Šogad pārcelsim savus finanšu līdzekļus uz nākamo līmeni ar šo mēneša plānu, lai atjaunotu savas finanses. Izpildiet šo plānu, un jūs uzlabosiet savas finanses un būsit labākā vietā līdz nākamajam gadam.

Ar nelielu plānošanu un centieniem šie 12 finanšu mērķi var palīdzēt 2018. gadā panākt panākumus.

Ar jaunā gada sākumu šķiet lietderīgi domāt par to, kā mēs 2018. gadā panāksim finansiālu panākumu. Bet tā vietā, lai padarītu kādu jaungada lēmumu par to, kā izkļūt no parādiem, ko mēs neuzturēsim, drīzāk aplūkosim mēneša plānu.

Sadalot mūsu mērķus mazos gabalos, mēs daudz vairāk varam tos paveikt. Tātad turpmāk ir 2018 ikmēneša ceļvedis savām finansēm. Protams, jūtieties brīvi mainīt šo mērķu secību vai pievienot savu.

Janvāris: maksimālais jūsu pensijas ietaupījums

Janvāris ir lielisks laiks, lai noteiktu jūsu pensijas iemaksas gadā. 401 (k) iemaksu limiti pārsteidza 2018. gadā līdz 18 500 $ (plus papildu 6000 $ tiem, kas ir vecumā virs 50 gadiem). Tāpēc pārliecinieties, ka jūsu ieguldījumu procents ir pietiekami augsts, lai izmantotu paaugstinātās robežas. Un ja tas ir vairāk nekā jūs varat atļauties, pārliecinieties, vai jūsu ieguldījums ir vismaz pietiekams, lai izmantotu jūsu darba devēja atbilstošās iemaksas, ja tādas ir. Tas pats attiecas arī uz IRA iemaksām, kas ir 5500 ASV dolāru (+ 1,000 liela nozvejas summa tiem, kuri ir vecāki par 50 gadiem).

Resursi:

401k un IRA iemaksas un atvilkšanas limiti 2018. gadam

Roth IRA iemaksas un ienākumu ierobežojumi

Saraksts ar Best Online Discount Brokers IRA pensiju kontiem

Februāris: uzlabojiet savu kredītreitingu

Jūsu kredītreitings ir svarīgs daudzu iemeslu dēļ. Pastāv acīmredzami iemesli, kas atbilst labākajām likmēm par hipotēkām un automašīnu aizdevumiem. Bet ir daži mazāk acīmredzami iemesli, kāpēc jūsu FICO vērtējums ir svarīgs - iegūt darbu, nodrošināt zemākas prēmijas par automašīnas apdrošināšanu vai pat nomāt dzīvokli. Tātad, ja jūsu kredītreitings nav tipveida forma, 2013. gads būs lielisks kredīts.

Resursi:

Bezmaksas kredīta rādītājs

Viss par kredīta rādītājiem

Kā uzlabot kredīta rādītāju

Marts: risināt savu parādu

Nav lielākas sajūtas nekā atbrīvoties no visiem parādiem. Mana sieva un es esam cīnījušies ar visu, sākot no kredītkaršu parādiem, līdz auto aizdevumiem skolas aizdevumiem. Bet ar apņemšanos izvairīties no jauniem parādiem un daudz smagu darbu, beidzot mēs beidzot kļuva par parādu bez. Un mūsu atslēga bija (1) izvairīšanās no jauniem parādiem, un (2) nopelnīt pusē ienākumus. Tas ir blakus ienākums, par kuru jūs nezināt daudz par to, kad lasāt rakstus par jūsu parādu risināšanu. Bet tas ir labākais veids, kā palielināt jūsu centienus izkļūt no parādiem.

Tātad, marts savu mēnesi, lai sāktu ceļojumu uz finanšu brīvību.

Resursi:

Kā izkļūt no kredītkartes parāda

Parāds sniega pāksts | Kā atbrīvoties no kredītkartes parādu ātri

Labākie 0% APR balansēšanas pārskaitījumu piedāvājumi (jā, 0% kredītkartes var palīdzēt jums izkļūt no kredītkaršu parādiem ātrāk un lētāk).

Aprīlis: pārbaudiet savus izdevumus

Man patīk šī pieeja budžeta veidošanai. Tā vietā, lai atceltu noteiktu summu, kas jāmaksā par ēšanas vai apģērba iegādi, pārbaudiet ikmēneša rēķinus. Ideja ir iet caur katru no jūsu ikmēneša rēķiniem (piemēram, īri vai hipotēku, kabeli, internetu, mobilo tālruni, apdrošināšanu) un uzdodiet šos jautājumus par katru no tām:

  1. Vai man vispār šis pakalpojums ir nepieciešams (piemēram, mājas telefonam, otrai automašīnai);
  2. Ja man tas ir vajadzīgs, vai es varu to iegūt no sava pašreizējā pakalpojumu sniedzēja mazāk, un
  3. Vai es varu saņemt pakalpojumu no cita pakalpojuma sniedzēja mazāk.

Šī pieeja var ietaupīt simtiem, ja ne tūkstošiem dolāru mēnesī, un vienlaikus nemainot savu dzīvesveidu.

Resursi:

Naudas glābšanas padomi - 95 sāpīgi veidi, kā ietaupīt naudu

Ietaupīt naudu | 97 glābēji dzīves padomi

Kā atrast papildu naudas, lai likts pret savu parādu

Maijs: Līdzsvarot savas investīcijas

Investīciju dažādošana ļauj maksimizēt jūsu peļņu ar mazāku risku. Tomēr, tā kā akciju un obligāciju tirgi svārstās, tomēr mainās katra jūsu portfelī esošā summa. Tas pats attiecas uz lielu vāciņu salīdzinājumā ar nelielām vāciņām un ASV salīdzinājumā ar ārvalstu investīcijām. Tā rezultātā ir svarīgi katru gadu pārdalīt savu portfeli. Par to ir viegli aizmirst, bet lielākajai daļai cilvēku vajadzētu ņemt tikai stundu vai mazāk.

Resursi:

Kā atkārtoti līdzsvarot savu ieguldījumu portfeli

Mana ikgadējā investīciju portfeļa tune-up: aktīvu sadales plāns

Jūnijs: nokļūt formā

Tas var likties dīvaini personīgo finanšu un personīgo finanšu resursu sarakstā, bet iegūt formu ir daudz saistīts ar finansēm. Jūsu fiziskais stāvoklis ietekmē prēmijas, kuras jums būs jāmaksā gan dzīvības apdrošināšanai, gan individuālajai veselības apdrošināšanai. Saglabājot formu, samazināsies darba dienu skaits. Un jūsu stāvoklim ir tieša ietekme uz jūsu izturību, kas pavirzījās uz jūsu produktivitāti darbā un dzīvē.

Jūlijs: pārtvert apdrošināšanu

Apdrošināšana ir nepieciešams ļauns. Lai gan mēs vēlētos, lai mēs varētu atteikties no prēmijām, apdrošināšana ir svarīga, lai aizsargātu mūs no negaidītām. Bet mums joprojām ir jāpārbauda mūsu politika reizi gadā, lai noskaidrotu, vai mēs varētu samazināt izmaksas. Ir vairāki veidi, kā samazināt apdrošināšanas izmaksas. Mēs varam palielināt atskaitījumus, samazināt segumu vai iepirkties par lētākām iespējām.Galvenais ir katru gadu novērtēt savas apdrošināšanas vajadzības, lai pārliecinātos, ka jūs nemaksājat vairāk, nekā jums jāmaksā.

Resursi:

Auto apdrošināšanas prēmijas: Pilnīga rokasgrāmata, lai iegūtu pareizo atskaitāmo

Cik daudz dzīvības apdrošināšanas Vai tiešām ir nepieciešams?

15 automašīnu apdrošināšanas atlaides jums var nebūt

Augusts: izņemot ārkārtas gadījumus

Šis ir pirmais solis ceļā uz finanšu brīvību. Tā ir lieliska sajūta, ka jūs zināt, ka jūs neesat dzīvojis paycheck uz paycheck, un tas sākas ar ārkārtas fondu procentu noguldījumu kontā, kas sedz vismaz vienu mēnesi izdevumu.

Resursi:

Kā izveidot ārkārtas fondu

Vai kredītkarte būtu ārkārtas fonds?

Septembris: sāciet izsekot savu neto vērtību

Tas nav atkarīgs no tā, cik daudz naudas jūs veicat. Tas, cik daudz tu glabā. Patiesībā es zinu, ka juristi, kas veido 1% no algotajiem, bet tērē visu, ko viņi dara, un pēc tam daži. Pārliecināti, ka viņi dara daudz naudas, bet to neto vērtība ir pārspīlēta. Tātad sāciet izsekot sava neto vērtībai un koncentrēties uz to, kā laika gaitā jūs to varat palielināt. Tas ir jūsu finansiālās neatkarības rādītājs, nevis tas, cik daudz jūs veicat.

Resursi:

Trīs svarīgi veidi, kā aprēķināt neto vērtību

Trīspakāpju finanšu pārbaude

Oktobris: izņemot jūsu bērna izglītību

Ja tu vēl neesi sākusi, tas nekad nav par vēlu. Labi, ir par vēlu, ja jūsu bērni tiek audzēti. Bet visiem citiem finansējums 529 plānam ir lielisks veids, kā ietaupīt bērna izglītību. Ja neesat to sākuši, tagad ir laiks. Un, ja jums tas ir, pārliecinieties, ka jūs to finansē katru gadu.

Novembris: pētījums

Viena lieta, ko blogošana par personīgajiem finanšu līdzekļiem man ir iemācījusi, ir tas, ka jūs nekad nebeidzat mācīties. Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs mācāties par naudas pārvaldību, ieguldījumiem, finanšu plānošanu vai uzņēmējdarbību, vēl ir daudz jāapgūst. Lai gan mācīšanās ir nepārtraukts process, ir lietderīgi no viena gada aizņemt vienu mēnesi, lai koncentrētos uz tādu jaunu priekšmetu apguvi, kas var palīdzēt jūsu finansēm. Tātad ielieciet Stevena Kinga romānu (lai gan 22.11.23 ir fantastisks), un uzņemiet labu grāmatu par naudu.

Resursi:

7 labākās personīgās finanšu un investīciju grāmatas

Decembris: sapnis

Iespējams, ka tas būtu bijis uzskaitīts janvārī. Tāpēc bieži vien mēs pilnībā koncentrējamies uz šeit un tagad. Mēs koncentrējamies uz rēķinu apmaksu, skolēnu nokļūšanu skolā, par vakariņām, un to, vai mūsu priekšnieks patiešām novērtē mūsu smago darbu. Lai gan tie visi ir svarīgi, ir vērts atkāpties un apskatīt lielo ainu. Pat 40 gadu beigās es turpinu jautāt, ko es gribu darīt, kad es izaugu. Es ceru, ka nekad nebeigsies uzdot šo jautājumu. Un dažreiz mums ir jāpārtrauc visi traucēkļi, lai patiesi klausītos mūsu sapņus. Viņi ir katrā no mums; mums vienkārši ir jāatrod tie.

Esiet laimīgs, veselīgs un pārtikušs 2018.

Komentāri Par Vietnē: