Izmēģiniet šos vienkāršos tweaks, lai nodrošinātu, ka či brīvi plūst caur jūsu mājām.

Vai pareizi feng shui jūsu mājās vai dzīvoklī uzlabotu visu, sākot no miega, uz jūsu bankas kontu? Kā paskaidro seno ķīniešu mākslinieki, jā. Pēc būtības feng shui ir prakse, kuras pamatā ir ideja, ka cilvēki ir saistīti ar mūsu vidi. Tātad, ko mēs izvēlamies ienest mūsu mājās un kā mēs rotā, tas var ietekmēt či (vai enerģijas) plūsmu, kas savukārt var ietekmēt mūsu veselību un mūsu laimi.

Feng shui ir daudz pieejamāka nekā jūs domājat. Viss, kas nepieciešams, ir daži vienkārši soļi, lai "uzlabotu savu fengu", kā to dara galvas praktizējošs Dženifers Bonetto no Real Feng Shui SOULutions Santa Monikā, CA. "Daudzi cilvēki uzskata, ka feng shui ir saistīts ar pērkot sarežģītu čehu ķekarus - bambusa flutes, statujas un citus nestandarta izstrādājumus, kam vajadzētu līdzsvarot enerģiju," viņa skaidro. "Viņi piepildīs viņu māju ar šo stuff un sacīs:" Labi, es esmu feng shui-ed! "Bet tad viņi nesaņems rezultātus."

Neatkarīgi no tā, vai esat gatavs pārcelties uz šo māju pārdošanai Atēnās, GA vai dzīvokļa īri Bostonā, MA, šeit ir dažas idejas, lai uzlabotu feng shui jūsu telpā, sākot no ieejas līdz vannas istabai.

1. Saglabājiet 6 metru attālumu. Viss 6 pēdu attālumā no durvīm - iekšpusē un ārā - ir jābūt skaidram un bez traucējumiem, lai palīdzētu enerģijas plūsmai. Grīdas paklāji ir labi, bet izvairieties no tādiem priekšmetiem kā apavu pakaramie un citi šķēršļi nekavējoties pie durvīm.

2. Pievienojiet augus. Apkārtnes augi uz balkona, terases vai ieejas vietas var palīdzēt radīt enerģiju mājās un tās apkārtnē.

3. Pārdomāti izvēlieties savu paleti. Lai gan sarkanā krāsa ir feng shui ir gada 2016. gada krāsa, Bonetto iesaka sarkanās sienas vai durvis krāsot sarkanās krāsās (labas ziņas, ja jūs esat īrnieks, jo jūs, visticamāk, nevarēsiet krāsot!). "Atkarībā no mājokļa vērstajiem virzieniem un kādas sienas jūs krāsojat sarkanā krāsā, patiesībā var būt slikta veiksme," viņa saka. "Es tikai izmantotu akcentu gabalus un piederumus, piemēram, segu, spilvenus, mest paklājus utt."

4. Pievienojiet dzīvas lietas. Augi pārvieto enerģiju un absorbē negatīvās vibrācijas. Mājdzīvnieki arī ir laba lieta, jo viņi pārvieto enerģiju mājās!

5. Apsveriet formu un mērogu. Pretēji izplatītajai pārliecībai, feng shui ne tikai dod priekšroku mēbelēm ar noapaļotām malām. Faktiski dažādas formas ir jūsu labākais veids, kā panākt līdzsvarotu telpu. Bonetto piebilst, ka mēbelēm vajadzētu būt mērogā un proporcionāli telpas lielumam. "Es izvairītos no lielizmēra mēbelēm nelielā vietā un otrādi: nelielas mēbeles lielā telpā," viņa saka.

6. Izgaismojiet gaismu. Gaisma aktivizē enerģiju, bet domājams, ka tumšie stūri un teritorijas norāda uz atstātajām dzīves daļām. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz gaismas avotu, lai apgaismotu visu telpu un izmēģinātu dažādu izmēru un intensitātes kombināciju.

7. Atlaist atmiņas vietu.Novietojiet ierīces, kuras jūs regulāri neizmantojat, lai atvērtu telpu un iedvesmos vairāk enerģijas un kustības. Ārējo elementu rediģēšana - pat tā magnētisko kakofonija uz ledusskapja - ir galvenais feng shui mājokļa sasniegšana.

8. Padariet to droši. Uzglabājiet nažus naza blokā vai organizētā atvilktnē, un, ja jums ir vieta, sakārtojiet podi skapjos, nevis kabot uz āķiem virs galvas (pro tips: vara podi un pannas piesaistīt pozitīvu chi). Atbrīvojot savu asu un smagu priekšmetu telpu, tas izskatās un jūtams vieglāks, nemaz nerunājot par drošāku.

9. Iztīriet atvilktni. Ja jūs sajūtat sajukumu no traucējumu un nezinat, no kurienes sākt, mēģiniet sākt ar "dot labdarībai" pāļu. Bieži vien viss, kas nepieciešams, ir pirmais solis, lai dotu jums impulsu visu savu māju sludināšanai.

10. Apsveriet savu gultas izvietojumu. Izvairieties no gultas novietošanas pret sienu, kas atrodas blakus vannas istabai vai virtuvei; tiek uzskatīts, ka tas negatīvi ietekmē veselību.

11. Izvairieties no lieliem spoguļiem.Ja spogulis atspoguļo gultu vai jebkuru ķermeņa daļu, tas var izraisīt bezmiegs. Ja jūs esat iznomātājs, kas piestiprināts ar sienas vai sienas skapja durvju spoguļiem, velciet durvis durvīm naktī, instalējiet aizkari, kurus jūs varat izdarīt pirms gultas, vai pievienojiet kontaktu papīru, lai to nosedzētu.

12. Noslēpt elektroniku. Ja jums ir televizors guļamistabā, atvienojiet to no strāvas un naktī pietājiet to ar dvieli. Tāpat turiet klēpjdatorus un mobilos tālruņus no naktsgala, lai tie netraucētu jūsu diennakts ritmu; Elektroniskās ierīces vislabāk ir ievietotas citā telpā, kamēr jūs gulēt.

13. Aizveriet vāku.Feng shui tradicionālisti uzskata, ka atvērta kanalizācija var noņemt telpu no enerģijas (un naudu). Tualetes telpa ir lielākā kanalizācija vannas istabā, tādēļ paturiet vāku aizvērtā stāvoklī.

14. Iet ārpus centra.Iepirkšanās jaunā mājā? Izvairieties pirkt vai iznomāt vietu ar vannas istabām, kas grīdas plānā iekrīt mirušajā vietā. Bonetto saka, ka centralizēti izvietotā vannas istaba nav veiksmīga un domāja, ka tas rada naudas problēmas.

15. Mēģiniet nomierinošas nokrāsas.Melnā un sarkanā krāsā ir aktivācijas krāsas, kas var noapaļot jūsu nervu sistēmu. Vannas istabā izvēlieties zemes toņus, lai izveidotu mierīgu, atjaunojošu atmosfēru.

Kādas darbības esat veicis, lai sasniegtu feng shui jūsu mājās vai dzīvoklī? Pastāsti mums komentāros!

Komentāri Par Vietnē: