Ja pēdējos mēnešos esat apmeklējis vietējo banku vai krājaizdevu sabiedrību filiāli, iespējams, uzdeva jautājumu: "Vai jūs vēlaties izvēlēties overdrafta aizsardzības pakalpojumu?". Uz virsmas "overdrafts aizsardzības pakalpojums" izklausās kā kaut kas jūs varētu vēlēties. "Protams, kāpēc es negribu aizsargāt pret overdraftu maksājumiem?" Bija mana sākotnējā domu rinda. Ciešāk apsverot, es sāku domāt nedaudz savādāk.

Maksājumi par overdraftiem: maksa par pakalpojuma sniegšanu bez atļaujas

Manā vietējā bankā šāda veida stāstītājs patika, ka banka pārspēja un pārspēja konkurenci, piedāvājot man "aizsardzību pret overdraftiem". Patiesībā viņi iekasēja man 35 $ "ērtības" maksu par pirkumiem, kuriem man nebija pietiekami daudz līdzsvara, lai segtu ar manu debetkarti. Līdz šim bankas varēja automātiski piesaistīt jūs šim pakalpojumam. Vairs ne.

Federālo rezervju sistēma sāk pieprasīt, lai finanšu iestādes saņemtu jūsu atļauju reģistrēt jūs programmā, kas maksā par pārtērēto debeta un ATM darījumiem. Noteikumi stājās spēkā 1. jūlijā jaunajiem klientiem, un spēkā esošie norēķinu kontu klienti ieviesīs 15. augustā.

Jūsu divas iespējas izskatās šādi:

  1. Reģistrējieties par "overdrafts protection".
  2. Neiesniegt "overdrafts protection".

Kas ir overdrafta aizsardzība?

Ja jūs nolemjat pieteikties uz overdraftu aizsardzību, jūsu banka vai krājaizdevu sabiedrība "ietaupīs jums apgrūtinājumu" (kā daudzi no viņiem to formulē) par to, ka debetkarte ir noraidīta, iekļaujot maksu, kuru esat veicis. Šim "ērtībai" viņi izmantos overdrafta aizsardzības maksu. Bieži vien šī maksa ir robežās no $ 30- $ 40. Reģistrēšanās ar overdraftu aizsardzību bieži vien nozīmē to, ka tiek saglabātas lietas tādā pašā veidā kā attiecībā uz bankas overdrafta cenām.

Ņemiet vērā, ka jaunā federālā izvēles prasība neattiecas uz pārbaudēm. Tas attiecas tikai uz debetkarti un ATM darījumiem.

Ko darīt, ja es atteiktos no overdrafta aizsardzības pakalpojumiem?

Vienkāršs atteikšanās no overdrafta aizsardzības pakalpojuma ir tāds pats kā sakot: "Ja šis maksājums mani norēķinu kontā aizved zem 0 atlikuma, tad neļaujiet pirkumam iziet." Jūs nevarēsiet veikt pirkumu, bet jūs arī ietaupiet overdraftu pakalpojuma maksu.

Jūs ne tikai saglabājat samaksu, bet arī nespējot maksāt, jūs brīdina, ka jūsu kontā nav naudas. Tas pats par sevi ir automātisks aizsardzības pasākums pret tērēt naudu, kas jums nav.

Vienkārši uzdodiet sev jautājumu, vai no jums tiek iekasēta maksa 35 ASV dolāru apmērā, lai izvairītos no tā, ka jūsu karte ir atsaukta par 2 tases kafijas, ir pakalpojums, kuru patiešām vēlaties.

Spēlējot velna advokātu, ja jums ir ārkārtas situācija un esat gatavs pieņemt overdrafta maksu, jūs vēlaties izvēlēties banku, kurai ir piedodoša overdrafta politika. Es uzsvēru dažus piemērus zemāk.

Kā tiešsaistes bankas apstrādā overdraftu aizsardzības nodevas

Es nevaru pateikt, kā jūsu vietējā banka vai krājaizdevu sabiedrība strādā ar overdrafta cenām, taču es varu jums sniegt pārskatu par to, kā tiešsaistes tiešsaistes spēlētāji ar tiem strādā, lai salīdzinātu. Kopumā tie ir ļoti saudzīgi salīdzinājumā ar standarta 35 ASV dolāra maksu, ko lielākā daļa banku ir pieprasījušas vēsturiski. Tālāk ir apskatītas trīs labākās politikas attiecībā uz overdraftu cenām, kuras esmu spējis atrast tiešsaistes kontu pārbaudei.

Ally Bank Overdraft Fees

Ally Bank neiekasē jūs par ATM vai debetkartes overdraftu (bet jūsu darījums, iespējams, neizdosies). Viņiem ir jāmaksā 9 ASV dolāru maksimālā ikmēneša maksa par čekiem. Ally arī ļauj saistīt savu norēķinu kontu ar Ally taupīšanas vai naudas tirgus kontu, lai gadījumā, ja pārskaitīsit līdzekļus no pārbaudes, tas automātiski tiks pārskaitīts no viena no tiem. Tie par šo nav iekasējuši maksu (lielākā daļa banku). All-in-all, Ally ir ļoti patērētājs draudzīgs ar šo overdraftu politiku.

Capital One 360 ​​overdrafta maksas

Capital One 360 ​​pārbaudei ir pārtēriņa maksas kalkulators. Tie maksā nelielu APR (nesen 7,25% aprīlī) par overdraftu pret dolāru summu. Maksa par overdraftu ir ļoti zema. Piemēram, izmantojot pašreizējās likmes, ja pārtērējat par 1000 ASV dolāriem un saglabājat negatīvu atlikumu 10 dienas, maksāt par overdraftiem maksāsiet tikai 1,99 ASV dolāri. Ja jūs meklējat zināmu rīcības brīvību ar pārsnieguma kredītiem un nevēlaties slēgt pieturvietu, tas nav slikts risinājums.

Everbank norēķinu maksājumi

Everbank norēķinu konta overdrafta maksa ir tāda pati kā Capital One, jo tā iekasē procentu likmi (pamatojoties uz galveno likmi un pašlaik 9,15% aprīlī).

Overdrafts Fee Diskusija:

  • Vai jūsu banka vērsās pie jums par izmaiņām overdrafta aizsardzības maksā? Kā viņi izteica izvēli jums?
  • Vai esat izvēlējies overdrafta aizsardzības pakalpojumu? Kāpēc vai kāpēc ne?

Komentāri Par Vietnē: