Partneru centrs Atrodiet brokeri

Lai jūs varētu kļūt par veiksmīgu tirgotāju, jums ir jādara vairāk nekā vienkārši, kad tirgi ir atvērti. Jums ir jāsagatavojas tam, ko jūs gatavojaties iekļūt, lai jūs varētu izdarīt gudrus, labi informētus lēmumus, kad ir pienācis laiks faktiski tirgoties.

Tas ir tas, ko daudzi sportisti var attiecināt uz. Daudz, piemēram, kā bokseris pārskata desmitiem cīņas lentu un vilciens mēnešus un mēnešus, pirms nokļūst gredzenā ar savu pretinieku, jums arī ir jāveic attiecīgas darbības, gatavojoties cīņai. Citiem vārdiem sakot, jums ir jādara tavs mājas darbs pirms ieniršanas darbībā.

Kā viņi saka, "Sagatavošana ir puse kaujas"Un tirdzniecībā, kaujas sākas, pirms jūs atverat savu tirdzniecības programmatūru. Zemāk jūs atradīsit piecus padomus savai iknedēļas pirmspārdošanas kārtībai, lai palīdzētu jums iekarot tirgu!

1) Pārskatīt cenu darbību

Ir grūti uzzināt, kur notiek tirgi, ja nezināt, kur viņi ir bijuši. Viena no lietām, kas jums jādara, pirms sākat tirdzniecību, ir pārskatīt iepriekšējās dienas vai nedēļas cenu aktivitāti. Tas jums dos diezgan labu priekšstatu par dominējošām tirgus tēmām, un tas arī palīdzēs jums noteikt, kādus tehniskos līmeņus jums vajadzētu sekot līdzi.

2) lasīt, lasīt un lasīt

Vai jūs jebkad uztverat šķietami perfektu tirdzniecības iestatījumu tikai, lai saņemtu blindsided ekonomikas ziņojums, ka jūs aizmirsāt bija iznācis? Ja tā, tad jūs noteikti zināsiet, cik svarīgi ir iepazīties ar gaidāmo ekonomisko izlaidumu, kā arī ar attiecīgajiem jautājumiem, kas ietekmē cenu darbību.

Viens drošs veids, kā sekot šiem izlaidumiem, ir regulāri pārbaudīt ekonomiskos kalendārus vai, vēl labāk, atzīmēt tos augstākā līmeņa izlaidumus savā kalendārā. Ideālā gadījumā jums vajadzētu būt iespējai piekļūt savam kalendāram vienā mirklī, lai jūs to varētu saglabāt tieši blakus tirdzniecības terminālim vai atzīmēt mūsu pašu BabyPips.com ekonomisko kalendāru.

3) Acis par tehniskajiem līmeņiem

Vēl viens veids, kā sagatavoties tirdzniecības nedēĜai, būtu pievērst uzmanību tehniskajiem līmeĦiem jūsu diagrammās un precīzi norādīt potenciālās jomas, kurās cenu varētu atkārtoti vai mainīt. Viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc tirgotāji bieži vien zaudē drošas tirdzniecības iestatījumus, ir tādi, ka viņi nespēj paredzēt iespējamās darbības, nosakot iestatījumus tikai tad, kad ir par vēlu rīkoties.

Lai saglabātu sevi no daudz nožēlu, jūs varat atzīmēt attīstīt diagrammas modeļus un uzstādījumus agri, lai jūs varētu būt gatavs veikt šos darījumus, kad tehniskie un fundamentālie signāli rindā. Ja jums ir nepieciešams piemērs, varat iepazīties ar Cyclopip Weekly Watch, kur viņš norāda iespējamos iestatījumus valūtas pāriem.

Nākamās nedēļas beigās varat arī ātri pārskatīt, vai šie līmeņi, kurus jūs norādījāt, beidzot tika pārbaudīti. Varat arī rakstīt par tirdzniecības iestatījumiem, kurus skatījāties, un to, vai tie ir izspiesti vai ne. Kā priecāties Happy Pip par viņas Comdoll Weekly Replay, šī prakse palīdz viņai kļūt bīstamāka par turpmāko tirdzniecības iestatīšanu un to, kā comdolls parasti strādā.

4) Sāciet rituālu

Nē, es nerunāju par kazu upurēšanu (jo daži mūsu foruma dalībnieki, šķiet, ir iekļāvušies pirmstirgus rutīnā). Es runāju par ar tirdzniecību nesaistītiem rituāliem, kurus jūs varat iekļaut savā pirmspārdošanas rutīnā.

Daudzi profesionāļi to dara, lai viņi būtu gatavi strādāt: profesionāli sportisti pirms spēles uzņem napes, vai arī priesteri (viņi arī ir profesionāļi!) Varētu teikt, ka Hail Mary pirms masas vai skolotājs var veikt elpošanas vingrinājumus.

Jūs varat attīstīt savus rituālus, piemēram, ēdot bļodiņu konfektes, vai skatīties Twilight filmu, vai arī palaist 10K - ko vien vēlaties!

Punkts ir, lai cik vien iespējams būtu rituāls, tā mērķis ir ērti nokļūt. Tam vajadzētu palīdzēt mazināt stresu un palīdzēt jums koncentrēties, uzsākot tirdzniecību.

5) Iepazīstiet sevi ar tirdzniecību

Es runāju par šo laiku un atkal, un es patiešām ticu, ka vizualizācijas process ir lielisks uzdevums, lai sagatavotu tev par tirdzniecības nedēļu uz priekšu.

Iedomājieties sevi. Padomājiet par iespējamiem iespējamiem scenārijiem.
Ko jūs darīsit, ja Eiropas obligāciju izsoles būs veiksmīgas? Ko jūs darīsiet, ja NFP rādītāji būs labāki, nekā gaidīts? Ko jūs darīsit, ja nedēļas sākumā jūs saņemsiet lielus zaudējumus?

Iedomājieties, ka sev iet cauri šiem potenciālajiem scenārijiem un redzat sev reaģēšanu. Iedomājieties, ka jūs paliekat mierīgi un atvieglinātas, lai cik stresa situācija varētu kļūt.

Šis vingrinājums ir pašpietiekams, jo, kad jūs ieraudzīsieties stabilā prāta stāvoklī, jums būs vieglāk to uzturēt visu tirdzniecības nedēļu, ļaujot jums sasniegt visas savas spējas.

Tur jums tas ir - pieci padomi, kas jāpatur prātā, izstrādājot pirmstirgus rutīnu.

Atcerieties, ka kā tirgotājs jūsu darbs vienmēr ir gatavs. Lielie tirgotāji dara visu netīro darbu pirms, laikā un pēc tirdzniecības stundām - tāpēc tie ir veiksmīgi. Izmantojiet šos noderīgos padomus, un laika gaitā jūs redzēsit, kā jūsu tirdzniecība uzlabojas.

Kā par tevi puiši? Ko jūs darāt, lai iegūtu prātu tieši pirms tirdzniecības?


Komentāri Par Vietnē: