Dzīve pēc koledžas ir kā svaiga gaisa elpa. Nepielāgo eksāmeniem, steidzas noteikt termiņus uzdevumiem vai ēst patiešām sliktu ēdienu. Tagad jūs varat sākt dzīvot ar saviem noteikumiem, vai ne?

Neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat ieguvis pirmo darbu vai joprojām meklējat vienu, es liku, ka jūsu finanses ir ierobežotas. Lai gan jūs esat tikai sākuši darbu, nākamajos gados, kā jūs rīkoties ar naudu, ir neticami svarīgi. Ja jūs uzzināsiet trīs pamatfunkcijas personīgajām finansēm tagad, tad, tos piemērojot, jūs izveidosit finansiālu veiksmes laiku.

Es parādīšu, kā 3 dažādi koledžas absolventi piemēro šos 3 personības pamatnoteikumus savā dzīvē un kā tie ietekmē viņu turpmāko finansiālo drošību un laimi.

1. noteikums: jūsu kredīts norāda stāstu

Lai uzzinātu vairāk par kredītu, parādi un ieguldījumiem, uzņemiet manas godalgotās grāmatas eksemplāru Naudas meitene Smart pāriet uz bagātību. Tas jums saka, kas jums ir jāzina par naudu, neuztraucot tevi ar to, ko tu neesi darījis. Tas ir pieejams jūsu iecienītajā grāmatu veikalā drukātā veidā vai kā e-grāmata jūsu iekurtai, nookam, iPad, datoram, Mac vai viedtālrunim. Atcerieties, ka es, atdodot divas bezmaksas nodaļas un pavisam jaunu Credit Score Survival Kit pie SmartMovesToGrowRich.com!

Get More Money Girl!

Tur ir milzīgs pagātnes rakstu un podcast aprakstu arhīvs, ja lapas augšpusē ievadāt informāciju, ko vēlaties uzzināt. Šeit ir visas daudzas vietas, ar kurām jūs varat sazināties ar mani, uzzināt vairāk par personīgo finansējumu un uzdot jautājumu par savu naudu:

  • Naudas meitenes informatīvais izdevums

  • Facebook

  • Čivināt

  • Naudas meitene Personal Finance Group LinkedIn.

  • Google+

  • Money Girl podcast uz iTunes

  • E-pasts: [email protected]

  • Balss pasts: 206-333-1610

Get-It-Done Guy 3 slikti ieradumi veiksmīga cilvēku pārtraukums tagad ir pieejams!

Izkāpiet no sliktiem ieradumiem un baudiet savu ceļu uz panākumiem! Izbraukšana 3 slikti ieradumi veiksmīga cilvēku pārtraukums Steve Robbins, Get-It-Done Guy. Vairāk padomu no Money Girl

Komentāri Par Vietnē: