No organizējot pārpildītu pastu pāļu līdz koraļējošiem tualetes piederumiem, šie radošie risinājumi palīdzēs jums atklāt visas telpas.

Starp neatvērtu pastu putekļiem un tīrīšanas līdzekļu sūkļveida atvilktnēm ir viegli, ja jebkura dzīvojamā platība var ātri nokļūt ar pārsprāgumu. Tas jo īpaši attiecas uz mazām telpām un studijas tipa dzīvokļiem, kur pat jūsu gulta var izskatīties kā skatiens. (Vai jūs kādreiz esat paskatījis dzīvokļu īre Ņujorkā, NY? Divi vārdi: nav uzglabāšanas.)

Bet nepūtiet mazās lietas - vai atstarpes. Šeit ir daži radoši veidi, kā izvilināt slēptās nūjas un crannies, lai uzglabātu visu šo papildu stuff no vienkārša redzesloka. Tagad tu redzi to ... tagad tev nav!

1. Artwork uz eņģēm

Ikvienam, kam ir jācīnās ar neērti izvietotu kabeļa kontaktligzdu, novērtēs šo gudru risinājumu: pārāk liela eņģu krāsošana, kas darbojas kā zāļu kabinets. (Tas ir lieliski piemērots arī termostatu un automātisko slēdžu pārklāšanai.)

2. Stāvvietu veļa

Nekas neliecina par tīru, labi organizētu telpu, piemēram, grozā ar netīru veļu stūrī (vai sliktāk, izklīdinot uz grīdas). Izvairieties no auduma veļas maisa, lai izbaudītu skaistu izskatu; tas var palīdzēt noslēpt veļas krūmus un pat piedāvāt papildu virsmas telpu. Nodrošiniet, ka putekļu sūcējs nav redzams, jo tas ir dubultojies kā gala galds, tāpat kā šis no AllModern.

3. Sneaky kosmosa noguldītāji

Nepabeigts skapis un meklējat attaisnojumu par papildu glāzi vīna? Glabājiet kurpes zem savas gultas, organizē ar vīna kastes dalītājiem. Vai arī jūs zināt, jūs varētu iet ar šiem tradicionālajiem triku, lai jūsu istaba šķiet lielāka.

4. Durvju organizators

Nav noslēpums, ka durvju organizatori ir ideāli piemēroti plašām apavu kolekcijām. Bet tie ir arī neaizstājami mājas mati par matu kopšanas līdzekļiem, tīrīšanas piederumiem un skaistumkopšanas produktiem vannas istabās ar ierobežotu skapīša telpu.

5. Ielieciet savu gultu uz darbu

Stingrā ceturkšņos klasiska platformas gulta ar iebūvētu atvilktnēm ir spēļu mainītājs, un jūs varat atrast stilīgas iespējas ikvienam IKEA mazumtirgotāju budžetam pielāgot Pottery Barn. Vai arī izmēģiniet grāmatu skapi un nogaliniet divus putnus ar vienu akmeni - slēptu uzglabāšanas vietu un būtisku mēbeļu gabalu. Ja jums jau ir platformas gulta, labas ziņas: jūs varat atrast budžetā draudzīgas atsevišķas grāmatu skapju galvas lentes, kas pievienotas gandrīz jebkuram rāmim. Un, ja jums nav budžeta gultas jaunināšanai, izmēģiniet gultu stāvus un ilgu gultu svārkus - jūs varat novietot kastes zem redzamās vietas.

6. Maršruta kastes

Dekoratīvie kastes ar stratēģiski novietotām caurulēm ir ideāls veids, kā slēpties neizskatos bezvadu maršrutētājos un modemos, kā arī pievienoto auklu sašutumu.

7. Auduma svārki un aizkari

Vienkāršs auduma aizkars vai svārki ap pjedestāla izlietni vai TV konsoļu iet garu ceļu uz vizuāli decluttering jebkuru vietu. Bonuss: tie ir lieliski, lai pasargātu.

8. Vaicājamie faili

Piestipriniet kabatas kabatas pie grāmatplauktu ārpuses, lai sakārtotu pastus, žurnālus un dokumentus, kā arī noapaļojot galdiņus. Pat sneakier? Piestipriniet tos skapja durvju iekšpusē ar Velcro līmlenti, lai tie netiktu novēroti.

9. Piesaistiet vannas istabu

Mazuļš vannas istaba jūsu dzīvoklī? Ņemt vērā! Sienas stiprinātie garšvielu plaukti ir ne tikai garšvielām. Dekoratīvie garšvielu plaukti ir ideāli piemēroti kosmētikas un citu tualetes piederumu glabāšanai, un to ir viegli noņemt, kad ir pienācis laiks izkustēties.

10. Daudzuzdevumu telpas

Pat ja jums nav vietas jūsu dzīvoklī, lai iegūtu patiesu biroju, ir risinājumi, kā organizēt darba vietu, kas arī nav jūsu virtuves countertop. Izlieciet galdu savā viesistabas skapī vai izveidojiet mini biroju no krūškurvja. Un, lai ietaupītu uz vietas, ir kabrioletu futoni, kas dubultā kā ikdienas stendi (tagad tas ir iemesls, lai strādātu vēlu).

11. Virtuves ēkas

Stashing podi un pannas iekšpusē krāsnī ir laika pārbaudīta triks virtuvē uzglabāšanai mazos dzīvokļos. Bet, ja jums ir ierobežota plaukta telpa, izmēģiniet uzglabāšanas tvertni ar apakšējo plauktu, piemēram, šo no konteinera veikala. Jūs varat izmantot papildu telpu, lai noslēptu prom salvetes, tējas kastes un pat kafijas tasītes.

12. Bīdāmās virtuves uzglabāšana

Vajadzīga pat vairāk uzglabāšanas vieta šajā mazajā virtuvē? Ielieciet savas DIY prasmes, lai strādātu un izveidotu sīku bīdāmo glabāšanas skapi uz riteņiem, lai izmantotu šo neērto telpu starp ledusskapi un sienu. Saglabājiet šeit savus konservētos izstrādājumus, garšvielas vai cepamās preces un atbrīvojiet kādu no šīm vērtīgajām skapīšu telpām!

Kādas idejas glabāšanai esat izgudrots jūsu telpai? Iepazīstieties ar komentāriem!

Komentāri Par Vietnē: