Labklājības konsultāciju bizness ir lielisks, jo tas ir lipīgs bizness, kas laika gaitā nopelna vairāk naudas, jo klientu bilance aug. Tur ir dažas bagātības pārvaldības komandas, kas pārvalda vairāk nekā 1 miljardu dolāru apvienotajiem klientu aktīviem. Tas ir foršs 10 - 20 miljoni dolāru gadā!

Aktīvi pārvaldīts kopfondu bizness ir arī ienesīgs, ņemot vērā augstās maksas un līdzīgu sviras efektu. Daudzi portfeļu pārvaldnieki, kurus es zinu lielos kopfondos, katru gadu var veikt septiņas summas, nedaudz strādājot par portfeļu pārvaldniekiem mazos ieguldījumu fondos. Daudzi fondu pārvaldnieki pat pārspēj S & P 500, bet viņi joprojām saņems samaksu. Tātad, ja jūs vēlaties potenciāli ienesīgu karjeru, iegūstiet MBA vai CFA un pievienojieties naudas pārvaldības biznesam.

Ko darīt, ja jūs varat iekasēt ikgadējo konsultāciju maksu, kā arī iegūt savus klientus aktīvi darboties saviem ieguldījumu fondiem, ko jūsu uzņēmums ir izveidojis, iekasējot arī maksu? Tas ir tas, ka jūs varat veikt mega dolārus, nopelnot divus ienākumus no saviem klientiem. Vai netic mani? Zini, ka Čārlzs Švabs ir vērts virs 6 miljardiem dolāru, un Abigail Džonsons no Fidelity ir vērts virs 14 miljardiem dolāru. Sargieties no dubultās iegremdēšanas!

Vidējā padomnieka maksa, izmantojot brokeru

Esat brīnums, cik daudz līdzekļu pārvaldības sabiedrībām, piemēram, Merrill Lynch, Morgan Stanley, Charles Schwab, Fidelity un Ameriprise maksā ikgadējās konsultācijas? Neskatoties uz to, ka mans vecais klients, "Personal Capital", ir izveidojis balto papīru, kurā visvairāk un vislētākais brokeru sabiedrība ir klasificējusi konsultāciju, kopfondu un kopējās maksas.

1. attēls. Vidējās konsultāciju maksas procentos, izmantojot brokeru pakalpojumus

Šī ir maksa, kuru jūs maksājat par kopējiem aktīviem, ko pārvalda brokeru sabiedrība, lai pārvaldītu savu naudu un sniegtu finansiālu padomu.

2. attēls: vidējais ieguldījumu fonds un ETF izdevumu attiecība, izmantojot brokeru pakalpojumus

Šī ir komisija, ko jūs maksājat kā kopīpašuma fonda vai ETF akcionāru, izmantojot brokeru pakalpojumus. Maksa tiek maksāta, cerot, ka kopfonds vai EIF pārspēj savu kritēriju. ETF maksājumi parasti ir daudz zemāki nekā aktīvi pārvaldītie kopfondi.

3. attēls. Vidējā kopējā maksa, izmantojot brokeru

Tas ir kopējais konsultantu maksa plus kopfondu / ETF maksa, ko veic brokeris. Viss par 1,5% man šķiet liels. Vismaz tas nav 5% pārdošanas komisijas maksa nekustamo īpašumu aģentiem maksas! Ja jūsu naudu pārvalda brokeru / īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums, lūdzu, lūdziet viņus atklāt savas maksas un pieprasīt, ko jūs saņemat par samaksāto maksu.

Piezīme. Vanguard tikko sāka savu profesionālo konsultāciju uzņēmējdarbību 2015. gadā un maksā 0,3% + ~ 0,1-0,2% izdevumu attiecībās. Tikai klienti ar vairāk nekā 500 000 ASV dolāriem saņem īpašu padomnieku. Klienti zem $ 500,000 saņems komandu, piemēram, jaunākais cilvēks. Edvards Džonss maksā 1,35% - 1,5%, atkarībā no AUM lieluma viņu konsultatīvajā biznesā + ~ 0,5 - 0,7% izdevumu attiecībās.

Cik lielā mērā jūs maksājat maksu par karjeru?

Pieņemsim, ka jums ir 500 000 ASV dolāru konta bilance ar vienu no lielajām brokeru sabiedrībām. Tālāk ir sniegts diagramma par to, cik daudz maksāsit par vienu brokeru sabiedrību vairāk nekā 30 gadu laikā.

Apmaksājot gandrīz 1 miljonu ASV dolāru maksu, jums jārunā mazliet mierīgs, ja esat Merrill Lynch klients, pat ja jūsu portfelis kļūst par daudziem miljoniem. To vidējais konsultāciju maksu procents ir 1,30%, un to vidējais kopfondu un ETF izdevumu attiecība ir 0,76%, un kopējā maksa ir aptuveni 2%.

2% nav ārkārtīgi liela, ja jūsu portfelis ik gadu pārspēj tirgu par 2% vai vairāk. Bet mēs visi zinām, ka lielākā daļa aktīvi darbojas kopfondos, kas nedaudz pārsniedz S & P 500 vai neatkarīgu indeksu, uz kuru tie ir salīdzināti. Tādēļ jums labāk saņemt kādu labu finanšu plānošanas ieteikumu, ja esat gatavs maksāt ~ $ 10,000 gadā ar maksu par $ 500,000 portfeli!

Šīs augstas maksas skaidri parāda, kāpēc finanšu tehnoloģiju jomā ir tik daudz naudas. Iespējama demokrātijas pieeja investīciju un labklājības konsultāciju pakalpojumiem.

Samaziniet savas investīciju izmaksas

Pirms mana investīciju portfeļa pārvaldīšanas, izmantojot personīgā kapitāla bezmaksas investīciju pārbaudes instrumentu, man nebija ne jausmas, ka es maksājošu apmēram 1200 ASV dolāru gadā par Fidelity Blue Chip Growth Fund ar 0,78% izdevumu attiecību. Es tikko nopirku kopfondu, jo tas bija labs Morningstar vērtējums un kalpoja, lai nodrošinātu man pakļaušanu augstākas kvalitātes lielu vāciņu krājumiem. Pārbaudi savu pirmsieguldījumu pārbaudes portfeļu vēlreiz 2012. gadā.

Nākamajos 20 gados man nebija izdevies pārvaldīt aptuveni 100 000 dolāru, tādēļ es pārdevu savu dārgo Fidelity Blue Chip Growth Fund un tā vietā nopirka SPY ETF. Kaut arī Fidelity fonds ir veikusi salīdzinoši labi, jo nākamo 20 gadu laikā es nedomāju, ka tas pārsniegs S & P 500.

Ja vēl neesat to izdarījis, izmantojiet savu ieguldījumu portfeļa (-u) pārskatu, izmantojot savu ieguldījumu pārbaudi, un uzziniet, ko jūs maksājat par gadu. Vienkārši izveidojiet savu ieguldījumu kontu un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes "Padomnieku rīki", kas atrodas augšpusē, un atlasiet Investīciju pārbaude, lai rādītu savus skaitļus. I bet jūs būsiet pārsteigts. Ir vairākas citas bezmaksas funkcijas, piemēram, to pensionēšanās plānošanas kalkulators, kuru arī vajadzētu izmēģināt.

Ja jūs vēlaties, lai personīgais kapitāls pārvaldītu jūsu naudu, viņi maksā 89 bāzes punktus pirmajam 1 miljona ASV dolāru AUM. Klientiem, kuri iegulda 1 miljonu vai vairāk dolāru, tas ir 0,79% pirmajiem 3 miljoniem USD, 0,69% nākamajiem 2 miljoniem USD, 0,59% nākamajiem 5 miljoniem USD un 0,49% vairāk par 10 miljoniem USD. Viņi izveido savu portfeli, izmantojot ETF un krājumus, lai samazinātu izdevumu attiecības.Protams, jūs varat vienkārši izmantot savus bezmaksas rīkus un pārvaldīt visu, kā es pašlaik.

Nebaidieties pamest

Ja jūs tiktu ieguldīts aktīvi pārvaldītā kopīpašuma fondā, ko izveidojis bagātības pārvaldības uzņēmums, kas arī iekasē jums ikgadēju konsultāciju maksu, jums nekavējoties jālūdz padomnieks, KĀPĒC, izmantojot visas zemāko izmaksu iespējas. Mēs zinām, kāpēc, bet ir labi, lai viņi izskaidrotu sevi, ka nevēlas izpētīt jūsu intereses, lai iegūtu vairāk naudas.

Kad viņi ir satraukuši par mēģinājumu izskaidrot, kāpēc viņu aktīvi pārvaldītie ieguldījumu fondi ir vislabākie, patiešām jautā sev, vai viņi ir vērts maksā, kuru jūs maksājat katru gadu. Ja atbilde ir "nē", tad pārvietojiet savu naudu! Labi, varbūt dod viņiem trīs mēnešu pārbaudes laiku, lai pierādītu sevi, bet pēc tam atrodiet alternatīvu, ja nekas nemainās. Tas ir daudz vieglāk, nekā jūs domājat. Tu esi pelnījis labāku.

Man bija viens personīgais finanšu konsultāciju klients maksā 12 000 ASV dolāru gadā un vēl 8000 ASV dolāru gadā savstarpējo fondu maksās, jo viss portfeļa sastāvā bija 20 fondi, kas tika izveidoti ar viņa brokeru starpniecību. Viņam nebija ne jausmas, kamēr mēs nerunājām. Tagad viņš ir pie jauna uzņēmuma, kas izveidoja līdzīgu portfeli par 90% mazāk maksu.

Kas vajadzētu nolīgt finanšu konsultantu?

Tu nevajadzētu gaidīt, lai saņemtu neko vērtīgu bez maksas (izņemot, iespējams, saturu šeit). Es uzskatu, ka apdrošināšanas pārvaldes sabiedrībām jāmaksā maksa par sniegtajiem pakalpojumiem, un samazinās maksu struktūra, jo jūsu pārvaldīšanā esošie aktīvi pieaug. Bet ne visi pakalpojumi tiek radīti vienādi. Viņiem ir skaidri jāparāda, ko jūs saņemsiet par summu, kuru jūs maksājat.

Tiem no jums, kas neērti iegulda savu naudu, jo jūs nesaprotat tirgus, finanšu padomnieks darbā, lai pārvaldītu savu naudu, nav slikta ideja. Ilgmūžā peļņas likmju mobilizēšana ārpus naudas tirgus konta varētu viegli nodrošināt vairāk nekā 1-2% gada peļņas. Galu galā finanšu konsultants pavada visu darba dienu, pētot tirgus.

Tiem no jums, kas ir pārāk aizņemti, lai pārvaldītu savas finanses, jo jūsu pieredze pelna naudu citur, izmantojot bagātības pārvaldības sabiedrību, iespējams, arī ārkārtīgi palīdzēs jums ilgtermiņā. The stresa pārvaldīt savu naudu pēc tam, kad noteiktā absolūtā dolāra vērtība var nokļūt līdz jums. Izlādējot šo pienākumu profesionāļiem, šis stress būs nopietni mazināts. Vienkārši neaizmirstiet uzdot savam finanšu padomdevējam grūtus jautājumus, pirms tos iznomāties.

Taču tiem, kas ir apmierināti ar savām investīcijām, ir viegli veidot zemu izmaksu ETF portfeli, kas pamatā dara to, ko investīciju konsultants darīs. Vispirms jūsu uzmanība jāpievērš portfeļa veidošanai, pareizi sadalot akcijas un obligācijas. Jūs varat saglabāt lietas tik vienkārši, kā nopirkt S & P 500 ETF, SPY savai akciju piešķiršanai, un IEF, 7-10 gadu valsts kases obligāciju ETF fiksētā ienākuma sadalei. Vai arī jūs varat padarīt lietas tik sarežģītas, kā vēlaties.

Ja jūs ieguldāt pats, jūs nesaņemsit pētījumu komentārus par tirgiem, domas par to, kā pozicionēt savu portfeli, ja Federālais rezervju fonds palielina Fed fondu likmi par vairāk nekā gaidīts, vai arī finanšu padomdevēja ieteikumu par īpašuma plānošanu. Bet tur ir pārpilnība lielu bezmaksas informāciju, kas tur, lai palīdzētu jums pieņemt viedus lēmumus par ieguldījumiem.

Ielādē ...

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam. Tagad golfa tirgus jau ir ilgs zobā. Esiet tikpat rūpīgi kā jebkad, lai aizsargātu savus guvumus, pareizi sadalot aktīvus. Neaizmirstiet pārskatīt savas investīcijas un līdzsvarot.

Komentāri Par Vietnē: