"> Nevelciet naudu par ceļa nodevām

Vai atvaļinājumā? Pētījumi liecina, ka otrdienās un trešdienās ir lētākās lidojuma dienas (lai gan citi to apstrīd, sakot, ka nedēļas nogales bieži var būt lētākas). Ja jūs īrējat automašīnu, nemaksājiet maksu par nomas maksas automašīnām, kuras nomas aģentūrām ir jāmaksā, lai būtu lidostā. Tā vietā paņemiet taksometru tuvējā nomas aģentūrā un turiet savu automašīnu. Viņi parasti ir daudz lētāki. (Lai iesaiņotu padomus, ieskaitot to, kā iepakot rotaslietas un noturēt trauslu smaržu no čemodānas, skatiet mūsu neseno ziņojumu par padomiem, kas mainīs veidu, kā jūs iepakojat).

Get Free Stuff Online

Šajās dienās internetā ir nelieli un daudzi veidi, bet jūs joprojām varat saņemt bezmaksas Proctor un Gamble jauno produktu paraugus, pievienojoties P & G Everyday. Mēs arī mīlam HeyItsFree.Net un Freebies4Mom.com, lai atrastu bezmaksas lietas tiešsaistē. Un, protams, neaizmirstiet, piemēram, savus iecienītākos zīmolus pakalpojumā Facebook un pierakstīties uz jaunumiem, lai uzzinātu par darījumiem un saņemtu kuponus.

Izveidojiet savu etiķa sūcēji

Padarīt savu DIY tīrītāji ir super viegli. Par skaitītājiem un logiem vienkārši izmantojiet pusbaltā etiķa šķīdumu, pusi ūdens (un, mazgājot logus, izmantojiet veco avīzi, nevis papīra dvieļus!). Jūs varat arī izmantot balto etiķi un ūdeni kā dušas aerosolu. Izmantojiet 1 daļu balta etiķa un 9 daļas ūdens aerosola pudelē un izsmidziniet to virs vannas pēc katras dušas, lai novērstu pelējumu un pelējumu.

DIY koka poļu valoda

Tā vietā, lai veikalā iegādātos koka pulēšanas līdzekļus, samaisa 1 glāzi olīveļļu ar vienu citronu sulu un berzē koka mēbelēs.

Nekad Nopirkt Jewelry Cleaner

Tīrīt sudrabu ar zobu pastu! Izmantojiet baltu bez gela šķirni un baltu ar sausu drānu, pēc tam noslaukiet. Tieši sabojāties! Vai arī izmēģiniet šo apbrīnojamo triku: ievietojiet bļodu ar alumīnija foliju un pievienojiet ēdamkaroti sāls vai soda. Piepildiet ar siltu ūdeni, pēc tam pievienojiet sudraba rotaslietas un satiniet ūdeni. Tad vienkārši noskalojiet vai noslaukiet no aptraipīta!

Putekļu sūcēji

Kam nepieciešams veikalā nopērkams putekļsūcējs? Vienkārši izmantojiet matu žāvētāju! Viegli pūš gaiss uz cīpslāņiem un citiem sadzīves priekšmetiem ir ātrs un vienkāršs veids, kā noņemt putekļus. Ja tas nedarbojas, izmēģiniet kādu no šiem citiem putekļu veidošanas veidiem.

Saglabājiet pārtikas preču veikalā

Real Simple nesen saistīts ar mūsu rakstu par uzkrāšanas kļūdām, ko veicat pārtikas preču veikalā. Pārbaudiet, kā tērēt mazāk naudas, vienkārši iepirkšanās citā pārtikas veikala daļā.

Neizmantojiet šos virtuves priekšmetus

Vēl viens lielisks Ātrs un Dirty pasts: 20 Virtuves priekšmeti, kuriem nekad nevajadzētu maksāt. Izmantojiet termosu kā mārtines kratītāju, pusi izņemšanas vāku bļoda skrāpim, rullīšu tapas pupiņas, pļāvēju no roku blenderis augļu izpletei un citiem.

Ietaupiet uz fonda un pulvera

Daži no visdārgākajiem veidiem ir pamats un pulveris. Pielāgojiet to ilgāk, pērkot ēnā tumšāku nekā dabīgais, pēc tam sajaucot to ar mitrinošu līdzekli (uz pamatu) vai bērnu pulveri (pulverim), līdz tas atbilst jūsu parastajai krāsai. Jums būs vairāk nekā divas reizes vairāk, un jūs nekad nevarēsiet pateikt atšķirību!

One-Ingredient DIY kosmētikas noņēmējs

Lūk, padoms, ko saņēmām no profesionāla klauna: izmantojiet olīveļļu, nevis aplauzumu noņemšanas līdzekli! Tas darbojas tāpat kā veikalā nopērkams un mitrina.

Get The Last Bit of Mascara No Tube

Tuša sāk izžūt? Vienkārši pievienojiet vairākus pilienus sāls šķīduma acu pilienus un kratot. Acu pilieni ļaus jums iegūt pēdējo mazliet no caurules. (Vienkārši noteikti nomainiet savu skropstu tušu ik pēc 4 līdz 6 mēnešiem.)

Izmantojiet čekus, nevis kutikulu krēmu

Ja jums patīk sveces krēmi, izmantojiet chapstick vietā! Tam ir tādas pašas sastāvdaļas kā daļa no cenas. Vienkārši atrodiet kādu smaržu, kas jums patīk, un veltīt šo segu tikai jūsu kutikulos. Varat arī lietot kapsulu, lai izturētu naglu nagus vai kā daļu no saules aizsarglīdzekļiem! Ja jums ir daļa no matu, vienkārši iztīriet dažus gabaliņus uz leju.

Nepalaidiet garām mūsu LIFEHACK LIGHTNING ROUND par to, kā izmantot citronus ar īpašu infographic.

Iegūstiet lieliskus padomus mūsu podcastā, abonējot iTunes vai Stitcher! Jūs varat arī reģistrēties mūsu rīcībā biļetens un sekojiet mums par Facebook mūsu ikdienas padomiem!

Attēls pieklājīgi no Shutterstock. Vairāk padomu no tā, kas zināja?

Komentāri Par Vietnē: