Jūs atradāt savu sapņu māju; šeit ir tas, kas jums ir nepieciešams, lai padarītu to vēl sapņaināku.

Iespējams, jūs esat Interneta savviest nekustamā īpašuma stalkeris un pavadiet laiku Pinterest un Houzz pārpilnībā ar saldu mājas dizainu. Jums var pat būt laimīgam, lai pārceltos uz Mid-Century Modern mājas San Diego vai lielisku māju Charleston, SC, reālajā dzīvē.

Bet, kad esat iegādājies savu sapņu māju, pārcēlies un esat gatavs padarīt jūsu redzējumu par realitāti, to var būt grūti noteikt, kad jums vajadzētu pūlēties par noderīgiem, nedaudz nevajadzīgiem priekšmetiem. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums apģērbt jūsu luksusa jauno spilventiņu ar visu pa labi jaukas lietas.

Pagatavojiet gardēžu virtuvi

Vitamikss Dāmas un kungi, ja jūs nekad neesat domājis, ka virtuves iekārta var mainīt jūsu dzīvi, jūs nekad neesat saņēmis Vitamix. Blenderu Cadillac ne tikai sajauc kokteiļus, mērces un biezumus līdz pilnībai, tas darbojas arī tik lielā ātrumā, jūs varat arī veikt zupu. Kā karsts zupa.

Vīna karbonāts / aerators. Iespējams, ka jūs vēlētos uzņemt māju uz priekšu agrāk, nevis vēlāk, tāpēc dažu straujas uguns vīna nogatavināšana var būt kārtībā. Ielieciet bāra grozu ar dekanteri, lai izlīdzinātu šos biezos sarkanos, ideāli piemērots liela ceļojuma laikā - nevis uz balta paklāja!

Elektriskā spiediena katls. Savā jaunajā virtuvē jūs vēlaties izsmalcinātu aprīkojumu, kas iederēsies ar aizņemtu, veselīgu apzinīgu dzīvesveidu. Ievadiet elektrisko spiediena katli. Iegūstiet visu labo lietu, kas pagatavota pusi no laika (burtiski), no auzu pārslas līdz melnām pupiņām līdz vistas zupai.

Sapulieties guļamistabas oāzē

Gaisa attīrītājs. Izvēlieties supersliekkas štancējumu, piemēram, vienu no Dyson, kas izskatās šiks, strādājot smagi. Vakuuma ģenerators apgalvo, ka šis sadzīves darbarīks "noņem 99,95% potenciāli kaitīgo ultrafine daļiņu, kas ir mazāks par 0,1 mikroniem", lai jūs varētu elpot viegli savā elegantajā telpā.

Skaņas mašīna. Jūs, iespējams, pavadījāt laiku, pētot un izvēloties top-of-the-line matraci, bet, ja jūs esat pamodies pie raupja kreka ar savu miskasti truck, tas viss ir nulle. Nodrošiniet labu nakti miegu ar nomierinošu skaņas iekārtu. Jaunākiem modeļiem ir plašs kraukšķīgu, dabiski skanošu toņu klāsts un lieliski izskatās naktsgaldiņā.

Jaunas spilveni. Vidējais pieaugušais pavada trešo daļu no miega dzīves, padarot labu spilvenu izšķirošu, lai maksimāli uzlabotu jūsu labsajūtu. Neļaujiet taupīt šos neiegūtos produktivitātes un mugurkaula veselības spēka spēlētājus. Izvēlieties pareizo veidu miega stāvoklī un visus simptomus, kā nokļūt mierīgā miegā.

Džeza vannas istaba

Dvieļu žāvētājs. Jūs neesat uzstādījis top-of-the-line, piecu galvu, lietusgāzes tvaika dušu tikai, lai izkāptu un satīt frigid dvieli. Savā sapņu vannas istabā iegūstiet papildu tīru pamperingu, sasildot vannas lapu ar neuzkrītošu apsildāmo plauktu.

Duša TV / mūzika. Investējiet ūdensnecaurlaidīgā televizorā, un nekad nevajadzēs pavadīt minūti bez savienojuma. Visu jūsu ziņu un izklaides ērts izvietojums, visticamāk, būs spēļu mainītājs.

Paplašinātu. Debesis ir praktiski ierobežojums, kad runa ir par to, kā jūs ieskaties. Daži var izvēlēties ievietot šo ierīci mājas sporta zālē, bet nu jūs varat izsekot statistiku, piemēram, procentuālo ķermeņa tauku saturu, svara svārstību un svēršanas gaitu - ar Dažos gadījumos Wi-Fi saderība - turpat pie jūsu kājām.

Izbaudiet veļas mazgāt

Jaukais mazgāšanas līdzeklis. Ja jūs pavadāt laiku un naudu, veidojot slepkavu skapi, ir loģiski, ka jūs apstrādājat šos apģērbus tieši tad, kad tie ir mazgājami. Izlaist lielo kastītes veikalu un dodies uz Saks vietni, kur jūs varat paķert Le Labo un Laundress Rose pudeli, kas sajauc labāko mazgāšanas līdzekli ar ultrarich smaržu.

Apģērbu stends. Stilisti zvēr pie labas drēbju stenda, tad kāpēc neveikt jūsu žurnāla cienīgus pavedienus vienai uzglabāšanai un attēlam? Kaut kas izturīgs un mobilais - par kārtainu ap jūsu ekspansīvs skapis - izrādīsies nenovērtējams skapis papildinājums.

Dzelzs / apģērba tvaikonis. Atkal, nojaukšanas apģērba ieguvums tiek zaudēts, ja tas ir izlīdzināts ar kaut ko mazāk par labāko. Rowenta regulē rost, ar daudziem spējīgiem modeļiem no Singer un Black & Decker, kas nāk kā dalībnieki.

Izmēģiniet dzīvojamo istabu

Kafijas galdu grāmatas. Nekas neizgatavo labu apdari un nevainojamas labas kafijas galda līnijas, piemēram, sarežģītākas grāmatas, kas atrodas uz augšu. Padomājiet par to, kas jums patīk skatīties katru dienu, un tas ir saistīts ar lielāku tome jūsu galda.

Bonsai koks. Eksperti saka, ka, pievienojot zaļo vietu jūsu telpā, jūs kļūstat laimīgāki, un tā burtiski elpinās dzīvi jebkurā telpā. Sarežģīts pundurkociņš sakrāsies ar labu dekoru jebkurā iestatījumā, radot kādu no elementiem, kas ir dabiski, mākslinieciski intrigas jebkurā stūrī.

Salda skaņas sistēma. Skaņu celiņš jūsu telpā ir svarīgs. Izvēlies tādu sistēmu kā Sonos, kuras sastāvdaļas vienmērīgi sajaucas jebkurā skaisti aprīkotā telpā. Turklāt Wi-Fi operācija ļauj skaņu pārvērst par cinch.

Komentāri Par Vietnē: