Ja jūs plānojat iegādāties māju, neizbēgami būsiet saskārušies ar ļoti sarežģītu jautājumu (ja vien jūs esat diezgan bagāts): "Vai man vajadzētu saņemt 15 vai 30 gadu hipotēku?".

Tas, ko jūs nolemjat, varētu būt saistīts ar mūžizglītību (galu galā termins "hipotēka" pēc definīcijas ir franču vārdu "mīts" kombinācija, kas nozīmē "nāve" un "gage", kas nozīmē "solījums").

Uz zemes virsmas 15 gadu hipotekāro kredītu likmes būs zemākas par 30 gadu hipotēku likmēm, kas rada ietaupījumus aizņēmējam. Ja mēs uzņemsim momentuzņēmumu šodien:

  • 15 gadu hipotēku likmes: 3,38%
  • 30 gadu hipotēku likmes: 4,38%

Abas likmes joprojām ir tuvu vēsturiskiem kritumiem, bet pēdējo mēnešu laikā tas ir ievērojami pieaudzis. Palielinoties procentu likmēm, atšķirība starp 15 un 30 gadu hipotēku likmēm parasti palielinās.

Ja jūs sajūsminājat numurus 15 vai 30 gadu hipotēku kalkulatorā, jūs atradīsit kaut ko mazliet pārsteidzošu: ikmēneša hipotēkas maksājums par 15 gadu hipotēku NAV ir divreiz lielāks par ikmēneša maksājumu par 30 gadu hipotēku. Patiesībā tas ir ievērojami mazāk nekā divas reizes. Tas ir saistīts ne tikai ar zemākām procentu likmēm, bet arī ar 30 gadu salīdzinājumā ar 15 gadiem. Citiem vārdiem sakot, ja jums ir 30 gadu hipotēka, jums ir iespēja sadarboties pret jums, nevis jums.

Dažas lietas ir labāk redzamas vizuālā formātā, tādēļ es iesūtījos manas brīnišķīgās sievas palīdzībā, kas vēlējās pārvērst grafiskā dizaina fonu uz infogrāfijas puses ienākumiem. Liels paldies viņai. Tas faktiski ir pirmais informācijas materiāls, ko jebkad ražojis 20-somethingfinance, tādēļ esmu ļoti satraukti.

Kā redzat, rezultāti ir diezgan pārsteidzoši.

Tagad daudzi 30 gadu hipotēku aizstāvji saka lietas, piemēram, "Vienkārši samaksājiet to agri" vai "Pievērsties principam" vai "Likmes ir tik zemas, jums vajadzētu vienkārši ieguldīt ietaupījumus, nevis apmaksāt hipotēku agrāk". Lai to paveiktu un lai tā patiešām atmaksātu, ir vajadzīga reāla ārkārtējas investīciju disciplīnas kombinācija (kas parasti iegulda 100% no starpības), dolāra cenu vidējā izteiksmē, stabilas tirgus atdeves un pietiekamas finansiālās stabilitātes, lai neveiktu grūtības ceļā. To varētu izdarīt, bet es nedomāju, ka es to daru. Vai jūs uzticētos sev

Manuprāt, atbilde uz 15 vs 30 gadu hipotēku debatēm ir diezgan skaidra.

Ko tu domā?

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Jul 02 2020