Mīksto un gudru padomu saraksts par vieglāku Turcijas dienu!

Mums radās iespaids, ka Pateicības diena bija paredzēta, lai pieminētu kooperatīvu svētkus, kurus dala vietējie amerikāņi un svētceļnieki. Kaut kad tas ir kļuvis par augsta spiediena izaicinājumu, lai parādītu, cik labi mēs gatavojam izstrādāt ēdienus, kurus mēs nekad neveicam citos gadalaikos.

Atpūsties. Ja jūs plānojat organizēt šogad - it īpaši, ja tas ir tavs pirmo reizi - jums nav jādodas Top šefpavārs padarīt savus viesus laimīgus. Patiesībā mums ir aizdomas, ka, ja jūs sekojat dažiem no šiem padomiem zemāk, jūs varētu atklāt sev lepnumu par to, cik viegli viss izrādījās. Vienkārši neaizmirstiet pateikties blogosphere!

1. Izveidojiet sarakstu, pārbaudiet to divas reizes

"Barefoot Contessa" Ina Garten iesaka vispirms apskatīt visas jūsu receptes, rakstot savu pārtikas preču sarakstu, lai veiktu iepirkumu veikšanu, un iepērkoties par visiem, izņemot dažus ātrbojīgus produktus, vienu nedēļu iepriekš. Tā kā - reālas sarunas - lielveikalos dienā pirms Pateicības būs vajadzīgi gadi jūsu dzīvē. (Arī izmantojiet šo parocīgo rokasgrāmatu par to, cik daudz pārtikas vienā viesim.)

2. Notīriet ledusskapi

(Attēls, izmantojot ēdiena gatavošanas kanālu)

Lai jūsu ledusskapī iegūtu vairāk vietas, savāciet visus garšvielas, ko jūs neizmantojat, un uzglabājiet tos ledusskapī vēsā.

3. Trauku mazgājamā mašīna: mīlas stāsts, 1.daļa

(Attēls, izmantojot WikiHow)

Ja kartupeļu tīrīšana liek jums justies kā privātajai Otrā pasaules kara armijai, ielieciet tos trauku mazgājamā mašīnā un palieciet to. (Nelietojiet mazgāšanas līdzekli.)

4. Sausā acs sīpolu sagriešana, bez joks

Želejiet gumiju, kad jūs sīpolus sagriežat, lai mazinātu asaras. Šī ir reāla lieta; mēs esam centušies un mainījuši dzīvi.

5. Izgriezt un uzglabāt

(Attēls ar mirgošanas / calliope palīdzību)

Ja vēlaties izgriezt visas savas veggijas dienu iepriekš, izmantojiet šo glabāšanas rokasgrāmatu, lai saglabātu tās svaigu.

6. Mīklu pildījums

(Attēls, izmantojot Amazon.com)

Ja sagatavojat pildījumu un gatavojat to tītarā, tas ir pārāk vecs skola (vai nedroša) jums, cepiet to uz smalkmaizītes vienā dienā. Bonuss: jauka prezentācija!

7. Kartupeļu kartupeļu biezeni

(Attēls, izmantojot lecremedelacrumb.com)

Nomazgājiet, vāriet, mizojiet, samaisiet, sezona, cepiet - tas ir apmēram četri pārāk daudz soļu. Šī lēnas vārīšanas recepte aizņem mazliet ilgāku laiku nekā tradicionālā metode, bet elkoņu tauki no jūsu puses ir pagājuši dažu minūšu laikā.

8. Trauku mazgājamā mašīna: mīlas stāsts, 2. daļa

Uzlieciet šo trauku mazgājamo mašīnu uz tvaika dārzeņiem. Faktiski, tā kā trauku mazgājamās mašīnas izmanto tonnu ūdens, pārliecinieties, ka jūsu veggies ir cieši noslēgtā traukā un tvaicē tos, kamēr jūs reāli mazgājat traukus. (Ja jūs jūtaties neprātīgi eksperimentāli, jūs varat turēt turekļus trauku mazgājamajā mašīnā tāpat kā šie ļaudis.)

9. Spatchcock, ka tītari

(Attēls, izmantojot Flickr / galant)

Saspiests laiks? Atbrīvojieties no šī visa putna attēla un sadaliet to uz pusēm (līdzīgi kā "spatchcock") pirms tās cepšanas, kas samazinās jūsu gatavošanas laiku pa stundām. Jūs varētu arī vienkārši iegādāties ķekars kājas, krūtīm un augšstilbiem, lai ceptu gabaliņos pēc Teda Allena "dekonstruētās" receptes. Jūs gatavojaties to samazināt jebkurā gadījumā!

10. Pagatavojiet sasaldētu tītaru

(Attēls, izmantojot Flickr / p_x_g)

Krīzes brīdinājums: turcija ir joprojām saldēti Tas ir daudzu ļoti īpašu Pateicības TV epizodes, taču neuztraucieties. Ir faktiski zinātniski pārbaudīts veids, kā jūs varat ielīmēt putnu tieši saldētas krāsnīs.

11. Samazinieties: ieguldiet dzērienu etiķetēs

(Attēls, izmantojot alwaysorderdessert.com)

Ignorēt visas šīs Pinterest ziņas par skaistiem Pateicības galdiem. Tas ir ēdiens, kas ir svarīgs. Tā vietā, lai uzmanīgi personalizētu vietas iestatījumus, mēs mīlam šo viltību gleznot vīna glāzes ar tāfeles krāsu un marķēt katru stiklu ar viesa vārdu. Turklāt, ierobežojot to, cik katram viesim tiek izmantoti brilles, mazinās trauku mazgāšana vēlāk.

12. Trauku mazgājamā mašīna: mīlas stāsts, 3.daļa

(Attēls, izmantojot Flickr / 31333486 @ N00)

Bez šaubām, jums vajadzētu ļaut saviem viesiem palīdzēt mazgāt traukus, kad tas ir beidzies. Kitchn lasītājs piedāvā marķēšanas atvilktnes un skapjus (noņemams viņš lente strādā labi) pirms laika, lai jūsu palīgi zinās, kur visu izņemt.

13. Izsauciet karsto līniju

Ja viss citādi neizdodas, šeit ir ērts saraksts ar visām vietām, kuras gaida jūsu Turcijas dienas svētku zvani.

Komentāri Par Vietnē: