Vai vēlaties palielināt savus Airbnb ienākumus? Šeit ir 13 padomi Airbnb saimniekiem, kas attiecas uz dažām detaļām, no kurām jūs varat pamanīt.

Kopš es pirmo reizi rakstīju šo rakstu par Airbnb hostingu 2017. gada beigās, mana ģimene gandrīz katru vakaru uzturēja Airbnb viesību. Mums būs varbūt trīs naktis mēnesī, kas neveic grāmatu. Mēs esam izvietojuši interesantus cilvēkus no visas valsts un visā pasaulē. Un mums ir lieliskas atsauksmes, kas turpina rezervēšanu nāk.

Tas mums ir lieliski, jo Airbnb patiešām maksā mūsu hipotēku vairāk mēnešus nekā nē. Bet mūsu laikā mēs esam iemācījušies daļu no mācību stundām. Es esmu šeit, lai tos dalītos ar jums. Airbnb var būt lielisks veids, kā piesaistīt papildu naudu, neatkarīgi no tā, vai jūs interesē viesmīlība jūsu mājās vai pat sarakstā, kurā atrodas automašīnas novietne virs garāžas. Vienkārši noteikti ievērojiet šos padomus, lai jums būtu vieglāk:

1. Iepazīstieties ar tiesību aktiem savā reģionā

Tā kā Airbnb kļūst arvien populārāks, vairākas pilsētas un valstis mēģina to regulēt. Mūsu native Indianapolis, noteikumi ir diezgan brīvs. Bet daži attālāki labiekārtoti rajoni, piemēram, Karmela, Indiana, cenšas aizliegt Airbnb mitināšanu kopumā. Pārliecinieties, vai jūs saprotat noteikumus un noteikumus jūsu vietējā teritorijā, lai jūs netiktu pārkāpts likums.

2. Izlemiet, cik bieži vēlaties uzņemt

Viena no labākajām lietām par Airbnb saimniekiem ir tā, ka tā ļauj iestatīt rezervēšanas noteikumus pirms laika. Piemēram, jūs varat iestatīt minimālās un maksimālās uzturēšanās ierobežojumus. Un jūs varat automātiski bloķēt kalendāru dienu iepriekš un / vai pēc rezervēšanas.

Šie noteikumi ir lieliski, ja jūs uzskaitījāt lielāku telpu, kura tīrīšanai būs vajadzīgs ilgāks laiks. Nav vērts jūsu laiku sarakstīt visu māju, virtuvi iekļaut, netīrs viesis vienu nakti. Tāpēc domājiet par jūsu spēju iztīrīt telpu un attiecīgi iestatīt savus noteikumus.

Mūsu ģimenei mūsu vienas Ensuite Airbnb telpā ir apmēram 20 minūtes tīrīt. Tā kā tas aizņem tik maz laika, mums nav obligātas rezervēšanas prasības, un mēs neaizsargājam nakti pirms vai pēc uzturēšanās. Dažreiz tas izpaužas drudžains, ja katru nedēļu naktī mums ir cits viesis. Bet mēs varam pārvaldīt, jo pati telpa ir tik viegli tīrāma. Man vienkārši jāpaliek virs visa, kas ir veļa!

3. Esi pilnīgi godīgs savā sarakstā

Lai iegūtu labas atsauksmes, ir absolūti nepieciešams, lai jūs būtu godīgi savā sarakstā. Man tas nozīmē, ka skaidri jānorāda, ka mūsu telpa atrodas jaunattīstības reģionā. Jā, mūsu blokā ir pamestas mājas. Un, jā, mēs dzīvojam zemākas ienākumu zonā ar visu, kas ar to saistīts. Tomēr, lai gan, mēs vienmēr esam jutušies droši, tāpēc mēs ērti uzņemam viesus. Mēs arī esam godīgi par to, ko redzēs, kad viņi ieradīsies šeit.

Kopumā tikai divi viesi atteikušies palikt pēc ierašanās, jo viņiem bija neērti mūsu apkārtne. Un mūsu atsauksmēm par mūsu teritoriju esam tikai pāris negatīvi komentāri. Tas ir tāpēc, ka mēs esam priekšā par to, ko viesiem vajadzētu sagaidīt.

Jums vajadzētu būt ļoti priekšā par jūsu mājas sajūtu un visiem noteikumiem, kurus jūs gaidāt, lai viesi sekotu. Mums ir mazi bērni, un mūsu viesu istaba ir tieši blakus virtuvei un rotaļu laukumam. Tāpēc es vairākiem viesiem pateiku, ka viņi var sagaidīt troksni no rīta jau 6:30. Es cenšos bērniem pacelt augšup nedaudz vēlāk nedēļas nogalēs, bet tas ne vienmēr notiek.

Vēlreiz mums bija tikai dažas sūdzības par to, jo viesi zina, ko gaidīt no mūsu detalizētā saraksta.

Jums nav jābūt negatīvai Nansī, kas nepatīk katram jūsu telpas vai jūsu atrašanās vietas aspektam. Vienkārši pastāstiet viesiem to, ko viņi var sagaidīt, un viņi savās atsauksmēs jums piešķirs kredītu.

4. Atrodiet savu nišu savā apkārtnē

Ja Airbnb jau ir populārs jūsu reģionā, lai sāktu darbu, jums var būt kāda strauja konkurence. Cilvēki, visticamāk, rezervēs vietu, kurā jau ir daudz labu atsauksmju. Jūs varat pārvarēt šo jautājumu, uz kādu punktu, atrast savu nišu.

Mūsu niša ir tā, ka mēs esam nedaudz tālāk no pilsētas centra, taču mēs arī uzskaitām privātu vietu daudz mazāk nekā centra piedāvājumu. Mēs parasti tiekamies no 18 līdz 35 $ par nakti, atkarībā no dienas. Mūsu viesi upurē gājienu līdz centram. Viņiem jābrauc uz Uberi, jābrauc vai jābrauc līdz lielākajai daļai pilsētas galveno apskates objektu. Bet viņiem ir arī privāta telpa ar savu vannas istabu un ieeju par ļoti zemu cenu.

Airbnbs centrā, kas atrodas Indianapolisā, šī pati likme ļaus jums ievietot rezerves guļamistabu kādas mājās, kur jūs kopīgojat ieeju, dzīvojamās telpas un vannas istabu. Vai nu tas, vai arī jūs vienkārši maksāsiet daudz par privāto telpu.

Tā ir mūsu niša. Jums ir jāatrod tavs kā saimniekdators. Meklējiet veidus, kā vadīt īpašu vērtību saviem viesiem. Tas varētu būt piekļuve noteiktām vietām jūsu pilsētā. Tas varētu būt papildu ērtības un perks. Vai arī tas varētu būt naudas izteiksmē, nodrošinot līdzīgu vietu zemākai cenai. Neatkarīgi no tā, pārliecinieties, ka reklamējat šo konkrēto pārdošanas punktu savā sarakstā.

5. Apskatiet Airbnb cenu noteikšanas noteikumus vai iestatiet savas cenas

Laika gaitā mēs esam izmantojuši Airbnb noteiktos automātiskās cenu noteikšanas noteikumus, vienkārši tāpēc, ka man nav laika atjaunināt jaunāko sarakstu pilsētā. Viņi lielākoties labi strādā pie mums.Dažreiz, ja es zinu, piemēram, ir liela nedēļas nogale, piemēram, Indy 500 nedēļas nogale, es patiešām palielināšu cenu manuāli. Airbnb nepalielina vietējos notikumus, kas ir pietiekami labs, lai ņemtu vērā šāda veida lielo sasitumu.

Tomēr, ja jums ir augstvērtīgāka vieta sarakstam, jūs, iespējams, vēlēsities iestatīt savas cenas, pamatojoties uz tirgus izpēti. Protams, tas aizņem vairāk laika. Bet tas var būt vērts jūsu laiku, ja jūs uzskaitāt visu māju, kas iet par simtiem dolāru par nakti.

Noklikšķiniet šeit, lai norādītu savu vietu Airbnb

6. Saglabājiet kalendāru

Viens no kritērijiem, lai nopelnītu Superhost emblēmu, kas ir vērtīgs vairāk rezervāciju veikšanā, ir nekad neatcelt apmeklējumu, kad viesis ir rezervējis. Tas nozīmē, ka jums ir jāturpina sava kalendāra atjaunināšana. Pretējā gadījumā jūs riskējat viesu rezervāciju laikā, kad jūs faktiski nevarat veikt rezervāciju. Tad jums ir jāatceļ, un tas ir liels netīrs visiem iesaistītajiem.

Ja jūs cīnās ar šo gabalu, apsveriet iespēju ierobežot, cik tālu viesi var rezervēt. Jūs varat iestatīt ierobežojumu līdz trīs mēnešiem, nevis sešiem. Tad jūs varat arī bloķēt datumus, kas vēl nav pieejami viesiem rezervēt vēl. Tā ir laba ideja to darīt datumiem, pēc kuriem domājat, ka jūs varētu nebūt pieejams. Pēc tam jūs varat atbloķēt šos datumus, ja jūsu plāni nokļūst.

7. Saglabājiet rezerves ārkārtas situācijās un ārpus pilsētas

Viens veids, kā izvairīties no rezervāciju atcelšanas, ir dublēt. Mums ir pilnas slodzes istabas biedrs un pārpilnība kaimiņu, kas var palīdzēt mūsu sarakstā ar šķipsnu. Piemēram, pagājušajā vasarā mūsu ģimenes brīvdienās, pāris, kas reģistrējās, pēc reģistrēšanās pieprasīja dažus izlases vienumus. Mēs bijām stundas prom, bet ātri atradām kaimiņu, kuram ir pieeja mūsu visai mājai (Airbnb viesi, ja vien mēs neesam mājās), apkopotu nepieciešamos priekšmetus un palaistu tos.

Mums ir arī augstskolu skolēni, par kuriem mēs varam apmaksāt, lai apgrieztu vietu mums, ja mēs nonāksim ārpus pilsētas. Tas tiešām var ēst mūsu peļņu, jo mēs esam tikai sarakstu par 20 $ par nakti vai tā. Bet tā vietā, lai atceltu viesa apmeklējumu, ir vērts maksāt, jo mēs negaidīti esam ārpus pilsētas.

8. Esi gatavs pārpratumiem

Kā jau minēju iepriekš, pat ja mēs esam iekļauti mūsu sarakstā, mēs esam sūdzējušies par lietām, kas nav mūsu kontrolē, piemēram, mūsu apkārtne vai troksnis, ko mūsu bērni veic no rīta. Tas vienkārši notiks.

Jums vajadzētu būt gataviem pārpratumiem, kā ierodas viesi. Mūsu standarta reģistrēšanās laiks ir 5:00. Tas ir tāpēc, ka mums bieži ir nepieciešams laiks, lai no darba atgrieztos mājās, un pārvērst istabu, kad mums ir rezervācija atpakaļ uz atpakaļ. Bet daudzi viesi rezervē istabu un pastāsta, ka viņi ierodas pusdienlaikā. Man vienkārši jānosūta ziņa, lai viegli atgādinātu viņiem, ka mūsu sarakstā ir noteikts laiks, kurā reģistrēšanās ir 5:00, un es viņiem paziņosim, vai varēsiet istabu sagatavot agrāk.

Mums ir arī problēmas ar viesiem, kuri nespēj pilnībā lasīt reģistrēšanās norādījumus. Airbnb istabas durvju atslēga atrodas koda atslēgas kastes aizmugurē. Tāpēc, ja reģistrēšanās laikā mēs būsim aizņemti, es nosūtīt viesiem skaidrus norādījumus par to, kā novietot stāvvietu, saņemt atslēgu un pieļaut sevi. Tas ir pārsteidzoši to cilvēku skaits, kas nonāk mūsu mājas priekšā un sakņojas pastkaste meklē atslēgu.

Mēs esam bijuši kaimiņi, aicinot uzzināt, vai kāds mēģina iekļūt mūsu mājā, jo viesu mēģinājums iekļūt durvīs. Tāpēc sagatavojieties šiem pārpratumiem, ļaujot saviem kaimiņiem zināt, ko jūs darāt. Un vienmēr pārliecinieties, ka jūsu tālrunis ir pieejams viesu jautājumos ap reģistrācijas laiku.

9. Iegūstiet vismaz divus no visiem

Sākumā mēs domājām, ka mēs uzņemamies divas loksnes, bet tikai vienu vannas paklāju komplektu un vienu mierinājumu. Diemžēl vannas paklāji un dūraiņi nožāvē uz visiem laikiem, tādēļ tā nedarbojās ar rezervācijām, kas rezervētas atpakaļ. Tagad mums ir vismaz divi no visa, lai mēs varētu viegli pārvērst istabu apkārt.

Pat ja jūs bloķējat laiku ap jūsu rezervāciju, paturēt ekstras uz rokām ir gudrs. Tādā veidā, ja kādas uzturēšanās laikā kaut kas tiek izpostīts, jūs neatrodaties, lai aizstātu preci pirms nākamās rezervēšanas.

10. Turpiniet sazināties ar saviem viesiem

Atklājiet ikdienas plānu, lai savlaicīgi sazinātos ar saviem viesiem. Es parasti pateicos viesiem tūlīt pēc tam, kad esmu saņēmis paziņojumu par savu rezervāciju. Dažreiz viņu rezervēšanas ziņojumā iekļauti jautājumi, un es uzreiz tos atbildu.

Es arī pārbaudu mūsu nākamo Airbnb kalendāru katru pirmdienu no rīta. Tas ļauj man nosūtīt reģistrācijas instrukcijas un noskaidrot viesu ierašanās laiku nedēļā. Es arī nosūtu viesa sarakstu un reģistrēšanās laiku savam vīram, jo ​​mēs kopīgi vadām istabu.

Dažkārt izmeklēšana un rezervēšana ir sāpes. Es varu saņemt vairākus ziņojumus savā tālruņa lietotnē, kad es sēdēju sanāksmē darbā. Bet prioritāte ir viesa komunikācija, un jūs saņemsiet labākus vērtējumus un vairāk rezervāciju.

11. Nelieciet dažas negatīvas atsauksmes

Daži cilvēki vienkārši tiek sajūsmā par lietām, pat ja tie ir lietas, no kurām jūs nevarat palīdzēt. Mums bija viesi sūdzas par mūsu apkārtni, trokšņa līmeni vai matraci telpā. Kamēr mēs galu galā uzlabojām matraci, mēs nevaram daudz ko darīt par citiem faktoriem. Tātad, ja mēs saņemam dažus negatīvus pārskatus par šīm lietām, mēs to nejūtam.

Ja jums ir nepieciešams, jūs vienmēr varat atbildēt uz negatīvu atsauksmi. Jūs to nevarat mainīt, taču jūs varat vismaz pievienot kontekstu atsauksmei, ko citi potenciālie viesi var redzēt. Kad vien iespējams, norādiet atpakaļ uz savu sarakstu un viesu rokasgrāmatu. Piemēram, ja viesi sūdzas par bērna troksni plkst. 7:00, es atvainojos, bet pēc tam atsaucos uz mūsu rokasgrāmatu, kas brīdina par šo konkrēto problēmu.

12Atstājiet atsauksmes par lieliskiem viesiem

Sākumā es mēģināju atstāt individuālu pārskatu katram viesim. Bet dažiem nedēļām mums ir septiņi viesi, tāpēc tas vienkārši nav iespējams. Tagad man ir ieradums vismaz atstāt atsauksmes par ārkārtas viesiem, kuri labi pārraidīja un aizgāja no istabas patiešām sakopta. Es vienmēr vienmēr atstāju atsauksmes viesiem, kas mūs pārskata.

Atkal, ielieciet šeit par ieradumu, lai izietu un veiktu pārskatus vienlaicīgi. Airbnb jums nosūtīs atgādinājumus, lai pārskatītu viesus. Tāpēc mēģiniet iekļūt ieradumos, lai atbildētu uz šiem atgādinājumiem vismaz lielākajai daļai jūsu viesu.

13. Sekojiet saviem ienākumiem un izdevumiem

Visbeidzot, pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā nodokļi darbosies ar Airbnb ienākumiem. Un zināt, ka varat norakstīt izdevumus, kas tieši saistīti ar šiem ienākumiem. Viens labs risinājums ir uzturēt kredītkarti tikai par Airbnb izdevumiem, ieskaitot visus tīrīšanas līdzekļus, veļas, dvieļus un citus piederumus saviem viesiem. Saglabājiet šos izdevumus atsevišķi un dokumentējiet ieņēmumus. Tādā veidā jūs varat atgūt vismaz dažas no savām izmaksām, ir nodokļu laiks.

Lai gan tas tiek aplikts ar nodokļiem, lai tiktu galā ar pienākumiem, kas rodas, atverot mājās viesus, jūsu saņemtais finansiālais ieguvums ir labi ieguldītā laika vērts. Pašreizējiem Airbnb saimniekiem šiem 13 padomiem vajadzētu palīdzēt paaugstināt jūsu sarakstu, ieviest vairāk rezervēšanas un palielināt ienākumus. Jauni vai nākamie saimnieki, tas var būt diezgan daudz informācijas, kas jāuzņem, bet tas kalpos par lielisku ceļvedi Airbnb panākumiem.

Kopsavilkums

Ja jūs meklējat, lai nopelnītu vairāk naudas, un jūsu mājā būtu papildus telpa, kuru jūs varētu iekļaut sarakstā, Airbnb varētu būt lieliska iespēja šo brīvo guļamistabu padarīt par reālu naudu.

Noklikšķiniet šeit, lai norādītu savu vietu Airbnb

Komentāri Par Vietnē: