadā uz kurpēm.

Tagad, izmantojot datora ekrānu, es sajūtu jūsu acu ritošā spriedumu. Kā ikviens viņu labajā prātā var katru gadu tērēt tik daudz kurpes?

Labi apsveriet šo:

 1. Viņa padara veselīgu algu.
 2. Viņa nedaudz tērē daudz ko citu.
 3. Viņai ir izveidota sistēma, kas viņai ļauj precīzi zināt, cik daudz viņa var pavadīt katru mēnesi.

Bet pats galvenais: Viņa tikai freaking mīl kurpes.

Un viņas sistēma ļauj viņai katru mēnesi nopirkt 10-15 apavu pārus - katra no tām maksā apmēram $ 300 - $ 500 par.

Pēc ieguldīšanas viņas 401k un nomaksājot viņai fiksētos ikmēneša maksājumus, piemēram, īri un komunālos pakalpojumus, kāpēc viņa neizmanto naudu, lai nopirktu viņai mīlas lietas?

Jūs varat izmantot to pašu sistēmu, lai iegādātos automašīnu. Iedomājieties, ka varat ieiet izplatītājā un atkāpties no partijas jūsu sapņu automašīnā, viegli atpūšoties faktā, ka jums bija iespēja to apmaksāt.

Tāpēc es vēlos piedāvāt bezmaksas manu nodaļu Ņujorkas Laiks vislabāk pārdotā grāmata Es Tev mācīšu būt bagāts.

Tajā jūs atradīsit precīzu sistēmu, kuru varat izmantot, kas palīdzēs gan nopelnīt vairāk naudas, gan sākt ietaupīt lielisku automašīnu.

Ievadiet zemāk esošo informāciju un šodien saņemiet sadaļu par brīvu.

Komentāri Par Vietnē: