Gudri un vienkārši veidi, kā padarīt sevi par visnejūtīgāko sezonas pusi.

Svētku dienas ir grūts. No vienas puses, jums ir gatavs tēma, kurā var veidot jebkuru vākšanu, lielu vai mazu. No otras puses, iespējams, jūs nevēlamā veidā konkurējat ar vairākiem citiem uzaicinājumiem, kurus jūsu draugi un ģimene saņēmuši no citiem saimniekiem, kas nozīmē, ka jūsu svētkus var salīdzināt ar citiem.

Lai nodrošinātu maksimālu brīvdienu prieku, šeit ir daži padomi, kas padarīs jūsu brīvdienu ballīti izceltu no iepakojuma - nekas nav burvju palīgs elfiem.

Godīga brīdināšana: ja jūs iemest patiešām labu svētku svinību dienu, jūsu viesi var pieprasīt, lai jūs to padarītu par ikgadēju tradīciju.

Attēls caur Everydayhomeblog.com

1. Ziemassvētku egle, bez koka

Tā vietā, lai ieguldītu dārgā dzīvā kokā, atrodiet lielu žāvētu koku zaru un izsmidziniet to balta vai sudraba krāsā. Novietojiet to vāzē vai izrotātā kausā, izrotājiet to ar gaismām vai bumbiņām vai padariet to izceļas ar spīdumu, kā parāda šis Momtastic blogger. Nevis dabā? Jūs arī varētu uzveikt dubļusargu apgaismojumu.

2. Dzērvenes peld

Šie izturīgie sarkanie augļi, šķiet, ir paredzēti brīvdienu dekorēšanai. Peldējiet dažus mūra burkā ap sveces iespaidīgu (un lētu) centrā, tāpat kā.

3. Pieaugušie baloni

Šis gals patiesībā nāk no kāda, kurš to darīja mazbērnu ballītei, bet es domāju, ka tam ir izsmalcināts, um, gaiss. Uzpildiet spožus balonus, pirms tos uzpūšat, un atlaidiet! Svētku dzirkstošās bumbiņas.

Attēls, izmantojot Martysmusings.net

4. Potpourri joprojām ir lieta

Es domāju, ka tas ir rezervēts māmiņu vannas istabām, bet izrādās, jūs varat uzreiz padarīt cilvēkus justies mājīgiem un apmierinātiem ar māju sērijas materiāliem. Brīvdienu sezonā ir divas reizes lielākas iespējas izbaudīt visas viesu jūtas ziemā.

5. "Ziemassvētki" atrodas gaisā

Pat ja jūs esat izvēlējies izlaist koku vai svinat svētkus, jūs joprojām varat iegūt šo skaisto pušu aromātu ar ēteriskajām eļļām. Ielejiet dažus pilienus uz bļoda, kas ir pilns ar priežu konusiem, lai iegūtu dabisko smaržu difuzoru.

Attēls caur Lovecreatecelebrate.com

6. Izveidojiet savu karsto šokolādes bāru

Karstā šokolādes stiprinājumi ir dabiski skaisti, un jūs varat uzvilkt ante ar cute etiķetēm. (Sajūta ir nomierinoša? Neaizmirstiet arī pieaugušo dzērienu piedevas.)

7. Punch bez perforators

Iemesls, kādēļ cilvēki tradicionāli apkalpo pūšļus ballītēs, tāpēc viņiem nav jāuztraucas par atsevišķu dzērienu sajaukšanu. Jūs varat saglabāt ērtības, bet atmest slikti saldu šķirni ar labu dzērienu recepte, piemēram, Wolfgang Puck Spiced Apple Cider. Vai arī nodrošiniet viesiem gan sastāvdaļas, gan norādījumus, kā padarīt patīkami vienkāršu dzērienu, piemēram, šo balto portu un tonizējošo recepti.

8. Cepure rokā

Puses cepures padara pārsteidzošus ēsmas konusus. Jūs varat izkļūt ar visu veidu veikalu nopērkamiem ēdieniem, ja tie tiek gudri parādīti.

9. Nav yo mama kotletes

Tad atkal tu vari izlikties, ka tev ir šī recepte oranžo glazēto kubiņos, kas pagatavoti lēnā pagrabā no vecās valsts un visas dienas svinēja viesus.

10. Ēdami Santa

Mēs nekad neesam pamanījuši, cik daudz Santa zeķu izskatījās zemenēm, līdz mēs redzējām šo burvīgo recepti ... un tas ir daudz vieglāk.

Attēls, izmantojot Brit + Co

11. Brīvdienu karšu stacija

Šobrīd kāzas ir visai dīvainais fotokabīni ar dumjšiem priekšnesumiem, taču tie ir tikpat jautri kā svētku svinības. Iestatiet fona, rekvizītus un drukāšanas staciju saviem viesiem un ļaujiet viņiem izveidot savas kartes citiem.

12. Pieaudzis dreidel

Šiem puišiem bija ģeniāls ideja apvienot dreidel spēli ar Texas Hold 'em. Varat baudīt visu ticību spēlētājus (labi, varbūt vienīgi tiem, kas ir labi ar azartspēlēm).

13. Balto ziloņu ornamenti

Vēl divām aktivitātēm visi jūsu viesi var noformēt svētku ornamentus vai tos apmainīt un turēt Baltās ziloņu apmaiņu (citādi sauktu par Yankee mijmaiņas darījumu). Tas ir jautrs ledlauzis un nodrošina, ka visi atgriezīsies mājās ar prieku un atcerēsies savu brīnišķīgo pusi.

Got mīļākais brīvdienu mītnes triks? Nelietojiet Scrooge - dalieties ar mums!

Komentāri Par Vietnē: