Mēs esam daudz uzzinājuši par Obamacare pagājušajā nedēļā. Kamēr problēma ar HealthCare.gov vietni ir monopolizējusi ziņas, vietne galu galā tiks novērsta. Tomēr šeit paliek pastāvīgas izmaiņas, ko Affordable Care Act ir veicis veselības aprūpes un medicīniskās apdrošināšanas jomā.

Šeit ir piecas lietas, kuras mēs tagad zinām par Obamacare, kas varētu ietekmēt jūsu veselības apdrošināšanu un medicīnisko aprūpi.

1. Prēmijas dosies uz daudziem

Neskatoties uz apsolījumiem pretēji, tagad ir skaidrs, ka prēmijas daudziem pieaugs. Kāpēc Ir trīs galvenie iemesli.

Pirmkārt, Obamacare pieprasa, lai visi veselības apdrošināšanas plāni atbilstu noteiktiem standartiem. Noteikuma nolūks bija pārliecināties, ka politika saskan ar to, ko valdības amatpersonas uzskata par minimāli pieņemamiem standartiem. Viņi sauc šos standartus "būtiskus ieguvumus". Kaut gan daži uzskata to par patērētāju aizsardzību, aizsardzība ir par cenu. Apdrošināšanas kompānijas atceļ zemākas izmaksu politikas, kas neatbilst šiem standartiem, un tās aizstāj dārgākas politikas.

Otrkārt, politikām nav nekādu izdevumu ierobežojumu. Kaut arī šim noteikumam var būt labs politikas iemesls, tam ir ievērojamas izmaksas, ko maksās tie, kas pērk apdrošināšanu.

Treškārt, veselības apdrošināšanas uzņēmumi vairs nevar iekasēt maksu, ja jums ir iepriekšējs nosacījums. Kaut arī šāds noteikums palīdz tiem, kuri iepriekš nebija apdrošināti, tam ir arī izmaksas. Izmaksas rada tie, kuriem nav iepriekšēju nosacījumu. Kā? Tie, kas ir veseli, maksās vairāk par apdrošināšanu, nekā citādi kompensētu izmaksas, kas saistītas ar apdrošināšanu tiem, kam ir veselības stāvoklis.

2. Daudzi zaudēs savu veselības apdrošināšanu

Pretēji tam, ko Obamacare kļuva par likumu, solīja, tagad ir skaidrs, ka miljoniem nebūs iespējams saglabāt savas pašreizējās politikas. Kā iepriekš minēts, Obamacare pieprasa veselības apdrošināšanu, lai segtu noteiktus būtiskus pabalstus. Likums tika izveidots, lai ļautu dažām pastāvošajām politikām tikt novecojušām no šīs prasības, ļaujot cilvēkiem saglabāt lētākas politikas. Noteikumi, kas rakstīti, lai īstenotu likumu, tomēr izķidrāti ar vectēvu. Saskaņā ar CBS News vairāk nekā 2 miljoni būs iegādāti no to esošajiem spēkiem.

3. Jums nav jāpārdod apmaiņas

Viens no visiem trokšņa zaudējumiem ir tas, ka vairumā gadījumu personai nav jāiegādājas individuālā veselības apdrošināšana, izmantojot apmaiņu. Patērētāji joprojām var nopirkt apdrošināšanu, izmantojot tādas vietnes kā eHealthInsurance.com. Taču patlaban patērētājiem ir jāiet apmaiņā, ja viņi var pretendēt uz subsīdijām un vēlas tos izmantot.

4. Obamacare ir ārkārtīgi sarežģīta

Obamacare ir ļoti sarežģīts likums. Šis fakts nav nekas jauns. Bet nesenās HealthCare.gov problēmas uzsver, cik sarežģīts ir jaunais likums. Varbūt vissarežģītākais aspekts ir subsīdijas. No IRS jāsaņem informācija, lai noteiktu, vai persona ir tiesīga saņemt subsīdiju, un, ja jā, cik daudz. Tad šī informācija kopā ar informāciju par apdrošināto ir jānosūta apdrošināšanas pārvadātājam. Rezultāts ir tīmekļa vietne, kas līdz šim ir radījusi vairāk nekā 600 miljonus dolāru. Tas ir mazāk nekā Facebook, kas pavadīts pirmajos sešos darbības gados.

5. Apmaiņa piedāvā ierobežotu ārstu izvēli

Lai samazinātu izmaksas, daudzi biržas apdrošināšanas uzņēmumi ierobežoja tīklu ārstu skaitu. Saskaņā ar CNN, politikai ir mazāk slimnīcu tīklu, un daudzi no tiem nav akadēmiskie medicīniskie centri tīklā. Rezultāts ir tāds, ka pircējiem būs jāpārliecinās, ka ārsti un slimnīcas, kuras viņi vēlas, ir pieejamas ar apdrošināto, ko viņi pērk.

Komentāri Par Vietnē: