Auto apdrošināšana ir liels, taču nepieciešams, izdevumi. Ja jūs esat apmierināts ar izmaksām, koncentrējoties uz to, ko jūs varat darīt, lai pazeminātu likmi. Šeit ir 18 veidi, kā samazināt automašīnas apdrošināšanas izmaksas.

Vakar es biju liecinieks autoavārijai. Man devās strādāt pie divu joslu ceļa, kad es dzirdēju, ka automašīna, kas tikko aizgāja mani, aizgāja uz ragu. Atpakaļskata spogulī es redzēju, ka automašīna iekļuvusi visurgājējā pusē, kas bija izvilkta priekšā. Par laimi neviens nopietni netika ievainots, bet tas dod labu iespēju domāt par to, kā mēs visi varam samazināt automašīnas apdrošināšanas izmaksas.

Auto apdrošināšana ir nenovēršams izdevums, kas jāuzņemas visiem transportlīdzekļu īpašniekiem. Neatkarīgi no tā, vai jūsu rēķins katru gadu, reizi divos gados vai ik mēnesi tiek saņemts, automašīnas apdrošināšana nav izdevums, kas mums patiks. Par laimi, ir vairāki soļi, kurus varat veikt, lai samazinātu automašīnas apdrošināšanas izmaksas.

Izvēlies automašīnas apdrošināšanas sabiedrību

Esi labs autovadītājs

Būdams labs autovadītājs, jūs varat atalgot ar zemāku apdrošināšanas likmi. Vislabākais un visvienkāršākais veids, kā samazināt automašīnas apdrošināšanas rēķinu, ir labs braukšanas rekords. Tas nozīmē, ka, braucot, ir jāievēro piesardzība un jāievēro ātruma ierobežojums. Šeit ir daži ikdienas atgādinājumi:

  • Koncentrējieties uz ceļu: Nelietojiet runāt par savu mobilo tālruni, sūtīt īsziņas vai patērēt lietas, kas ir grūti vai netīras ēst (piemēram, taco vai sub sviestmaizes) aiz riteņa. GPS sistēmas vadīšana aiz riteņa ir arī bīstama. Un šajā brīdī es pievienoju vēl vienu lietu - jūsu bērni jūs skatoties. Vai jūs vēlaties, lai jūsu 16 gadus vecs īsziņas, kamēr viņi brauc? Viņi sekos jūsu vadībā, kā vadīt automašīnu. Ja jūs tekstu, tie ir teksts (un es, kas šajā klasē sludina kori).
  • Pakavini ātruma ierobežojuma zīmes: Biļešu paātrināšana papildina jūsu ierakstu un bieži vien automātiski palielina jūsu apdrošināšanas rēķinu.
  • Izmantojiet īpašu piesardzību dzīvojamos rajonos, būvlaukumos un skolas zonās: Šajās teritorijās ir vairāk iespēju nelaimes gadījumos, un naudas sods par pārkāpumu pārcelšanu ir lielāks.
  • Droši vadīt: Jāapzinās citi transportlīdzekļi priekšā un aizmugurē. Ja rodas šaubas, radies kļūda piesardzīgi. Man ir aizdomas, ka automašīna, kas mani pagājis vakar, varētu izvairīties no negadījuma. No mana viedokļa viņš bija vairāk ieinteresēts neļaut SUV nokļūt priekšā viņam, nekā viņš izvairījās no nelaimes gadījuma.
  • Sagatavojiet iepriekš, braucot pa nepazīstamu teritoriju: Pārskatiet kartes pirms ceļojuma. Pārvelciet, ja jums atkal ir jāapskata karte vai jālūdz norādes.

Salīdzinošais veikals par zemām cenām

Automašīnu apdrošināšanas cenas dažādās uzņēmējsabiedrībās atšķiras. Ja jūs pērkat viszemākās cenas, jums vismaz ir jānodrošina vismaz trīs citāti no trim dažādiem uzņēmumiem. Jums vajadzētu arī izmēģināt vietējo iepirkšanos kopā ar apdrošināšanas kompānijām un iepirkšanos tiešsaistē. Veicot vietējo iepirkšanos, lūdziet sadarbības partnerus, draugus un ģimenes locekļus, lai nosūtītu informāciju uzņēmumiem, kas nodarbojas ar auto apdrošināšanu jūsu reģionā. Pārsūtīšana ir lielisks veids, kā atrast zemākās likmes, neiztērējot daudz laika tālruņa zvanīšanai par cenu piedāvājumiem.

Veicot pirkumu tiešsaistē, ir dažādas tīmekļa vietnes, kas radīs vairākus rezultātus no dažādām apdrošināšanas kompānijām. Viegli salīdzināt auto apdrošināšanas citātus no vairākām apdrošināšanas kompānijām tiešsaistē, izmantojot tādas kompānijas kā Insureme.com.

Mainīt darbavietas

Bieži vien apdrošinātāji piedāvā atlaides dažu uzņēmumu darbiniekiem vai pat visai nozarei. Piemēram, uzņēmums var piedāvāt inženieriem atlaidi, jo viņi kopumā ir izrādījušies mazāk riskanti. Ja esat nesen izmainījis darbu, būtu vērts aicināt savu apdrošināšanas sabiedrību informēt viņu.

Samazināt segumu vecākiem automobiļiem

Tā kā jūsu transportlīdzekļa vecums, sadursmes un visaptveroša seguma nepieciešamība sāk samazināties. Vispārējs īkšķis ir tas, ka, ja jūsu automašīna nav vērts 8-10 reizes lielāka par prēmiju likmi, tad pilnīgs segums var nebūt pilnībā rentabls. Jūs varat noteikt kopējo sava transportlīdzekļa vērtību tiešsaistē, izmantojot Kelley Blue Book pakalpojumus vai konsultējoties ar vietējo auto tirgotāju vai banku. Pārbaudiet savas automašīnas vērtību pret ikgadējo prēmiju izmaksām un katru gadu pielāgojiet savu segumu.

Ir arī interaktīvi tiešsaistes kalkulatori, kas var palīdzēt jums noteikt nepieciešamo pārklājumu. Jūs varat atrast viegli izmantot pārklājuma kalkulatoru vietnē carinsurance.com.

Nopirkt mājas un auto apdrošināšanu no paša uzņēmuma

Dažas apdrošināšanas sabiedrības piedāvā īpašas likmes klientiem, kas vienlaikus apdrošina vairākas vienības. Mājokļu un auto apdrošināšana ir īpaši rentabla. Ja jūs iegādājāties no vienas un tās pašas firmas politikas, jūs pat varat atrast īpašas apdrošināšanas likmes citiem priekšmetiem, piemēram, motocikliem un atpūtas transportlīdzekļiem. Ja iegādājaties dažādu pārklājumu produktu politiku, izmantojot vienu un to pašu uzņēmumu, jums var būt tiesības uz papildu ietaupījumiem, kas katru gadu tiek papildināti, lai novērtētu jūsu lojalitāti.

Ieliec savu tīkli par savu politiku

Jūs samaksāt mazāk par to, ka jūsu pusaudzis brauks, ja jūs tos ievietosiet savā politikā, nevis tos nododat atsevišķi, atsevišķi. Vienmēr lētāk ir pievienot jūsu esošo politiku.

Saglabājiet pakāpes uz augšu

Ja jūsu pusaudža vai koledžas students uztur viņu atzīmes, tas var nozīmēt atlaidi mammai un tēvam. Tas varētu attiekties arī uz pieaugušo atgriešanos skolā.

Nosūtiet savu koledžas studentu

Dažas apdrošināšanas kompānijas piešķir atlaidi, ja jūsu bērns dodas uz skolu 100 jūdžu attālumā, un viņiem nav automašīnas. Ideja ir tad, ja viņiem nav automašīnas, tad viņiem nebūs tik liela iespēja nokļūt negadījumā.

Nav jāmaksā par lietām, kas jums nav vajadzīgas

Pārlūkojiet savu politiku, lai pārliecinātos, ka jūs nemaksājat par pakalpojumiem, ko maksā citur. Piemēram, ja jums ir Triple A, tad jums nav nepieciešama palīdzība ceļā ar savu apdrošināšanas sabiedrību. Turklāt, ja jūs izmantojat ceļa palīdzību savai apdrošināšanas sabiedrībai, jūsu prēmija varētu palielināties. Šādi pakalpojumi var būt atsevišķi no jūsu apdrošināšanas polises.

Izvēlieties augstāku atteikumu

Ja jūs vēlaties palielināt savu atskaitāmo vērtību, tad jūs varat ietaupīt simtiem. Tā vietā izmantojiet ietaupījumu kontu, lai to saglabātu atskaitāmā gadījumā, ja jums tas jāizmanto. Šeit ir svarīgi sagatavoties priekšu. Apdrošināšanas ieturējumus reglamentē katra valsts. Ja mēs dzīvojam, maksimālais atļautais atskaitījums ir 500 ASV dolāri, un tas ir tas, kas mums ir. Sazinieties ar savu apdrošināšanas aģentu, lai uzzinātu, cik daudz jūs varat ietaupīt, paaugstinot jūsu atskaitāmo summu.

Vai ir labs kredītreitings

Mūsu kredītreitingi šajās dienās kļūst arvien svarīgāki. Daudzas apdrošināšanas kompānijas aprēķina jūsu likmi, pamatojoties uz to, cik labi vai slikti ir jūsu kredītreitings. Labāk jūsu kredītreitingu, jo labāka likme, ko jūs plānojat saņemt par savu apdrošināšanu.

Zemas atlaides atlaides

Ja jūs nevadat daudz vai strādājat no mājām, un tādēļ neiekļaujiet daudzas jūdzes uz automašīnas, tad pieprasiet zemu nobraukuma atlaidi. Bieži vien jūs saņemsiet atlaidi, ja jūsu nobraukums ir mazāks par to, ko viņi uzskata par normālu. Ņemot zemu nobraukumu, var atmaksāties kā zemāku apdrošināšanas rēķinu.

Drošības īpašības atlaides

Ja jūsu braucam ir īpašas drošības iespējas, piemēram, pretaizdzīšanas ierīce vai motorizētas drošības jostas, jūs varat saņemt atlaidi. Pat ja jūs pievienojat savu pretaizdzīšanas ierīci, piemēram, trauksmes sistēmu, tas varētu dot jums atlaidi. Šī veida atlaide var tikt norādīta sadaļā "Citas atlaides", tāpēc noteikti jautājiet.

Vecāku pilsoņu atlaides

Dažreiz tas maksā būt vecāki un gudrāki, jo daudzi apdrošināšanas uzņēmumi piedāvā atlaides vecāka gadagājuma cilvēkiem - jums vienkārši ir jālūdz!

Apmaksā fronti

Dažas apdrošināšanas kompānijas piedāvā atlaidi, ja jūs maksājat avansā, nevis izvēloties maksāt katru mēnesi. Pat ja jūs maksājat par visu gadu iepriekš un izlemjat mainīt uzņēmumus, tiem ir jāatmaksā jums. Jūs būsit atbildīgs tikai par paredzēto summu, kas nozīmē, ka jums būs jāmaksā atlīdzība.

Izvēlieties savu automašīnu gudri

Parasti, kad mēs iegādājamies jaunu automašīnu, mēs daudz nedomājam par mūsu apdrošināšanas sabiedrību. Tomēr apdrošināšanas likmes mainās atkarībā no jūsu vadītā transportlīdzekļa modeļa un modeļa. Ir svarīgi veikt dažus pētījumus par izmaksām, kas saistītas ar automašīnas veida apdrošināšanu, kuru apsverat, pirms iegādājaties. Daži faktori, kas nosaka apdrošināšanas izmaksas, ietver automašīnas cenu, tā drošību, zādzības varbūtību un transportlīdzekļa remonta daļu izmaksas. Valsts uzņēmums savā tīmekļa vietnē publicē transportlīdzekļu drošības novērtējumus.

Ārvalstu transportlīdzekļi bieži vien ir dārgāki apdrošināt, jo ar remontu saistītās izmaksas ir daudz lielākas. Automašīnā ir arī dažādas drošības funkcijas, kas var samazināt apdrošināšanas izmaksas. Kad iegādājaties automašīnu, meklējiet transportlīdzekļus, kuros ir dienas gaitas gaismas, pretaizdzīšanas ierīces, gaisa spilveni un citas drošības funkcijas. Liela ātruma informācija par transportlīdzekļu drošību un drošību atrodama Highway Safety Institute.

Apprecēties

Ir apdrošināšanas uzņēmumi, kas uzskata, ka laulātie ir pārāk zemi, un tādējādi piešķir viņiem atlaidi. Ja mainās jūsu statuss, noteikti informējiet savu apdrošinājuma ņēmēju un pieprasiet atlaidi.

Augstskolas absolvents

Daudzas apdrošināšanas kompānijas piedāvā atlaides konkrētiem absolventiem. Sazinieties ar savu koledžu vai universitāti, lai uzzinātu, vai viņiem ir saraksts. Arī vienkārši pabeidzot koledžu, jūs pat varētu saņemt atlaidi.

Komentāri Par Vietnē: