Ja jūs kādreiz esat strādājis no mājām, jūs zināt, cik tas ir lieliski. Jūs nokļūstat sēdēt savā mājā, ko ieskauj savas lietas, un jums pat nevajadzētu iekļūt birojā. Tas paver pasauli elastību ... un es pieminēju, ka pārvietošanās ir lieliska!!? Uzsākot uz mājām balstītu uzņēmējdarbību, jums nekad nav jāuztraucas par to, ka kādreiz atkal tiek nozvejotas trafiks!

Tomēr, strādājot mājās, daži pieraduši pie tā. Kad esat mājās, visur ir satricinājumi. Ir grūti saglabāt uzmanību, ja jums ir veļas mazgātava un virtuve, lai to notīrītu. Ja neesat piesardzīgs, jūs varat beigt lielāko daļu sava laika pavadīt projektiem, kas jums nedod naudu!

Kad esat veicis lēcienu strādāt mājās, pēdējā lieta, ko vēlaties pārmeklēt atpakaļ uz biroja darbu. Es zinu. Es esmu strādājis mājās gandrīz gadu, un tas izklausās kā spīdzināšana man. Tāpēc ir ļoti svarīgi saglabāt produktivitāti. Tālāk ir minēti daži padomi, kurus esmu uzzinājis, lai saglabātu mani vērstu uzmanību, un mans uzņēmums darbojas efektīvi.

16 rīki, lai padarītu jūsu mājās balstītu uzņēmējdarbību efektīvi

Ir birojs

Vissvarīgākā daļa, lai efektīvi pārvaldītu jebkuru mājās balstītu uzņēmējdarbību, ir radīt vietu, kas ir veltīta darbam. Organizēta darba vieta ierobežo jūsu satricinājumus un sagatavo jūsu prātu un ķermeni koncentrēties. Ja jums ir vieta, mājas birojs parasti ir labākais risinājums. Iet uz to pašu vietu katru dienu, kad strādājat. Tas palīdzēs jums nekavējoties palielināt efektivitāti.

Iestatiet darba stundas

Ja neesat piesardzīgs, ir viegli nokļūt sūkāt zem truša atveres un katru dienu zaudēt dārgas stundas, lai novērstu uzmanību. Tāpēc mājās uzņēmējiem ir ārkārtīgi svarīgi noteikt ikdienas darba grafiku. Tāpat kā regulārais birojs, jums ir jāizveido sava darba laiks. Iestatiet šīs stundas malā katru dienu tikai darbam un darbam.

Nav pienācis laiks apmeklēt draugus, izklaidēties sociālajos plašsaziņas līdzekļos vai doties uz pusdienām. Ir pienācis laiks pelnīt naudu. Vēss ir tas, ka jūs varat padarīt šīs stundas neatkarīgi no jūsu vēlmēm. Bet, saglabājiet to konsekventi un vairāku stundu blokos, lai paliktu savā produktīvākajā domāšanas stilā. "

Tīmekļa vietne

Ja esat vietējais uzņēmējdarbības īpašnieks, jums jau ir lieliska vietne. Ja jums tā nav, jums vajadzētu saņemt vienu tikko! Jūsu vietne var kalpot kā brīnišķīgs reklāmas rīks, pārdošanas punkts vai bizness pats par sevi. Vēl labāk, jūs varat padarīt to visu trīs. Jūs pat varat uzzināt, kā izveidot savu vietni, noklikšķinot šeit.

Klēpjdatoru

Kā vietējais uzņēmējdarbības īpašnieks jums ir nepieciešams klēpjdators - pat ja vēlaties darbvirsmu. Jebkurā laikā, kad atrodaties, jums būs nepieciešama piekļuve jūsu biznesam ... un ceļošana ar darbvirsmu varētu radīt dažas problēmas. Atkarībā no uzņēmējdarbības veida, kuru palaižat, jūsu portatīvajam datoram nav jābūt tik prātam. Iztērējot dažus simtus dolāru, jādara triks. Vēl labāk, ietaupiet dažus dolārus un katru dienu izmantojiet savu klēpjdatoru kā savu galveno datoru.

Printeris / kopētājs / skeneris

Ja jūs tikai sākat savu mājas biznesu, jūs, iespējams, neizprotat, cik lielu kopēšanu un drukāšanu vēlaties darīt. Uzticies man. Tas ir daudz. Ar savu printeri / kopētāju / skeneri ir iespēja ietaupīt laiku. Pat ja jūs lielāko daļu savu ierakstu glabājat elektroniski, jūs joprojām vēlaties saglabāt savas kvītis, biznesa ierakstus un nodokļu veidlapas. Turklāt jums būs daudz cilvēku, kas lūdz jums skenēt dokumentus un nosūtīt tos pa e-pastu. Dariet sev labu un iegūstiet visu-vienā printeri, kopētāju un skeneri.

Labs kafijas pods

Jo, duh.

Grāmatvedības programmatūra

Uz mājām balstītas uzņēmējdarbības veikšana nozīmē, ka jums ir jāuzskaita jūsu finanšu darījumi. Atkarībā no tā, kā jūsu bizness ir sakārtots, jums var būt likumīgi jāuztur atsevišķi uzņēmējdarbības dokumenti (piemēram, bilances, naudas plūsmas pārskati un peļņas vai zaudējumu aprēķini). Tu var dariet to visu ar roku, bet kāpēc? Izmantojot grāmatvedības programmatūru, šī darba daļa jums ir daudz vienkāršāka.

Personīgi es izmantoju Avanquest grāmatvedi, lokāli glabātu programmatūru, kas ir gan pieņemama un viegli lietojama. Tam ir viss, kas man ir nepieciešams, ieskaitot rēķinu izrakstīšanu, nodokļu veidlapas un algas palīdzību. Citu veidu grāmatvedības programmatūra ir balstīta uz mākoņiem. Quickbooks ir tiešsaistes versija, kuru daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki zvēr. Esmu arī dzirdējis labas lietas par Freshbooks, lai arī es pats neizmantoju nevienu no šiem diviem produktiem.

Mēneša, ceturkšņa un gada beigās kontrolsaraksts

Viena no lietām, kas padara grāmatvedību tik mulsinošu, ir visas formas, kuras jāuzglabā un jāuzglabā. Jums ir jāuzglabā biznesa pārskati, jāiesniedz nodokļu veidlapas, kas jānosūta valsts aģentūrām, kā arī citas ziņošanas prasības, kuras var viegli zaudēt shuffle. Turot to visu taisni, var būt haoss. Tāpēc, lai saglabātu organizāciju, ir svarīgi, lai jūsu grāmatvedības uzdevumiem būtu kontrolsaraksts.

Esmu sadalījis manu kontrolsarakstu trīs kategorijās: mēneša beigas, ceturkšņa beigas un gada beigas. Katra mēneša beigās es vienkārši izdzēšu savu kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka visu laiku pabeidzu darbu. Man paņēma apmēram stundu, lai radītu vienkāršu Word doc, un tas ir viens no labākajiem instrumentiem, kas man jāpaliek organizētai.

Nodokļu programmatūra

Runājot par programmatūru, iegūt labu nodokļu maksāšanas programmatūru, jūs varat ietaupīt laiku un naudu. Mēģiniet izmantot programmu, piemēram, TurboTax vai H & R bloku. Katrs no šiem nodokļu priekšnoteikumiem palīdz jums caur procesu, sagatavo pareizās veidlapas un palīdz jums elektroniski iesniegt jūsu atgriezenisko saiti.

Paypal

Kā mazo uzņēmumu īpašnieks jūs varat izvēlēties, kā jūs vēlaties saņemt samaksu. Tomēr, jo ērtāk jūs to darāt saviem klientiem, lai jūs samaksātu, jo ātrāk saņemsiet savu naudu. Izmantojot Paypal kontu, tiek atmaksāts vienkāršs maksājums, un pats konts ir bezmaksas. Kā profesionāls ārštata darbinieks, es bieži izmanto Paypal rēķinu saviem klientiem. Jums ir jāzina, ka Paypal maksā nelielu maksu par katru darījumu, tāpēc jums jāveido šis procents jūsu uzņēmējdarbības izmaksās.

Skype un Google Hangouts

Dažreiz jūsu klienti gatavojas runāt ar jums aci pret aci. Šajās dienās varat veikt virtuālu sarunu, izmantojot Skype vai Google Hangouts. Viņi abi ir brīvi, viegli instalējami un vienkārši lietojami. Vienkārši izveidojiet kontu, un jums ir labi iet!

Google disks

Ja vēl neizmantojat Google disku, jūs izlaižat. Google disks nodrošina bezmaksas rīkus, lai izveidotu dokumentus, izklājlapas, veidlapas un citu informāciju. Šie vienumi tiek glabāti mākonī un ir pieejami, lai kopīgotu tos ar ikvienu, kuru vēlaties. Pēc kopīgošanas varat atļaut citiem lietotājiem arī rediģēt vienumus. Izmantojot Google disku, varat ietaupīt līdz pat 15 GB informācijas apjomu, kurā ir daudz bezmaksas krātuves.

Tiešsaistes krātuve

Manās tīmekļa vietnēs kā mācību līdzekļus es klientiem daru pieejamas vairākas atšķirīgas PDF un izklājlapas. Šiem dokumentiem man patīk lietot Dropbox. Izmantojot Dropbox, jūs saņemat 2 GB krātuvi bez maksas, bet jūs varat nopelnīt vairāk bezmaksas krātuves, atsaucoties uz citiem. Pēc tam varat saglabāt un koplietot šos dokumentus ar ikvienu, kuru vēlaties. Amazon piedāvā arī premium tiešsaistes uzglabāšanas pakalpojumu. Pašlaik varat iegūt neierobežotu fotoattēlu glabātuvi un līdz 5 GB vietas videoklipiem un failiem tikai par $ 11,99 gadā.

Kalendārs

Kad jūs strādājat par sevi, jums jāturpina organizēt. Jums ir tālruņa zvani, tikšanās un termiņi, lai tiktos ... un neviens nepalīdz tos izsekot. Tieši tāpēc jums ir nepieciešams kalendārs. Izmantojot lietotni, piemēram, Google kalendārs, varat organizēt savu darba dzīvi un izsekot svarīgiem datumiem un tikšanās. Varat pat uzaicināt citus lietotājus pievienoties tikšanās reizēm, padarot slīdošu plānošanu.

Es izmantoju Google kalendārus, bet es dodu priekšroku vecmodīgam veidam. Tā kā es neuzturu daudz tikšanos un nevēlos iztērēt laiku, iekļaujot kalendāru, es izmantoju vienkāršu papīra dienas plānotāju. Es izdodu to, kas man jāzina, kad man to jāzina, un tas ir paveicies. Tas ir vienkārši, tas neaizņem nekādu laiku, un es varu saglabāt organizāciju.

Ikdienas uzdevumu saraksts

Manuprāt, ir ļoti svarīgi saglabāt ikdienas "to-do" sarakstu. Tas man palīdz organizēt savas domas, saglabā mani uz uzdevumu, un man patīk pārbaudīt vienumus, kad tie ir pabeigti. Personīgi es katru dienu pievienoju šos vienumus manam kalendāram, un tas ir viss. Tas aizņem apmēram 2 minūtes, un es atrodu un darbojas uz dienu.

Viedtālrunis

Kā vietnes uzņēmējdarbības īpašnieks, būs reizes, kad jūs nevarat piekļūt savam datoram. Tas ir, ja ir pieejams viedtālrunis. Vienkārši pievienojiet savu e-pasta kontu savam tālrunim, un jūs varēsit palīdzēt un atbildēt uz klientu jautājumiem gandrīz jebkurā vietā.

Bottom Line

Mājās balstīta uzņēmējdarbība ir lielisks veids, kā palielināt elastīgumu jūsu dzīvē, taču māksla ir produktīva. Izmantojiet šos rīkus, lai paliktu pie uzdevuma, strādātu efektīvi un vislabāk izmantotu savas darba stundas.

Komentāri Par Vietnē: