Darba intervijā ir viegli izdarīt faux pas. Tu esi nervozs un saspringts, tāpēc esi kļūdījies. Bet, jo vairāk jūs esat gatavi, kad jūs ieejat, jo mazāk ticams, ka jums būs kaut kas kaut kas stulbs, piemēram, uzdodiet jautājumu, kas atlaidīs jūsu izredzes tikt pieņemtam darbā.

Domājat, kādus jautājumus jums vajadzētu izvairīties? Šeit ir 15 vislabāk uzdotie jautājumi, ja vispār, pēc piedāvājuma saņemšanas:

1. Vai jūs vadāt zāļu testus?

Protams, jums nevajadzētu jautāt par zāļu pārbaudēm. Jums jābūt tīram, tāpēc jums nav jāuztraucas par šo iespēju.

2. Vai jūs pārbaudīsiet manu kredīta ziņojumu?

Daudzi darba devēji pārbauda kredīta ziņojumus potenciālajiem darbiniekiem, taču vispirms būs jāparaksta presei. Ja raizējat par negatīvu informāciju savā pārskatā, sazinieties ar nomas menedžeri tikai pēc tam, kad esat parakstījis šo veidlapu.

3. Vai es varu šeit ierakstīt kolēģus?

Tas ir vēl viens neuzmanīgs. Jūs varat uzzināt par uzņēmuma politiku pēc tam, kad esat piedāvājis darbu. Līdz tam netiecieties uz attiecībām ar pašreizējo uzņēmuma darbinieku.

4. Cik ilgi man jāgaida, pirms es varu izmantot slimības dienas?

Šis jautājums atstās darba devēju jautājumā par to, cik ātri jūs plānojat saslimt un cik bieži jūs plānojat lietot slimības dienas.

5. Cik daudz laika es varu saņemt?

Ja jūs interesē intervija par to, ko uzņēmums tev darīs nekā par to, ko jūs varat darīt uzņēmumam, jūs neesat gatavojas pieņemt darbā.

6. Kas ir teledarbs?

Dažkārt tas var būt likumīgs risinājums, jo īpaši, ja darba uzdevumā ir norādīts tālmācības princips. Bet, ja vien darba aprakstā vai intervētājs kaut ko nezina par tālmācību, atstājiet šīs sarunas pēc tam, kad jums ir piedāvājums.

7. Cik bieži es varu gaidīt paaugstinājumu?

Tas ir lieliski, lai demonstrētu intervētāju, ka jūs esat ieinteresēts attīstīties uzņēmumā, taču, to padarot, tas tikai padarīs jūsu izskatu pašcentrētu un seklu.

8. Vai man vajadzēs pārcelt darbu?

Ja jūs absolūti nevēlaties pārvietot, jūs varētu justies ap šo iespēju. Bet pretējā gadījumā atstājiet šo jautājumu pie galda.

9. Vai ir iespējama darba dalīšana?

Ja jūs vēlaties strādāt nepilnas slodzes darbu, jums jāpiesakās tikai daļlaika darbam. Jautājat par darba dalīšanu intervijā pilna darba laika darbam, iespējams, nodrošināsiet, ka jūs neesat nodarbināts.

10. Kāds ir jūsu disciplinārais process?

Jautājums par to var norādīt, ka jūs esat iepazinies ar disciplinārajiem procesiem citos uzņēmumos un ka jūs plānojat pārbaudīt sistēmu šajā.

11. Vai es varu redzēt pārtraukuma telpu?

Pārtraukuma istabai noteikti nevajadzētu būt jūsu galvenajām problēmām. Jautājiet par jebkuru citu uzņēmuma jomu, kas būtu saistīta ar jūsu faktisko darbu, bet ne par pārtraukuma telpu.

12. Vai jūs piedāvājat prēmijas?

Jūs, iespējams, vēlēsities jautāt, kā uzņēmums apbalvo darbiniekus par lielisku sniegumu, bet ne tik tiešā veidā.

13. Kāds ir jūsu veselības aprūpes plāns?

Šī ir viena no šīm detaļām, kas ir labāka, kamēr pēc tam, kad ir darba piedāvājums.

14. Kas ir jūsu galvenie klienti?

Jums vajadzētu veikt pietiekamu pētījumu potenciālajam darba devējam, lai jūs saprastu savus produktus, pakalpojumus un klientus. Jautājat šādus pamatjautājumus, intervētājs parādīs, ka neesat veicis savu mājasdarbu.

15. Nav nekādu jautājumu vispār

Kaut arī daudzi stulbi jautājumi jums nevajadzētu uzdot darba intervijas laikā, jums nevajadzētu iekarot arī to. Sagatavojiet dažus svarīgus, noderīgus un saprātīgus jautājumus, kurus vēlaties uzdot intervētājs, un uzdodiet jautājumu, kad jums ir dota iespēja.

Kā redzat, šajā sarakstā ir iekļauti daži jautājumi, kurus vispār būtu lieki uzdot, bet citi ir lietas, par kurām jūs varētu likumīgi uztraukties. Bet jāatceras: galvenais uzdevums darba intervijas laikā parāda intervētāju, ko jūs varat iesniegt uzņēmumam.

Pēc tam, kad jums ir pieejams darba piedāvājums, jūs varat nokļūt neskaidrā veidā par to, ko darbs un uzņēmums papildinās jūsu dzīvē.

Komentāri Par Vietnē: