Federālās veselības aprūpes apmaiņas tīmekļa vietnes Healthcare.gov izplatīšana ir bijusi tikpat gluda kā biezpiens. Kopš mājas lapas uzsākšanas gandrīz divus mēnešus, un es joprojām nevaru reģistrēt un salīdzināt apdrošināšanas plānus. Tā ir sliktā ziņa. Labās ziņas ir tas, ka pārmaiņas nāk.

Saskaņā ar CNN: "Džeija Bataille no Medicare un Medicaid pakalpojumu centriem aģentūrai, kas pārrauga valdības tiešsaistes apdrošināšanas apmaiņu, sacīja žurnālistiem par konferences zvanu, kas no otrdienas rīta, procesam, ko sauc par" tiešo reģistrāciju ", vajadzētu darboties."

Kāda tiešā reģistrēšanās nozīmē, ka patērētāji var apiet veselības aprūpes programmas.gov. Tā vietā politikas tagad var iegādāties tieši no apdrošināšanas kompānijām vai privātās veselības aprūpes apmaiņas, piemēram, eHealth.com.

Lai iegādātos apdrošināšanu, ir vairāki svarīgi apsvērumi, kas jāpatur prātā par šīm izmaiņām.

Subsīdijas

Liela šķērslis tieši apdrošināšanas sabiedrību vai privāto apmaiņu iegādei bija subsīdija. Šīm vienībām nebija iespējas noteikt indivīda tiesības saņemt nodokļu atlaides. Rezultātā vienīgais veids, kā kvalificēts patērētājs varētu saņemt subsīdijas, bija iegādāties Healthcare.gov vai valsts pārvaldes biržu ietvaros. (Atcerieties, ka 36 valstīs nav savas apmaiņas, un tāpēc uz tām attiecas Healthcare.gov. Pārējie 14 valstis un Kolumbijas apgabals ir izveidojuši savas apmaiņas programmas. Jūs varat izmantot šo ērti noklikšķināmo Obamacare karti, lai atrastu jūsu valsts apmaiņu. )

Tomēr ar problēmām, kas skar Healthcare.gov, valdība ir ļāvusi patērētājiem saņemt subsīdijas, lai tās iegūtu, pat ja viņi neiesniedz apdrošināšanu, izmantojot federālo tīmekļa vietni. Būtībā privātā apmaiņa varēs mijiedarboties ar Healthcare.gov, lai aprēķinātu patērētāja tiesības saņemt subsīdijas.

Tikai federālās biržas

Ir svarīgi saprast, ka šīs izmaiņas attiecas tikai uz tām 36 valstīs, uz kurām attiecas Healthcare.gov. Valsts palaistu biržas darbojas neatkarīgi. Kaut arī patērētājs kādā no 14 valstīm ar savu apmaiņu parasti var nopirkt apdrošināšanu, izmantojot privāto apmaiņu (ir daži izņēmumi), viņi var nespēt saņemt subsīdiju. Tiem, kas nevar pretendēt uz subsīdiju, tas nav problēma. Bet, ja jūs domājat, ka jūs varētu pretendēt uz kvalifikāciju, šobrīd vislabāk ir iegādāties ar valsts apmaiņas palīdzību (manas nozares kontaktpersonas pastāstiet, ka tas drīz mainīsies).

e-veselība

Lai gan ir vairākas privātas apmaiņas, man vislabāk pazīstama ir eHealthInsurance.com. Esmu izmantojis vietni, lai noteiktu, kāda būtu apdrošināšana, ja es iegādātos atsevišķu politiku (es šobrīd esmu uz darbu, tāpēc tas nebija interesanti).

Būtisks ir tas, cik viegli bija salīdzināt plānus un izmaksas. Ar Healthcare.gov to vēl nevar izdarīt. Lai gan jūs varat ātri novērtēt izmaksas no Healthcare.gov, parasti tā tiek samazināta par ievērojamu summu. Bez pārmeklēšanas detaļās, Healthcare.gov sniedz aprēķinus, vispirms nepieprasot savu vecumu vai arī jūs smēķējat - abus faktorus, kas nosaka prēmijas. Manā gadījumā Healthcare.gov novērtējums bija mazināts gandrīz par 500 ASV dolāriem mēnesī.

Izmantojot e-veselības apdrošināšanu, varat salīdzināt plānus un cenas, ievadot tikai dažas detaļas:

Kad esat ievadījis šos datus, varat pēc tam filtrēt apdrošināšanas plānus pēc vairākiem kritērijiem. Manā gadījumā es ievadīju datus par savu sievu un es un mūsu diviem bērniem. Pēc tam es filtrēju Just Platinum plānu iespējas, lai es varētu salīdzināt izmaksas ar savu pašreizējo apdrošināšanu. Šeit bija rezultāti:

Interesanti, ka Obamacare izmaksas bija ievērojami augstākas par to, ko es tagad maksāju (un es maksāju 100% no prēmijas, mans darba devējs neveicina izmaksas).

Visbeidzot, ir labi, ka valdība tagad ļauj patērētājiem, kuri var pretendēt uz subsīdiju, iegādāties ārpus Healthcare.gov. Saskaņā ar CMS vadītāja vietnieka vietnieks Henry Chao, federālā tīmekļa vietne ir pabeigta tikai 70% apmērā.

Komentāri Par Vietnē: