Ar automašīnu pircējiem pieejamiem desmitiem tiešsaistes rīku un lietojumprogrammu, vieglāk nekā jebkad atrast jaunu automašīnu. Bet visi rīki pasaulē nespēj jums ļoti daudz apspriest. Ja jūs plānojat atrast labu automašīnu par labu cenu, jums jābūt gatavam, pirms kādreiz pacelieties kājām uz automašīnas.

Iegūt daudz par lietotu automašīnu ir daļa no zinātnes un mākslas daļa. Jūs interesējošā automašīnas atrašana ir tikai procesa sākums. Ne tikai jums ir jāzina, ko vēlaties, bet arī jums ir vajadzīgi instrumenti un zināšanas, lai to iegūtu par lielisku cenu. Tāpēc mēs esam apkopojuši šo soli pa solim sniegto rokasgrāmatu, lai palīdzētu jums iegūt daudz par lietotu automašīnu.

Resurss: Kā pirkt savu pirmo automašīnu

Izvēlēties lietotu automašīnu

1. solis) Atrodiet savu cenu punktu

Pirms pat domājat par to, kāda veida lietoto automašīnu vēlaties iegādāties, jums jāapsver, cik daudz jūs vēlaties tērēt. Ja jūsu budžets ir tikai $ 8000, jums, iespējams, nevajadzētu meklēt lietotu Cadillac Escalade. Tu vienkārši izšķiesi savu laiku. Tā vietā iestatiet budžetu un meklējiet automašīnas, kuras reāli iekrīt šajā cenu pozīcijā. Atcerieties, ka automašīnas iegāde ir tikai pirmā cena. Jums būs pastāvīgi izdevumi - piemēram, apdrošināšana, uzturēšana un turpmākais remonts -, kas arī jums jāpatur prātā.

2. solis. Izveidojiet mērķu sarakstu

Kad esat izvēlējies savu budžetu, ir pienācis laiks sākt nedaudz pētīt. Izmantojot tiešsaistes rīkus, piemēram, Cars.com un CarMax, atrodiet automašīnas, kas atbilst jūsu izvēlētajam cenu punktam. Izveidojiet to budžetā izveidoto maku un modeļu sarakstu, kurus vēlaties atlasīt, lai tos varētu meklēt savā vietā.

Solis 3) Izmēģiniet pārskatus

Tagad ir laiks sašaurināt automašīnas meklēšanu vēl vairāk. Lietotāja rokasgrāmata "Automašīnas un draiveru pircēju ceļvedis" var palīdzēt jums salīdzināt gandrīz visu jauno vai lietoto automašīnu pārskatus tirgū. Jūs pat varat ietaupīt savus mērķa modeļus savā virtuālajā garāžā, lai jūs varētu atgriezties, lai tos vēlāk pārskatītu. Turklāt AAA varat atrast lielisku informāciju. Viņu "Auto pirkšanas rīku lietojumprogramma" ir jauks pārskats, cenas un drošības novērtējuma resurss.

4. solis. Lietotu automašīnu meklēšana jūsu apkārtnē

Pēc tam, kad esat iestatījis nulli uz kāda veida automašīnas, kuru vēlaties, ir pienācis laiks atrast lietotas automašīnas, kuras faktiski tiek pārdotas. Vairāki dažādi tiešsaistes rīki var palīdzēt jums meklēt automašīnas pēc markas, modeļa un attāluma no mājām. Tomēr mobilā lietojumprogramma "Auto Trader On the Go" izmanto GPS, lai palīdzētu jums atrast jūsu mīļāko automobiļu atrašanās vietu jūsu reģionā. Kad esat ieradies partijā, varat arī izmantot lietotni, lai skenētu VIN svītrkodu un atrast citus līdzīgus modeļus, kas tiek pārdoti tuvu jūsu atrašanās vietai. Ja jūs nevēlaties ceļot, varat paplašināt meklēšanu, iegādājoties eBay. Viņiem ir liela izvēle gan jaunu, gan lietotu transportlīdzekļu pārdošanai.

Darījuma sarunas

Solis 5) Atnesiet kādu ar tevi

Ar jums visu savu prep darbu pabeigt, ir pienācis laiks doties uz koncesiju. Bet neaizietas pats! Viena no labākajām lietām, ko jūs varat darīt, lai daudz sarunu, ir kāds ar jums. Izmantojiet savu draugu (vai laulāto) stratēģiski un ļaujiet viņam spēlēt slikto policistu. Ņemot tos apkārt, lai teiktu tādas lietas kā, piemēram, "Tas nešķiet tik labs darījums jums", tas var būt nenovērtējams, kad sākat sarunas par cenu.

6. solis) Pārbaudiet, ko citi maksā

Vienīgi tāpēc, ka esat izplatītājā, nenozīmē, ka jums jāpārtrauc izmantot automašīnu iegādes rīkus. Izmantojot TrueCar mobilo lietotni, varēsiet izprast, kādas automašīnas ir pārdotas šajā konkrētajā partijā. Kad esat ievadījis TrueCar sertificēto partiju, vienkārši ieslēdziet lietotni, lai redzētu precīzas cenas, kuras nesen samaksāja citi koncesijas koncernā. Varat arī izmantot lietotni, lai skenētu mērķa automašīnas loga uzlīmes, lai saņemtu dīlera faktiskās "sākotnējās cenas".

7. solis) Padarīt pārdevēju piešķirt pirmo cenu

Atcerieties, ka sarunu laikā tas, kurš runā, vispirms zaudē. Ja jūs varat, vienmēr dariet pārdevēju izteku no pirmās cenas. Tas noteikti būs zemāks par uzlīmju cenu, un jūs varat sākt sarunas no turienes - galu galā jūs ietaupīsiet vairāk naudas. Laba vieta, kur atgriezties, ir aptuveni par 30% zemāka par kotēto cenu - vai uzlīmes cenu, ja jūs to nevarat vispirms izteikties.

8. solis) atstāj Lot

Ja jūs kādreiz esat vienojies par automašīnas iegādi koncesijas vietnē, jūs zināt, ka daļa no procesa ir tā, ka viņi aiziet no galda, lai "palaistos ciparus" un "jautā savam priekšniekam" par cenām. Tas ir lielisks veids, kā palīdzēt jums ieguldīt daudz laika koncesijā, palielinot iespējas, ka jūs piekrītat darījumam. Nelietojiet to darīt. Atgriezieties pie varas, atsakoties apspriest telpās. Dodiet viņiem savu mobilā tālruņa numuru un atstājiet partiju. Jūs vēlaties izdarīt spiedienu uz tiem, lai piezvanītu jums ar labāku darījumu ... un viņi gandrīz noteikti būs. Pārdevēji zina, ka, ja jūs pametīsiet, jūs, iespējams, neatgriezīsieties. Viņi dara savu dzīvi komisijas naudā, tāpēc viņi noteikti nevēlas, lai jūs nopirktu no kāda cita. Lai jūs atgrieztos, viņiem būs jāpiedāvā jums vilinošs piedāvājums.

9. solis) Cenu noteikšanas rokasgrāmata

Kad runa ir par to, ka jūs vēlaties pārliecināties, ka jūs saņemat labu darījumu par lietotu automašīnu. Ja pārdevējs atsakās samazināt cenu, pārliecinieties, vai esat gatavs sniegt pierādījumus par to, ko citi domā, ka automobilis ir vērts.Citāti no ievērojamiem avotiem, piemēram, Kelley Blue Book un Edmunds, ir lielisks veids, kā pārcelt pārdevēju.

10. solis) Uzziniet, kādi ir apstrādes maksājumi

Pirms slēdzat darījumu, neaizmirstiet noskaidrot, kādas ir bailīgas apstrādes nodevas. Šīs maksas parasti svārstās no $ 100- $ 400 un var ievērojami atšķirties no viena koncesijas uz citu. Uzdodiet to, kas viņi ir, tos iepērk un redzat, vai varat vienoties par labāku piedāvājumu.

Solis 11) gulēt uz tā

Tāpat kā ar jebkuru lielu pirkumu, jums vienmēr vajadzētu gulēt uz tā. Nekad tērē tik daudz naudas, nedomājot to vispirms. Pēdējā lieta, ko vēlaties izdarīt, ir veikt impulsu iegādi, kas maksā tūkstošiem dolāru. Bez tam, jo ​​ilgāk jūs gaidāt, jo vairāk pārdevējs jutīsies kā darījums sāks izkrist. Izmantojiet laiku kā līdzekli, lai iegūtu labāku cenu.

12. solis) Piedāvā naudu

Papildus tam, ka jums vienmēr būtu jāmaksā nauda par automašīnām, piedāvājot skaidras naudas iegādi, parasti jums var iegūt labu atlaidi. Kad jūs, tuvojoties darījuma slēgšanai, pajautājiet pārdevējam, vai viņi piešķir atlaidi par skaidras naudas samaksu. Iespējams, ka tie būs labi.

13. solis) Esi gatavs staigāt prom

Atcerieties, ka tā ir jūsu nauda. Jums ir tiesības pieņemt lēmumu. Ja jūs varat vienoties par vēlamo cenu, esiet gatavs iziet no darījuma. Tev būs iespēja atrast citu automašīnu citur.

14. solis) Noslēdziet darījumu

Jūs esat izdarījis savu pētījumu. Jūs salīdzināja cenas. Jūs esat apspriedis grūti, lai iegūtu vēlamo cenu. Tagad ir laiks slēgt darījumu. Nogādājiet savu naudu (vai apstiprinātu čeku) ar jums, pārskatiet dokumentus un pierakstieties punktētos punktos. Apsveicam! Jūs tikko saņēmāt daudz par lietotu automašīnu.

Iesaiņošana it up

Lietotas automašīnas pirkšana būtu jautri, nevis apgrūtinājums. Atcerieties veikt savu pētījumu, apspriest varas stāvokli un būt gatavam staigāt prom. Pēc iepriekš aprakstītās darbības var būt "lietvārds", lai atrastu lietotu automašīnu par cenu, kuru jūs pelnījāt.

Nākamie soļi

Saņemiet bezmaksas auto aizdevuma finansējumu citātus tiešsaistē
Iegūstiet vairākas tiešsaistes cenas bez maksas tiešsaistē dažu minūšu laikā. Visi kredīta līmeņi ir pieņemti.

Skatīt izplatītāju cenu tiešsaistē
Nevajag braukt no izplatītāja uz tirgotāju. Skatiet bezmaksas tiešsaistes cenas jebkurā automašīnā, kas ir jauna vai lietota.

Komentāri Par Vietnē: