Meklējat veidus, kā samazināt gāzes un / vai elektrības rēķinu? Šīs dienas, kas nav? Mēs esam apsprieduši daudzus veidus, kā ietaupīt enerģiju agrākajā ziņā, bet es vēlos uzsvērt citus lielus saglabāšanas veidus. Šie vienkāršie, radošie vai ilgtermiņa risinājumi var palīdzēt samazināt rēķinus par enerģiju.

Pirms sākt īstenot šīs enerģijas taupīšanas iespējas, veiciet Home Energy Saver auditu jūsu mājās. Revīzija prasīs zināmu laiku, taču tas palīdzēs jums noskaidrot, kur visvairāk nepieciešams ietaupīt. Tādā veidā jūs varat no prioritātēm izvēlēties vienumus no šī saraksta un iegūt labākos enerģijas taupīšanas rezultātus jūsu mājās.

1. Uzstādiet kustības sensoru slēdžus

Jūs domājat, ka kustību sensori ir paredzēti tikai apgaismojumam ārā un drošības apgaismojumā, bet tas ne vienmēr ir iespējams. Jūs varat uzstādīt kustības sensorus zemas satiksmes iekštelpu telpās - vannas istabās, viesu istabās, skapjos, pagrabā utt. Tās ir vietas, kur gaismas var viegli palikt, nepamanītas, stundām vai dienām vienlaikus.

Kustības sensori paši izmanto mazliet enerģijas, tāpēc tos var izmantot tikai tad, ja tie ir nepieciešami. Viņi ir lieliska iespēja ietaupīt enerģiju ģimenēm ar bērniem vai cilvēkiem, kas nepiedalās, nepārtraukti aizmirstot gaismas izslēgšanu. Jūs varat iemācīties uzstādīt kustības sensoru.

2. Pagrieziet strāvas sloksnes

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši, ka strāvas lentes var palīdzēt jums ietaupīt naudu, nogriežot "enerģiju vampīrus". Lietas, piemēram, televizori, DVD atskaņotāji, ierīces, videospēļu konsoles, datori un daudz kas cits sūkās nelielu enerģijas daudzumu pat tad, kad tie tiks izslēgti. Faktiski šie vampīri varētu maksāt 20 procentus no ikmēneša enerģijas rēķina.

Spraudīšanas ierīces un elektronika strāvas lentēs var ietaupīt enerģiju, jo, izslēdzot strāvas padeves sloksni, jūs pilnībā izgriežat enerģiju. Bet, pievērsīsimies tam, strāvas sloksnes var būt nepatīkamas un neērtas. Pirms izvairīties no šīs enerģijas taupīšanas iespējas, izskatiet šīs radošās strāvas sloksnes risinājumus:

  • Pivot elastīgā strāvas sloksne ir vieglāk ievietojama ierobežotā telpā nekā tradicionāls taisnstūris, un tas var būt piemērots dažāda izmēra spraudņiem.
  • Šo DIY vadu turētāja lodziņu varētu izmantot, lai pievienotu datoram, televizoram, spēļu konsolēm un daudz ko citu, vienlaikus slēpjot neglītu strāvas sloksni.
  • Izmantojiet Velcro, lai piestiprinātu barošanas sloksni pie galda kājām, lai ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis būtu vieglāk pieejamāks.
  • BITS Smart Strip Power Strip automātiski izslēgs elektroniku un ierīces, lai taupītu enerģiju.
  • Ielieciet strāvas sloksni jūsu rakstāmgalda, nakts skapīša vai TV statīva atvilktnē, lai to paslēptu un atvieglotu izslēgšanos, kad jums nav nepieciešama jauda.

3. Pārbaudiet ūdens sildītāja taimerus

Jūs esat dzirdējuši par programmējamiem termostatus, arī jūs varat iegūt to pašu par savu ūdens sildītāju. Ja esat aizgājuši lielāko daļu no dienas, jūs neizmantojat karstu ūdeni. Tātad, kāpēc maksāt, lai saglabātu ūdens karstā visu šo laiku?

Tā vietā pārbaudiet automātisko elektrisko ūdens sildītāja taimeri, kas izslēgs ūdens sildītāju, kad tas nav jāizmanto un kad tas notiek. Ja jūsu ūdens sildītājs ir labi izolēts, ūdens netiks pārāk auksts. Tas nozīmē, ka jums var būt karstā ūdens, lai vakarā gatavotu vai rīta dušas, īstajā laikā. Amazon ir daži ūdens sildītāja taimera opcijas, sākot no apmēram $ 15 līdz vairāk nekā $ 200.

4. Jautājiet par viedajiem skaitītājiem

Daudzi elektriskie uzņēmumi saviem klientiem piedāvā viedus skaitītājus, kas pazīstami arī kā laika patēriņa skaitītāji. Tā vietā, lai izsekotu, cik daudz enerģijas tiek izmantots norēķinu periodā, šie skaitītāji izmanto enerģijas patēriņu stundā.

Smart metri ir lieliski, jo tie parasti atalgo jūs par enerģijas izmantošanu ārpus pulksteņa stundām - piemēram, nedēļas vidū. Jūs, iespējams, samaksājat zemāku likmi enerģijas patēriņam, kas tiek izmantots pēkšņās stundās, nekā pīķu stundās.

Pirmkārt, uzziniet, vai jūsu enerģijas uzņēmums piedāvā viedos skaitītājus. Jūs varat Google "savu pilsētas nosaukumu, viedos skaitītājus" vai zvanīt savam elektrības uzņēmumam, lai uzdotu jautājumu. Pēc tam domājiet par veidiem, kā pārorientēt savu enerģijas patēriņu, lai izmantotu vairāk bezpikšu un mazāku enerģijas laiku. Piemēram, veiciet veļas mazgāšanu nakts vidū vai dienas vidū vai izvairieties no cepeškrāsns ieslēgšanas maksimālās enerģijas laikā.

5. Ievietojiet jaunu logu ārstēšanu

Aizkari, žalūzijas un nojumes var pievienot stilu un personību jūsu mājās un ārpus tās, taču šie logu ārstēšana var arī palīdzēt ietaupīt enerģiju.

Saskaņā ar ASV Enerģētikas departamenta datiem, logu nojumes var samazināt vasaras saules radīto siltuma pieaugumu jūsu mājās līdz pat 77 procentiem. Interjera žalūzijas var samazināt siltuma pieaugumu par 45 procentiem, un tradicionālie aploksnes var samazināt siltuma zudumus siltā telpā par aptuveni 10 procentiem.

Lai gan nojumes var maksāt diezgan penss instalēt, jūs varat šūt un safasēt savus energoefektīvos aizkari, lai ziemā saglabātu pat vairāk nekā 10 procenti siltuma zudumu. Turklāt, gaismas bloķēšanas apdares var palīdzēt samazināt vasaras dzesēšanas izmaksas, saglabājot telpu siltumu, izmantojot saules iedarbību. Uzziniet, kā padarīt šiks un energoefektīvus aizkari.

6. Aizpildiet atstarpes ap vietām

Ja laika apstākļi tiek noņemti un jūsu ziema tiek uzvilkta ziemā, viena zona, kurā jūs varat palaist garām, atrodas ap vietām jūsu mājās. Bet, ja jūs ieliekat roku pie izejas vēsā dienā, iespējams, ka jūs jutīsit atšķirību starp jūsu kontaktligzdai un pārējo sienu. Viņi mēdz noplūst vēsu gaisu, kas var mainīt apkures rēķinus.

Par laimi, elektrisko kontaktligāžu tīrīšana nav grūti. Jūs varat uzzināt, kā to izdarīt.

7. Pilnīgi apstādiniet projektus ap logiem un durvīm

Ja katru gadu izvelciet laika noņemšanu un ieroču ieroci, jūs, iespējams, zināt kaut ko par to, ka tiek apstādinātas noplūdes un iegrimis logi un durvis. Bet, ja šogad jūs pavadīsit mazliet vairāk laika projektam, jūs, iespējams, varēsit atbrīvoties no šīm noplūdēm pastāvīgi.

Lai to izdarītu, jums būs jāizvelk rāmis pie logiem un durvīm un aizzīmogojiet spraugas starp jambas un sienas ietvaru ar putu hermētiķi. Putekļainā meistarība vai vecāka gadagājuma māja, kas ir apmetušies, var izraisīt izolācijas trūkumu starp logu vai durvju logu un sienu ietvaru. Taču aizpildot šo plaisu ir vienreizējs labojums, kas ietaupīs enerģiju nākamajos gados. Uzziniet vairāk par šo procesu šeit.

8. Izveidojiet vilnas žāvētāju bumbiņas

Saskaņā ar laundrylist.org aptuveni 5,8% mājsaimniecības elektroenerģijas patēriņa iet uz drēbju žāvētāju. Kaut arī līniju žāvēšana ir labākais veids, kā noņemt šos izdevumus no elektrības rēķina, tas ne vienmēr ir iespējams. Ja jums ir nepieciešams izmantot žāvētāju, bet vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk enerģijas, izveidojiet vilnas žāvētāju bumbiņas.

Žāvētāja bumbiņas piepilda jūsu žāvētāju, atdalot audumu tā, ka siltais gaiss iekļūst dziļāk. Būtībā viņi ļauj jūsu žāvētājam nosusināt drēbju slodzi no iekšpuses un ārpuses, nevis no ārpuses. Turklāt, tie var palīdzēt mīkstināt un de-static jūsu drēbes, neizmantojot dārgas mīkstinātāju vai žāvētāju lapas.

Lielākā daļa ir tas, ka jūs varat izveidot komplektu vilnas žāvētāju bumbiņas par mazāk nekā 10 ASV dolārus, un jums ir nepieciešams, lai bez craftiness to darīt. Iepazīstieties ar šo pamācību, lai uzzinātu, kā padarīt vilnas žāvētāju bumbiņas.

9. Nomainiet laika noņemšanu

Noguliet šaujamieroci un šogad ziemā uzņemies vairāk pastāvīgu un labāku izskatu. Laika gaitā laika noņemšana var tikt sabojāta un ļauj noplūdi ap ieejas durvīm.

Jūs varat nomainīt atmosfēras sloksni ar silikona gumijas caurulēm, kas izskatās skaistākas nekā citas iespējas, un piedāvā ilgstošu aizsardzību pret noplūdi. Uzziniet vairāk par laika apstākļu plombām, tostarp cauruļveida stūra zīmogiem, no Conservation Technology.

10. Augu koki

Ja jūs vēlaties iet zaļā, taupot enerģiju, iestādiet kokus vai vīnogulājus. Vienkārši ievietojot kokus un trellises jūsu mājas dienvidu un rietumu pusēs, jūs varat samazināt savu vasaras elektrības rēķinu par 25 ASV dolāriem gadā vai ilgāk.

Saskaņā ar kādu pētījumu, koka stādīšana jūsu māju rietumu pusē var palīdzēt samazināt vasaras laikā radītās oglekļa emisijas no elektroenerģijas patēriņa par 30 procentiem vairāk nekā 100 gadu. Galvenais ir auga strauji augošs, izturīgs, vietējais koks, kas jūsu klimatā labi augs bez daudz papildu TLC. Ja jūs nevēlaties gaidīt koku augšanu, apsveriet dažu treilīšu uzstādīšanu jūsu mājas dienvidu un rietumu pusēs un izvēlaties strauji augošus vīnkopības augus.

11. Uzstādiet griestu ventilatorus

Griestu ventilatora uzstādīšana ir lielisks veids, kā samazināt enerģijas patēriņu vasarā. Griestu ventilatori var darboties visu dienu ar pennēm. Un tie palīdz uzturēt jūs vēsākas, cirkulējot gaisā.

Kamēr jūsu gaisa kondicionieris rada vēsāku vidi, gaisa plūsma uz jūsu ādas no griestu ventilatora palīdz tev tieši atdzist. Turklāt ziemā griestu ventilatorus var izmantot, lai siltā gaisa padevi novietotu no augstajiem griestiem uz grīdu, kur tas visvairāk nepieciešams.

Griestu ventilatora uzstādīšana nav ātrs un vienkāršs DIY projekts, bet, ja jums ir kāda pieredze, jūs, iespējams, dari to pašu. Uzziniet, kā uzstādīt savu griestu ventilatoru.

12. Ēd vairāk

Tikai jokoju! Jūs neiztērēsiet naudu, ēdot visu laiku, bet jūs varētu ietaupīt, gatavojot mājās nedaudz mazāk. Katru reizi, kad gatavojat, jūs izmantojat enerģiju no ierīcēm, neatkarīgi no tā, vai tas ir krokoks, mikroviļņu krāsns vai plīts. Bet dažos gadījumos jūs arī galu galā uzkarst jūsu mājās, kas var palielināt dzesēšanas izmaksas vasarā.

Pavārmāksla retāk, bet lielākās partijās ir līdzīga mazgāšanai tikai pilna veļas mazgāšana. Lielā apjomā jūs ilgtermiņā iztērējat mazāk enerģijas. Tāpēc nedēļas naktī ēdiena gatavošanas laikā reizi nedēļā sagatavojiet papildu ēdienus. Jūs varat pagriezt cepeškrāsni vienu reizi piecām stundām, nevis piecas reizes stundu, un jūs ietaupīsiet enerģiju.

Vēl viena laba izvēle ir divkāršu partiju izgatavošana, jo mikroviļņu krāsnī varat pārkarsēt pārpalikumus. Mikroviļņu krāsnis patērē daudz enerģijas, kamēr tās tiek izmantotas, bet galu galā izmaksā mazāk kopumā, jo mikroviļņu krāsnī ir daudz laika, lai sildītu kaut ko. Faktiski lielākā daļa mikroviļņu krāsu patērē 50-65% mazāk enerģijas nekā tradicionālā krāsnī, lai sildītu līdzīgu trauku.

Visbeidzot, gatavojot ēdienu, it īpaši vasarā, izdomājiet, ko un kā gatavojat. Tā vietā, lai veiktu visu ēdienu uz plīts virsmas - garantēta recepte māju sildīšanai - izvēlieties galvenokārt atdzesētu maltīti vai gatavojiet ēdienu zemā enerģijas patēriņa lēnajā plītē.

13. Pārbaudiet Nest termostatu

Ja neesat vilcinājies, lai iegūtu programmējamu termostatu, vairs nekautrējieties. Lielākā daļa programmējamo termostatu galu galā izšķiež enerģiju, jo tie ir pārāk sarežģīti programmēt. Nest termostats, no otras puses, būtībā ir pati programma. Vienkārši nomainiet termostatu, lai tas būtu ērtāks dažām dienām, un tas jutīsies jūsu mājas ritmā, mainot termostatu pats. Plus, Nest optimizē sevi dažādu veidu apkures sistēmām, ieskaitot starojumu, siltuma sūkni un piespiedu gaisu.

Lai gan tas nav lēts risinājums - 249 ASV dolāri, tas ir vienreizējs izdevums, kas ilgtermiņā varētu ievērojami samazināt enerģijas izdevumus.

14. Uzstādiet saules paneļus.

Superefektīvas saules enerģijas dienas, kas var palaist visu māju, var nebūt tālu, taču tās vēl nav diezgan pieejamas. Tomēr jūs varat kompensēt dažas enerģijas izmaksas, uzstādot saules paneļus savā mājā.

Saules paneļa opcijas var būt sarežģītas, tāpēc pārliecinieties, ka jūs saprotat, ko jūs varat sagaidīt no saules paneļiem. Jūs varat atrast pārskatu par dažām no labākajām mājas saules paneļiem nozarē The Daily Green.

Atkarībā no tā, kuras paneļi jūs izvēlaties, jūs pats varat tos instalēt. Tomēr daži no tiem ir pieejami tikai ar licencētām instalācijas darbībām. Godīgi sakot, kad runa ir par soli, kas nākamajos gados var ietaupīt naudu lielā mērā, maksāt nedaudz vairāk profesionālai instalācijai, iespējams, nav slikta ideja.

Dažas no šīm naudas ietaupīšanas idejām ir lētas un viegli pieejamas. Žāvētāju bumbiņas Viņi maksās jums 5 ASV dolārus un ņems tev pāris epizodes American Idol pabeigt. Saules paneļi? Viņi var maksāt vairākus tūkstošus dolāru, un tiem būs nepieciešams laiks un rūpīgi instalēt.

Bet visām šīm idejām ir kopīga ir tā, ka tie ietaupīs jūsu enerģiju. Šodien sākat mājas enerģijas auditu, un pēc tam noskaidrojiet, kuras no šīm iespējām vislabāk ir ieguldīt laiku un naudu.

Komentāri Par Vietnē: