Mēneša abonēšanas kastes ir visas dusmas šajās dienās. Veikt ātru skatienu tiešsaistē, un jūs, iespējams, atradīsiet simtiem iespēju, lai tas atbilstu interesēm. Katru mēnesi šie pakalpojumi sniedz tēmu lodziņu kaut ko vai kolekciju somethings, lai jūsu durvis.

Daudzi ir tikai jautri, un tie var dot lieliskas dāvanas. Šī gada Ziemassvētkos mans vīrs man nopirka man trīs mēnešu abonēšanu uz grāmatu (ish) lodziņu, kurā katru mēnesi iekļauta grāmatu cenas zīmes krekls un citi grāmatu mīļotāju piederumi. Tas bija daudz jautrības, bet noteikti nav naudas taupīšanas.

Mēs esam arī parakstījuši Kiwi Crate, vienu no pirmajām abonēšanas kastēm tirgū, par kuru esmu dzirdējusi. Tas katru reizi katru mēnesi sūta bērniem divus vai četrus amatniecības izstrādājumus, kas atbilst visām piegādēm un instrukcijām. Atkal man bija četru gadu vecs, bet ne vienmēr ienesīgs prieks.

Bet tas nenozīmē, ka abonēšanas kastes nevar ietaupīt naudu. Patiesībā daži no "jautrības" lodziņiem, piemēram, divi, ko es tikko minēju, nodrošina jūsu naudai reālu vērtību. Piemēram, Book (ish) Box ir apmēram 30 ASV dolāri mēnesī, bet nāk ar kreklu, kas katru mēnesi mazumtirdzniecībā varētu būt vismaz 20 dolāri un vairāki citi priekšmeti.

Iepazīstieties ar mysubscriptionaddiction.com, un jūs atradīsit klientu atsauksmes, kas liecina, ka daudzas no šīm ikmēneša piegādēm dod jums labu izpratni par jūsu buksu.

Bet ko tad, ja jūs meklējat, lai ietaupītu naudu par lietām, kuras jūs patiesībā esat? nepieciešamība vai izmantot regulāri, nevis par jautriem papildinājumiem jūsu dzīvē? Jūs to varat atrast arī tiešsaistē. Šeit ir tikai 14 ikmēneša abonēšanas rūtiņas, kas faktiski varētu ietaupīt naudu:

 • Dolāru skūšanās klubs - Šis ir viens no abonēšanas lodziņiem, ko patiešām izmanto mana ģimene. Un ļaujiet man pateikt, tas ir daudz lētāk nekā pirkt skuvekļus Walgreens ap stūri. Un tas ir daudz ērtāk nekā apmešanās uz lētām, viena asmeņa skuvekļiem.

Jūsu pirmajai kastītei ir viens rokturis bez maksas. Tad jūs varat izvēlēties savu žetonu asmeņa līmeni no $ 1 / mēnesī (plus $ 2,00 piegādes) pamata asmens līdz $ 9 / month (ar bezmaksas piegādes) high-end asmens. Pēc pirmā lodziņa katru mēnesi savā pastkastītē saņemsiet četrus asmeņus. Jūs varat arī viegli mainīt savu skuvekļa plānu vai pārslēgties uz ikmēneša piegādi.

Big Saver? Ja katru mēnesi lietojat vairāk nekā vienu vai divas skuvekļa kārtridžus un nepieciešama vienmērīga skūšanās, Dollar Shave Club gandrīz noteikti ietaupīs naudu.

 • Fabletics - Ja jūs bieži strādājat un pastāvīgi sadedzina ar treniņu drēbēm, Fabletics varētu ietaupīt naudu. Tāpat kā daudzās citās apģērbu abonēšanas kastēs, tas sākas ar anketu par jūsu preferencēm un izmēriem. Pēc tam jūs saņemsit ikmēneša kastīti mēnesī par 49,95 ASV dolāriem, kas parasti ir steiga atlaide.

Big Saver? Tas ir labs risinājums tiem cilvēkiem, kuriem patiešām ir nepieciešama jauna vilna. Bet, ja jūsu jogas bikses ir ikdienas apģērbs un ilgst vairākus mēnešus, jūs, iespējams, varētu izlaist šo vienu.

 • Čips - Vai jūs zinājāt, ka katru trīs mēnešus vajadzētu aizstāt savu zobu suku? Patiess stāsts. Krītiet šo abonēšanas lodziņu līdz "lietām, kas jums vajadzētu aizstāt, bet vienmēr aizmirst nomainīt" kategoriju.

Līdzīgi kā Dollar Shave Club, Quip nosūta jums oriģinālo kastīti, kurā ietilpst plastmasas (25 ASV dolāri) vai metāla (40 ASV dolāru) elektriskā zobu suka rokturis un sienas stiprinājums vai ceļojuma vāks. Tad jūs saņemsit jaunus bruseles savai sukai par 5 ASV dolāriem ik pēc trim mēnešiem. Vai arī jūs varētu maksāt 10 ASV dolārus ik pēc trim mēnešiem gan jaunajiem saru un zobu pastām.

Big Saver? Tas patiešām var būt naudas ietaupītājs, jo zobu sukas ir lietas, kas jums nepieciešamas regulāri. Un tā kā zobu sukas var būt neizskaidrojami dārgas, $ 5 reizi trīs mēnešos nav slikts darījums!

 • Mēneša kluba vīns - Ja jūs pastāvīgi meklējat jaunus vīnus, lai izmēģinātu vai vienkārši gribētu saglabāt savu vīna plauktu, kad esat uzņēmējs, Mēness kluba vīns varētu jums ietaupīt naudu. Apmēram $ 23 mēnesī, atkarībā no izvēlētā abonēšanas veida, katru mēnesi varat saņemt vīna pudeli, kas tiek piegādāts jūsu durvīm.

Big Saver? Var būt. Ja jums ir liels dzeramais vīns, 23 dolāri / pudeles kvalitātes vīniem (un daži šķirnes!) Nav slikts darījums.

 • Klubs W - Vēlaties vairāk vīna par mazāk naudas? Club W var būt iespēja. Tas sākas no 39 $ mēnesī ar 6 $ mēnesī kuģniecības maksu. Tas ir daudz dārgāks par Mēness vīna kluba klubu, bet tajā ir arī trīs pudeles vīna mēnesī. Tāpēc jūs maksājat tikai 15 dolārus par pudeli, kas nav slikti. Turklāt viņi jums dos viktorīnu, lai noskaidrotu, kādus vīnus vēlaties izmantot priekšā.

Big Saver? Vēlreiz tas varētu ietaupīt naudu, ja vīns ir tas, ko jūs jau bieži pērkat. Ja vīns ir reta mājokļu greznība, no otras puses, šī kaste būtu laba pludināšana, bet ne liels ietaupījums.

 • Godīga sabiedrība - Ja jūs izmantojat dabiskus produktus jūsu mājās, tad abonēšanas lodziņi no godīgas kompānijas varētu būt labs risinājums.Tie piedāvā dažādas ikmēneša kastes, tostarp personīgās aprūpes un mājas tīrīšanas priekšmetus, autiņbiksītes un salvetes, veselības un labsajūtas produktus un bioloģisko bērnu formula.

Viss komplektā komplekti ir labs darījums, ja jūs plānojat iegādāties tādus produktus kā šie. Viņi klauvēs no 25% līdz 40% no produktu cenu saraksta, kas salīdzināmi ar līdzīgiem bioloģiskiem un dabiskiem produktiem no veselības veikaliem.

Big Saver? Ja jums ir svarīgi nopirkt dabisko un dabisko dzīvi, Honest Company komplekti varētu būt lielisks veids, kā ietaupīt. Protams, jūs varat saņemt šo produktu standarta versijas citur par mazāk naudas. Bet, ja bioloģiskā ir jūsu lieta, jūs varat ietaupīt kādu nopietnu naudu ar vienu no šiem komplektiem.

 • Gwynnie Bee - Šis ir vēl viens apģērbu abonēšanas pakalpojums, taču tas ir vērsts tieši pret sievietēm ar "plus lielumu". Tas ir izmēģinājuma-un-buy-it pakalpojums. Jūs varat būtībā iznomāt preces un pēc tam tos nopirkt par atlaidi, ja jūs nolemjat tos saglabāt. Ja vienreiz valkā preces, varat to atgriezt un savā vietā pārbaudīt kaut ko citu.

Par šiem plāniem ne vienmēr mēnesī. Vienā laikā var būt viens līdz trīs vienumi, un jūs saņemsit bezmaksas piegādi un atgriezīsies ar neierobežotu apmaiņu. Tāpēc atkarībā no jūsu vēlmēm jūs varēsit iekļaut preces dažādos laikos. Ja jūs nevēlaties atgriezties gabalā, jūs varat to iegādāties pēc diskontētās likmes.

Big Saver? Tas, iespējams, ir piemērots profesionālām sievietēm, kurām visās sezonās ir nepieciešams saglabāt savu drēbju skapi. Laikā no $ 49 līdz $ 95 mēnesī, tas var iegūt diezgan pricey. Bet, ja tas palīdzēs jums nepieļaut katras sezonas simtiem jaunu darba apģērbu, tas varētu būt vērts jūsu ieguldījumam.

 • Stitch Fix - Šī abonēšanas kaste darbojas līdzīgi Gwynnie Bee, izņemot to, ka izmēri ir tikai XL vai ap 14 lielumu. Jūs sāksiet ar personīgo stilu viktorīnu, un jūs saņemsiet personīgo stilistu, kurš varēs pielāgot jūsu apģērba iespējas, lai izvēlētos savu stilu. Jūsu pirmajai kastītei ir iekļauta $ 20 stila maksa, taču jūs maksājat tikai par faktiski saglabātajiem priekšmetiem.

Viena no interesantajām lietām par Stitch Fix ir tā, ka personiskie stilisti patiešām atbilstu jūsu izvēlei (katrai ailē ir pieci priekšmeti) jūsu budžetam. Jūs varat iegādāties preces, kurām vēlaties, par godīgu cenu, un pēc tam saņemiet 25% atlaidi, ja jums patīk un pērkat visas piecas preces lodziņā.

Big Saver? Vēlreiz tas vislabāk būtu piemērots profesionāļiem, kuriem pēc sezonas vajadzētu saglabāt savu apģērbu asu sezonu. Bet, ja jūs vienkārši ienīst iepirkšanās, tas varētu būt arī labs ieguldījums. Neatkarīgi no tā, vai tas ietaupīs naudu, tas tiešām ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs tagad tērējat drēbēm, un kāda veida budžeta pozīcija stitch fix.

 • BeanBox - Ja jūs, tāpat kā es, nevarat dzīvot bez jūsu rīta kafijas tases, tas varētu būt lielisks abonēšanas lodziņa opcija. Abonementi ir 20 ASV dolāri mēnesī, un jūs varat ietaupīt, ja veicat priekšapmaksu par jūsu mēneša abonementu. Kafija nāk no dažādiem grauzdēšanas traukiem un ir piemērota jūsu gaumei. Un viss ir svaigs.

Big Saver? Ja jūs šobrīd dziedāt tikai Folgers, BeanBox, iespējams, nebūs jums ietaupīt naudu. Bet, ja jūs esat kafijas pazinējs un vēlaties izmēģināt jaunus kafiju, tas varētu būt labs veids, kā atlaist savu rītu Joe.

 • Tējas zvirbulis - Tas ir līdzīgs Beanbox, bet tas ir tējas cienītājiem. Abonementi sākas no $ 20 mēnesī, ieskaitot bezmaksas piegādi. Katrā ailē ir aptuveni 35 porcijas tējas, un katrā lodziņā ir dažādas iespējas.

Big Saver? Atkal, ja jūs esat tējas mīļotājs, kam patīk izmēģināt jaunas lietas un jau nopērk dārgākas tējas, šī kārba varētu būt piedzīvojums, kas arī ietaupīs jums naudu. Bet, ja jūs regulāri dzerat pārāk lētu tēju no lielveikala, šeit šeit nav nekādu ietaupījumu.

 • Gourmet ēdienkartes pakalpojumi - Šobrīd ir daudz šo pakalpojumu. Trīs visbiežāk populārie ir Plated, Blue Apron un HelloFresh. Viņi visi darbojas ar līdzīgu koncepciju: jūs maksājat par abonēšanu, un viņi regulāri nosūtīs jums veselīgas receptes ar iepriekš izmērāmām sastāvdaļām, lai jūs varētu ērti gatavot mājās.

Pakalpojumu klāsta cenas. Apmēram no 48 ASV dolāriem nedēļā (plus 6 USD piegāde) divām ēdienreizēm diviem cilvēkiem līdz 96 ASV dolāriem nedēļā četrām ēdienreizēm diviem cilvēkiem. Blue Apron sākas no $ 59,94 trīs ēdienreizēm diviem cilvēkiem līdz $ 139,83 nedēļas plānam ar četrām ēdienreizēm četriem cilvēkiem. HelloFresh sākas no $ 69 trīs ēdienreizēm diviem cilvēkiem līdz $ 129 par trīs ēdienreizēm četriem cilvēkiem. Tajā ir iekļauta arī 105 $ ģimenes kastīte, kas ietver trīs ēdienreizes četriem cilvēkiem (no kuriem divi tiek uzskatīti par bērniem).

Ēdienu stili un iespējas atšķiras atkarībā no katra no šīm iespējām. Bet lielākā daļa ēdienu cenu svārstās no $ 7 līdz $ 10 par ēdienu ar katru ēdienu. Kopumā tas nav slikts darījums, īpaši, ja jūsu otra iespēja ir izēst.

Big Saver? Ja seansi nedēļas nedēļas vidū sev pastāvīgi ēst, viens no šiem pakalpojumiem varētu ietaupīt nedaudz naudas. Ja, no otras puses, jūs esat budžeta preču pircējs, jūs, iespējams, atradīsiet šīs cenas augstākas par to, ko jūs maksājat, lai izveidotu savu maltītes plānu un gatavotu mājās.

 • Mēness kluba auskaru - Ja jums ir svarīgas aksesuāri, mēneša kluba Auskaru klubs (EOTM) no godīgas tirdzniecības piektdienas varētu ietaupīt naudu, vienlaikus saglabājot jūsu kolekcijas jaunāko informāciju.Par 10 līdz 12 ASV dolāriem mēnesī (atkarībā no tā, vai jūs priekšapmaksa ir vai nav), katru mēnesi varat iegūt jaunu auskaru pāri. Auskari ražo amatnieki, parasti sievietes trešās pasaules valstīs, kas strādā, lai izkļūtu no nabadzības.

Big Saver? Sievietēm, kuru skapji lielā mērā balstās uz labiem piederumiem, EOTM varētu būt lieliska iespēja. Ja jūs tikai īpašos gadījumos lietojat auskari, tas, visticamāk, ir iecienīts jautri.

 • FilterEasy - Ja jūs esat kaut kas līdzīgs manam vīram un man, regulāri mainot krāsns filtru, nav jūsu uzdevumu saraksta augšdaļā. Šķiet, ka mēs to vienmēr atceramies nepāra gados, bet reti mēs varam vienkārši uzņemt filtru. Šis pakalpojums nosūta jums krāsns filtrus tikai tad, kad tie ir nepieciešami. Cena ir no 11,97 ASV dolāriem līdz 19,97 ASV dolāriem par katru filtru, un jūs varat iestatīt filtru piegādi no ikmēneša uz ceturksni.

Big Saver? Jūs noteikti varat uzņemt lētākus krāsns filtrus no vietējā Wal-Mart vai datortehnikas veikala. Bet, ja jūs nepārtraukti aizmirstat mainīt savu filtru, tu maksā naudu komunālajos pakalpojumos. Maksas nelielu piemaksu par krāsns filtru, kas tiek piegādāti tikai tad, kad tie ir nepieciešami, var ietaupīt jums kādu nopietnu naudu (ja vien jūs faktiski atcerēties uzstādīt jaunais filtrs, kad tas ierodas pa pastu!).

 • Amazones Abonēšana un Saglabāšana - Visbeidzot, ja jūs esat bieza Amazon pircējs, tāpat kā man, jūs, iespējams, redzējāt opciju "Abonēt un saglabāt", kad savā kartē pārbaudīsiet pārtikas preces, personīgās aprūpes priekšmetus vai sadzīves tīrīšanas līdzekļus. Ja jūs abonējat, lai saņemtu šos vienumus saskaņā ar noteiktu grafiku, parasti ik mēnesi, bet ne vienmēr, jūs saņemsit tos ar atlaidi.

Piemēram, jūs varētu samaksāt 21,84 ASV dolārus par Purina ONE Dry Cat Food 16 mārciņu maisiņu, vai arī jūs varētu to piegādāt ik pēc diviem mēnešiem par 20,75 ASV dolāriem. Vai arī jūs varētu maksāt 21,99 ASV dolārus par 36-vietīgu Cottonelle CleanCare tualetes papīra iepakojumu vai arī to piegādāt reizi divos mēnešos par 20,89 ASV dolāriem.

Abonēt un saglabāt nesniedz milzīgus ietaupījumus, bet, ja to izmantojat vairākiem vienumiem, kas jums ir vajadzīgi konsekventi, ietaupījumi var viegli pievienot. Turklāt, ja vienā darījumā pērkat piecus vai vairāk parakstīties un saglabāt vienumus, jūs varat ietaupīt 15% no visiem šiem vienumiem. Tas ir 15% no šiem pieciem vai vairākiem priekšmetiem katru mēnesi, kad tie ir piegādāti.

Ar šo opciju ik mēnesi abonējiet un Saglabājiet piegādes dienu, un jūs vienmēr varat atcelt.

Big Saver? Ja jūs jau izmantojat Amazon mājas un personīgās aprūpes pamati, parakstīšanās un saglabāšana var būt labs veids, kā ietaupīt papildu naudu par precēm, kuras jūs regulāri iegādājaties. Tomēr, pirms pērkat, veiciet cenu pārbaudi vietējās pārtikas preču veikalos. Ja Amazon cena ir tuvu, atrodiet piecas labas Abonēšanas un Saglabāšanas vienības, un jums būs neto, ka papildu 15% ietaupījumu. (Vienkārši esiet gatavi tikt galā ar kartona kastēm. Daudz un daudz kartona kārbas!)

Apakšējā līnija ir tāds, ka abonēšanas pakalpojumi parasti var ietaupīt naudu, ja tie jums sniedz lietas jau pirkums. Jauna rindas vienība tiek pievienota budžetam tikai, lai ik mēnesi piedāvātu jaunus aplauzumus, rotaļlietas, grāmatas vai citus priekšmetus. Bet abonēšanas pakalpojumi par tādiem praktiskiem priekšmetiem kā šie varētu patiešām ietaupīt naudu un racionalizēt jūsu dzīvi šajā procesā.

Komentāri Par Vietnē: