Kā daudzi no jums zina, papildus Mīklas veltnim, es arī emuāru par videi draudzīgiem produktiem, kas atrodas enerģijas taupīšanas sīkrīkiem. Tas ir daudz jautrības, jo es mīlu sīkrīkus un zinātni, kas samazina mūsu ietekmi uz vidi. Mūsdienās pieejamā tehnoloģija ir diezgan ievērojama, un daudzi zaļie sīkrīki var ne tikai mazināt mūsu ietekmi uz vidi, bet arī ietaupīt naudu.

Un tas atnes mani atpakaļ uz Mīklas rulli. Lai sniegtu priekšstatu par vienkāršiem veidiem, kā jūs varat iet zaļā krāsā un ietaupīt naudu, šeit ir 13 zaļie sīkrīki, par kuriem jūs varat apsvērt. Izņemot # 13, es izvēlējos šos vienumus vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tos visus var izmantot mūsu ikdienas dzīvē, lai taupītu enerģiju un samazinātu komunālo pakalpojumu rēķinus. Otrkārt, katrs sīkrīks ir praktisks. Zaļās tehnoloģijas agrīnās dienās daudzi produkti vienkārši nebija tik lietderīgi. Tas vairs nav gadījums, jo šie sīkrīki parādās. Un, visbeidzot, šie sīkrīki aptver gandrīz katru mūsu ikdienas dzīves aspektu, sākot no elektrības un ūdens patēriņa, līdz pagalma darbam, uz braukšanu uz darbu, uz informācijas tehnoloģijām. Attiecībā uz sīkrīku Nr. 13 tas parāda, cik atjautīgas un novatoriskas zaļās tehnoloģijas var būt.

1. CFL spuldzes: CFL spuldze ir sākumpunkts ikvienam, kas vēlas noskaidrot ietekmi uz vidi. Izmaksas nav ievērojami augstākas par kvēlspuldzēm, kas izstumj no jaudas, un CFL ilgst līdz pat 10 reizēm un patērē līdz pat 75% mazāk enerģijas. Jūs varat saņemt 8 collu GE Energy Smart 60 CFL spuldzes no Amazon par 12,69 ASV dolāriem.

2. Smart Strip LCG5 enerģijas taupīšanas strāvas sliede: Pazīstams kā enerģijas vampīri, datori un cita elektronika var izmantot ievērojamu elektroenerģijas daudzumu gaidīšanas režīmā. Lai samazinātu šo enerģijas patēriņu un ietaupītu naudu, ieguldiet strāvas lentē, kas automātiski izslēdz strāvu, kad sīkrīks netiek izmantots. Smart Strip (apmēram 40 ASV dolāru) nāk ar Autoswitching tehnoloģiju, kas paredzēta, lai automātiski izslēgtu ierīces, kad tās netiek izmantotas. Pieejamas arī mazāk enerģijas enerģijas taupīšanas strāvas sloksnes.

3. Uzlādējamās baterijas: Četras AA uzlādējamās baterijas var aizstāt nepieciešamību nopirkt 100 nomaiņas baterijas, kas ietaupa aptuveni 40 ASV dolārus. Uzlādējamās baterijas ne tikai ietaupa naudu, samazinot izmaksas par rezerves bateriju iegādi, bet arī ievērojami ietekmē vidi. Rezerves baterijas strādā vidē gan tad, ja tās ir ražotas, gan arī tās iznīcina. Iznīcina četras AA rezerves baterijas 8 mārciņas bīstamo atkritumu!

Factoid: Ja ikvienā amerikāņu mājā tiktu nomainītas tikai piecas kvēlspuldzes ar CFL, mēs glabātu vairāk nekā vienu triljonu mārciņu siltumnīcefekta gāzu no gaisa, kas ir vienāds ar 8 miljonu automobiļu emisijām. Ak, un mēs arī ietaupītu 6 miljardus eiro enerģijas izmaksām.

4. P3 Watt monitors: Tas var būt reāls šoks, kad jūs uzzināt, cik daudz elektrības sīkrīkus un ierīces jūsu mājās patērē. Izmantojot šīs zināšanas, jūs varat sākt patērēt elektroenerģiju un naudu, veicot pat nelielas izmaiņas elektrotehnikas lietošanā. Mūsdienās tirgū ir pieejami vairāki barošanas monitori. Daži pat sūtīs enerģijas patēriņa datus, izmantojot internetu. Kad iespēja ir P3 International P4460 Kill A Watt EZ elektroenerģijas izmantošanas monitoru. P4460 ir patiešām viegli lietojama un maksā tikai 40 ASV dolārus.

5. Scotts Push Reel zāles pļāvējs: Vēl nesen, ar gāzi darbināmām zāliena pļaujmašīnām bija neregulētas emisijas, un, pēc dažām aplēsēm, tas sastāda līdz pat 5% no valsts gaisa piesārņojuma. Viena ļoti zaļa alternatīva ir Scotts 2000-20 20 collu klasiskais paceļamo riņķu zāles pļāvējs. Šī cilvēka darbinātā zāles pļāvēja izstaro atmosfēras atmosfērā, bet nedēļas laikā tiek saglabātas nevēlamās kalorijas. Ja jūsu pagalms ir tikai pārāk liels push rullītis, apsveriet elektrisko vai akumulatoru mulčēšanas pļāvēju.

6. GT Nomad LTD Comfort Bike: Ja jūs varat apmeklēt kādu vai visu laiku velosipēdu, GT Nomad LTD Comfort Bike nodrošina lielisku komerciālu velosipēdu. Riteņbraukšana darbā ne tikai samazina ietekmi uz vidi, bet tā var būt arī īsta naudas taupīšana un lielisks darbs. Protams, ir daudz iespēju velosipēdam, un jūs pat varat izskatīt eBay izmantoto velosipēdu. Ja jūs patiešām vēlaties iekļūt komerciālā riteņbraukšanā, skatiet sadaļu Bike to Work Guide: kas jums jāzina, lai ietaupītu gāzi, dodieties zaļā krāsā, fit fit. Varat arī vēlēties izbraukt no Paul Dorn's Bike Walking Tips.

Factoid: Katru gadu tiek pārdoti apmēram trīs miljardi jaunu grāmatu, kas prasa apmēram 400 000 koku sagriešanu.

7. Iekurt 2: Tas var izraisīt nedaudz pretrunas, bet iekurt 2: Amazon's New Wireless Reading Device (jaunākās paaudzes) var ievērojami samazināt pieprasījumu pēc papīra un samazināt izmaksas katrai grāmatai. Bez tam, šis ir mana vajadzīgo sīkrīku saraksta augšdaļā, un jau ir iesniegts lūgums sievai Dough par iekurt 2 kā tēva dienu dāvana.

8. Delta ūdens taupīšanas dušas galva: Delta 75152 ūdens pastiprinātājs ar regulējamu dušas galviņu ar H2OKINĒTISKO tehnoloģiju, Chrome ir duāla galvas dušas galva, kas piedāvā gan ūdens taupošu, gan liela apjoma aerosolu. Ūdens taupīšanas komforta izsmidzinātājs darbojas 1,85 galonu minūtē, bet liela apjoma aerosols darbojas ar 2,5 galoniem minūtē. Katru desmit minūšu duša ūdens taupīšanas režīmā ietaupīs aptuveni sešas galonu ūdens. Gada laikā jūs varat viegli ietaupīt 2000 galonu ūdens. Šis divkāršais smidzinātājs ir nodrošināts ar mūža garantiju.

9. PUR DS-1800Z 2 pakāpju ūdens izsmidzinātājs: Pudeļu ūdens ir dārgs un briesmīgs mūsu videi. Gan plastmasas pudeļu ražošana, gan iznīcināšana ir dārga un videi nedraudzīga. PUR DS-1800Z 2 pakāpju ūdens izsmidzinātājs piedāvā ērtu un lētu veidu, kā baudīt tīru ūdeni. 18-tasedes izsmidzinātājs samazina svinu un noņem 99,9% mikrobioloģisko cistu (cryptosporidium un giardia), atstājot labvēlīgu fluorīdu ūdenī.

Factoid: Plastmasu iegūst no naftas. Katru gadu tas aizņem vairāk nekā 17 miljonus barelu naftas, lai apmierinātu Amerikas pieprasījumu pēc pudelēs iepildītā ūdens. Ja tiek pārveidots par benzīnu, tad eļļa varētu degt 500 000 automašīnu braucienos no ostas uz otru.

10. Smart Temp programmējams termostats: Saskaņā ar Energy Star valdības tīmekļa vietni, māju īpašnieki var ietaupīt aptuveni 180 ASV dolāru gadā, pareizi iestatot programmējamos termostatus un saglabājot šos iestatījumus. Ir daudz programmējamu termostatu, no kuriem izvēlēties, un Lux TX1500 Smart Temp programmējams termostats

ir viena zemo cenu iespēja. Ja vēlaties vairāk alternatīvu, šeit ir 16 programmējamie termostati, no kuriem izvēlēties.

11. PUR ūdens filtri: Vēl viena iespēja pudelēs iepildītajā ūdenī ir PUR FM-3700 3 pakāpju vertikālais krāns ar filtru Chrome

. Viens filtrs nodrošina līdz pat 100 galoniem tīra ūdens.

12. Voltaic Solar Backpack: Šis ir viens no maniem mīļākajiem zaļajiem sīkrīkiem. Voltaic saules paneļa mugursoma

maksā iPod, mobilos tālruņus un citus elektroniskos zvejas rīkus. Ideāls skolai, pārgājieniem vai kempings.

13. Tesla Roadster: Saglabājot vislabāko "sīkrīku" par pēdējo, Tesla Roadster ir elektriskā automašīna, kas spēj no 0 līdz 60 pēc 3,9 sekundēm. Iedomājieties, ka braucat pa ceļu pa 60 mph zem 4 sekunžu laikā, nedaudz padarot skaņu. Lai gan tas ir 109 000 ASV dolāru, tas nav tieši naudas taupīšanas sīkrīks, tas ir roku uz leju stilīgākais. Šeit ir daži attēli:

Un atcerieties, ja jums ir kāds cits enerģijas (un naudas) taupīšanas sīkrīkus, kurus ieteikt, lūdzu, atstājiet komentāru.

Komentāri Par Vietnē: