Šogad ir lielisks laiks nopietni pievērsties finansējumam jūsu pensijā. Ir gudri izmantot vecuma kontus, lai palielinātu savu ligzdu olu, jo to piedāvātās nodokļu priekšrocības padara jūsu naudu tālāk. Daži cilvēki var atturēties no veco pensiju kontu izmantošanas, jo noteikumi var šķist mulsinoši - patiesībā man ir vairāk jautājumu par aiziešanas pensiju kontiem, nekā jebkura cita personīgo finanšu tēma. Tāpēc es veltīju savu jaunās grāmatas 7. nodaļu, Naudas meitenes Smart pārceļas uz bagātību, par visu, kas jums jāzina par dažādiem pensiju kontu veidiem neatkarīgi no tā, vai esat nodarbinātākais, pašnodarbinātais vai bezdarbnieks. Šajā rakstā es aplūkoju 15 galvenos noteikumus, kas jums jāzina par individuāliem pensionēšanās noteikumiem vai IRA.

IRA 1. noteikums: iemaksas tradicionālajā IRA ir atskaitāmas no nodokļiem.

Parasti jums nav jāmaksā nodokļi par iemaksām, ko veicat tradicionālajam IRA. Nodoklis gan no jūsu iemaksām, gan konta izaugsme tiek atlikts, līdz jūs veicat izņemšanu no tirgus dažos nākotnes datumos.

IRA 2. noteikums: iemaksas Roth IRA nav atskaitāmas no nodokļiem.

Tas ir pretstats tradicionālajam IRA, jo jums ir jāmaksā nodoklis avansā par naudu, kuru jūs ieguldāt Roth IRA. Tomēr gan jūsu iemaksas, gan ieņēmumi var tikt pilnībā atskaitīti bez nodokļiem, kad jūs aiziet pensijā. Lai uzzinātu, vai tradicionālā vai Roth IRA vislabāk ir jums, izlasiet manu iepriekšējo rakstu, Vai man ir tradicionāla vai Roth IRA?.

IRA 3. noteikums: jums jāiegādājas ienākumi, lai palīdzētu IRA.

Ja jums ir ar nodokli apliekama atlīdzība gada laikā, piemēram, algas, algas, padomi, prēmijas, komisijas nauda un ienākumi no pašnodarbinātas personas, jums ir tiesības piedalīties tradicionālajā vai Roth IRA. 2010. un 2011. gadā varat maksāt summu, kas vienāda ar jūsu ar nodokli apliekamo atlīdzību, līdz 5000 ASV dolāriem vai līdz 6000 ASV dolāriem, ja esat 50 gadu vecs vai vecāks.

IRA 4. noteikums: nepilngadīgajiem var būt IRA.

Ikviens, kam ir nopelnīti ienākumi, var dot ieguldījumu IRA neatkarīgi no jūsu vecuma. Tātad bērni var sākt ietaupīt uz pensiju, tiklīdz viņi saņem savu pirmo nepilna laika darbu. Viņi var ieguldīt tik daudz, cik viņi nopelna, līdz maksimālajam ierobežojumam 5000 USD 2010. un 2011. gadā.

IRA 5. noteikums: laulātajiem bez ienākumiem var būt IRA.

Ja jūs esat precējies un iesniedzat kopīgu nodokļu deklarāciju, un tikai viens no jums ir kompensācija, abiem jums var būt IRA.

Ja jūs esat precējies un iesniedzat kopīgu nodokļu deklarāciju, un tikai viens no jums ir ienākums, abiem jums var būt IRA. Tas palīdz bezdarbniekiem vai palikt mājās laulātajam, izņemot pensiju.

IRA 6. noteikums: IRA nevar kopīgi piederēt.

Visiem izstāšanās kontiem jābūt privātpersonām, pat ja esat precējies. Un jums nav atļauts arī sajaukt līdzekļus, pārcēlojot viena personas pensijas naudu uz citas personas izstāšanās kontu.

IRA 7. noteikums: jūs nevarat finansēt IRA kādam citam.

Katram pensijas konta īpašniekam ir tiesības saņemt atļauju un piedalīties IRA. Tātad vecāki, piemēram, nevar finansēt pensijas kontu bērna vārdā.

IRA 8. noteikums: jūs nevarat iemaksāt Roth IRA, ja jūsu ienākumi ir pārāk augsti.

Summa, ko jūs varat ieguldīt Roth IRA, tiek samazināta vai novērsta, ja jūsu ienākumi sasniedz noteiktus ierobežojumus. Vieni nodokļu maksātāji nevarēja mainīt koriģēto bruto ienākumu, kas ir 120 000 USD vai vairāk. Laulāto Roth atlaišana, kas iesniedz kopīgu nodokļu deklarāciju, ir 177 000 ASV dolāru.

IRA noteikums # 9: Jūsu Roth IRA var sēdēt dīkstāvē.

Ja jūs agrāk esat veicinājis Roth IRA, bet tagad piešķirat tiesības saņemt pārāk daudz naudas, apsveicam! Bet neļaujiet tai apturēt pensijas ietaupījumus - tā vietā varat atvērt un iemaksāt naudu tradicionālajai IRA. Ja nākotnē jūsu ienākumi samazināsies zem Roth nodalījuma, jūs varat sākt veikt iemaksas arī tajā pašā Roth IRA.

IRA 10. Noteikums: nav minimālās IRA iemaksas prasības.

Jūs izvēlaties, vai vēlaties katru gadu piedalīties IRA vai ne. Ja jūs neveicat ieguldījumu, tradicionālie un Roth IRA paliek atvērti uz nenoteiktu laiku.

IRA 11. noteikums: jūs varat atsaukt iemaksas no Roth IRA bez maksas.

Tā kā Roth IRA iemaksas tiek apmaksātas pirms nodokļu nomaksas, jūs varat tos atsaukt bez maksas. Vienkārši pārliecinieties, ka jūs neizņemat no konta ienākumus, jo tas tiktu uzskatīts par priekšlaicīgu izņemšanu, ņemot vērā ienākuma nodokli un 10% priekšlaicīgas pārtraukšanas sodu.

IRA 12. noteikums: jums var būt vairāk nekā viena IRA.

Jūs varat atvērt un piedalīties tik daudz tradicionālo un Roth IRA, cik vēlaties. Tomēr jūsu kopējā iemaksa tiem visiem nedrīkst pārsniegt jūsu ikgadējo pieļaujamo limitu (kas ir 5000 ASV dolāru lielākajai daļai cilvēku, kas jaunāki par 50 gadiem). Jūs varat veikt jebkādu iemaksu kombināciju tajā pašā gadā, piemēram, 1000 Roth IRA un 4000 ASV dolāru tradicionālajam IRA.

IRA noteikums Nr. 13: jūs varat dot ieguldījumu gan IRA, gan darba vietas pensijas kontā.

Jūs varat veicināt pensionēšanās plānu darbā, piemēram, 401 (k), 403 (b) vai 457-un joprojām maksā iemaksas IRA tajā pašā gadā. Tomēr, ja jums vai jūsu laulātajam ir darba vietas pensijas plāns, jūsu IRA iemaksu nodokļa atskaitījums var tikt samazināts vai novērsts atkarībā no jūsu ienākumiem.

IRA 14. noteikums: pašreizējie IRA zaudējumi nav atskaitāmi no nodokļiem.

Ar nodokli apliekamu brokeru kontu investīciju zaudējumus var izmantot, lai katru gadu kompensētu ieguldījumu pieaugumu, bet tas nav IRA gadījums.

IRA noteikums Nr. 15: jums ir papildus laiks IRA iemaksām.

Jums ir līdz aprīlim pēc nodokļu gada, lai veiktu IRA iemaksas. Piemēram, ja vēlaties finansēt IRA 2010. gadā, jums ir līdz 18. aprīlimth no 2011, lai to izdarītu.

Tātad, ko jūs gaida? Izmantojot IRA, jūs varat pilnīgi kontrolēt kontu un elastīgi izvēlēties no dažādiem ieguldījumiem. Nekad nav par vēlu sākt pelnīt naudu drošai un laimīgai pensijai. Vairāk padomu no Money Girl

Komentāri Par Vietnē: