Blakus saknes kanālam automašīnas apdrošināšanas maksājums ir tikpat sāpīgs, cik tas izpaužas. Un rēķins vienmēr šķiet nepatīkams pārsteigums. Tikai tad, kad jūs domājat, ka ikmēneša budžets ir kontrolēts, nāk klajā liela 6 mēnešu prēmija.

Tāpēc es izdarīju dažus pētījumus par kopējām atlaidēm, ko piedāvā lielākā daļa automašīnu apdrošināšanas sabiedrību. Daži nebūs daudz pārsteigumi, bet ir maz, par kuriem jūs, iespējams, nezināt. Un visiem no tiem, ir laba prakse, lai pārbaudītu ar savu aģents, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat visas atlaides, par kurām jūs varat pretendēt.

Brauciena vēsture un ierašanās atlaides

1. Droša brauciena atlaide: Atlaides drošai braucienam ir vairākas formas. Dažos uzņēmumos jūs saņemsiet atlaidi vairāku gadu laikā (parasti četri vai pieci gadi) bez negadījuma. Daži uzņēmumi piedāvā samazināt jūsu atskaitāmo summu par 100 ASV dolāriem katru gadu, kad esat bez avārijas (valsts mērogā to sauc par nāvējošo atskaitāmo). Un gadījumā, ja Progresīvais, jūs faktiski varat instalēt ierīci (progresīvu momentuzņēmumu), kas pārrauga jūsu braukšanu. Pamatojoties uz rezultātiem, jūs varat saņemt zemāku prēmiju.

2. Zema kvadratmetra atlaide: Ja jūs neizmantojat daudzas jūdzes, jūs varat saņemt zemākas prēmijas. Nav standarta nobraukuma, lai varētu pretendēt, lai gan to, ko esmu redzējis parasti prasa ne vairāk kā 12 000 jūdzes gadā. Taču šis skaits ir atšķirīgs, tāpēc jums ir jāpārliecinās ar savu apdrošināšanas sabiedrību.

3. Braukšanas ieradumu atlaide: Ir daudz labu braukšanas paradumu, kas var izraisīt piemaksu atlaidi. Piemēram, ja jūs un jūsu pasažieri vienmēr valkā drošības jostu, GEICO piedāvā atlaidi līdz "15% no jūsu apdrošināšanas prēmiju medicīnisko maksājumu vai traumu aizsardzības daļas".

Transportlīdzekļu aprīkojuma atlaides

4. Gaisa spilvenu atlaide: Lielākajai daļai jauno automašīnu šodien ir papildu ierobežotājsistēmas. Ja jūsu automašīnai ir gaisa spilveni, pārliecinieties, ka saņemat atlaidi no sava apdrošināšanas pārvadātāja. Allstate, piemēram, piedāvā atlaides līdz 30%, ja jūsu automašīna ir aprīkota ar pasīviem ierobežojumiem (ieskaitot motorizētas drošības jostas).

5. Pretbloķēšanas bremžu atlaide: Ne tikai anti-look bremzes var palīdzēt jums izvairīties no negadījuma, tās var noskūties apmēram 5 līdz 10% no jūsu apdrošināšanas sadursmes daļas.

6. Pretaizdzīšanas sistēmas atlaide: Signalizācijas sistēma var nojaukt vēl 10% no prēmijām (25% no visaptverošās daļas saskaņā ar GEICO) Rūpnīcā uzstādītās sistēmas nodrošina šo atlaidi. Nelietojiet uz to pašu ietaupījumu, ja jūs mēģināt instalēt sistēmu pati.

Maksājumu atlaides

7. Maksa par pilnu atlaidi: Tas ir viens, ka daudzi cilvēki garām. Jūsu prēmijas samazināsies, ja vienlaikus maksājat sešus mēnešus. Ja vēlaties maksāt katru mēnesi, izmaksas pieaugs, dažreiz ievērojami. Galvenais šeit ir ietaupīt jau pirms jūsu prēmiju termiņa, lai jums būtu nauda rokā, kad jūsu apdrošināšanas rēķins ir jāmaksā.

8. Automātiskā maksājumu atlaide: Šis bija jauns man. Dažas apdrošināšanas sabiedrības piedāvās atlaidi, ja automātiski iestatīsiet maksājumus no jūsu bankas konta. Un ar to saistīts Progresīvais Piedāvājam 50 ASV dolāru ietaupījumus uzreiz, ja reģistrējat apdrošināšanu tiešsaistē.

Vadītāja izglītības atlaides

9. Laba studentu atlaide: Ja tavam pusaudzim ir labas pakāpes, jūs saņemsit studentu atlaidi. Ar Nationwide mūsu bērniem bija jāsaglabā 3,0 GPA, un ietaupījumi bija ievērojami.

10. Rezidentu studentu atlaide: Šis ir tas, ko mēs tagad izmantojam. Ja jūs, bērns, dodieties uz koledžu vairāk nekā 100 jūdžu attālumā no mājas bez automašīnas, jūs varat pretendēt uz ievērojamu atlaidi pie jūsu prēmijām. Faktiskais skolas attālums no mājām ir atšķirīgs, tādēļ pārliecinieties, ka to pārbaudījāt savā apdrošināšanas pārvadātājam.

11. Aizsardzības vadītāja atlaide: Ja jūs uzņemat aizsardzības vadītāja kursu, jūs varat ietaupīt līdz pat 10% no apdrošināšanas summas.

Klientu lojalitātes atlaides

12. Vairāku automašīnu atlaides: Domājams, ja jums ir vairāki transportlīdzekļi, viņi ir apdrošināti vienā un tajā pašā uzņēmumā. Bet ja ne, ņemiet vērā, ka lielākā daļa pārvadātāju piedāvā atlaides, ja apdrošina vairāk nekā vienu transportlīdzekli.

13. Ilgtermiņa klientu atlaide: Tas ir viens, ko mēs izmantojam ar Nationwide. Esmu bijis vienā un tajā pašā apdrošināšanas kompānijā gandrīz 30 gadus. Mūsu lojalitātes dēļ mēs iegūstam ne tikai ievērojamu atlaidi, bet arī kvalificējam īpašu statusu, kas būtībā nozīmē, ka mēs nekad neatspēks no mums.

14. Vairāku politiku atlaide: Ja jūs saņemat visu savu apdrošināšanu (auto, dzīvi, māju) no viena pārvadātāja, jums būs tiesības saņemt papildu atlaides. Tas ir vēl viens, ko mēs izmantojam, un tas atvieglo mūsu prēmiju samaksu, jo mēs nodarbojamies tikai ar vienu uzņēmumu.

Bonusu atlaide

15. Laba kredītreitinga atlaide: Lai gan tas nav tehniski "atlaide", tas ir viens, ka daudzi cilvēki garām. Apdrošināšanas sabiedrības izmanto kredīta rādītājus un vēsturi, lai noteiktu prēmijas. Jo augstāks ir jūsu rādītājs, jo mazāk jums būs jāmaksā. Tāpēc pārliecinieties, ka jūsu kredītreitings ir labā veselībā.

Komentāri Par Vietnē: