Kā mazo uzņēmumu īpašnieks, esmu pieaudzis, jo esmu pieradis, ka esmu vispasaules tirgotājs. Es paturu grāmatas, rēķinu klientus, saglabāju savus emuārus un vietnes, vienlaikus mēģinot paplašināt savu biznesu.

Kad 2007. gadā es pirmo reizi sāka pelnīt naudu tiešsaistē, es nedomāju, ka es domāju par uzņēmuma uzgriežņiem un bultskrūvēm. Es tikko publicēju e-pastu. Tad nāca nodokļu laiks un reklāmdevēji. Kļuva skaidrs, ka izklājlapas to nedrīkstu, un es biju apnicis lejupielādēt un uzturēt programmatūru, lai palaistu visu. Un tad nāca mākonis.

Šodien visu, sākot no manas grāmatvedības uz rēķiniem līdz pat manām parolēm, tiek uzturēts tiešsaistē. Es varu piekļūt nepieciešamajiem datiem no jebkuras vietas, kamēr es varu atrast Wi-Fi. Tas ne tikai ļāva man vairāk koncentrēties uz uzņēmējdarbības pieaugumu, tas arī padara dzīvi daudz vienkāršāku.

Tā rezultātā es domāju, ka es dalīšos ar dažām labākajām iespējām, kas var palīdzēt virzīties daļu vai visu jūsu uzņēmumu uz mākoņu. Un pat tad, ja jūs neredzat uzņēmumu, daži no šiem rīkiem var palielināt ikviena produktivitāti.

1. LastPass

Lielākajai daļai cilvēku patiešām ir slikts ieradums, ja runa ir par parolēm. Nē, tas nav tos rakstīt, lai gan tas var radīt savas problēmas. Izmantojot to pašu vienkāršu paroli visam. Mēs to darām, lai mēs nepieprasītu paroli.

Izmantojot LastPass, jūs varat izveidot patiešām jaudīgas paroles, neatcerot tās. Viss, kas Jums nepieciešams, ir atcerēties, ir jūsu LastPass parole, un LastPass rūpējas par pārējo. Tas nāk ar bezmaksas Firefox pievienojumprogrammu, lai jūs varētu viegli pieteikties uz jebkuru vietni, kuru izmantojat, kurai nepieciešama parole. Un jūs pat varat kopīgot savus pieteikšanās datus kopā ar citiem, ja jums ir nepieciešams, neiesniedzot viņiem paroli. Tas ir noderīgi, kad man ir nepieciešams kāds, kurš strādās vienā no maniem emuāriem. Ak, un LastPass ir bezmaksas.

2. Freshbooks

Es esmu rakstiski par FreshBooks pirms gan FreshBooks pārskatīšanas, pamatojoties uz pakalpojuma izmantošanu, gan labākās grāmatvedības programmatūras kopsavilkumu mazajiem uzņēmumiem. Vienkārši izsakoties, tas padara klientiem rēķinus par vieglu. Es varu nosūtīt rēķinu pa e-pastu, tikai ar dažiem peles klikšķiem, un tas integrējas vienlaikus ar OutRight (skatiet zemāk).

3. BaseCamp

Es izmantoju BaseCamp, lai palīdzētu pārvaldīt mana soli-mātes īpašumu. Padomājiet par to kā tiešsaistes sadarbības projektu vadību. Tas ir miris vienkārši lietojams un ļauj vienā vietā saglabāt visu par projektu.

4. Salesforce.com

Salesforce.com nav nepieciešams ievadīt CRM. Vienkārši sakot, tas ļauj jums izveidot klientu datu bāzi, kuru var kopīgot ikviens jūsu organizācijas dalībnieks. Tas ļaus jums uzzināt, kas klients ir paveicis, kas ir jādara un kas klientam nepieciešams. Bet tas neapstājas tur, jo tajā ir arī visi nepieciešamie rīki un funkcijas klientu apkalpošanas un klientu attiecību pārvaldības jomā.

5. Chrometa

Ja jūs ļausiet darbiniekiem strādāt telekomunikācijās, jūs varētu izbaudīt Chrometa. Šis mākonis pieteikums analizē datora lietojumu un automātiski aizpilda laika lapu.

Ja jums ir klienti, kuriem jāmaksā rēķins, Chrometa var izsekot arī apmaksājamo laiku. Jums vairs nav jālieto taimeris vai izklājlapa, lai varētu sekot, kā jūs pavadāt laiku.

6. Bill.com

Vai jums ir grūti ilgt debitoru parādus un kreditoru parādi? Bill.com ir jūsu problēmas risinājums.

Bill.com ļauj automātiski apmaksāt rēķinus tajā datumā, kad vēlaties tos maksāt. Viss, kas Jums jādara, ir elektroniskā pasta sūtīšana, skenēšana vai faksa rēķinu nosūtīšana uz sistēmu, un tā seko norādītajiem termiņiem un pat saglabā līguma partnera kopiju ar katru rēķinu jūsu ērtībai.

Tas arī palīdz jums saņemt samaksu ātrāk. Tā nosūta klientam rēķinus pa pastu vai e-pastu, un jūs varat to konfigurēt, lai nosūtītu viņiem savlaicīgus atgādinājumus par tiem rēķiniem, par kuriem viņi vēl nav samaksājuši. Jūs varat arī dot saviem klientiem vairāk iespēju norēķināties par kontiem: viņi var maksāt ar kredītkarti, PayPal vai no viņu bankas kontiem. Vēl labāk, jūs varētu ļaut viņiem automātiski atgriezt savus rēķinus.

Kad viņi maksā, Bill.com var arī rūpēties par savu maksājumu veikšanu savā bankas kontā!

Bill.com darbojas labi ar jebkuru grāmatvedības programmatūru, kuru jūs izmantojat, piemēram, Intacct, Preachtree, Quickbooks, Sage un NetSuite.

7. Outright.com

Padomājiet par Outright.com kā savu personīgo grāmatvedi. Outright.com ļauj jums sekot līdzi saviem ienākumiem, izdevumiem un pat nodokļiem. Tas sniedz arī visaptverošu ziņojumu. Turklāt, visa informācija, kuru jūs ievietojat Outright.com, ir droša un droša.

Izmantojot pakalpojumu vairāk nekā gadu, viena no tās labākajām iezīmēm ir integrācija. Tas ir pilnībā integrēts ar freshBooks, PayPal un My Capital One biznesa kredītkarti. Tā rezultātā lielākā daļa manu darījumu tiek automātiski iekļauti OutRight.

8. Resumators

Resumators ļauj pieņemt darbā labāko kandidātu, pat ja jums nav iekšējās personāla nodaļas. Tas arī novērš nepieciešamību pēc personāla atlases aģentūras. Šis rīks uzreiz reklamē jūsu darba vietu atvēršanu bezmaksas tiešsaistes darba vietnēs un sarunas par jūsu uzņēmumu un vakancēm sociālajos tīklos. Tas arī palīdz jums sekot līdzi saviem pretendentiem, sazināties ar viņiem un ātrāk pieņemt darbā pieņemšanas lēmumus, dodot jums centralizētu sistēmu, lai visu pārvaldītu.

9. Evernote

Evernote ļauj jums viegli atcerēties maz informācijas fragmentus, ar kuriem jūs saskaraties. Tas ir kā digitālais albums, kurā varat saglabāt tekstu, fotoattēlus, ekrānuzņēmumus vai pat audio ierakstu.Kad kaut kur ierakstāt Evernote, sistēma indeksē to, lai jūs to varētu viegli meklēt vēlāk.

10. Google disks

Google disks sāk darboties kā Google dokumenti, biroja produktivitātes rīku komplekts, kas ļauj mākonī izveidot dokumentus, izklājlapas, prezentācijas, veidlapas un rasējumus. Padomā par to par Microsoft Office mākonim, un tas, kas padara to labāk, ir tas, ka tas ir bez maksas.

Izmantojot rebranding uz Google disku, jūs tagad varētu glabāt failus mākonī. Papildus dokumentiem un citām lietām, ko iepriekš minējām, jūs varat saglabāt PDF failus, mūzikas failus, videoklipus un visu citu, lai jūsu disku. Tā piedāvā piecus gigabaitus par brīvu.

11. Mindomo 5 Premium

Ja jums ir nepieciešams vizualizēt un pārvaldīt projektus, Mindomo 5 Premium ir jums. Tas ļauj jums izveidot un viegli koplietot prāta karti, kas jums vizuāli atspoguļos jūsu domas un idejas.

12. Dropbox

Pasaulē, kurā darbinieki arvien vairāk izvēlas izmantot savas ierīces, lai veiktu ar darbu saistītus uzdevumus, viņiem ir viegli dublēt tos pašus failus, kas tiek glabāti dažādās ierīcēs. Viena pārskata versija varētu būt viņu klēpjdators, savukārt citu datoru versiju var atrast viņu mājās. Vai varbūt viņiem ir viss viņu svarīgais materiāls savā biroja datorā, kas avarēja un nejauši izdzēva visu tā saturu.

Dropbox rūpējas par to, ļaujot jums saglabāt savus failus mākonī. Pēc tam varat piekļūt šiem failiem jebkurā ierīcē, kurai izveidojat savienojumu ar savu Dropbox kontu. Padomājiet par to kā par vienkāršu veidu, kā dublēt un sinhronizēt failus.

Dropbox kalpo arī kā failu koplietošanas risinājums.

Izklausās labi? Pagaidi, tas kļūst labāk.

Dropbox sniedz jums 2-18 gigabaitiem brīvas vietas. Ja jums ir nepieciešams vairāk, varat paaugstināt uz Pro kontu tik zemu, ka tas ir 10 ASV dolāri mēnesī.

13. DocuSign

Es beidzos ar vienu instrumentu, kuru es tikko sāku lietot. Izmantojot DocuSign, jūs varat viegli izveidot līgumus un citus dokumentus tiešsaistē, kas jāparaksta vairākām pusēm. Manā gadījumā, katru reizi, kad es pieņemu darbā ārštata darbinieks, es varu sūtīt viņiem manu parasto līgumu parakstu dažu sekunžu laikā. Tad viņi ar elektronisko dokumentu parakstīs līgumu ar DocuSign palīdzību, un man paraksts tiks atvilkts atpakaļ uz mani. Dokumenta parakstīšanai nepieciešams tikai peles klikšķis, un pēc tam visas līguma puses saņem kopiju pa e-pastu. Tas ir lielisks rīks, kas ietaupa tonnu laika.

Tie ir tikai 10 rīki, kurus varat izmantot, veicot uzņēmējdarbību mākonī. Mēs esam pārliecināti, ka jūs varat atrast vairāk un ka citi noderīgi rīki tiks izstrādāti tuvākajā nākotnē. Svarīgi ir tas, ka jūs redzat priekšrocības, kā pārvietot savu uzņēmumu uz mākoni.

Komentāri Par Vietnē: